Opinie o Okucia Maco (Maco Polska Sp. Z O.O.) w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maco Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Jak szefostwo w Maco Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Maciejka

Tak jak wszędzie masz zainwaniać za 2 a jak ci nie pasuje to na twoje miejsce jest 5innych osób.

Staszek

Cześć. Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko brygadzisty, opłaca się w ogóle jechać? Warto spróbować pracy w tym zakładzie? Pozdrawiam

Sara

Zachęcam do podjęcia innej pracy, pozdrawiam

Zbigniew
@Sara

Napisz lepiej dlaczego, bo takie coś to może dodać każdy, może nawet konkurencja? Czekam na więcej info od Ciebie!

@Zbigniew

Mało kto chce pracować za prawie najniższa krajowa.

Zbigniew
@Sara

Aha, to wszystko jasne! Żadne premie nie wpadają po drodze? Jak nie, to faktycznie nie dziwię się że odradzasz pracę, bo taka stawka nie powala.

Justyna
@Sara

To ile zarabiacie pod firmą? Gola stawka czy jakieś premie minimalne są. Pytam ponieważ zastanawiam się nad zatrudnieniem. W tej chwili zarabiam 2500 czy tyle zarobię lub więcej?

Darek
@Zbigniew

nie powala to mało powiedziane

Zaciekawiony

Hej, czy ktoś mnie może oświecić, dlaczego cały czas, czy to z jednej agencji, czy to z innej, szukają ustawiacza maszyn-brygadziste? Firma się rozbudowuje, czy nowo przyjęty pracownik nie ogarnia? Dlaczego doświadczonego pracowa nie awansuja?

Maciejka
@Zaciekawiony

Bo oni są nienormalni wola przyjąć nową osobę. Połowę fałszywych ludzi bym sama wywaliła na zbity pysk. Ale oni trzymają (usunięte przez administratora)i kapusiów.

Pracownik Produkcji

Szybka... Z zauważonych obserwacji... BIORĄ KOGO POPADNIE !!! Najważniejsze żeby ręce do pracy się zgadzały... - Ale... To czy EFEKTYWNOŚĆ tych rąk ma.znaczenie to jest SPRAWA DRUGOPLANOWA... STARE PRACOWNICE- a za taka się uważam po pobycie 2 miesiecy tutaj maja zasuwać za NOWE... BO ONE PO MIESIĄCU CZASU NIE WNOSZĄ I NIE DAJĄ N8C OD SIEBIE... TO MY STARE PRACOWNICE CIĄGNIEMY TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH A PRACODAWCA MA TO ZA NIC... Jeśli dalej bedzie zatrudniana patola(usunięte przez administratora) by ręce do produkcji się zgadzały nie wróże tej firmie nic dobrego... Osobiście... Nabyłam doświadczenie na produkcji... To jest JEDYNY POZYTYW PRACY TUTAJ... Ale już SZULAM CZEGOŚ INNEGO... FIRMA NIE DOCENIA !!! STARYCH PRAVOWNIKÓW KTÓRZY CIĄGNA TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH... !!!

Banalne

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

300 zł na święta. Jeżeli ktoś chce sobie wyrobić zdanie na temat firmy to moze to wystarczy.

4 rok
@300

I to 4 rok jest ta kwota

bida
@4 rok

góra woli sama się nachapać a ludzi mają gdzieś My mamy szanować pracę, chodzić punktualnie, wyrabiać normy i można mieć nas za nic. Pózniej wielkie zdziwienie, że ludzie się zwalniają. Oni myślą, że powód ATMOSFERA W PRACY to tylko w temacie ewentualnych dramatów na hali. Nie dociera do nich, że ATMOSFERA to także to jak szefostwo nas traktuje. Cóż... stanowiska na poziomie a w głowie pustka

Nicola

Czy jest test przy rekrutacji? I na czym on polega wie ktoś coś...

Sasza - magazyn.

Nie martwcie się koledzy, kilku Polaków musi zostać, ale lepiej uczcie się ukraińskiego. To pożądana umiejętność u każdego magazyniera/administratora.

Maria

Szukam pracy. Chciałabym wiedzieć czy warto zlozyc CV w tej firmie. Jaka jest placa i jakie są warunki pracy. W jakich godzinach sie pracuje?

Kinga
@Maria

Nie polecam. Szkoda czasu

Czy urlop w Maco Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Co za głupie pytanie! Oczywiście, że tak.

Freszynka

Pracuje dwa tygodnie i muszę przyznać ze praca nie jest lekka jak piszą w ofercie pracy. Normy bardzo wysokie.Na większości maszynach norma nie do wyrobienia .Praca za najniższą krajowà. Chyba nic dodać nic ująć. Nie polecam.

Jorg
@Freszynka

Powodzenia w nowej pracy!

@Jorg

Również życzę wszystkiego dobrego ????????????

Bezpośredni.

Witam. Nie mam zamiaru w tym momencie odradzić komukolwiek rozpoczęcie pracy w firmie MACO, bo praca nie jest ani trudna, ani ciężka, ani wyczerpująca - po prostu trzeba być świadomym pewnych FAKTÓW. Tym bardziej, jeśli ktoś ma zamiar rozpocząć pracę na stanowisku 'kierowniczym'... Nie ma co liczyć na to, że nasze doświadczenie i świeże podejście może cokolwiek zmienić w strukturach, i realiach firmy, gdyż główny trzon w postaci Pana Dyrektora (nie mającego zielonego pojęcia o realiach firm produkcyjnych) i kilku jego ziomeczków, których zatrudnił (nomen omen również bez doświadczenia) są jedyną słuszną wyrocznią w tym miejscu. Z początku może się wydawać nowym osobom dziwnym fakt, że osoba na kierowniczym stanowisku team leadera Pan K. nie zna podstaw Office i jego materiały robione w tymże programie (włącznie z prostymi tabelkami) wyglądają, jak bohomazy pięciolatka ;że ktoś kto ma styczność z ludźmi non stop nie kojarzy z kim rozmawiał kwadrans temu ;że nie kojarzy który mamy tydzień produkcyjny ;itd, itd, więc non stop trzeba korygować, tłumaczyć, prostować, domyślać się i gryźć w język a jedyną czynnością przy której Pan K. się ożywia, to sprawdzanie, która z pań przyszła dziś do pracy bez biustonosza (autentyk). Drugi kierownik Pan T. - jedyna osoba mająca ogromną wiedzę, doświadczenie i chęć, aczkolwiek skrzydła i jaja zostawił w gabinecie Pana Dyrektora, więc w sytuacjach kryzysowych nie liczmy na jego pomoc w kwestiach organizacyjnych. Można by tak długo... Przechodząc do puenty - jeśli szukasz pracy 'na stanowisku' i jesteś osobą bez ambicji, jaj, charakteru, i nie przeszkadza Ci bycie marionetką, to aplikuj śmiało. Jeśli jednak masz swoje zdanie, bronisz go i w pracy podstawą jest dla Ciebie zaangażowanie połączone z ambicją a nie wazeliniarstwo, które będzie trzymało Cię na powierzchni, to szkoda czasu i przede wszystkim zdrowia... Cyrk na kółkach.

Bezpośrednia
@Bezpośredni.

Pozdrawiam Pana A.

Bezpośredni.
@Bezpośrednia

Pozdrawiam również ????

@Bezpośredni.

Niektórzy to powinni być wręcz wdzięczni, że nie dostali dyscyplinarki...

Lala
@,

Mnie tylko zastanawia na jakich podstawach ,góra, zatrudnia nowych brygadzistów. Rozumiem ze każdy nowy ustawiacz potrzebuje czasu żeby zapoznać się z materiałem oraz maszynami na danym dziale aleee.... od kilkunastu tygodniu na dziale ES, -już nie będę mówić na której zmianie bo kto wie o kim mowa to się domyśli-... nowy brygadzista o ile można go tak nazwać(?) przez 8h bycia na produkcji może z 1,5h pracuje chociaż to i tak za dużo a resztę czasu siedzi na czterech literach i ogląda mecze :) teraz znalazł sobie nowe zajęcie i pół zmiany potrafi stać a nawet siedzieć -bo po co ma biedny stać skoro może usiąść- nad jedna pracownica i z nią dyskutować czy się śmiać a jak jest o coś poproszony żeby coś zrobił to piesek od razu szuka właściciela bo nie wie co ma zrobić.. a jego odzywki są niestosowne, chamskie i wulgarne. A koszulki to mógłby sobie przeprać jak ma ich za mało a nie truje ludzi przechodząc.

....
@,

Żeby dostać dyscyplinarke to trzeba mieć podstawy żeby ja wystawić....

...
@Lala

Podstawy, jedno wielkie kolesiostwo ... Trzymają ludzi, którzy nie zadają pytań, A niewygodnych zwalniają... Nie chcial/chciała byś wiedzieć jacy ludzie pracują na tych stanowiskach Głowa boli...

Lala
@...

Szkoda gadać ... Chyba trzeba się zakręcić i ładnie uśmiechać do kogoś ,z góry, i może któraś z dziewczyn pracujących na maszynie zostanie w magiczny sposób ustawiaczem lub dyżurna :))

Hehehe
@....

Tylko mi nie mówcie że nie było podstaw, żeby zwolnić dyscyplinarnie A.. ????????????

A.
@Lala

Nowy brygadzista o którym mowa jest znajomym Pana Dyrektora. Tak, jak i Pani A. z Jakości, Pani M. z ES (Pan K. cudownie aferę zamiótł pod dywan a Pan T. skulił ogonek, żeby nie podpaść wyżej), itd...

...
@Lala

Nie warto zniżać się do ich poziomu... Tu kto inny ma pierwszeństwo jeżeli chodzi o awansy w tej firmie

Es
@A.

Afery na ES nie było. Kilku osoba coś się pomyliło. Niech się wypowie ktoś kto pracuje z panią M. bo nikt z reszty brygady nie ma jej nic do zarzucenia.

Rrrrrrr
@Es

Kilka osób to chyba duzo

Es
@Rrrrrrr

Parę w stosunku to reszty brygady to niewiele.

Jess
@Lala

Niektórzy najwyraźniej mają inne przywileje co do innych (zwykłych) pracowników... Może uważa , że lepsze jest flirtowanie z jedną z pracownic niż uczyć się maszyn itp. Ciekawe jak sobie poradzi gdy drugi/a brygadzista pójdzie na jakieś L4 bądź urlop ???? Ale skoro jest znajomym Dyrektora to i tak go nie zwolnią.

Xxxxxxxx
@Jess

Jeśli brygadzistka z es pojdzie na dłuższy urlop podczas wakacji to dziewczyny z działu już mogą się domyślać jakie będą normy zrobione jeśli się jakaś maszyna zepsuje... nowy ustawiacz nie da sobie rady chyba ze będzie wolał o pomoc ustawiacza z Getribe który sam ma sporo swoich maszyn do ogarnięcia .. nie mogę się doczekać tych wspaniałych dwóch tygodni które się zbliżają do nas wielkimi krokami

A.
@Xxxxxxxx

A ja nie mogę się doczekać tych dni po urlopach, bo kilka osób już do tego (usunięte przez administratora) nie wraca. Wybrać urlop, dostać 'pod gruszą', wziąć L-4 i odciąć się od tego syfu.

Ale jaja

Dajcie coś jeszcze, uśmiałam się :D

Magaaa15

Witam. Chciałam zapytać czy są tam przyjęcia jaki system zmianowy,ile można zarobić na rękę ..I czy CV bezpośrednio do firmy czy przez jakąś podfirme.. dziękuję z góry ????????

Kskskskks

PRAWDA Boli

@Magaaa15

System 3 zmianowy 6 14 i 22, cv do agencji pracy adecco lub randstad , na reke jeszcze najniższa krajowa ale od lipca o 100 zł brutto podwyżki, tak są przyjęcia

Ale masz (usunięte przez administratora) we łbie!! Jest takie schorzenie...PSYCHOZA. ???? "Osoba z psychozą głęboko wierzy w rzeczy, które są wytworem wyobraźni i nie jest tego świadoma. Nie potrafi w sposób krytyczny spojrzeć na symptomy choroby biorąc je za rzeczywistość". Doradzam wizyte u lekarza odpowiedniej specjalizacji. Termin na cito! ???????? Ps. Czy interpunkcja ci odpowiada tym razem? (zwrot osobowy "ci" celowo z małej liery, bo gardze tobą).

Nie pij tyle! :)

Laura

Po dzisiejszym spotkaniu z nowym dyrektorem czuje się rozczarowana.. nie tylko samą formą spotkania (na hali gdzie połowy nie było słychać z powodu chodzących maszyn) ale i słowami które padły.. zamiast dostać obiecane wyższe bony z powodu odwołanej wigili firmowej to dostaniemy standardowo 300 zl, reszta obiecanych pieniędzy poszła niby na fundacje do walki z covidem (śmiechu warte).. dodatkowo kosmiczna podwyżka 200 zł brutto, ciekawa jestem czy Pan dyrektor by był równie zadowolony gdyby taką dostał? Na waciki starczy? Sama pracuje krótko, ale jest sporo osób które pracują już długo, sa świetnymi pracownikami które wyrabiają wysokie procenty, uczą nowych pracowników i należy im się TYLKO tyle podwyżki? Czy dalej będzie tak to wyglądało, będzie zasłanianie się covidem? Wymagania rosną w górę, niestety zarobki już nie do końca.. o dobrych pracowników ciężko, a byle bydło do roboty można wszędzie znaleźć..

Panii
@Laura

200zl podzielone na raty. 100zl teraz a drugie 100 jak będą normy jak będzie idealna jakość. Czyli znając życie coś wymyśla ze nigdy... W tym nadchodzącym roku będzie to marna stówka. Nie można tu mówić o podwyżce bo osoby z agencji i tak by ta stówkę dostali z automatu po podwyżce najniższej krajowej. Suma sumatum cieszmy się z ostatnich wypłat bo po nowym roku będziemy mieli na kontach mniej

Iili
@Laura

Bony to jakas porazka wydaje mi sie ze mysla ze nie umiemy liczyc 100wke dali nam a normy w gore z czym sie to wiaze mniejsza premia i tu pytanie do dyrektora to ta podwyzka smiech na sali o bonach nie wspomne ,,dołozymy wam" za brak imprezy integracyjnej i wigilijnej chyba pracy kpina z nas wszystkich ale u gory wszystko gra kaski opor zmotywowaliscie nas na maxa żenada

Laura
@Panii

Ajj no tak zapomniałam ze podwyżka na "raty" i na danych warunkach których i tak pewnie nie spełnimy.. smutne..

@Iili

Ale wy jesteście naiwni. Firma nie musi niczego rekompensować.

Gm
@Mustafa

Gdyby te słowa nie padły z ust dyrektora to może i nie było by tego zniesmaczenia .Ale w takim razie jego słowa są cokolwiek warte?

@Gm

O rany! Ręce opadają! A co myśleliście, że da wam miliony. Hahaha haha.

@Mustafa

Nie miliony, ale nikt nie sądził, że zostaniemy (usunięte przez administratora). Nikt nikomu nie kazał ściemniać, że dostaniemy więcej bonów z racji braku imprezy integracyjnej i wigilii. Oczywiście rączki umyte, bo to decyzja z góry a nie od niego. Jak widać nie ma swojego zdania, jest tylko austriacką marionetką. Ewentualnie celowo wspomniał o decyzji Austrii, żeby nie było na niego Mógł stanąć po stronie pracowników i wynegocjować cokolwiek dla nas. Pal licho czy bylibyśmy zadowoleni z ilosci czy nie. Jednak nie byłby w naszych oczach kłamcą. Wyszło jak wyszło, pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Kto ma się nahapać i tak to zrobi.Tylko hala traci. Dyrektorek sobie nie zabierze. Fundacja istnieje lub nie. My się nie dowiemy co się stało z kasą, którą mieliśmy dostać. Obiecanki cacanki... Żałosne PANIE DYREKTORZE Takim zachowaniem PAN szacunku wśród pracowników nie zyska. Nie będzie PAN autorytetem...

@:)

A zkad ta pewność, że mieliście ta kasę dostać nikt wam nic przecież nie obiecywał. Ubzduraliscie sobie coś..., że wam się należy i liczyliście na to, że dyrektorek wam to da. Głupi jesteście. Wiadomo, że góra bierze wszystko i nie liczy się z takimi szarakami jak wy!

@Mustafa

Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Wiele osób napisało, że nam to dyrektor obiecywał. Obiecywał nam na poprzednim zebraniu. Nie rozumiesz, że o to mamy pretensje?

@:)

No właśnie o tym mówię. Łykneliscie te bzdury jak młode pelikany. To jasne, że jak ktoś coś obiecuję to i tak nie dotrzyma słowa. Zwłaszcza kiedy takie bzdury gada dyrektor. Powiedział tak żebyście się od niego odczepili. Za dużo stękacie... Lepiej zmieńcie pracę bo i tak was w tej firmie nie doceni. :D

Guli
@Mustafa

Bonów też nie dostaniecie...

@Guli

I wyszedles na klamce

Hahah
@Laura

Ty się weź za robotę bo póki co największy (usunięte przez administratora) jest przez Ciebie, i nie ma sie co dziwić, że ci nikt nie dał podwyżki, też bym ci nie dał....ty wogole ogarniasz czym się zajmuje firma, na jakim stanowisku jesteś, ogarniasz co się dzieje i jak wogole masz na imię??? Xd

@Laura

Podwyżka wyniosła 100 zł brutto. Czyli mamy aż 3 tyś brutto. Dla niektórych po 3 latach pracy...taka kwota powala. Dla ludzi z pod firmy najniższa krajowa. Drugie 100 zł było uzależnione od braku reklamacji zewnętrznych . Może szanowny Pan Dyrektor przedstawi nam firmę,która nie ma żadnych reklamacji zewnętrznych? Mamy na hali taką tablicę na informacje ważne,chętnie przeczytamy o takich firmach. A może Pan Dyrektor napisze kiedy Maco nigdy nie miało reklamacji?....Także 100 zł to maks podwyżki... Oprócz mega podwyżki ,mamy podwyżkę normy o 8 %.. co za tym idzie? Zap...dalamy więcej a zarabiamy mniej niż w zeszłym roku. Także takie coś mógł dla swoich pracowników wymyśleć nie byle kto..Po tym wszystkim morale wśród załogi urosły... podsumowując. Mimo podwyżki aż 100 zł,zarabiamy mniej niż w zeszłym roku. Mimo covida firma zamknęła budżet ze sporym zyskiem. Nawet wiekszym niż zakładała. Mimo covida produkujemy więcej....fuj ,fuj ten covid,same straty..a i dziękujemy za podziękowania,że załoga tak ciężko pracowała i pracuje na te zyski. Ja za te dziękuję ...hmm kurde nawet wacików nie udało mi się za to kupić..

Lays

Jaka tu cisza... Nic się nie dzieje? Żadnych skandali? Kobiety zamiast plotkować ruszyły na zakupy ???? Miłego końcowego weekendu. Jutro trza ruszać do pracy

Ktoś
@Lays

NIE MÓWIMY O WOJNIE JAK W GLIWICACH SPOKOJNIE

@Ktoś

Dobre, haaa

Chetoss
@Lays

jutro ostatni dzień miesiąca dopiero będą skandale

Lajkonik
@Chetoss

A dlaczego będą skandale?

Ktoś
@Lajkonik

Bo umowy mają dawać ????

Nowa osoba

Dostałam ofertę pracy w tej firmie, czy ktoś mógłby napisać jak wyglądają tam warunki pracy? Zmieniły się coś od poprzednich opinii? I przede wszystkim czy można liczyć na większą stawkę na start niż najniższa krajowa?

Bera
@Nowa osoba

A poczytałaś ten cyrk wszyscy się zwalniają kobieto szukaj dalej nie polecam siedzę tam i już szukam czegoś

Nowa osoba
@Bera

Przeczytałam kobieto/mężczyzno, pytam bo może się coś zmieniło w tej kwestii, a komentarze nie są pierwszej świeżości :)

Abc

Jest coraz to gorzej....

Bera
@Nowa osoba

Wiesz mi z pierwszej świeżej ręki nie polecam szkoda żebyś się tam marnowala

Kierownikowa
@Nowa osoba

Ej dajta se spokuj z tą firmą to jest porażka dziewczyny zapierdz... A traktują je jak (usunięte przez administratora) a wy się nie dajcie zróbmy coś jakiś strajk bo tak nie.moze być spotkajmy się ugadajmy bo robią z nas (usunięte przez administratora)

Agees

Praca na trzy zmiany po 8h, zatrudnienie przez biuro pracy tymczasowej Randstad w Gliwicach, bądź Adecco. Praca głównie siedząca, elementy lekkie, od bardzo małych do nawet 3m. Wysokie normy, zależy od stanowiska, 150 szt do nawet 500/h Na halach pracują głównie kobiety. 20min przerwy. Dojazd z Gliwic linią 8 lub 58. Hala nie jest głośna, dziewczyny słuchają muzyki, rozmawiają, śmieją się, pomagają tłumaczą nie spotkałam się z chamstwem ze strony pracowników jak i przełożonych. Warto jest się uczyć pracy i w miarę szybko robić, ponieważ od Twojego podejścia do pracy zależy również premia pracownika, który Cię szkoli. Współpraca jasna i rzetelna. Praca czysta, ubiór roboczy - 2x koszulka oraz buty, z czasem bluza z dł. rękawem. Warto próbować!

kasia

Szukam pracy w Gliwicach na bojkowskiej. Czy jest ktoś, kto mi podpowie w której firmie najlepiej się zatrudnić ? Szukam pracy na produkcji lub magazynie .Pracy się nie boję

Witam wszystkich dostałem propozycję pracy w tej firmie czy ktoś może powiedzieć coś o zarobkach na rękę i czy opłaca się przyjąć z góry dziękuję

Hahahha
@Michał

Przeczytaj komedię poniżej to się dowiesz

Szukam pracy .Zastanawiam się nad tą firmą Z związku z tym mam pytania. Chciałabym wiedzieć jak się pracuje, jaka jest płac, atmosfera i w ogóle. Czy jest tam dobry dojazd z Knurowa. Mam na myśli komunikację miejską. Opłaca się tam pracować na produkcji?

Hahahah,
@Anna

Nie czytasz tych komentarzy co ty (usunięte przez administratora) jestes

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Maco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maco Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Gutenberga 18
    41-109 Gliwice