Opinie o Okucia Maco (Maco Polska Sp. Z O.O.) w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maco Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Nickt ciekawy

A znacie to: Co zrobi kierownik produkcji jesli okaze sie ze nikt nie jest w stanie zrobic 100%?Przeprosi załogę, obnizy normy i poda sie do dymisji hahaha

Nickt ciekawy

Wiecie jak nazywa sie ten w gipsie ze swoja dyzurna? Hulajnoga z przyczepka????

Obojetna

Praca fajna tylko ludzie, którzy nią zarządzają to banda (usunięte przez administratora)

Byle kto

Witam, może jak tak panowie kierownicy zwalniają ludzi za l4 to wezmą się za Dyzurna Rudo, Fioletowo Biało Włosa, która to w tym roku była na 2mc l4!!! Czy przykład nie powinien iść z góry, to nowym Brygadzista karzecie chodzić z ręką w gipsie lub z nogą do pracy, a dyzurna kapus to skarb nie oceniony? No napewno biorąc pod uwagę że szacunek ma do Was nie oceniony bo chyba nikt tak Was nie wzywał jak i ona... A i do pracy na telefonie bardzo skora spędza na nim co najmniej parę h swojej ciężkiej pracy...

@Byle kto

Może by tak zadzwonić do PIPU i zgłosić że osoba z nogą w gipsie musi przyjść do pracy bo jak nie to co zwolnią. Współczuję koledze że ma takie znajomości.

P
@Macowka

Już zgłoszone..

wszechwiedząca
@Byle kto

a wiesz ze pani Rudo byla w szpitalu ....

lekarz
@wszechwiedząca

jak gosc nie ma L4 to moze chodzić z gipsem do pracy

Bzdet
@lekarz

Jesteś lekarzem weterynarii?

@lekarz

Jak ma mieć l4 jak zastępca kierownika mu na to nie pozwala bo to jego kolega i mu nie pozwolił wziąść bo jak weźmie to go zwolnią ????

Ciekawe co na to nasz Pan z Bhp haha

@wszechwiedząca

Zabieg na usunięcie nieestetycznego żylaka.... 3 dni w szpitalu a potem miesiąc L4. Czy faktycznie aż tyle L4 potrzebowała?!!!! Inni pracownicy mieli poważne dolegliwości, łącznie z hospitalizacja i wracali szybciej

Jan

Zapytaj lekarza może Ci powie. Co za tekst.

Pracownik Produkcji

Szybka... Z zauważonych obserwacji... BIORĄ KOGO POPADNIE !!! Najważniejsze żeby ręce do pracy się zgadzały... - Ale... To czy EFEKTYWNOŚĆ tych rąk ma.znaczenie to jest SPRAWA DRUGOPLANOWA... STARE PRACOWNICE- a za taka się uważam po pobycie 2 miesiecy tutaj maja zasuwać za NOWE... BO ONE PO MIESIĄCU CZASU NIE WNOSZĄ I NIE DAJĄ N8C OD SIEBIE... TO MY STARE PRACOWNICE CIĄGNIEMY TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH A PRACODAWCA MA TO ZA NIC... Jeśli dalej bedzie zatrudniana patola(usunięte przez administratora) by ręce do produkcji się zgadzały nie wróże tej firmie nic dobrego... Osobiście... Nabyłam doświadczenie na produkcji... To jest JEDYNY POZYTYW PRACY TUTAJ... Ale już SZULAM CZEGOŚ INNEGO... FIRMA NIE DOCENIA !!! STARYCH PRAVOWNIKÓW KTÓRZY CIĄGNA TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH... !!!

Banalne

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Petunia

Przykro się czyta takie zakłamane uwagi .Jestem w tej firmie od początku i naprawdę mogę z całego serca polecić tam pracę.Tutaj nie jest problemem dyrektor czy kierownik problem jest w ludziach .Zamiast zająć się swoimi obowiązkami zajmują się plotami i aferami oceniają przełożonych z zazdrości. Ludzie zrozumcie przychodzimy tu do pracy i musimy wykonywać swoje obowiązki nikt nie będzie nas głaskać .Jeżeli komuś jest źle w tej firmie niech odejdzie powodzenia ale niech nie obraża ludzi którzy wkładają w tę firmę swoją pracę .Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w maco to polecam , najlepiej będzie jeżeli każdy przekona się sam .

@Petunia

Były w tej firmie osoby, które na tyle wkręciły się w tę pracę, że nawet po pracy musiały w niej pracować przez ciągłe telefony. Problem jest właśnie u góry, bo wyrabiają sobie opinie nt pracownika na podstawie fałszywych przesłanek i można dowiedzieć się o sobie mnóstwo bzdur. Traktują każdego z góry i myślą, że wszystko o nim wiedzą i myślę, że to jest największy problem :)

Alice
@Petunia

Praca jak dla kobiet super:-) pracowalam to wiem...a pracę trzeba wykonać..pozdrawiam wszystkie Macowki

Monia
@Alice

Każdy wie ze Maco i my Macowki jesteśmy najlepsi

Makówa
@Alice

Skoro to super praca to dlaczego już Cię w niej nie ma?

Jeszcze pracownik

Tragedia :/ Mama zostala zwolniona za l4, rozumiem ze okres probny i nie chca pracownikow ktorzy beda sypac l4 co chwile. Tylko ze to nie bylo l4 wziete na przeziebienie, bol brzuszka czy glowki, ona sie w domu malo nie udusila, sama do szpitala jechala bo nikogo akurat z nia nie bylo. I po mimo iz to bylo l4 szpitalne i kierownicy dostali wypis gdzie bylo opisane z czym do szpitala trafila i tak zostala zwolniona. Polecam miec konskie zdrowie zeby pracowac w maco

@Jeszcze pracownik

Współczuję... (usunięte przez administratora). Tutaj L4 nawet na coś poważnego jest traktowane jako chyba dodatkowy urlop i miganie się od pracy. Chorować nie wolno. Najlepiej siedzieć cicho i tylko zapieprzac. Co najważniejsze swojego zdania mieć też nie można. Nie wiem jak oni sobie firmowa wigilię wyobrażają. Udawanie, że jest pięknie i kolorowo, bo się wykosztowali? Tragedia

Św.Mikołaj
@:(

Nie przychodz na wigilie :)

Umowa to Umowa
@Jeszcze pracownik

Z tego co mi było wiadomo to na rozmowie ludzie są poinformowani na temat tego że jest okres próbny który jak sama nazwa wskazuje jets po to aby ocenić czy dany człowiek się do pracy nadaje czy nie. Każdego z osobna dotyczą te same zasady a jeśli ktoś przychodzi do pracy i po paru dniach idzie na L4 to bardzo mi przykro. Osób które nadużywają L4 jest masa na całe szczęcie po nowym orku wchodzi ustawa która nie pozwala iśc na L4 nowemu pracownikowi przez okres min 3 miesięcy tzn może iśc ale będzie ono nie odpłatne dzięki czemu pracoedawca i ZUS nie bedą narażeni na koszta.

No cóż... Jak widać w poprzedniej mojej wypowiedzi mam rację. Także swoje zdanie podtrzymuje co widzę zostało potwierdzone odpowiedziami. Kto powiedział, że idę na wigilię? Zostało przeze mnie napisane, że jestem na liście? Nie!

Przyjazny otoczeniu
@:(

Masz rację ? Bo musisz mieć rację ,tego wymagają od Ciebie z góry.....jacy ludzie taka firma.....tyle w temacie,bo i tak nie usprawiedliwisz swojej wypowiedzi .Powodzenia życzę w tej firmie takich jak Ty co na gównie siedli i wszystkie rozumy zjedli.... potrzebują.

S
@Przyjazny otoczeniu

Może jakiś przykład ?

@Jeszcze pracownik

To jakaś nowość. Przecież tam są osoby, które potrafią brać L4 na kaca i dalej pracują. Zależy jak, kto wchodzi w tyłek i czy potrafi się godzić na wszystko. Krytyka zabroniona.

Dziadek Mróz

Gorący news! Brak ogrzewania! Szacunku do pracowników to miara. Jeśli wam zimno, to zabierzcie się za pracę, albo nara. Włóżcie sobie czapeczkę na Mikołaja. Magazyn.

@Dziadek Mróz

Ewentualnie kurtke, getry i grube skarpety :D

Również Pracownik Maco

No dobra teraz to już zrobiła się żenada w maco. Nie polecam pod żadnym względem tej firmy. Atmosfera jest okropna. Totalne Auschwitz się zrobiło. Gość który zabrania nam wychodzić do WC, czepia się o każda bzdure, kontroluje nas na każdym kroku i ma zero świadomości o tym jak powinno się zarządzać ludźmi, zerowe podejście do pracowników, traktuje nas gorzej niż psy zostanie Tim liderem! Cyrk na kulkach. Obecny Tim lider dostał czymś ciężkim w głowę bo z dobrego zarządzającego zrobiło się bele co, ani pogadać, ani nic załatwić, ledwo mówi cześć, nieprzyjemny klimat jest przez niego. Jedna na drugą nadaje, temat dnia to nowa plotka. ta cała ruda plotkuje na każdego temat przychodzi do nas na dział i gada na swoje dziewczyny z działu i swojego ensztelera. Nie chciałabym mieć takiej dyzurnej. Toksyczna głośna baba. Pani enszteler która nie radziła sobie z obowiązkami nie została zwolniona ale ja awansowali na jakość. Ciekawe to jest bo podobno nawet wykształcenia nie ma. Teraz posypia się zwolnienia. Brak motywacji pieniądze się wiecznie nie zgadzają, przejścia pod firmę to jakiś wielki żart. Do tego kontaktem z pracownikami zrobił się teraz facebok bo przecież ciężko jest zrobić spotkanie z pracownikami raz w miesiącu i normalnie z nimi rozmawiać jak ludzie a nie wieczne nas unikają. A potem dziwią się że plotki powstają.

Ruda z rudy
@Również Pracownik Maco

Bo wasza zmiana jest dziwna ???? Ciągłe plotki pretensje...

Zniechecona
@Również Pracownik Maco

Zgadzam się niestety... źle się zaczyna dziać a co najgorsze Tim Lider się bardzo zmienił... miałam całkiem inne zdanie o nim ale od kiedy Dominik odszedł to Darek bardzo się zmienił. Jak podwyżek nie daca a niby ma nie być to posypia się wypowiedzenia bo za najniższa krajowa większość nie będzie pracować jeszcze na 3 zmiany. Sąsiedzi na roleta proponują teraz stawkę 3500 zł.

Jaaaaa
@Ruda z rudy

Nie wiem co jeszcze robisz w tej firmie intrygantko kapujesz obgadujesz

Jaaaa
@Ruda z rudy

Ty jesteś toksyczna donosisz i obgadujesz jak slychac ten twój śmiech to wszystkim się rzygać chce nie wiem czemu Cię jeszcze za mobing nie wypied......skończyłem

Byly pracownik

Totalna masakra czlowiek ma nadzieje ze bedzie pracowac a tu co ? Po 2 tyg, zwolnienie bo sie nie zmiescilo w punktach jezeli ktos robi 800 szt.na 8 godzin to zle czlowiek pracuje i daje z siebie wszystko a ch*** nie przedluza ci umowy wyszlam z tamtad w ostatni dzien z lzami w oczach czlowiek sie przyzwyczai do pracy ludzi a tu lipa .. :( Pozdrawiam osoby ktore mnie szkolily na Espaniolette czy jakos tak powodzenia Jola i Gosia dziekuje wam za cierpliwosc do mnie ;)

Obserwator

Witam, jak z zarobkami realnymi na stanowisku lidera? Zostałem zaproszony na rozmowę i zastanawiam się czy jest po co. Pozdrawiam

makówka
@Obserwator

Daj sobie spokój ze stanowiskiem lidera . Zostaniesz wykończony psychiczne , głównym liderem jest znajomy dyrektora plus jego kolega stanowią razem niezłą ekipę.

M
@makówka

To kierownik i team lider

Macowka

Coraz gorzej się dzieje czas szukac innej pracy sprzątanie już za 5 A za chwilę może jeszcze kamery zamontuja. Zatrudniają A po 2 tygodniach zwalniają parodia. Od stycznia stawka minimalna jest 2600 brutto tu o wiele więcej nie ma bo 2700 więc ludzie się zaczną zwalniać sami.

M
@Macowka

Tragedia. Nie można wcześniej schodzić z linii. Chcą żebyśmy pracowały 8h :(

@M

Może oni by chcieli tak jak w Rosji żeby pracować 9 h bez przerwy ale cale szczescie w POLSCE jest inne.

Zosia

Praca na akord ale strasznie słabo płatna ,3 zmiany jak na każdej produkcji, ludzie niektórzy fajni a niektórzy straszne dzbany jak wszedzie, brak perspektyw na wyższe zarobki, firma zdecydowanie nastawiona na pracownika tymczasowego zatrudnionego przez agencje pracy.

@Zosia

Witam czyli odradzasz tam prace? Pracownik tymczasowy tzn ze nie przedłużający umów i po 1.5 roku pod agencja nie ma szans przejść pod firmę?

Zosia
@Ktos

Czy odradzam?Jezeli ktoś jest gotowy poświecić 1,5 roku na prace z pomniejszonym urlopem, mniejsza stawką i umowę przedłużana z miesiąca na miesiąc to nie odradzam ale jeżeli komuś zależy na stabilnej pracy , podwyżkach wynagrodzenia i pełnym wymiarze urlopu to tutaj tego nie znajdzie. 18 mcy pracy pod agencja to naprawdę wyjątkowo długo , tym bardziej ze po tym czasie dostaje się umowę na okres próbny . PRÓBNY . Po 1,5 roku pracy.

Na jakie benefity można liczyć w Maco Polska Sp. z o.o.?

Na żadne

Mania

Multisport, dodatek do obiadów, dodatkowe ubezpieczenie

Zainteresowana

Witam na czym polega rozmowa kwalifikacyjna? Czy praca jest ciężka dla kobiet? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Gutek

Jakieś podpowiedzi o atmosferze w pracy? Trudno przejść rekrutację?

@Gutek

Rekrutacja OK. Kilka pytań i test. Ludzie z biur i my czyli wszystkie działy dogadujemy się. Dobre miejsce do pracy

@Ojciec

Wszystkie działy się dogadują... Dobreee, Dobreee. Pan chyba po paru głębszych. Praca dla ludzi, którzy chcą mieć przypisane szpile wymyślone przez upośledzonych ludzi. Przedszkole dla dorosłych ludzi, śmieszna praca za śmieszne pieniądze.

@Heheszki

Płacisz więcej? Albo wiesz gdzie można lepiej zarobić?

@Ojciec

Chyba wszyscy płacą więcej, ciężko znaleźć ofertę za słabszą kasę. Wystarczy sprawdzić.

@Heheszki

Heheszku twoja odpowiedz z „chyba” ugruntowała mnie w przekonaniu, ze mało to się znasz

@Ojciec

Pisałem, że chyba, bo nie zwracam uwagi na oferty pracy za kasę podobną do tej w Maco. Po prostu mam swoją godność.

Stefan
@Ojciec

A na czym polega ten test podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Maco Polska? Zdradzisz coś więcej? Interesuje mnie też jakiego rodzaju pytań można się spodziewać i z ilu etapów składa się rekrutacja. Dzięki.

Mania
@Stefan

Kierownik produkcji razem z einstelerem mówią na czym polega praca i o rzeczach związanych ze sprawami wewnętrznymi. Potem są testy. Test matematyczny i zaznaczenie czegoś na zegarze

Dax

Bardzo maloplatna praca jeśli chodzi o 3 zmiany

Jada

Mam pytanko, czy przyjmują u was do pracy.

wiki
@Jada

Tak. Są przyjęcia do pracy.

Mala

Wiecie coś na temat nocek? Plotki chodzą a nic potwierdzonegi

Mala
@Mala

Już wiemy... 14.10 godz 22

Pomarańcza

Jak wy narzekacie wieczne pretensje jak wam tak źle to drzwi otwarte W mg przyjmują idziecie robić po 12 h swiatki piątki i niedzielę nikt was tu nie trzymie .

@Pomarańcza

Co to mg? Lepiej robić sobie na spokojnie i luzie "świątki piątki i niedzielę" za ponad 4 koła niż zapierd*lać jak murzyn za 2 pod firmą ;) słaba oferta, przestańcie już ją bronić bo i tak nie zyskacie.

To idź i zapie...aj za 4 koła adios

@Pomarańcza

Ja nie muszę, bo mam fajną pracę i hajs mi się zgadza nie to co u was :) to Ty zapie*dalasz za niecałe 2 koła fra*erko i jeszcze się spinasz, żałosna jesteś po prostu. Żegnam ograniczony człowieku :)

@Pomarańcza

I co to jest mg? Dalej nie wiesz? To nie pisz głupot jak nie znasz nazw innych firm prymitywny pieniaczu

@Ciekawa

Uuu ktoś się tutaj oburzył a dla ścisłości zarabiam ponad 2 i mi to spokojnie wystarczy a co do mg to miało być NGK literówka zwykła a pozatym to proponuję się nauczyć troszkę kultury pozdrawiam ????

@Pomarańcza

Wyjdź babo, nie ośmieszaj się już, sama sobie zaprzeczasz. Poziom coraz niżej, coraz niżej haha

@Ciekawa

Nie wiem gdzie ty widzisz zaprzeczenia ale ok. A wyjść to powinnaś ty skoro już tu nie pracujesz :)

Tymoteusz

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy, tylko warto pamiętać, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

B.
@Tymoteusz

A ja słyszałam ze z Maco odchodzi jeden z pierwszych zatrudnionych w fabryce

Moon
@B.

No i co w związku z tym...?

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Maco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maco Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Gutenberga 18
    41-109 Gliwice