„Partner w Biurze”

Zabrze

Opinie o „Partner w Biurze”

Hekate 2010-12-08 23:45:40
Kto zna firmę to wie, że tam pracowników zmienia się jak przysłowiowe rękawiczki. Kto chciałby spróbować to warto wiedzieć, że pracując jako przedstawiciel handlowy trzeba o samochód dbać (myć, sprzątać etc) we własnym zakresie i z własnych funduszy. Za użytkowanie samochodu,w ramach biletu miesięcznego potrąca pracodawca miesięcznie określoną kwotę (wystawia paragon). Jak się coś stanie z samochodem służbowym w miejscu zamieszania, lub po godzinach pracy np. w drodze do domu w trakcie robienia zakupów ktoś wytłucze szybę, włamie się etc. to pracodawca obciąża kosztami usunięcia usterki. Pensja.....może pominę ten temat:)
benek 2011-01-18 10:29:29
i bardzo dobrze robi !!! mają pokrywać twoje wypady !!!
co za leszcz!!
ja 2012-09-05 10:30:30
chyba żartujesz!! od czego są ubezpieczenia?? na pewno bym nie zapłaciła!!!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!
Mariusz P 2014-01-28 15:19:29
rozmowa kwalifikacyjna bardzo przyjemna
mimo, iż nie otrzymałem pracy na stanowisku PH pracodawca skontaktował się aby poinformować mnie o ich decyzji, w czasach gdzie pracownika tratuje się jak popychadło to zachowanie zasługuje na piątkę :) pozdrawiam
MALY 2014-02-01 17:59:23
szkoda wogole na ten temat sie wypowiadac ludzi traktuje sie jak szmaty zarobki jak 15 lat temu zadnych perspektyw podwyzki 50 gr raz na piec lat a szefo buduje sobie domy hotele nie polecam nikomu tej firmy
Marika 2014-04-01 20:21:30
A ja powiem tak - stabilna firma, wypłata ZAWSZE na czas i umowa o pracę dla każdego pracownika. No i fajni ludzie tam pracują ;)
Tieto 2014-04-04 15:33:08
Jak długo tam pracujesz i dlaczego piszesz takie bzdury ? Czy to kolejny pomysł na zmianę kiepskiego wizerunku i desperacka próba przyciągnięcia jakichkolwiek pracowników ????
czarna mamba 2014-04-25 09:14:34
Moja kuzynka przed macierzyńskim pracowała tam kilka lat i nie narzekała - również wypłata była na czas a jeśli ktoś miał łeb na karku i ogarniał klientów premia wychodziła bardzo fajna - wiadomo jak ktoś się obijał to było słabo z pensją - tylko podstawa - powiem wam jak wszedzie nic za darmo - kuzynka znalazła po ciązy inna pracę - ale dobrze wspomina tamtych ludzi:)
byla ph 2014-10-19 22:57:54
Z tej firmy to trzeba uciekać a nie pchać się.Zarobki żenujące, nawet jak wypracujesz premie ( tutaj tez smiech jak mozna to "cos" nazywac premią).Pracowałam w tej firmie ale nie pamietam dziewczyny która pracowała kilka lat i odeszła na macierzyńskie, pewnie na tle tylu negatywów trzeba było trochę wybielić wizerunek.
handlowiec 2015-03-13 21:49:08
Zgadzam się z opinią jak wyżej, ja mogę dodać że jeszcze było potrącane z wypłaty 84 złote za niby dojazdy do miejsca pracy samochodem służbowym. Nigdzie z takim zwyczajem się nie spotkałem. W czasie pracy handlowiec jest namierzany przez gps, co pracodawca tego nie wspomina na rozmowie kwalifikacyjnej co wydaje się wątpliwe co do prawa. Poziom merytoryczny kierownika na rozmowie też daje dużo to mówienia czy warto tam się pchać. Dobrze że mam to za sobą i tam już nie pracuję.
nobol 2015-09-21 17:25:41
Zarobki rzeczywiście niezbyt wysokie, ale atmosfera fajna i wypłata zawsze na czas. Pracowałem niedługo jednak nie żałuję.
maly 2016-02-16 21:55:42
powiem wam krotko tragedia firma zatrzymala sie na 2000 roku szkoda czasu i zycia sie tam pchac nedza i zadnych perspektyw na poprawe
Darek 2016-05-11 11:42:22
chyba nie za wielkie, bo wg widełek, które wrzucili, płacą max 5000 brutto pensji, a podejrzewam, że skoro jest przedział, to na pewno górna granica uwzględnia podstawę już z premią/prowizją. @olek :)
Zostaw swoją opinię o „Partner w Biurze” - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Partner w Biurze”