Opinie o Okucia Maco (Maco Polska Sp. Z O.O.) w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maco Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Młoda

Praca jako obowiązki wcale nie jest zła - jest przede wszystkim siedząca, A produkcja to jak produkcja... wypłata powiedziałabym średnia, natomiast jest to zakład, w którym nie możesz mieć własnego zdania, dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora) jak masz jakiś problem i idź (usunięte przez administratora) Pan einsteller który ma ludzi za nic na początku bardzo miły, jednak spokojnie... wszystko się bardzo szybko zmieni. Ogólnie jeśli ktoś nie ma wyjścia, można popracować chwile i szukać czego innego, bo zawiści między dziewczynami oraz pogardy ze strony przełożonych normalni ludzie nie wytrzymają;)

Pracownik maco

Masakra wam powiem nie polecam!!! Uciekajcie stamtad póki was nie wyciągnęli na stałe!!!

Spartakus

30st na hali brak klimatyzacji wentylatory które nie dają absolutnie nic chyba ze skierujesz go bezpośrednio na siebie ale wtedy na 2 dzień powykręca cię tak ze nie wstaniesz z lozka albo druga opcja ze nie skierujesz ale wtedy modlisz się żeby nie zemdleć i przywalić łbem w podłogę bo słupki się same nie zrobią:)pracodawca ma możliwość udzielenia drugiej przerwy ale tego nie robi bo przecież 30st to jeszcze nie tak gorąco:)vive niewolnicy...a nie przepraszam miało być pracownicy:)

Odpowiedź
@Spartakus

Tak jest jak dyrektor z (usunięte przez administratora)siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach. Pomyślcie serio o zmianie pracy, bo oferta Maco byłaby atrakcyjna ale w 2010 roku. Czasy się zmieniają, zarobki są dużo wyższe. To rynek pracownika.

@Odpowiedź

To startujcie na zastępcę Derektora też będzie klima hahah

Dlaczego w Maco na produkcji kwota brutto jest niższa od kwoty netto w NGK?

Prawdopodobnie są to dwie inne firmy. Mam nadzieje, że odpowiedz jest satysfakcjonująca. Pozdrawiam!

@Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź :) Czyli różnią się tym, że jedna jest normalna, a druga nienormalna?

Xx

Na siłę nikogo nikt tu nie trzyma. Wokoło jest wiele firm. Można próbować szczęścia za większą kasę

Pracownik Produkcji

Szybka... Z zauważonych obserwacji... BIORĄ KOGO POPADNIE !!! Najważniejsze żeby ręce do pracy się zgadzały... - Ale... To czy EFEKTYWNOŚĆ tych rąk ma.znaczenie to jest SPRAWA DRUGOPLANOWA... STARE PRACOWNICE- a za taka się uważam po pobycie 2 miesiecy tutaj maja zasuwać za NOWE... BO ONE PO MIESIĄCU CZASU NIE WNOSZĄ I NIE DAJĄ N8C OD SIEBIE... TO MY STARE PRACOWNICE CIĄGNIEMY TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH A PRACODAWCA MA TO ZA NIC... Jeśli dalej bedzie zatrudniana patola(usunięte przez administratora) by ręce do produkcji się zgadzały nie wróże tej firmie nic dobrego... Osobiście... Nabyłam doświadczenie na produkcji... To jest JEDYNY POZYTYW PRACY TUTAJ... Ale już SZULAM CZEGOŚ INNEGO... FIRMA NIE DOCENIA !!! STARYCH PRAVOWNIKÓW KTÓRZY CIĄGNA TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH... !!!

Banalne

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Poziomka

Witam czy wiadomo już czy będą przejścia pod firmę czy raczej zwolnienia ?

Iglo
@Poziomka

Mamy pierwsze przejścia pod firmę. Dramat... dziewczyny są zawiedzione. Wypłaty będą mniejsze niż pod agencją. Osoby które będą pracować miesiąc zarobią więcej niż te ,które pracują 1.5 roku i więcej. Ciekawa forma motywacji pracownika.... Firma strzela sobie w kolano....No chyba,że o to chodzi,żeby jak najmniej osób pracowało pod Maco.

Tofii
@Iglo

Czemu mniej? Myślałam że przechodzą na tych samych warunkach...

Poszukuję pracy

Co możecie powiedzieć o pracy na magazynie? Jakie zarobki, co trzeba robić, jaki kierownik?

Bartłomiej
@Poszukuję pracy

Uważam, że portal, za którego pośrednictwem szukasz informacji na temat pracy na wspomnianym dziale, to mało wiarygodne miejsce. To ściek internetu, ściek mało istotnych opinii mało odważnych ludzi. Ale jako forma rozrywki - pierwsza klasa!

Poszukuję pracy
@Bartłomiej

Zawsze lepsze to niż brak jakichkolwiek informacji. Ktoś coś może powiedzieć na ten temat?

I

(usunięte przez administratora)powinien nas częściej odwiedzać! Miauu!

Dar
@I

Dzisiaj tez był. To wielkie szczęście jak nas odwiedza

X
@I

A co to kurna za jeden?

Ona
@Dar

(usunięte przez administratora)tez jest super

Adelka

Ile tam można realnie zarobić ? Czy faktycznie są umowy tylko przez biuro i raczej nie doczeka się przejścia pod firmę? Czy praca jest ciężka ? Czy są jakieś normy ? Będę wdzięczna za odpowiedz :) dostałam ofertę ale nie wiem sama czy warto?

@Adelka

Z premia 3240 brutto. Umowy agencyjne. Niebawem będą lub nie przejścia pod firmę bo umowy się pod agencja kończą. Czas pokaże. Praca nie jest zła choć dużo osób narzeka na bóle pleców i rąk.

Mała mi.
@Alf

Hahaha jakie 3240 brutto z premia?! Nie na produkcji. 2700 brutto. Co miesiąc uwalane premie. Nie wiem zkad wziąłeś /wzięłaś ta kwotę?! Może chodzi ci o inne Maco a nie te na Bojkowskiej w Gliwicach.

@Mała mi.

Kiedy ci uwalili premie? No chyba że co miesiąc jesteś na L4, bo jak na razie zawsze była premia w całości

Skubi

Firma w trakcie rozwoju. Wiele rzeczy nie funkcjonuje jak powinno i nie będzie jeśli pracownicy nie mają poczucia stabilności zatrudnienia i godziwych zarobków. Umowa pod agencją na 2 tyg, 1 miesiąc , 3 mce, 12mcy itd, a potem trzeba liczyć czy pracodawca MACO jednak przyjmie czy szukać nowej pracy. Jeśli mamy to szczęście to zostajemy pracownikiem MACO na kolejne 3-6- 9mcy. Gdzie tu stabilność? Około 3 lata pracy by była szansa na umowę na czas nieokreślony lub przynajmniej długoterminowy? Każdy z nas pracuje by zarabiać. A w MACO nie wiesz ile zarobisz, bo ciągle coś się nie zgadza na paskach. Braki premii, których nikt nie wyjaśnia dokładnie, bo nikt przecież nic nie wie ( kadry).

@Skubi

Jakaś niezdrowa atmosfera od nowego roku. Strach każdego dnia czy nie będzie się kolejna osobą do zwolnienia

Młody

Rozumiem, że ktoś mógł dostać za małą wypłatę, pokłócić się z kierownikiem, bądź po prostu być nie zadowolonym z pracy w MACO , jednak uważam że robienie z ludzi ćpunów, alkoholików albo kryminalistów to jednak lekka przesada, chociaż atmosfera nie jest ostatnio w MACO za ciekawa i troszkę wydymali nas na wypłacie,(usunięte przez administratora)

Młody
@Młody

Administrator tej strony chyba ćpa, ponieważ nie było w tej opini nic co nadawaloby sie do usuniecia....

@Młody

Widocznie nie znasz ludzi którzy tam pracują . Rzeczywiście tak jest i taka jest prawda .

Pracownik Maco

Dla odmiany napisze o warunkach. Pracuje w firmę od początku i stwierdzam iż można być zadowolym tam pracując. Na początku było ciężko A nawet powiem że śmiesznie Ale poprawiło się dużo. Na początku zarabialismy ok 3tys brutto w listopadzie ubiegłego roku dostaliśmy podwyżki 7% takze ponad 2 tysiące z premiami wchodzi na konto. Tylko dwie zmiany. Premia absenscyjna do 5 dni. Premia uznaniowa za produkcję jeszcze dużo nam nie ucieli :). Możliwość wzięcia multisporta i ok system. Ubezpieczenie dodatkowe również gwarantują. Przejścia pod firmę po 18 miesiącach. Jeśli dobrze pracujesz i nie pyskujesz oraz jesteś częściej w pracy niż Cię nie ma to nie ma się czego obawiać. Ludzie sa różni humorzasci glosno spokojni mili i Ci co siedzą cicho ale to nie tylko w Maco. Na każdej produkcji jest zazdrość zawiść (usunięte przez administratora) do tego trzeba po prostu przywyknąć. Nie udzielać się w nietypowych momentach nie pyskowac robić swoje i będzie ok. Polecam pracę w Maco. Pomimo tych wszystkich wulgaryzmów i bezsensownych rozmów przeczytanych nizej stwierdzam iż nie jest tu źle. Wystarczy się przekonać na własnej skórze. Pozdrawiam:)

@Pracownik Maco

Aaa i bony na święta, całkiem ładna sumka:) Jak jesteś pod maco należą Ci się wczasy pod gruszą. Z urlopem zazwyczaj niema problemu. Jedynie gdzie jest problem to Panie które dyzuruja nam z agencji czyli Panie hrowe nigdy nic nie wiedzą i od nich za dużo się nie dowiesz. Jedyna pomoc to "proszę zadzwonić do biura" Brak informacji ogólnych. Komunikatywność na niskim poziomie bardzo.

Anastazy
@Pracownik Maco

Co to za głupoty piszesz wprowadzasz opinie publiczną w błąd z zarobkami.

@Anastazy

To chyba pracujemy w dwóch innych Maco.

@Pracownik Maco

Na początku ok 3 tyś brutto, chyba z premia i, 2520 teraz jest 2700 brutto ale premie ci upierdalaja

Zwyklak
@Pracownik Maco

Premie mówisz o tej co zabieraja za reklamację czy o tej co zabieraja za urlop? Karta multisport i ubezpieczenie grupowe wszędzie dają agencje pracy to żaden plus. Przejścia pod firmę po 18mc?A znasz kogoś kto przeszedł bo im bliżej konca tych umów tym więcej zwolnień i nowych 18miesiecznych pracowników. A jeżeli o atmosferę zależy gdzie i do kogo się trafi. Pozdrawiam

Katapulta
@Zwyklak

Robi się coraz większy cyrk na kółkach. Ludzie sami zaczną uciekać. Jak tak poucinaja i nam zostanie 2000 netto to komu się będzie opłacało tutaj pracować?

@Pracownik Maco

Zapomniałeś dodać ile osób zostało które były w Austrii?można policzyć na palcach , a tak miało być bajecznie:)widocznie to jest strategia firmy .(usunięte przez administratora) usunęli w tygodniu ciekawe kogo jeszcze ?zatrudniają cały czas nowe osoby ,atmosfera straszna teraz na bank nowym kierownikiem produkcji zostanie(usunięte przez administratora)tóry znalazł się w Maco po znajomościach z (usunięte przez administratora).Ten człowiek do niczego się nie nadaje tylko do poniżenia człowieka i wyśmiewania . Magazyn człowiek po odsiadce został kierownikiem gratuluje doboru ludzi na stanowiska .

[cool][czesc]
@Maco

Ludzie jeszcze zatęsknią za D.! Takiego teamleadera to ze świecą szukać. Sama praca ciężka nie jest, atmosfera - to zależy od działu, maszyny... Ja trafiłam na pozytywne wariatki ;p Co do kierownika magazynu, to ludzie szepczą między sobą, że przesiedział swoje za znęcanie się nad pracownikami. Ale MACO widocznie potrzebuje rządów twardej, zdecydowanej ręki, chociaż nasi cudowni chłopcy z magazynu nie wyglądają na zestresowanych...

maco
@[cool][czesc]

Nie wyglądają na zestresowanych jak cpają ,palą zioło to nie sa zestresowani nikt na to nie zwraca uwagi (usunięte przez administratora) olewa sprawę jemu wszystko pasuje

tak_było
@maco

Przyjdź do nas w poniedziałek, bo: - zaopatrzyliśmy się w muzykę "Dżemu", -mama ugotowała kompot, -pani w aptece sprzedała nam strzykawki, a punktem kulminacyjnym wieczoru będzie walenie wiadra. Następnie wsiądziemy na wózki i wszyscy ruszymy naćpani na produkcję.

Omnomnom
@maco

Przecież za coś takiego jest odpowiedzialny kierownik magazynu więc wiecie do kogo z tym bić :)

Ojeju
@Omnomnom

Przes to co tu piszom jutro będą testy narkotykotykowe w czasie pracy

Niki

Maco fajna firma mozna starac sie o prace placa 2200 za nic tak mozna powiedziec.Kazdy robi co chce gdy szefostwo idzie do domu zmiana popoludniowa jest lajtowa muzyki mozna sluchac (usunięte przez administratora)

Niki

Jedno jest pewne kobiety tam pracujace kopia dolki pod soba. Jedna zazdrosna o druga nie polecam tej pracy.

Aniula
@Niki

A jak szefostwo?Słyszałam,że tak same kobiety pracują.Dostajecie premie tam?

Dolores
@Niki

Pracuje tu juz jakiś czas i pierwsze słyszę ze na fajkę można wychodzić kiedy sie chce, widac nie każdy trzyma sie wytycznych jakie tu panują i tak to właśnie wygląda. Ciekawe czy jakby tak ktoś z gory cie złapał tez byś była taka madra.!!!!!!

Katapulta
@Aniula

Zalezy na jaki dział trafisz. (usunięte przez administratora)

~Ona~
@Niki

Piszesz głupoty! Nikt nikomu nigdzie nie płaci kasy za nic nie robienie,a jeśli Ty masz tak lajtowo ,to nie mów o tym publicznie.

~Ona~

Zadra

Skąd tyle zwolnień na produkcji? Jakie powody przy zwolnieniach podają?

znowu

Mrówka
@znowu

Koniec umów z agencja

Maco

będzie dużo przyjęć, bo zwalniaja pracowników, więc na początku będzie cud, miód malina ale ostrzegam przed Dominikiem, niech nie zwiodą was te głupie gadki i nie dajcie się omamic że on takim super kierownikiem

Maco

Do osób które chcą się zatrudnić, praca ok ale nie ma co liczyć na przejście pod firmę, ludziom od kwietnia kończą się umowy agencyjne a oni zaczęli zwalniać najdłużej pracujących pracownikow

Pozdro
@Maco

Nie ma to jak zarąbista polityka firmy

Opinia

Nie polecam pracy w filrmie Maco jako magazynier i zadnym innym charaktrze na umowy trzeba czekac do ostatniego dnia i tak nie wiadomo czy sie ja dostanie byle pierdolła i sie leci a człowiek dowiaduje sie na sam koniec ze juz nie pracuje kasa nie adekwatna do zakresu obowiązków ludzie w ciągłym stresie brak podwyżek socjal zerowy jedyne co sie dostaje to bony na swieta za które i tak zabieraja podatek w nastepnym miesiacu nadgodzin nie ma za to jest nie kompetętna kadra zarządzająca z chorym dyrektorem na czele który powinien jedynie czym zarządzac to pożądkami u siebie w domu a i tak nie wiem czy by temu sprostał opinia zwykłego pracownika kazda pochlebna opinia która tu jest to opinia osób które niczym innym sie nie zajmuja jak tylko wchodzeniem w tylek i kablowaniem na innych aby sie tylko utrzymac takze pozdrawiam jeszcze tych normalnych izycze powidzenia i stalowych nerwów.

@Opinia

Piotrek mogłeś się podpisać

@Opinia

Jeśli kasa nie jest adekwatna do zarobków, jest ciągły stres i ogólnie uważasz, ze Maco nie jest dobrym pracodawca to chyba jesteś zadowolony ze już tam nie pracujesz?

@Ojciec

Myślę, że zamiast wdawać się w tego typu dyskusje, lepiej byś zrobił, jakbyś spróbował opisać chociaż niektóre warunki zatrudnienia, których można się spodziewać, pracując w Maco Polska. Od jak dawna sam tam pracujesz? Uważasz, iż poziom tamtejszych zarobków jest adekwatny i do pełnionej funkcji, i do doświadczenia? Jesteśmy ciekawi, co o tym sądzisz, a więc zapraszam Cię do dalszej dyskusji.

Omnomnom
@Ojciec

Ale błyskasz, +10 do dowartościowania. Jak tak dalej pójdzie to może nawet coś w życiu osiągniesz :)

Swięta

Dyrektor od miesiąca nie chce mieć styczności z ludźmi widać ,to po jego zachowaniu , po jego mimice twarzy ,że jest jakiś problem .Ciekawe ile osób będzie na tej wspólnej kolacji wigilijnej w środ. kolęd jak to napisała Pani A. Cz. Wesołych i Zdrowych Świąt .Pozdrowienia dla dyrektora który nie odwagi przyjść w codziennym trybie pracy-do pracownika . Dlatego też pracownicy olewają wspólną wigilie .

Imprezowiczka
@Swięta

Impreza była przednia, frekfencja była wysoka a do dyrekcji mam takie info żeby organizować więcej takich imprez. Było na prawdę super i organizacyjnie i kulinarnie. Bardzo dziękujemy.

@Imprezowiczka

Zarówno komentarz użytkownika @Swięta, jak i Twój w małym stopniu poruszają kwestie, które są tu najbardziej istotne. Nie mniej jednak - cieszy to, że ten pracodawca dba o atmosferę między Wami poprzez organizację tego typu imprez. A czy w Maco Polska pracownikom przysługują jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe?

Już kończę swoje wywody, bo chyba dużo już napisałem i według mnie nie warto tam się pchać. Chciałem tylko poinformować, że kontrola PIPu była moją inicjatywą, bo tak jak sądziłem doszło do wielu zaniedbań o czym z pewnością nikt nie poinformuje, a raport pracownika inspekcji pracy dokładnie opisuje firme Maco. Nie chcę zdradzać szczegółów ale cieszę się, że nie tkwię już w takim (usunięte przez administratora) Raczej już nie usłyszycie z ust Pani A. CZ. że nie dostaniecie dniowki jak źle się odbijecie, a jeśli tak będzie - informujcie PIP, bo z ewidencją czasu pracy mają najwidoczniej problemy - jak i z innymi rzeczami :)

Makówka
@Marek

Nie przedłużyli ci umowy to się odgrywasz. Strasznie to słabe. Myślałam, że jesteś poszkodowany w tej sytuacji ale z tego co czytam to lepiej, że cie tu nie ma. Żyj swoim życiem za granicą i oby ci się wiodło.

$
@Marek

Zjedz snikersa bo za bardzo gwiazdorzysz.

@Makówka

Oczywiście że się odgrywam bo mam za co. Ale jak widać wszystko co robię było słuszne, bo jest dużo nieprawidłowości :) P. S. Dokładnie. Żyj własnym życiem, bo nie przypominam sobie żebym mówił osobom postronnym o swoich planach wyjazdu :)

Mrówka

120 opinii usuniętych ????????????

Karakan
@Mrówka

Widać, że cenzura zaczęła działać.. : o

Makówka
@Mrówka

Pan N i Pani Cz dla dobra firmy (powiedzmy) musiało coś zrobić :) Maco ma dobrego kominatora informatyka Pana K .3 w 1

@Makówka

Wszyscy o tym wiedzą którzy są wewnątrz firmy .Pan K. to zaufana osoba która współpracuje od wielu lat dla firmy .

@Mrówka

Jeśli dostrzegłaś, że jakieś wpisy zniknęły, to musiały one w jakiś sposób naruszać zasady, spisane w regulaminie serwisu Gowork. Możesz się z nim zapoznać pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin A Ty pracujesz w Maco Polska, czy tylko obserwujesz tego pracodawcę?

@Emilia

Trochę to dziwne, bo niby prosiła Pani o podanie zarobków, a potem usunęła Pani post z zarobkami. Tak więc nie wiem co ma na celu takie działanie.

Marek skończ plakac

Prawda boli? Ma boleć :)

@Marek

Skoro cały czas się żalisz i płaczesz to musi cię strasznie bolec.

@Ojciec

Zmiana na lepsze raczej nie może boleć ale skoro lubisz pracować w obłudzie za psi grosz to spoko. Może taki masz fetysz :) moje wypowiedzi mają na celu pomoc w wyborze pracodawcy osobom poszukującym pracy. Wiem, że ciężko to zrozumieć ale na tym polega ten portal. Jeżeli uważasz inaczej to widocznie pranko mózgu poszło zgodnie z planem, a może masz "horom curke" i dlatego masz dobrze.

@Ojciec

Proszę, żebyś raczej nie wdawał się w dyskusje o takim właśnie charakterze. Może orientujesz się, czy firma Maco Polska zatrudnia osoby, które szukają dopiero swojej pierwszej pracy, nie posiadające żadnego doświadczenia? Myślę, że wiele osób interesuje ta kwestia, więc podejdź do tego poważnie.

zainteresowana pracą

Bardziej pomocne byłyby informacje na temat firmy. Ile można zarobić , jak wygląda praca i cały system. Czy są jakieś dodatkowe benefity? Pogubić się można w tych wszystkich wulgaryzmach a oczy bolą od samego czytania. Interesuje mnie ta praca ponieważ słyszałam , że zarobki nie są złe (kokosów może i nie ma , ale jak na dwie zmiany to całkiem ok), a oprócz "publicznego" obrażania nic innego nie widzę.

zainteresowana pracą

@Marek 27.11.2018 21:40 Dziękuję Ci za informację, mam jeszcze kilka ofert więc będę musiała przemyśleć sytuację. Ale zastanawia mnie czy faktycznie tak za wszystko tną po premii? To trochę nie fair , zwykle "góra" nie ma pojęcia o tym co się dzieje na produkcji, a tak łatwo przesądzają. Dużo znajomych wspominało i opowiadało mi o tej pracy dlatego złożyłam cv , ale widzę , że trochę scenariusz się rozminął......

@zainteresowana pracą

Trochę się pozmieniało, po roku zaczęło(usunięte przez administratora) odbijać. Firma jest pod kreską więc muszą gdzieś szukać oszczędności no ale nie tędy droga. Obiecują podwyżkę ale tu zawsze na tym się kończy. Ogólnie sprawa wygląda tak, że za reklamację z jakiegoś działu cała produkcja dostaje po kieszeni. Problem w tym, że jakość sprawdza co 3 paletę. Tak wadliwe palety by nie wyszły do klienta ale mało kto widocznie potrafi to u góry zrozumieć.

Cień
@Marek

To czy za wadliwe palety cała produkcja dostanie po(usunięte przez administratora) okaże się dopiero w listopadzie w dniu wypłaty. Narazie nie ma co panikowac... Wkrótce wszystko się wyjaśni.

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Maco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maco Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Gutenberga 18
    41-109 Gliwice