Opinie o Okucia Maco (Maco Polska Sp. Z O.O.) w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maco Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Witam. Czy dojeżdża ktoś autem z Zabrza na produkcję?

@.

Ktos

Jesteś nie doinformowana Pan D .K.Sam sie zwolnił nie wiesz z jakiego powodu to nie pisz bzdur.

Ogłoszenia parafialne

Rozumiem, że nowy dyrektor nie ma żadnego obowiązku chodzić i przedstawiać się każdemu z osobna, ale z własnej kultury osobistej mógłby zrobić jakieś zebranie dla pracowników, przedstawić plan działania lub własną koncepcję tej firmy. Jego zachowanie wobec pracowników jest lekceważące. Kolejny temat do poruszenia to kontrola jakości. Może najwyższa pora wysłać pewne osoby na jakieś kursy doszkalające do Austrii, bo ich zdanie zmienia się szybciej niż pogoda. Krążą pogłoski o podwyższeniu norm. OK! Tylko żeby nie zapomnieli, że to jeszcze bardziej przełoży się na jakość, która dla kontroli chyba nie jest ostatecznie zadowalająca. Nie zapominajmy również, że pracownicy to nie woły w polu, które będą więcej robić za tą samą ilość paszy.

Epopeja

Słyszeliście że ponoć mają być podwyżki od nowego dyra....

Ktoś (:
@Epopeja

Jak na razie tylko zabierają

Pani
@Epopeja

Tak zrobią podwyżki i podniosą normy

nowy

Dostałem propozycje pracy w Maco Gliwice i chciałem zapytać czy w ogóle warto. 2700 brutto i premia która niby jest ale nie wiem czy serio jest przyznawana (różnie to bywa) nie brzmi zachęcająco. Można prosić o jakąś opinie a nie dyskusje jak w telenoweli? Z góry dzięki

Frelka
@nowy

Na produkcji premia jest. Ty pewnie na magazyn. Najlepiej jak wypowiedział by się któryś z chłopaków. Robota lekka. Jak pracowałeś na innych produkcjach to tu się tak nie narobisz

Pracownik Produkcji

Szybka... Z zauważonych obserwacji... BIORĄ KOGO POPADNIE !!! Najważniejsze żeby ręce do pracy się zgadzały... - Ale... To czy EFEKTYWNOŚĆ tych rąk ma.znaczenie to jest SPRAWA DRUGOPLANOWA... STARE PRACOWNICE- a za taka się uważam po pobycie 2 miesiecy tutaj maja zasuwać za NOWE... BO ONE PO MIESIĄCU CZASU NIE WNOSZĄ I NIE DAJĄ N8C OD SIEBIE... TO MY STARE PRACOWNICE CIĄGNIEMY TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH A PRACODAWCA MA TO ZA NIC... Jeśli dalej bedzie zatrudniana patola(usunięte przez administratora) by ręce do produkcji się zgadzały nie wróże tej firmie nic dobrego... Osobiście... Nabyłam doświadczenie na produkcji... To jest JEDYNY POZYTYW PRACY TUTAJ... Ale już SZULAM CZEGOŚ INNEGO... FIRMA NIE DOCENIA !!! STARYCH PRAVOWNIKÓW KTÓRZY CIĄGNA TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH... !!!

Banalne

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.

Sandi

Jeśli tam pracujesz to ty tez. Jeśli nie to wylewasz tylko żale ze cię tam nie ma

Żałosne jesteście jedna na drugą nadaję

Lalalala

Hej ludzie wiecie kiedy postuj w czerwcu i ile dni urlopu znowu mamy wypisać?

@Lalalala

Tydzień postoju od 8 czerwca. Urlopu nie wypisujemy.

N
@Moon

Będzie jakaś oficjalna wiadomość? Pytałam mojego einstelera i nie wie

@N

To ten twój einstaler jakiś nie ogarnięty. Po za tym kierownik jeden z kierownikow mówił na przerwie, że jest planowany postój na te dni w czerwcu. Jeśli to prawda to myślę, że wkrótce oficjalna informacja na ten temat zostanie podana.

N
@Moon

Tydzień temu pytałam kierownika i jego zastepce i nie wiedzieli, ale to bylo tydziern temu. Fajnie ze bedzie znowu wolne

technolog_wyjasniania_p0lek

Cześć! Dziękuję za opinie! Niestety, obecna wersja wspomnianej p0lki, może zawierać pewne niedoskonałości. Przy nastepnych testach na produkcji, zostanie wgrany moduł "Rozum i Godność Człowieka". Niestety, istnieją pewne obawy, że omawiany model p0lki zawiera niekompatybilny hardware, który nie umie obsługiwać tak wysublimowanych warstw abstrakcji. Wtedy jednak firma zaobowiązuje się do nieodpłatnej wymiany p0lki na zachodni ekwiwalent.

@N

Einstelerzy już jakiś czas temu dostali mejla z informacją, że od 8 czerwca jest tygodniowy postuj. Mało tego... Do 5czerwca maja podjąć decyzję czy nie będzie przedłużony o kolejny tydzień a zanosi się na to że tak się stanie. I to nie jest żadna plotka.

Bzyk
@Star

O matko jakie ty brednie tu piszesz. Weź się kobieto za robotę a nie plotki o panikę tu siejesz. Przyjmij się na infolinię skoro lubisz słuchać pierdzielenia z wszystkich stron. Niby wszystko wiesz a (usunięte przez administratora) no wiesz

@Bzyk

I co baranie? Tak jak mówiłam postój jest. Nikogo nie wprowadzałam w błąd. Za to ty powinieneś pracować w infolini bo nieźle wciskasz ludzi kit.

Bzyk
@Star

No tak faktycznie od 8.06 tydzień i kolejny tydzień haha. Nie słuchaj plotek i nie siej paniki haha

@Bzyk

Jest od 8 czerwca? Jest! A kolejny tydzień był brany pod uwagę.wiec gdzie tu plotki i panika?No ale jak to się mówi z idiotą nie wygrasz. Haha.

Lolo poza kontrolo

Mejla? Qwa naprawde? A muze ściągasz na pendrajwera lub laptoka? Hahaha

Maska

Najlepsze jest to że podczas epidemii nie musieliśmy nosić masek od 25 czerwca maski obowiązkowe będziemy się pocic nie dosc ze goraco na hali to jeszcze w masce normalnie cyrk bo mogą do nas już goście przyjeżdżać to teraz na pokaz ... A w toalecie brak ręcznika do wycierania rąk. Te suszarki to największe siedlisko bakterie i wirusów powinni je zdematowac.

?
@Maska

Skąd takie informacje?

@?

Na grupie maco takie informacje haha

Y
@Ktos

Ale nie piszą ze musimy nosić cały czas

@Maska

Najpierw to czytaj do końca i ze zrozumieniem informacje, które są przekazywane. Jeśli jest odstęp nie musimy nosić masek.

Martin Router Ping
@Star

Gdy czytam Twoje wypowiedzi cieszę się, że nie mam w pracy kontaktu z Tobą i Tobie podobnymi.... Czy jest w Twoim wybujałym "ja" miejsce na bycie, zwyczajnie, uprzejmym?

@Y

To się jeszcze okaże .... a w szczególności jak przyjedzie delegacja z Austrii

Ile jest zmian w Maco Polska Sp. z o.o.?

wiki

Trzy zmiany

P0

Gdzie jest teraz pan N. co się z nim stało? ????

@P0

A kogo to obchodzi co się z nim dzieje. Tego wywalili a następny będzie taki sam... Napewno nie będzie lepiej na to bym nie liczył.

@Star

Trochę grzeczniej kolego, bo z kolegą swoim to się w dyskusję nie wdałeś. Mam ten was cały (usunięte przez administratora) za sobą. Jaki będzie następny to mnie to wcale nie obchodzi, ot czysta ciekawość co się z nim stało. Nie ukrywam że jest mi miło z tego powodu. Karma wraca panie N.

Rr

Może warto o tym fakcie napisać do Austrii i będzie 3 dyrektor albo zgłosić gdzieś indziej

@P0

Po twojej wypowiedzi widzę, że masz rozdwojenie jaźni.

@Star

Piszesz (usunięte przez administratora) bo nie masz co odpisać? Idź wozić materiał. Nie udzielaj się lepiej, bo Ci to nie wychodzi. Żegnam.

Śmiech na hali

Pracowałam z nią przez jakiś czas jak jeszcze była dyzurną i było ok ale po jakimś czasie się zmieniła... Mam pomysł! Wszyscy się rozpłaczmy to też awansujemy :D

Dzida Brygida
@Śmiech na hali

Ale wy już tutaj placzecie, haha. A lepiej zastanowcie sie dlaczego nikt o was nie pomyślał miernoty, jedyne co wam zostalo to wyplakac sie na goworku, leszcze haha.

Możecie odpowiedzieć. Co kto..

Jestem Na opiece gadajcie co kto jak...

Nicj

Niczego nie wypłakała. Wystarczająco długo z nią pracowałam żeby wiedzieć że nadaje się na to stanowisko. Może ona wkoncu skończy z kolesiostwem dla ap!ponoć miały szkolenie z kims z magazynu o przepływie materiału. A okazuje się że nasza nie miała o tym pojęcia!! Każdego dnia robiła zamieszanie o materiał na lini nie mając pojęcia o tym co ponoć od pół roku próbują wprowadzić. A na koniec wszystko zawaliła na nas!!może pora skończyć z takim brakiem wiedzy i kompetencji!

Nicj

Boli was że wkoncu ktoś się za to weźmie

F
@Nicj

Przecież kierownik cały czas nam to tłumaczyl Jak mamy dostarczac i zamawiać

Kto

Kto

Masakra

Wy jesteście zawistne baby i tyle co wy się jej tak czepiacie jak nie została einstalerem to płakaliście że jaka biedna jej się należało teraz dostała się do akwarium to piredzie.... Cię że jej się nie należy Masakraaaa

Dziad_Krzesełkowy

Ze strony magazynu mogę tylko napisać, że kontakt z Tą Panią jest zawsze merytoryczny, a ustalona hierarchia może przyczynić się tylko do zwiększenia profesjonalizmu w zakresie przesunięć materiałowych.

Henio

Ty byś to lepiej zrobil haha, tylko ze ty zawsze bedziesz szarym szczurkiem czas sie pogodzic z tym twoi starzy juz to wiedza, oni wiedza ze nie bedziesz krolem dzungli, tu walka sie toczy bys sam do wodopoju trafial haha, wiec skacz wylewac zale i swoje frustracje, ile twoja stara musiala sie wapna nawpi... ać by takiego pustaka spłodzić? Carla nie przejmuj sie takimi szczurkami, wiekszosc jest za tobą bo wiedza ze jestes dobrym czlowiekiemnikomu tu krzywdy nie zrobilas, a szczurkami sie nie przejmujszczu zawsze bedzie szczurem po pedałuwie!

Maco

Osoba, która była sporo razy na opiece na dziecko w nagrodę dostała nowe stanowisko w akwarium ???? inni dostawali krótsze umowy

Koń
@Maco

No wiesz szukali, szukali i znaleźli w końcu stanowisko dla niej

...
@Koń

A konkurs jakiś był?,

Jaaaa
@Maco

Ale ze kto?

Urlop bezpłatny jest udzielany na wniosek pracownika, a urlop wypoczynkowy ustala się w porozumieniu z pracownikiem, na jego wniosek. Pracodawca nie może samodzielnie zadecydować, kiedy pracownik będzie miał wolne bez wynagrodzenia. Co więcej, urlop wypoczynkowy ma celu umożliwieniu odpoczynku i nie powinien być traktowany jako instrument do poprawienia sytuacji finansowej firmy,

Tarcza nie zmieniła tych przepisów. ....

Zła

Jak można zadecydować o prawie całym urlopie pracownika? Firma kogucik niestety... Uspokoi się wszystko trzeba rozejzec się za inna pracą bo przyszłości w tej firmie nie widzę.

D
@Zła

Nie czekaj zrob to terasz

Star

Fakt jest to nie zgodne z prawem. Ale skoro o tym wiesz to po co wypisywałaś ten wniosek. Mnie w pracy nie było wtedy jak było te całe śmieszne zebranie... Nie wypisalam wniosku i nie mam zamiaru tego robić! To jest mój urlop i Ja decyduje co i kiedy z nim zrobię.

Ktos

A kogo mieli przyjąć jak jest epidemia na tego ustawiacza? A pani J moim zdaniem się bardzo nadaje na to stanowisko. Więc bez zazdrości!

D

To się zwolnij

M

Ktoś wyraził zgode

Abc
@Star

Prawda jest taka że gdybyśmy się nie zgodzili na urlopy w maju czerwcu... To poleciały by zwolnienia by zredukować ludzi. Osoby które nie mają urlopów będą na bezpłatnym. Chyba że znalazłeś/aś inne rozwiązanie to się podziel opinią. Nikomu nie było na rękę wypisywać urlopu w tym momencie ale tak się dogadaliśmy żeby utrzymać stanowiska pracy

hahahahah
@Ktos

To wam się udało pani J na ustawiacza że się nadaje? ale mamy żartownisiów na firmie, na takim stanowisku powinna być osoba po szkole coś potrafiąca, nie uzależniona od przesiadywania na telefonie niekompetentna kobieta.Moja wypowiedź nie ma na celu obrażanie kogokolwiek po prostu ktoś to musiał napisać.....

@Abc

Nic się nie dogadaliście tylko wam kazali a zwolnienia prędzej czy później i tak będą... Haha

Abc
@Star

Patrz tam żebyś pierwsza nie poleciała. Skoro nie wypisałaś urlopu to jak niby pokryjesz dni w których nie pracujesz?

@Abc

W czasie przestoju pracodawca nie może z własnej inicjatywy wysłać pracownika na urlop bezpłatny. Urlop taki może być udzielony wyłącznie na wniosek pracownika. Pracodawca nie może też nakazać pracownikowi skorzystania z urlopu wypoczynkowego, chyba że był on wcześniej zaplanowany. (usunięte przez administratora)

K
@Star

Nikt nikogo na urlop bezplatny nie wysyla

@K

Czytaj ze zrozumieniem. Jest też mowa o urlopie wypoczynkowym czyli płatnym.

Nika
@Star

To te dni wolne które prawie wszyscy wypisali urlopy co ty wipisalas? Masz te dni bezpłatne czy do odrobienia? Ja też już nie chciała bym wypisywać żadnego urlopu bo jeszcze chwila o mi go braknie Dziękuję i miłego dnia

@Nika

Zastanawiam się co ty bredzisz?! Ja mam urlopu sporo i nic nie muszę odrabiać. Widzę, że nie za bardzo kumasz. A teraz znowu w czerwcu mamy przez tydzień postój i jak myślisz karzą znowu wypisać nam urlopy czy nie? Bo jeśli tak to ci wspolczuje jeśli jedziesz na oparach i nadal jesteś pod agencja.

Damian

Witam , czytam te wszystkie opinie i sie zastanawiam czy to prawda czy nie, jutro zaczynam prace w Maco wiec przekonam się sam. Pozdrawiam :)

Anka

Czy w tym roku planowana jest impreza intergracyja? Kajaki jak rok temu?

B.
@Anka

W tamtym roku mówili że będzie powtórka ale w obecnej sytuacji wątpię

Truskawka
@Anka

Jasne że będzie, zrobimy coronaparty...

Kakałko :D
@Truskawka

Dokładnie. Dziecią się robi ospaparty żeby się uodporniły to i my możemy sobie zrobić coronaparty :D

@Anka

Ty tak serio pytasz? Zmień dilera albo bierz połowę.

A

Nie pracujesz to zajmij się swoimi sprawami

Star

To forum nie służy do tego typu informacji. Po za tym z tego co mi wiadomo już nie pracujesz więc nie powinnaś się już tym interesować.

Sylwia
@Star

Ale powiedzieć swoje mogę. Tyle człowiek wart ile jego słowa. Pozdrawiam.

@Sylwia

Miej odwagę podpisać się swoim imieniem a nie osoby której już nie ma !!!

Ktoś

A ktoś mi wytłumaczy sytuację na dziale GM?? Zwłaszcza na zmianie z nową Panią brygadzistką? Celowo piszę brygadzistką bo ustawiaczką maszyn to napewno nie jest...dlaczego Pawłowi rzucalo się kłody pod nogi,mimo że był o niebo lepszy od tej Pani,dlaczegi inni brygadziści widzieli i wytykali najmniejszy błąd Pawła A tutaj nawet nie reagują?Dlaczego nie widzicie,że Karla była,jest i będzie lepsza od tej Pani(I tutaj bez urazy,prywatnie nikt nic do Sylwia nie ma). O co chodzi? O to,że Tm wie kto kiedy się śmiał?,albo że ktoś rozmawiał? A może ważne jest ile czasu maszyny są ustawiane?Dziewczyny robią normy tam gdzie się da......Ale straconego czasu na ustawienie nie nadgonią...Panowie brygadziści nie widzicie tego?Tm? Jak długo ta Pani będzie się slizgać?aż strach myśleć co by było gdyby produkcja szła pełną parą. I nikt juz nie będzie patrzył,zeby na zmianie pani S szly jak najdłuższe zamówienia,zeby za często nie bylo przezbrojen. Kto będzie winny?Pewnie dziewczyny,które pójdą o 1 raz za dużo do kibla,albo o 3 zdania powiedzą za dużo...Kto wie. Sytuacja jest rozwojowa ????

Hahahha
@Ktoś

Ja powiem bo to znajoma i dlatego masakra żenada Carla jesteś nie zastąpiona może to zauwaza

Co?
@Hahahha

Jak to nie jest C nie jest brygadzistka ustawiaczem ??

Zdzokowana

Jest epidemia a w toalecie na hali nie ma mydła! To jest niewyobrażalna głupota jak firma naraża ludzi...

J
@Zdzokowana

Serio? Bo właśnie wymylam tam ręce

wirus
@Zdzokowana

A ty chyć się roboty , a nie latasz po kiblach. Norma spada.....

jj
@Zdzokowana

Może lepiej zamknąć firmę na dwa tygodnie jak zrobil to opel? Czy jest ktoś u nas z koronowirusem?

??
@jj

Skąd pytanie z tym koronowirusem? Firma nie jest na tyle stabilna żeby zrobić postój. Nie ma co się przyrównywać do opla.

Ccc
@??

Czyli kasa najważniejsza i lepiej narażać ludzi?to jest kwestia czasu jak ktoś zachoruje

???
@Ccc

A czy zdajecie sobie sprawę że jeżeli firma zamknie się to wiele osób może stracić pracę? Firmy z dużym kapitałem ogłosili postojowe bo ich stać na to. Pytanie czy stać nasza firmę na opłacenie pracowników nie produkując czyli nie zarabiając. Przemyślmy sytuację na trzeźwo. Jeżeli ktoś z nas czuję się źle niech idzie na L4. I módlmy się aby naszej firmy jednak nie zamknęli bo wtedy będzie płacz

AB
@???

sa kwarantany i bedziemy normalnie pracowac. Kto chory niech idzie na l4 kilka ci co wracaja

Czy Maco Polska Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Tak

Tak. Koszulka albo bluza w piątek nie jest zle widziana

Moon

Sam jesteś jak "luźny piątek". ???? ???? ????

Milka

Tak. W piątek bierzemy UŻ i mamy wolny weekend ???? A na poważnie to jak sobie wyobrażasz luźne piątki na produkcji? Mniejsza norma? Różowe tshirty? A może kawa i ciasto na linii? ????????????

Luźna

Luźne to można mieć majty. W roku mamy ponad 50 piątków i poniedziałków. A tylko 4 Uż. Gdzieś w kodeksie jest napisane,że można brać w każdy dzień oprócz piątku czy poniedziałku.? Mamy szalejacą zarazę i jak dla mnie to cieszcie się,że w ogóle ktoś przychodzi,że te kobiety narażają siebie i swoje rodziny. A może różowa koszulka to efekt tego ,że nie mamy 5 koszulek firmowych. I w ostatni dzień nie chcemy tego syfu nosić na sobie.A zapomniałam przecież my mamy je prać każdego dnia,bo przecież ręce nas nie bolą(Przecież Gó.....no robimy) i mamy te 10 zł na miesiąc na pranie...czekam na sensowne odpowiedzi ludzi piszących o luźnych piątkach.

@Luźna

Tu wylalas wszystkie swoje żale a nie potrafisz powiedzieć kierownikom, że potrzebujesz nowych koszulek?! Wystarczy powiedzieć a dadzą Ci bez problemu. Jest ich mnóstwo tak samo jak bluz i butów. Po za tym mamy 21 wiek, jest coś takiego jak pralka. Bluza, 2xpolo i 3x t-shirt brudzisz w ciągu 8h pracy, żeby nie mieć co ubrać następnego dnia?!

Luźna
@Moon

Wylałam swoje gorzkie żale ?????Amen. .Zabawn/ay jesteś...Ja powinnam chodzić i się prosić?A gdzie jakieś zasady co i kiedy się komuś należy? Ktoś to kontroluje??to ma działać na zasadzie ,kto pójdzie to dostanie?albo ładne oczy masz...jak akurat tm będzie miał dobry humor? Super. Idź a będzie Ci dane..... Co do prania..bo to Twój najważniejszy wniosek i największe przemyślenie ...Nie mam 5 bluzek bo akurat nie było mojego rozmiaru (Może teraz jest,Nie omieszkam zapytać)I opiszę Ci jak rozmowa przebiegała. ...No i bravo. Wiemy,że umiesz ładnie liczyć ,że wiesz jaki wiek mamy i, że jesteś osobą,która musi mi to uświadomić. Bo gdyby nie Ty to bym nie wiedziała,że jest pralka.

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Maco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maco Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Gutenberga 18
    41-109 Gliwice