Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Romana

Nie polecam pracy w hurtowni Eurocash Cash&Carry jako fakturzystka-magazynier-kasjerka! Szczególnie jak jest się młodą osobą, a wokół grono kobietek pracujących 30 lat w tej firmie. Zero przeszkolenia, uwagi, trzeba się prosić o pomoc (co jest oczywiście w głównej mierze wina kierownictwa). Dobra organizacja to coś czego nie można powiedzieć o tej firmie. Jak już ktoś z łaską weźmie cię pod tzw. „Skrzydła”, a w 3 sekundy nie policzysz ile to jest 84x13 to zostaniesz albo wyśmianym albo współpracownik zacznie na ciebie warczeć. Główny szef hurtowni to nerwowy i wulgarny człowiek, który do pracownika nie ma odrobiny cierpliwości. Krzyczy i upokarza pracowników, co najgorsza również przy klientach. Jestem oburzona zachowaniem także pozostałych kierowników zmiany, a szczególnie Panem B., który nie panuje nad sobą i stosuje mobbing i Panią M., która jest tzw. terrorystką w firmie. Jest bardzo niesympatyczną osobą, odpowiada w sarkastyczny i obraźliwy sposób, rozkazuje jak dyktator, a w swoim biurze śpi na stole podczas godzin pracy. Nie można zrelaksować się w toalecie podczas robienia drugich czynności, ponieważ po 3 minutach już jesteś wołana do kasy i jeszcze dostaniesz opier**iel, bo nie możesz poddać się swoim fizjologicznym potrzebom. Ostre obgadywanie za plecami, że nic się nie robi, a jestem naprawdę pracowitą i sumienną osobą. Najgorsza moja praca! Nie polecam nikomu, stres, łzy i to wszystko za najniższą krajową. Wieje PRL-em, nie spodziewałam się naprawdę takiego traktowania w dzisiejszych czasach. MASAKRA

Niezadowolony

Czy wiecie, że w tym roku kartami podarunkowymi na święta, możemy płacić tylko w Frisko lub Delikatesach. Taki upominek, a dyktują gdzie mamy tą kasę wydać. Żenada!!

Zorientowany
@Niezadowolony

Pracownicy Biedronki dostają karty do biedronki, pracownicy lidla karty do lidla. Co w tym dziwnego, że pracownicy eurocash dostają karty do sklepów sieci? normalna praktyka

Xxx
@Zorientowany

Mogli dać karty do eurocash a nie do sklepów gdzie trzeba jechać 40 km a dzieciom mam teraz zamias zabawek kupić słodycze super

Niezadowolony
@Zorientowany

To dlaczego nie w Eurocash, tylko Delikatesach, gdzie wszystko droższe? W niektórych miastach nie ma Delikatesow, więc jeszcze dołóż do tego interesu, wydając na paliwo.

@Niezadowolony

@Xxx @Niezadowolony A frisco? Przywiozą pod drzwi! Nigdzie nie musicie jechać. @Xxx Twoje dzieci kupuj im co chcesz

@@Zorientowany

A widziałeś ceny Frisko? Kosmos.

igla
@@Zorientowany

A w Toruniu jest frisco?

NIE POLECAM!!!

Eurocash Cash & Carry Nowy Sącz - Hurtownia spożywcza, 29 Listopada 14, 33-300 Nowy Sącz Wstyd, Wstyd, Wstyd !!! Wstyd dla właściciela. Naprawdę nie polecam. Przytoczę sytuacje która była spowodowana przez kierownika i nie wiem, w ogóle co miała znaczyć.. Pojechałam z narzeczonym po alkohol na wesele, owszem był to sylwester ostatni dzień roku, być może bulwers kierownika był spowodowany remanentem , nie wiem ale co to ma do znaczenia .. klient to klient, nie powinno się go tak traktować.. Sytuacja wyglądała tak że po wejściu na hurtownie i po grzecznym naszym "Dzień Dobry" w kierunku pracowników do mojego narzeczonego podchodzi właściciel/kierownik tej hurtowni (co okazało się podczas rozmowy a raczej podczas jego krzyku na nas gdyż zabronił pracownikom nas obsłużyć!!! dodam że bez powodu ) wracając podchodzi z pretensjami do mojego narzeczonego i krzyczy na niego że wjechał za szybko na parking i czy nie ma świadomości że to jest hurtownia, ( tłumacząc że po pierwsze przyjechaliśmy samochodem dostawczym po alkohol wiec wiadomo że raczej że szybko nie da się wjechać takim samochodem, a po drugie nie ma żadnych znaków wyznaczonych co do ograniczenia prędkości, jakich kolwiek znaków odnośnie bezpieczeństwa też brak nie wspominając że parking był prawie pusty). Po czym mój narzeczony zdenerwowany poprosił żeby się od nas odczepił i dał nam spokój bo przyjechaliśmy po alkohol na co ten Pan WŁAŚCICIEL/KIEROWNIK zaczął krzyczeć ze mamy wyjść i do pracowników zaczął krzyczeć że mają nas nie obsługiwać a my mamy wyjść bo i tak nie zostaniemy obsłużeni. Na co ja nie wiele myśląc zaczęłam przepraszać (tak naprawdę nawet nie wiem za co) ale zrobiłam to tylko i wyłącznie dla tego że zależało nam na alkoholu gdyż to był ostatni dzień roku przed podwyżką gdyby nie to wyszłabym i moja noga więcej by tam nie postanęła..A i tak nie postanie.. co to za traktowanie klienta który zostawia tam grubo ponad 5000 tys.. Ja powiem tyle że nie polecam. Właściciel /KIEROWNIK tej hurtowni to chory człowiek z zaburzeniami pioniera, skoro pracownicy podchodzą do klienta i przepraszają za zachowanie szefa to o czymś to musi świadczyć .. A sprawa zostanie i tak zgłoszona dalej, bo traktowanie klienta jak śmiecia jest karygodne.. mam nadzieje że odpowiednie inspekcję się tym zajmą... . NIE POLECAM!!!!

ZNIESMACZONY

Eurocash Cash & Carry Nowy Sącz - Hurtownia spożywcza ul 29 Listopada 14, 33-300 Nowy Sącz NIE POLECAM!!!!! PRZEZ TEGO KIEROWNIKA TRACICIE TYLKO KLIENTÓW ! Obraża wszystkich - pracowników , klientów co to ma być ..

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Jankes

Zatrudniają a potem żądają aby donosić na innych !!!!!!!!!!! Najlepsze są w tym procederze "regionalne" w szczególności te z Sosnowca z ulicy Prusa.

Działkowiec
@Jankes

W tej firmie polityką zatrudnienia zajmuje się dostawca pizzy, więc o czym tu mówić?

Ziom
@Jankes

Racja, w Porosłach konfidentów nie brakuje a ci najwięksi są na stanowisku kierowników

Jacek
@Ziom

Masz coś do przełożonych, że w ten sposób ich obrażasz? Praca to nie spotkania towarzyskie. Jak pracownik zajmuje się swoimi obowiązkami to raczej nie daje podstaw, żeby o nim źle mówić. Mam racje, czy nie?

Waluś
@Jacek

Jesteś tym KIEROWNIKIEM??? To sam sobie odpowiedź czy nadajesz się na to stanowisko mam rację czy nie ...........!!!

Ktoś miły
@Jankes

Nie tylko ona Pani Dorota Rozwadowska unikajcie jej Psychicznie wsxystkich wykańcza....

@Ktoś miły

Jak Pani Ziółkowska

bunia

nawet w swieta kaza robic ,najblizszy sylwester . jestem ciekaw czy menago tez

Cześć, czy już dostaliście paczki na święta? Jeśli tak to czy tak jak w zeszłym roku przywoził kurier?

Paczki są. Biedne jak ta firma jakieś badziewiaste słodycze i karta która możesz wykorzystać tylko w Delikatesy centrum i frisco.pl Dno kąpletne.

@Anonim

Masakra... u nas jeszcze paczek nie ma. Imprez nie organizują a jest coraz gorzej z socjalem...

Lwica
@Anonim

Nie dość że drogo jak diabli to jeszcze w delikatesach do wydania gdzie ceny są jak w żabce i wyboru nie ma ???? dzieci co kupią w delikatesach tylko tone słodyczy ???? super przemyślane

pracownik hurtowni

Dostaliście paczki?

Ona
@Lwica

Wszystko robią pod siebie żeby czerpać z nas korzyści

Kasjerka
@Lwica

W Eurocash cash carry przechodzą te karty. No w hurtowni więcej i wygodniej kupisz niż w delikatesach. Ale wolałabym jak było wcześniej że można kupić gdzie się chce

Białe

Czy już wszyscy dostali paczki? Nasz sklep Łowicz jeszcze nie... może po towym roku będą?? Co w paczkach dla dorosłych i dzieci?

pracownik hurtowni
@Białe

My też dalej nie dostaliśmy. Żenada. Nie dość że zlikwidowali kartę dla dziecka to zmuszają Nas do tego gdzie mamy robić zakupy. Nie rozumiem dlaczego nie mamy możliwości zrobienia zakupów u Siebie w hurtowni. Przecież istnieje paragon pracowniczy. Poza tym ja mam kupić dziecku w Delikatesach??? Mandarynki???

@pracownik hurtowni

zawsze coś zdrowego...ale to nikt nie pytał ich wprost o to? bo sama byłabym ciekawa wyjaśnienia. dla hurtowni nie byłoby to na plus, gdyby każdy w niej kupił? chyba, że komuś tu o jakąś etykę kupna chodzi czy coś?

Robin

U nas jeszcze paczek niema, to normalne ze nigdzie nie jest zielono ta firma to najlepsza aby zapieprzac bez wolneg najlepiej nic a Ci co ją wychwalaja to albo kierownicy albo regionalni bo pracownik ktory wypowie sie dobrze to jednostki. A z paczkami u konkurencji juz pracownicy dostali tylko w eurocash nie i możecie mówić zeby zmienić pracę, co do paczek dla dzieci i bonów brak do dzisiejszego dnia jest tylko i wyłącznie totalnym brakiem szacunku dla pracownika. Brawo właściciele powinniscie sami robic na sklepach. Żenada i bezczelność,chamstwo to łagodne określenie bo to czyste skur....two.

Eugeniusz
@Robin

Nie martw się Robin, paczki będą.... '' z dynamitem i granatniki z Ukrainy''haaaaa..

Leszek

nigdy więcej tej firmy

Oczko
@Leszek

Ja pracowałem tylko rok w Kościanie i sobie chwalę

Lis

Jakie kwoty i progi są przyznawane w tych bonach? Co będzie w paczkach? Dobra dusza napisze?

Gal anonim

Toksyczna firma dla ludzi o mocnych nerwach. Jedna gwiazdka za to, ze zdobędziesz w hurtowni doświadczenie od sprzątacza po dyrektora.

@Gal anonim

rozwiniesz tę myśl? to jak specyfika pracy miałaby wglądać tutaj obecnie, że tego typu doświadczenie jest możliwe do zdobycia? jak praca sprzątacza ostatecznie wygląda? płaca to najniższa?

Lol

Czy wiadomo coś jakie będą w tym roku bony dla pracowników i czy będą paczki? U nas w sklepie nawet kierownik nie wie.... albo nie chce powiedzieć ????

Kara440

Jaki będzie pakiet świąteczny dla pracowników?

Wz
@Kara440

O ile wogóle będzie.Ja miałem 420 zl i to od kilku lat moze jakas waloryzacja by się przydala.Gdzie jest nasz socjal?Imprez nie organizuja bo covid bo koszty co to ma byc wogole?

Hej! Znalazłem ofertę dla analityka. Wypowiecie się na temat warunków, atmosfery i płacy w firmie?

Amba

Pracuje jako analityk. Jeśli coś umiesz to z 9 brutto może dostaniesz. Jeśli umiesz bardzo dużo to powyżej 10 brutto. (wiadomo zależy od działu itd, okresu w którym chcesz przyjść, itd) Dużo osób się uczy i odchodzi. Pracują głównie na Excel. Brakuje specjalistów od baz danych inżynierów danych. W zasadzie odchodzą cały czas zasoby ich są skromne. Plus jest taki że chcą cie wprowadzić w obowiązki, ale nie zdają sobie sprawy że są lepsze narzędzia niż Excel. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć za jako takie pieniądze to zapraszam. Jeśli myślisz że dostaniesz 20 k brutto bo jesteś specjalistą od SQL, Power BI, rozwiązań chmurowych, SAP to raczej nie zobaczysz kwoty aż tak dużej. Stawi są średnie obowiązków sporo. Nikt cie nie (usunięte przez administratora)raczej... Chodź jest sporo wariatów którzy wyślą ci maila na 5 min przed wyjściem abyś odświeżył raport.

@Amba

Wielka zgoda, nieważne co umiesz, ważne że kieras pisze i musi być na już, bo jak nie to zaraz lecą do swoich przełożony zrobić donosik, jaki to pracownik zły bo 5 min przed wyjściem woli torbę pakować niż klepać kod dla jakiegoś oszołoma.

B.

Byłem kandydatem na stanowisko administracyjne, rozmowa o pracę generalnie ok. Rekruterka miła do czasu gdy temat na kasę zszedł. Zasłanianie się, że jest budżet, informacja to na kolejnym etapie, a jak już to że raczej kryteria są nie te. To człowiek z doświadczeniem i po studiach ma za 4 tys brutto pracować, bo takie wrażenie odniosłem. Ogólnie rekruterka jakaś taka nieobecna była, jakby z przymusu. Mieli się odezwać niezależnie od decyzji po tygodniu, informacja była, ale po 2 tygodniach. Mieszane mam uczucia z przechyłem na niekorzyść. Zmarnowany czas mój oraz ich

Zaskoczona

Takiego bałaganu organizacyjnego, jeszcze nie widziałam. Praca w komornikach, szczególnie z księgowością oraz Hr jak również IT, to jedna wielka spychologia. Nikt nic nie wie, nikt nic nie umie. Ciągłe tworzenie filozofii tam gdzie wystarczy prosta decyzja. Zrezygnowałam, po kilku miesiącach, jak ktoś chce się przekonać jak wygląda chaos to zapraszam. Co do zarobków, firma nie nadąża za inflacją, kasę raczej trzeba wyżebrać, ale każdy sobie może zdanie wyrobić.. organizacjii nie polecam !!

Jolanta

Lata temu mieli ogłoszenie na Koordynatora Sali Sprzedaży. Szukam info o pensji, ile wynosi? I czy to jest praca zmianowa i w jakich godzinach?

Cześć, znalazłem ofertę w dziale zarządzania kategorią (Warszawa). Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat panującej atmosfery, możliwości rozwoju, zarobków? Czy warto ?

@Zainteresowany

To trochę zależy na jaki dział i wyspę trafisz. Dział dry lub fresh i potem każda wyspa ma swojego seniora i swój zespół. Atmosfera na każdej wyspie jest inna, wiadomo ze to zależy od seniora, który kieruje swoimi zespołem i wprowadza własne zasady :) Co do zarobków i możliwości rozwoju - musiałbyś powiedzieć o jakim stanowisku mowa. Rozstrzał jest duży. Za mało info, żeby konkretnie odpowiedziec.

zainteresowany
@:)

Asystent ds. zarządzania kategorią :) Mogą być widełki zarobków.

Aaa
@zainteresowany

Czy masz jakieś informacje odnośnie tego stanowiska? :)

Uciekinier

Witam wszystkich chętnych na stanowisko operator wózka widłowego wysokiego składu i chciałbym was przestrzec przed tym co was czeka w tej pracy. Polega ona na ciągłym rozwożeniu i dokładaniu towaru do miejsc wyznaczonych do tego. 80% czasu zmianowego spędzicie na przerzucaniu skrzynek z piwem , zgrzewek z wodą , kartonów z napojami i innym ciężkim asortymencie a 20% czasu spędzicie na wózku którym trzeba operować w wąskich regałach między tłumem ludzi którzy za nic mają zasady BHP. Codziennie dochodzi do sytuacji w których tylko cud ratuje czyjeś zdrowie albo życie . Praca ciężka fizycznie i przede wszystkim psychicznie . Człowiek skazany na radzeniu sobie samemu bo uzyskanie czyjeś pomocy a w szczególności kadry zarządzającej nie jest wskazane . Po prostu lepiej im nie przeszkadzać. Pozdrawiam i dobrą radą jest szukanie pracy gdzie indziej . Żegnam.

Maćko
@Uciekinier

Liczą się tylko cyferki i tabelkia a nie człowiek. Taka jest polityka firmy, a kierownicy zmiany i szefowie ekipy się do niej grzecznie dostosowują :)

Nowa
@Maćko

A wiesz cos moze o PH? Jak oni maja?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.