Opinie o Okucia Maco (Maco Polska Sp. Z O.O.) w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maco Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Może wiecie na jaką umowę można liczyć na początek?

Lady

Apel do osòb, które nie mają pracy a chciałyby się przyjąć do Maco! Nie sugerujcie się opiniami innych. Żeby się przekonać jak jest naprawdę trzeba to sprawdzić samemu. Ja POLECAM!

Petunia

Pracuję juz trochę w tej firmie i zapewniam Was ze jest naprawde bardzo fajnie mamy bardzo fajnych ansztalerow i w porzadku przełozonych fakt moze zarobki nie sa zbyt wygorowane ale naprawde jest bardzo fajna atmosfera ????a narzekaja Ci ktorzy uwielbiaja afery ploty i sami sa nieodpowiedzialni ????to jest dopiero co otwarta firma wiec na wszystko trzeba czasu i cierpliwosci dajmy wszyscy sobie troche czasu i tak w ciagu 10ciu miesiecy mamy bardzo fajne osiagniecia a ja mysle ze bedzie coraz lepiej ☺gdzie bez naszej pomocy i współpracy bedzie to trudne wiec postarajmy sie nie utrudniać sobie zycia nawzajem tylko badzmy ludzimi a bedzie dobrze ☺a no i jeszcze nasi dyzurni tez sa ok ☺ i te tak zwane austryjaczki tak naprawde sa bardzo pomocne dla nas bo dziewczyny naprawde wiedzą co robią ????szanujmy sie nawzajem a bedzie ok

Aga

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Justa
@Aga

Praca naprawde fajna,ale na hali same baby wojujące ze sobą wiec atmosfera do bani,zarobki bardzo dobre.Są premie i można dorobić w sobotę.Więc jeżeli masz odporność na złośliwości innych to polecam.

Pracownik Produkcji

Szybka... Z zauważonych obserwacji... BIORĄ KOGO POPADNIE !!! Najważniejsze żeby ręce do pracy się zgadzały... - Ale... To czy EFEKTYWNOŚĆ tych rąk ma.znaczenie to jest SPRAWA DRUGOPLANOWA... STARE PRACOWNICE- a za taka się uważam po pobycie 2 miesiecy tutaj maja zasuwać za NOWE... BO ONE PO MIESIĄCU CZASU NIE WNOSZĄ I NIE DAJĄ N8C OD SIEBIE... TO MY STARE PRACOWNICE CIĄGNIEMY TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH A PRACODAWCA MA TO ZA NIC... Jeśli dalej bedzie zatrudniana patola(usunięte przez administratora) by ręce do produkcji się zgadzały nie wróże tej firmie nic dobrego... Osobiście... Nabyłam doświadczenie na produkcji... To jest JEDYNY POZYTYW PRACY TUTAJ... Ale już SZULAM CZEGOŚ INNEGO... FIRMA NIE DOCENIA !!! STARYCH PRAVOWNIKÓW KTÓRZY CIĄGNA TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH... !!!

Banalne

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Lola

Zła atmosfera na hali to przecież tylko i wyłącznie nasza wina,same sobie robimy kuku a potem narzekamy na firme. Ludzie troche szacunku do siebie nawzajem i bedzie dobrze,to nie wina zakładu pracy,że jesteśmy wredne .

Tomasz

Może zamiast narzekać zmieńcie firmę ?

Katapulta

Aleście tu cyrk odwalili. Ten kto ma chody u einstallerow ma sie dobrze. Reszta to(usunięte przez administratora) obrażanie przeklinanie wyśmiewanie to norma. Jest to prawda ze niektórzy sobie wyłażą non stop na fajkę kawe tylko przez te osoby reszta cierpi, bo nawet jak latasz do WC jakiegoś dnia bo różne rzeczy potrafią Ci się dziać to masz problem. Grożenie zwolnieniami coraz częstsze. Także atmosfera coraz gorsza. A bylo tak fajnie. Szkoda

A-enka

Pracuje w Maco od 9miesięcy.I jak czytam te bzdury to aż mam ochotę udusić te osoby/osobę za wpisywanie takich (usunięte przez administratora)Takie bzdury piszą osoby, które zostały zwolnione z powodu częstego chodzenia na l4 lub same się zwolnily bo im się poprostu nie chciało pracować.

Maja

NIE polecam pracy w Maco ,robota nawet fajna, ale ludzie masakra, co tam sie dzieje .Same kobiety prawie ,jedna drugiej wilkiem ,zwalniają sie bo nie mogą wyrobić psychicznie .Dominik powinien troche rozmawiać z ludzmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Maco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maco Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Gutenberga 18
    41-109 Gliwice