Opinie o Okucia Maco (Maco Polska Sp. Z O.O.) w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maco Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Makówka

Dokładnie Marku to co piszesz jest prawdą niestety ,na obecną chwilę dyrektor zaszył się i nie wychodzi , ze swojej dziupli :) Zresztą kłopoty ludzi firmy nigdy jego to nie interesowało wysłuchał , olał sprawę i tak jest do dnia dzisiejszego .Zawsze był z nim trudny kontakt , bo on nigdy nie widzi problemu . Dlatego tych problemów tyle narosło , że pracownicy teraz piszą swoje wypowiedzi na goo worku .Ale to i tak nic nie zmieni. Po prostu to osoba na nieodpowiednim stanowisku .To był duży błąd powołanie pana N na dyrektora nowego powstającego zakładu pracy .Człowieka który nie ma o tym zielonego pojęcia . Dlatego mamy takie problemy jak nie inne .

Emilia

Trzeba przyznać, że wysuwasz bardzo daleko idące wnioski. Ale oczywiście nikt Ci tego nie zabrania i tutaj szanujemy Twoje zdanie. Muszę Cię jednak zapewnić, iż HR firmy Maco Polska nie zajmuje się tu żadnymi wpisami. A czym Ty zajmujesz się w strukturach tego przedsiębiorstwa?

&&&
@Emilia

To widać, że HR nie ma zielonego pojęcia o tym co się dzieje i, że nie zajmuje się tym co piszą na go work... (usunięte przez administratora) To jest tylko HR... (usunięte przez administratora)

@&&&

Rozumiem, że ta sytuacja może w jakiś sposób Cię irytować. Ale musisz mieć na uwadze to, iż takimi wpisami nie pomożesz osobom, które wchodzą tu po to, by dowiedzieć się czegoś o tym pracodawcy. Powiesz nam, jak w Maco Polska przedstawia się poziom wynagrodzenia podstawowego?

Ania S

Witam wszystkich właśnie zwolniłam miejsce jako Dyżurna czyli teraz Administrator Produkcji. Został oficjalnie ogłoszony konkurs osoby chętne mogą się zgłaszać do TL z CV

@Ania S

Wymagania choćby mieli zapłacić w złocie, a tu zonk :D nie wiem czy ktoś w tej firmie myśli, że ludzie będą się zabijać o pracę w firmie no name.(usunięte przez administratora)

Ania S
@Marek

Każdy może poznać pracę AP przecież tyle dziewczyn nam zazdrościło nic nie robienia i jeszcze kasy to teraz mają okazję się przekonać co to za stanowisko.

Chwaścik

Ludzie w Polsce muszą zrozumieć, jeśli jakiś zagraniczny koncern otwiera fabrykę, montownię w PL to nie po to aby płacić Polakom dobre pensje, tylko po to by mieć jak największy zysk. Nie liczcie na to że Austriacy dadzą Wam porządnie zarobić.(usunięte przez administratora) A cała bajka o super jakości produkcji w PL to tylko żeby polaczek poczuł się doceniony. Nie mniej jednak jak na firmę która dopiero co wystartowała w PL to słabo to wygląda w porównaniu z innymi zakładami. Jeśli firma słabo płaci to mogłaby nadrobić to różnymi bonusami (np na Święta) lub innymi gratyfikacjami pozapłacowymi. (usunięte przez administratora)Powodzenia.

Emilia

Twój post nie ma za wiele wspólnego z tematem obecnego wątku, tj. z wyrażaniem opinii o pracodawcy, jakim jest Maco Polska. Bardzo zatem proszę, abyś w swoim kolejnym wpisie zaczęła opisywać warunki zatrudnienia w tej firmie tak, by osoby zainteresowane pracą tam, miały z niej pożytek. Dostajecie tam jakieś benefity?

@Emilia

Zero benefitów

Pracownik Produkcji

Szybka... Z zauważonych obserwacji... BIORĄ KOGO POPADNIE !!! Najważniejsze żeby ręce do pracy się zgadzały... - Ale... To czy EFEKTYWNOŚĆ tych rąk ma.znaczenie to jest SPRAWA DRUGOPLANOWA... STARE PRACOWNICE- a za taka się uważam po pobycie 2 miesiecy tutaj maja zasuwać za NOWE... BO ONE PO MIESIĄCU CZASU NIE WNOSZĄ I NIE DAJĄ N8C OD SIEBIE... TO MY STARE PRACOWNICE CIĄGNIEMY TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH A PRACODAWCA MA TO ZA NIC... Jeśli dalej bedzie zatrudniana patola(usunięte przez administratora) by ręce do produkcji się zgadzały nie wróże tej firmie nic dobrego... Osobiście... Nabyłam doświadczenie na produkcji... To jest JEDYNY POZYTYW PRACY TUTAJ... Ale już SZULAM CZEGOŚ INNEGO... FIRMA NIE DOCENIA !!! STARYCH PRAVOWNIKÓW KTÓRZY CIĄGNA TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH... !!!

Banalne

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Makóweczka

Dlaczego przeczytać tu można same kąśliwe uwagi?(usunięte przez administratora) Miałam sposobność pracować kilkukrotnie na jego dziale i muszę powiedzieć że to złoty człowiek, uczynny i zawsze służy pomocą. Wpracy daje z siebie wszystko nie tak jak inni ,cały czas spędza przy maszynach. Zresztą chciałabym pracować na jego dziale (usunięte przez administratora)...

rysia
@Makóweczka

praca przyjemna tylko mało płatna zarabiają osoby które nic nie produkują....Ale się produkuja się. Ludzi można do pracy zachęcić kasą jak ta licha to nie wróży dobrze..szkoda A miało być uczciwie można się uczyć ale nie kosztem ludzi. nie polecam tej firmy.

@Makóweczka

Jak jesteś osobą na gościnnych występach to owszem jest fajny. Zmienisz zdanie jak będziesz pracownikiem na stałe na jego dziale. Wtedy szybko zaczniesz szukać innej roboty

@Pozdro

Uuuu ostra krytyka , może i tak jest , podziel się doświadczeniami bo ja tylko liznęłam temat pracy z nim i jestem mega zadowolona :)

@Makóweczka

Akurat ostrej krytyki i swojej wypowiedzi nie widzę. Nie mam zamiaru się rozpisywać bo po co? Skoro jesteś nim zafascynowana to proszę bardzo. Wiele osób spotkało się z różnymi przykrymi sytuacjami, gdzie nawet w minimalnym stopniu nie było to z poszanowaniem tych osób. Nie twierdzę jednak że jest on totalnie złym człowiekiem, bo nie o to tu chodzi. Natomiast czasem pozwala sobie na zbyt wiele.

@Pozdro

Czyli raczej nie polecasz przenosić się do niego na dział? bo to jest istotne dla mnie pytanie? chodzi o to czy osobiście coś dla ciebie było nie tak? Opinie nas szaraczków są najtrafniejsze...

@Makóweczka

To zalezy co kto lubi ...

@Pozdro

Ja lubię zgraną ekipę , spokój i żadnych akcji...

@Makóweczka

Zgrana ekipa owszem. To tyle z tych trzech punktów, bo w sumie nie wiem co rozumiesz pod " żadnych akcji"

@Pozdro

Żadnych wygórowanych poglądów, pretensji i upieraniu się że ja mam zawsze racje. Chodzi o mormalną spokojną atmosfere w pracy, wydawało mi się że tak właśnie mają dziewczyny.

Zzz

Ciekawe, bo jakoś nie zauważyłam a widzę , że bardzo chętnie pomaga dziewczynom na dziale i robi swoją robotę

Pracownik Maco

Praca na dwie zmiany. Płacą całkiem przeciętnie. Jak to na produkcji robisz ciągle to samo. Niestety widać różnicę w traktowaniu pracowników. Pupile-kable są super, a niewygodnych się przenosi. Jedni muszą zapieprzać i robić normy, a inni nie. (usunięte przez administratora) Praca na środkowym dziale to jakiś cyrk na kółkach.(usunięte przez administratora)Ustawiacz cała zmianę z rękami w kieszeniach. Dziewczyny na dziale robią tak żeby się nie przerobić ale to enklawa, bo tam ustawiacz robi ze swoją kobietą to im więcej wolno. Szkoda że wszyscy mamy taka sama premie, bo one to się nie przerobią. Na innych działach są większe wymagania co do ilości sztuk. U Piotra jest straszny rygor(usunięte przez administratora). Magazyn też daje ciała. Generalnie nową fabryka to może dojdą do wprawy ale z taką ekipą będzie im ciężko.

Ryszard_Riegiel

Super firma. Położona w uroczym parku.

Jak tam podwyżki na produkcji? 200 do przodu i 300 do tyłu reklamacji, bo kontrola jakości sprawdza tylko jedną paletę danego materiału? ???? Dalej jestem poinformowany o tragicznej polityce firmy. ????

$
@Marek

Nie ma i nie będzie podwyżek. Ze tak powiem dyrektor miał "olewcze" podejście do naszej sprawy...Szkoda nawet tego komentować.

Aaa

A ja się cieszę że mój dział podlega pod Darka, bo uważam,że jest odpowiednią osobą na tym stanowisku, dużo zrobił i dalej robi. Cały czas interesuję się produkcją, żeby wszystko było ok i nie przychodziły reklamacje.

ab
@Aaa

Tak Darek jest fachowcem i widać było na każdym kroku...jak wrocil w grudniu Od razu zaczął robić porządek bo było wielkie bagno...fajeczki...kaweczki...buble ...tysiące...mnie to osobiscie draznilo to trzeba było się mnie pozbyć...konfliktowa....niezła sciema...sama prosilam o przeniesienie...lekarstwo Darek ukrocil...Szacunek bo jest na właściwym miejscu i o właściwym czasie dotarl do firmy. pozdrawiam

Nie chciałem dodawać tutaj opinii, bo wolę rozwiązywać takie sytuacje twarzą w twarz ale niestety firma nie lubi krytyki wewnątrz zakładowej więc chyba gowork jest lepszy. Nie wiem czy w ogóle niedługo będzie można wystawiać opinie bo pewnie z taką polityką niedługo zwiną manatki i nie będzie co zbierać.(usunięte przez administratora) Widać amatorszcyzne w zarządzaniu ale jak to ma dobrze wyglądać skoro zarządzają osoby bez doświadczenia. Polityka firmy polega na skalowaniu pracownika i dopisywaniu mu co powiedział, a co nie. "Komisja Macierewicza" zbiera się i dyskutują co by komu przypisać. Ja zostałem oskarżony o podbjrzanie pracowników i złą opinie o firmie przez kierownika, który jak to zawsze powtarzał "to co się dzieje w firmie jest z (usunięte przez administratora) Narzekał non stop, obrażał HR, dyrektora, dispo, einstellerów, podburzał pracowników ale jego niski iloraz inteligencji sprawił, że chyba pomyślał, że ja tak gadałem. No cóż. Śmieszne jest to jak fałszywi są ludzie, jak nawijają makaron na uszy, a dyrektor myśli, że to jego kumpel. Usłyszałem nawet, że moja opinia wpływa na resztę załogi. To chyba dobrze wpływała skoro cała robota była zrobiona. Nie mogłem wyznaczać pracy innym mimo, że kierownik kazał, nie mogłem szkolić, bo jak powiedział Bartek niczego ich nie nauczy, a oczywiście razem siedzą i też myślą, że są kumplami. (usunięte przez administratora) Ściąga kumpli z Opla żeby mieć poparcie wśród załogi,(usunięte przez administratora) Jako pracownik był żałosny, nic nie robił, tylko podburzał ludzi przeciw poprzednie u kierownikowi, który akurat charakteryzował się wysokim ilorazem inteligencji i wiedział co robi(usunięte przez administratora)Awans wywalczony i utrzymany między innymi moimi plecami, bo co może pokazać osoba, która nic nie potrafi? Po ponad roku w firmie kompletnie mogę doradzić pracę na magazynie, chyba że ktoś chce przychodzić do pracy i uważać żeby źle nie spojrzeć na Pana kierownika (usunięte przez administratora) Istny cyrk na kółkach. Mówię jako osoba, która była praktycznie od początku, dzięki której ten magazyn funkcjonował. Zwolnienia na produkcji? A kto by chciał być ciągle obrażany, wyzywany? Czemu zwalniają się najsolidniejsze osoby? Chyba odpowiadać nie trzeba. Firma zamiast trzymać już resztki trzonu, zwalnia pozostałe osoby. Rodzinna firma w której w Austrii nie było Austryjaków tylko zlepek całej Europy, w Polsce wszystko po znajomości. Wiem, że można mieć złą opinie o pracodawcy ale w tym przypadku aż ręce opadają. I jeszcze gadka, że mogę kiedyś wrócić... Hahaha chyba jak będą pakować manatki przez złą politykę :) NIE POLECAM!!! NIE PCHAJCIE SIĘ TAM.

AlicjaBaldys
@Marek

Witam pozdrawiam jest mi bardzo przykro i jestem zaskoczona gdyż z Ciebie powinni inni brać przykład. Byłam od początku..widzacco tam się dzieje Ty jako jeden byłeś wzorem młodego ambitnego pracownika...od początku. jestem zawiedziona i przerażona polityką w naszej firmie...to nie prowadzi na szczyt. trzymaj się masz potencjał...szczerość i ambicje. Marek inni do pięt Ci z uczciwoscia i pracowitoscia nie dorastają.

@Marek

Dziękuję za słowa otuchy :)

Aaa
@Marek

Mi też będzie Was brakować, bo zawsze mogłam na Ciebie liczyć jak inni zawodzili i się mylili. Ty wszystko u nas prostowales. Firma straciła dwóch najlepszych pracowników i będzie dalej tracić jak do tego tak podchodzi. Ludzi, którzy są dobrzy i nie milczą tylko głośno mówią co ich boli. Nie opluwają nikogo na portalach.

Maco

Praca nie jest ciężka, nie jest też skomplikowana. Najlepiej samemu się przekonać. Nie warto sugerować się opiniami że ma tu miejsce jakieś poniżanie jak również nie wierzyć w to że jest totalna samowolka. Przychodzimy do pracy, nie na lunch ze znajomymi. Mamy zakres obowiązków którego należy się trzymać i robić to za co otrzymujesz wynagrodzenie. Współpraca jest bardzo ważna. Niestety nie każdy p tym pamięta. Warto się zająć tym co do nas należy i nie marnować czasu na knucie i podburzanie siebie nawzajem. Lubić się nie musimy ale szanować już tak. Firma ma jeszcze sporo rzeczy do dopracowania jednak z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam niezadowolone Makówki

Anusia
@Maco

Napiszę tak. Proszę usiąść na maszynę i zobaczyć jak jest lekko. Są części malutkie i są części większe. Ręce czasami bolały nieźle. Może praca nie jest skomplikowana, ale ma swoje minusy. Jeśli ktoś wyrabia normę, odczuwa presję czasu i zmęczenie. Ja lubiałam tą pracę pomimo wielu minusów. Ludzie też fajni. Bardzo się z nimi zżyłam. Owszem , też nie raz mnie ktoś zdenerwował, ale wszyscy jesteśmy ludźmi, mamy dni gorsze lub lepsze. Pozdrawiam Makówki i Maco.

Ł.

Firma w Polsce od 1998 roku i do 2017. Roku nie było słuchu o Maco Polska. A Wystarczyło wpuścić baby.

Sakura

Mówię tutaj o magazynie produkcyjnym. Zakład z początku zapowiadał się bardzo ambitnie. Szkoda że to wszystko było chyba tak naprawdę ustawione. No ale niestety.. jak to w życiu bywa - doszli znajomi, lizusy, osoby biorące decyzyjnych na litość jak to źle w życiu nie mają. Jeśli ktoś przychodzi do tej firmy z ambicja i chęcią awansu, to raczej nie te drzwi. Mała szansa awansu no chyba że stanie się pupilkiem jakiegoś TL to może wymyślą kolejne sztuczne stanowisko dla tej osoby, które w ogóle nie jest potrzebne. Na przejście pod firmę nie ma co liczyć(ciągłe tłumaczenia ). Dyrektor ciągle obiecuje zebrania ale najwidoczniej boi się tyłu ludzi, pytań i uzasadnionych pretensji. Ludzie po pełnym roku pracy dalej mają tylko buty które dostali przed wyjazdem do Austrii! Kolejną sprawą jest HR do którego nie można iść osobiście tylko kontaktować się drogą służbową(śmiech na sali), BHP które kompletnie nie istnieje a sam pan od bhp nie umie zwrócić uwagi bo chyba boi się kobiet i musi to robić TL za niego no i nie zna do końca przepisów BHP. Kontrola jakości o ile tak to mogę nazwać - robienie kontroli BEZ CZĘŚCI i wpisywanie tylko tak, żeby było w normie.. no magia normalnie. Każdy jest od wszystkiego i od niczego tak właściwie. Ustawiacze maszyn, większość to pomyłka po prostu, wystarczy spojrzeć na sposób i podejście do pracy. Szczerze? Ciekawi mnie, czy jak Dominik zniknie to "ustawiaczki" i "dyżurna" dalej będą sobie oglądać tatuaże całe zmiany w pracy i mówić jaki to za*ierdol mają? W końcu kto będzie miał nad nimi kontrolę, jak nikt się tam niczym nie interesuje oprócz swojego nosa i żeby zarabiać więcej za mniej pracy :) polityka? Zabierać tym, którzy mają najmniej pieniędzy i mają najwięcej pracy i dawać innym którzy na to nie zasługują, nie pracują. Chyba to nas czeka. Szczerze? Po ponad roku mam dość tego zakładu i tej niesprawiedliwości jaka nas spotyka nacodzień. Nie mogę doczekać się odejścia, bo praca w tej firmie jest po prostu bez przyszłości.. a miało być tak pięknie.. wszystkim ludzią przed wyjazdem do Austrii to obiecywali a jest co jest :) jeszcze dużo możnaby tu napisać ale w sumie to szkoda mi czasu już. Po ponad roku bardzo nie polecam! Jestem zawiedziona, ponownie w życiu bym się nie zgodziła na tą zabawę. No i oczywiście mam nadzieję że pan ojciec naszego maco czasem tu zagląda i wyciąga jakieś wnioski z tego co piszemy - bo powiedzmy sobie szczerze - większość jest prawdą a nie złośliwością. A tak naprawdę to trzeba rozmawiać z ludźmi a nie mieć ich w d*pie bo to kiedyś straci tą firmę. To co się tam dzieje długo jej nie wróży.

Pytający?

Cześć! Ktoś może napisać coś o stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego? Tylko proszę o konkrety, za wypowiedzi w stylu "szukaj dalej" bardzo dziękuję ;) Plusy/minusy

Obserwator
@Pytający?

Nie ma takiego stanowiska na produkcji

@Pytający?

@Pytający? Jak widać, bardzo chciałbyś rozpocząć pracę w tej firmie. Na tym wątku w ostatnim czasie dużo się dzieje i dlatego myślę, że ktoś na pewno udzieli Ci merytorycznej oraz wyczerpującej odpowiedzi na temat interesujących Cię kwestii. Ale zacznijmy od tego, czy już w ogóle aplikowałeś do Maco Polska?

Nieudacznik

No cóż tak to wygląda w organizacji. Na końcu po planowaniu zarządzaniu wdrażaniu pomysł jest kontrola taka jego rola. Nad nim też jest ktoś kto rozlicza go z tej pracy i też go kontroluje... Idź do szkoły na studia zdobadz doświadczenie i praca czeka cfaniaczki

Hatsune

Co do Carli to się zgodzę, bardzo pomocna i miła dziewczyna, fajnie i bezproblemowo się z nią pracuję :) Ona i Ania S. to zdecydowanie najlepsze dyżurne na tej zmianie, inne mogłyby się od nich uczyć :) i to jest obiektywna opinia, bo miałam okazję pracować z każdą dyżurną z tej zmiany :)

Emilia

@ula Może tego nie wiem, ale na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Poza tym - nie jest to też dobre miejsce do prowadzenia takich rozmów. Jeśli jesteś pracownikiem Maco Polska, to opisz nam jak wygląda tam specyfika pracy. A może planują w najbliższym czasie przyjęcia nowych osób?

Makówka

Hej Witam pracuję od miesiąca ciężką atmosfera ludzie się kłócą miedzy sobą (usunięte przez administratora)Pozdrawiam makówki

Matw
@Makówka

Jakie jest wynagrodzenie do wypłaty? Czy sw nadgodziny??

Katapulta
@Matw

Nadgodziny to na ten moment możliwość pracy w soboty

@Makówka

@Makówka Wypowiadając się na forum pamiętaj, żeby nie posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. W Maco Polska pracujesz od niedawna, ale mogłaś już sobie wyrobić pewien jego obraz. Jaki rodzaj umowy zaproponował Ci - umowę o pracę, czy zlecenie?

Justa

Kazdy pod kims dolki kopie w tej firmie ludzie kiedy to sie skonczy (usunięte przez administratora)

Imigrantka

Witam. Bardzo chcialabym dostac sie do tej firmy. Ale Adecco ucichlo juz od 3 miesiecy. A ze jestem za granica i chce wrócić do polski choc nie wiem czy to dobry pomysl ???? to nie mam jak jezdzic do biura. Może wiecie czy jest jakas konkretna osoba ktora moze w tym pomóc. I dochodze do pytania dosc istotnego dla mnie. Ile na poczatek mozna zarobic i ile godzin sie pracuje w firmie maco. Z gory dziekuje za odpowiedzi

Pracownik na okresie próbnym
@Imigrantka

Firma jest w porządku, płacą na czas. Aktualnie pracuje się na 2 zmiany: 6-14 i 14-22. Z doświadczenia wiem, że w innych firmach nie ma takiego dobrego traktowania pracowników (chociażby w Tenneco). Zarabia się około (usunięte przez administratora)netto, bez nadgodzin i weekendów. Czasem jest sobota robocza, ale wtedy są zapisy dla chętnych (zawsze jest więcej osób chętnych niż potrzeba, co świadczy chyba dobrze o firmie). Jest to nowa firma więc nie wszystko jeszcze jest super zorganizowane. Warto spróbować, jeśli nie ma się opcji lepszych zarobków, przekonać się jak jest. Opinie w internecie są pisane z punktu widzenia danej jednostki, a wiadomo, że każdy ma inne spojrzenie na sytuację. Pozdrawiam

Sakura
@Pracownik na okresie próbnym

Wiesz że nie możesz ujawniać swoich zarobków publicznie?(na zakładzie można je porównywać między pracownikami tego samego szczebla) Zapoznaj się najpierw lepiej z tym co masz na umowie. Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany ofertą to wszystkiego dowie się w agencji przy przedstawieniu oferty.

MAX

ZAPEWNE WSZYSTKO SIĘ ZMIENI PO WAKACJACH DLA TYCH NIESFORNYCH I TYCH KTÓRZY NIE WIEDZĄ PO CO PRZYCHODZI DO PRACY. ZARZĄD SZYKUJE ZWOLNIENIA, BYŁO DOBRZE, ALE ZWIĄZKU Z TYM ŻE WIELE OSÓB PISZE SKARGI JEDNI NA DRUGICH, WIEC TRZEBA POLAKÓW SMIESZNYCH PRZYWOŁAĆ DO PORZĄDKU

Jigi
@MAX

Zwolnienia?! Ludzie sami się zwalniają zarząd tego nie musi robić zresztą jest mało pracowników więc jak by zrobili taki przesiew to zarząd musiał by sam pracować na produkcji????.

Katapulta
@Jigi

A jednak kilka osób wywalili ostatnio. Eh :(

Mimi
@MAX

Zarząd szykuje zwolnienia? Powodzenia w szukaniu pracownikòw robocopòw za marne grosze na 3 zmiany

Droga koleżanko, nie wiem jakbym mogła Ci pomóc. Jak tylko usłyszę o wolnym stanowisku na dyżurną to dam Ci znać. Miło będzie Cię gościć w naszym dyżurnym gronie. Chyba to powinno troszkę zmniejszyć Twoją zazdrość bo ewidentnie to Cię boli.Życzę miłego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek ☺ pozdrawiam cieplutko.

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Maco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maco Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Gutenberga 18
    41-109 Gliwice