Opinie o HSF E-Commerce Sp. z o.o. w Gołuski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HSF E-Commerce Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HSF E-Commerce Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSF E-Commerce Sp. z o.o. w Gołuski

Prawda

Pracowałem tutaj kilka miesięcy. To co rzuca się w oczy. Styl zarządzania na magazynie jak za (usunięte przez administratora) Pracownicy są traktowani jak pionki do wykonywania roboty. Najlepiej aby nikt się nie pytał o nic tylko robił co mu każą. Żadna inicjatywa nie jest mile widziana. Te krzyki i sposob odzywania sie do pracownikow powinny już podchodzić pod (usunięte przez administratora). Kierownik nawet nie zna imion pracownikow ktorzy pracuja kilka lat. Szefostwo nic nie robi z tym udają ze nie ma problemu z tym człowiekiem. Socjal ok, sprzęt na którym pracuję też ok.

∆°

Nie polecam firmy HSF. Pracując tam, doświadczam na co dzień wiele negatywnych aspektów. Po pierwsze, firma narzuca dużą ilość nadgodzin, co powoduje wyjątkowo ciężkie i wyczerpujące dni pracy. Po drugie, szefostwo nie ma żadnego zrozumienia dla potrzeb pracowników i nie traktuje ich jak ludzi z życiem prywatnym, co prowadzi do przemęczenia i frustracji. Poza tym, w ciągu mojego zatrudnienia w firmie nie otrzymałem żadnej podwyżki, a kierownictwo stale zasłania się inflacją, co jest absurdalne, biorąc pod uwagę, że rynek niemiecki, który jest głównym kupcem firmy, nie boryka się z tak wysoką inflacją jak Polska. Praca w HSF jest pełna niepewności, ciągle masz poczucie, że twój dzień pracy może być ostatnim. Co więcej, często rzuca się tych samych pracowników do ciężkiej pracy przy załadunku, nie dbając o ich kondycję i zdrowie. W dodatku, firma próbuje wybielać swoją reputację w internecie, co jest sztuczne i nieprawdziwe. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro podejrzewam, że opłaca ona pozytywne opinie. W sumie, firma HSF ma wiele problemów, które wpływają na jakość życia pracowników i nie powinna być traktowana poważnie przez osoby poszukujące dobrego pracodawcy. Ogólnie rzecz biorąc, unikajcie pracy w HSF, ponieważ ta firma nie jest godna zaufania i nie dba o swoich pracowników. (usunięte przez administratora)

@Przemysław

Zatrudnieni przez agencję pracy. Ale to nie pierwszy raz gdy firma coś takiego robi. Rok temu z dnia na dzień zwolnili około 80 osób i zostało nas z 70, szefostwo zrobiło zebranie że jesteśmy "wybrańcami najlepszymi" a po 2 miesiącach znowu zwolniono z dnia na dzień 30-40 osób. Wiec pewność że to nie jest twój ostatni dzień wynosi 10% reszta to niepewności i wieczny niepokój.

Hej, czy pracując w tej firmie nadal trzeba spodziewać się dużej ilości nadgodzin? Jeśli tak, to czy są one w ogóle wypłacane? w jakiej wysokości? Coś lepiej niż za normalne godziny? :) no i ile tych godzin jest w skali miesiąca? Poza tym, czy można spodziewać się stabilnego zatrudnienia? Bo coś wspomniano o odczuciu niepewności...

Natala
@HSF E-Commerce Sp. z o.o.

Czyli rozumiem, że jest możliwość pracy na umowę o pracę na czas nieokreślony? Jak tak, to ile musi minąć, aby otrzymać taką formę zatrudnienia?

Administrator Nowy wpis

Firma HSF E-Commerce Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Asystent księgowości. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Jeśli chodzi o nadgodziny, to zależy od tego, czy jest sezon. Obecnie nie ma nadgodzin, ale w każdej chwili mogą się pojawić. Nie dostaje się żadnych pieniędzy za nadgodziny, dostajesz godziny na plus. Jeśli jest sezon możesz się spodziewać 20-30 godzin miesięcznie. Co do stabilnego zatrudnienia, to poszukaj lepiej czegoś innego.

Izabela
@12345

A kiedy jest szansa odebrać te godziny na plus? Latem jest wysoki sezon, czy nie? No i nie wyjaśniłeś, czemu to nie jest stabilne zatrudnienie...

@Izabela

Oczywiście, latem mamy wysoki sezon, co oznacza więcej nagdgodzin. Jednak chcemy podkreślić, że przez cały okres pracy będziesz miał/a możliwość wyboru dodatkowych godzin. Pozdrawiamy Zespół HSF

@HSF E-Commerce Sp. z o.o.

Dzień dobry, a mogą państwo odnieść się do zarzutów o braku stabilności w zatrudnieniu? Szukam pracy jako operator wózka widłowego, ale zależy mi na długofalowej współpracy. Jaka u państwa występuje rotacja? Czy jest sporo pracowników, którzy mogą pochwalić się długoletnim stażem pracy w firmie?

Nowy wpis

Dzień dobry, staramy się zapewnić stabilność zatrudnienia, a w naszym zespole są osoby, które pracują w HSF E-commerce od pierwszego dnia powstania firmy. Jeśli szuka Pan/Pani pracy jako operator wózka widłowego zapraszam do złożenia aplikacji. Z wyrazami szacunku zespół HSF

Natala Nowy wpis

Prawda

Chętny pracy

Na jakie zarobki można liczy aktualnie w hsf? Pamiętam że rok temu można było liczyć na 5100brutto ,jak teraz wygląda sytuacja? I czy szukacie osób do pracy ? Pozdrawiam

Firma HSF E-Commerce Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka

Aktualność
Dziękujemy za wasze szczere i otwarte opinie na platformie GoWork. W pewnym stopniu jesteśmy zszokowani treściami, które ostatnio do nas docierają, i bardzo poważnie podchodzimy do tych spraw. W HSF e-commerce staramy się stworzyć środowisko pracy, w którym wszyscy pracownicy mogą profesjonalnie współpracować. Bardzo nas rozczarowuje, że obecnie nie jest to możliwe dla niektórych z was. Profesjonalna współpraca nie dotyczy tylko naszych relacji wewnątrz firmy, ale także sposobu, w jaki są pisane opinie na GoWork. Na przykład, obraźliwe komentarze nie mają nic wspólnego z profesjonalizmem. Te komentarze słusznie są blokowane lub cenzurowane przez GoWork. W naszej firmie nie toleruje się i nie akceptuje się takiego zachowania. Ponadto, GoWork poinformował nas, że prawie połowa opinii jest wysyłana przez tę samą osobę, ale pod różnymi nazwami użytkowników. Wydaje się, że celem tego zachowania jest szkodzenie reputacji HSF-ecommerce jako firmy. Z tego powodu podejmiemy zdecydowane działania prawne przeciwko tej osobie.

Ponadto jesteśmy zawsze otwarci na konstruktywną krytykę i w oparciu o wasze opinie w krótkim czasie przeanalizujemy obecną sytuację, a następnie opracujemy i wprowadzimy odpowiednie działania. Między innymi, w celu uzyskania realistycznego obrazu ogólnego i solidnej podstawy do podejmowania działań, przeprowadzono anonimowe badanie ankietowe wśród pracowników, które zostanie wkrótce ocenione. Dodatkowo wprowadzimy wewnętrzne możliwości składania skarg dla pracowników.

Chcielibyśmy również podkreślić, że oferujemy możliwość kontaktu wszystkim byłym  pracownikom, którzy wyrażają swoje niezadowolenie tutaj i są gotowi do bezpośredniej rozmowy z nami. Wasza opinia nadal jest dla nas bardzo cenna - jednak bardzo zależy nam, aby usłyszeć ją bezpośrednio od was. W tym celu możecie skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej pod następującym adresem: feedback@hsf-ecommerce.com.

Jesteśmy przekonani, że w przyszłości stworzymy jeszcze lepsze środowisko pracy i w tym celu intensywnie rozwijamy struktury i komunikację. Ponownie zachęcamy was do otwartego i bezpośredniego poruszania waszych tematów bezpośrednio w firmie lub w formie rozmowy z osobami zaufanymi.

Kiedyś chciałem tuam pracować bo mialbym blosko, ale kumpel który tam wtedy był mi odradził. Mówił że na hali jest okropnyy szef, co nie umie w ogóle pracowac z ludzmi, że krzyczy, osmiesza i wprowadza zamet. Kumpel juz wtedy szuksl roboty i w koncu odszedł. Dziś wszedlem bo wiadomo ze szefostwo też się zmienia a ja mialbym bardzo blisko injedna zmuana. Ale chyba nadal tam jest strasznie. I te dziwne posty. Te na dole to to co mi kumpel opowiadał, a re na górze to jakby je ktos pisal specjalnie zeby odwrócić uwage. Nawet jak się spojrzy to ukazuja się seriami w tym samym czasie i są przypinane. A jeden nawet jest pod inicjałami chyba od nazwiska jednego z szefów tam. No nic, na razie nie ufam. Może kiedyś jak coś się tam zmieni z kadra

Bolek

Praca spoko, fajne benefity.

BP

Czytając niektóre wpisy moich kolegów, zadziwia mnie fakt, że mając złe zdanie o firmie, nadal tu pracują. Ja jestem zadowolony. Hajs na czas, praca jedna zmiana, w sezonie nieraz trzeba przycisnąć, ale gdzie tak nie jest. A z szefostwem zawsze idzie się dogadać .

JANOSIK

Jestem wieloletnim pracownikiem w HSF i nie rozumiem ilości negatywnych opinii, ja osobiście jestem zadowolona i poleciłabym HSF :)

Kolejne osoby odchodzą , zaraz znowu kilka osób pójdzie ,firma nic nie robi by zatrzymać naprawdę dobrych pracowników !! Zero rozumów na temat podwyżek co jest naprawdę dziwne ponieważ prawie każda firma co roku daje podzywke a hsf nic...

∆°

@∆°

Chcemy zapewnić każdego pracownika, że naszym celem jest stworzenie pozytywnej atmosfery pracy, w której wszyscy czują się docenieni i wspierani. Uwzględniamy opinie pracowników i podejmujemy odpowiednie działania, aby osiągnąć ten cel. Rozumiemy, że nasza firma ma pewne obszary, w których można się poprawić, i dlatego potrzebujemy waszego zaangażowania i uczestnictwa. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy budować jeszcze lepsze miejsce pracy. Pragniemy podkreślić, że staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Niemniej jednak, rozumiemy, że dostrzegane są pewne negatywne aspekty. W przypadku nadgodzin, chcielibyśmy wyjaśnić, że czasami istnieją sytuacje, które wymagają dodatkowego zaangażowania ze strony zespołu np .w przypadku pilnych projektów czy wzmożonego popytu . Niemniej jednak, staramy się minimalizować nadgodziny i pracować nad lepszym planowaniem zadań, aby nie obciążać nadmiernie naszych pracowników. W odniesieniu do kwestii zrozumienia potrzeb pracowników, pragniemy podkreślić, że staramy się być elastyczni i brać pod uwagę życie prywatne naszych pracowników. Jeśli istnieją przypadki, w których nie spełniliśmy tych oczekiwań, przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że jesteśmy otwarci na dialog i możliwość doskonalenia naszych działań. Podwyżki wynagrodzenia są zawsze kwestią, którą starannie analizujemy. Musimy uwzględnić różne czynniki, w tym warunki rynkowe, konkurencyjność naszych produktów i usług, aby podjąć odpowiednie decyzje. Naszym celem jest utrzymanie stabilności finansowej firmy i jednoczesne docenienie naszych pracowników. Rozumiemy, że brak podwyżek może wywoływać frustrację i postaramy się w przyszłości poprawić komunikację na ten temat. Co do kwestii niepewności zatrudnienia, chcemy podkreślić, że staramy się zapewnić stabilność dla naszych pracowników. Rzeczywiście, w niektórych przypadkach mogą pojawić się trudności, ale zawsze dążymy do zapewnienia długoterminowego zatrudnienia. Jeśli chodzi o zarzuty dotyczące traktowania pracowników przy załadunku, chcemy zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników. W przypadku występowania takich sytuacji, zachęcamy pracowników do zgłaszania swoich obaw poprzez osoby zaufania, abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania i poprawić warunki pracy. Jeśli istnieją dodatkowe pytania lub tematy, zawsze można skontaktować się bezpośrednio z zespołem HR. Pozdrawiamy Zespół HSF

@HSF E-Commerce Sp. z o.o.

Czy poważne jest zatrudnianie 25 ludzi na miesiąc i zwalnianie ich z dnia na dzień? Czy to może być uznane za oznakę szacunku i troski o pracowników? Przypomnijmy, że taka sytuacja nie jest nowa i od 2019 roku zdarzają się przypadki, w których firmy podejmują takie decyzje.

@Drozd

Jako firma HSF e-commerce, musimy dostosować się do sezonowych zmian popytu na nasze produkty. W okresach wzmożonego popytu potrzebujemy większej liczby pracowników, którzy pomogą nam obsłużyć zwiększoną liczbę zamówień i zapewnić wysoką jakość obsługi klienta. Zatrudnianie pracowników poprzez agencje pracy tymczasowej daje nam elastyczność w dostosowywaniu naszej siły roboczej do aktualnych potrzeb. Decyzja o zatrudnianiu pracowników tymczasowych jest podejmowana w celu zbilansowania wielkości zatrudnienia w stosunku do wzrostu zamówień w okresach sezonowych. Zatrudnienie większej liczby pracowników na stałe przez cały rok mogłoby prowadzić do nadmiernych kosztów personalnych w okresach, gdy popyt jest niższy. Zatem korzystanie z usług agencji pracy tymczasowej pozwala nam uniknąć nadmiernych kosztów, jednocześnie zapewniając nam odpowiednią siłę roboczą w okresach skoku zamówień. Rozumiemy Twoje obawy dotyczące zwalniania pracowników. Ważne jest dla nas, jako firma, przestrzeganie przepisów prawa pracy, oraz warunków współpracy z agencjami pracy. W przypadku rozwiązania umów tymczasowych działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i dbamy o to, aby pracownicy byli traktowani z szacunkiem i otrzymywali wsparcie w znalezieniu kolejnego zatrudnienia. Niemniej jednak, rozumiemy również, że pracownicy tymczasowi mogą odczuwać brak stabilności zatrudnienia i pewności co do przyszłych możliwości rozwoju zawodowego. Dlatego jako firma staramy się utrzymywać jasną komunikację z pracownikami tymczasowymi, zapewniając im wsparcie i możliwości rozwoju jeśli tylko jest to możliwe. Podsumowując, jako firma HSF e-commerce, zatrudnianie pracowników przez agencje pracy tymczasowej w okresach sezonowych jest dla nas sposobem dostosowania się do zmieniającego się popytu.

Przemysław
@Drozd

Aż tyle osób zostało zwolnionych bez uprzedzenia? A ile pracowali? Byli na zleceniu że tak łatwo można było rozwiązać umowę? Zdarzają się w firmie okresy że jest po prostu mniej pracy i dlatego redukcje?

@Przemysław

Stop

Zamiast iść wszystko w dobrym kierunku, niestety firma upada i staje się coraz gorszym miejscem do pracy... -Narzucanie przymusowych nadgodzin -"Pan kierownik który wie wszystko jak powinno wyglądać przychodzi na 15 min na magazyn swoje widzi mi się powie i wprowadza w ten sposób niesamowity chaos ,a niestety leaderzy w tej firmie nie mają swojego zdania ,słuchają go i robią wszystko co on powie ,tak jakby się go obawiali... -brak jakiej kolwiek podwyżki ,ludzie pracują bardzo ciężko fizycznie po 10h w sezonie i tak naprawdę nie otrzymają z tego tytułu nawet premi..tylko wypłacane są godziny na + które możesz wykorzystać za dzień wolny , którego i tak nie dostaniesz ,ponieważ są braki w ludziach i to ogromne, myślę że jakby dali możliwość płatnych nadgodzin,to ludzie by z chęcią zostawali w pracy Tak się psuje firmę która miała potencjał..

@Stop

W polskim prawie pracy nie jest legalne naliczanie godzin na minus w przypadku wcześniejszego opuszczenia pracy czy spóźnienia się do niej. Każda przepracowana godzina powinna zostać dokładnie zarejestrowana, a pracownik powinien otrzymać odpowiednie wynagrodzenie za swoją pracę. Nadgodzin powinny być wynagradzane z dodatkiem wynoszącym co najmniej 50% stawki godzinowej za pracę w dni robocze oraz co najmniej 100% stawki godzinowej za pracę w dni wolne od pracy. Pracodawca może także zgodnie z przepisami wybrać wypłatę dodatku za godziny nadliczbowe w postaci równowartości czasu wolnego, ale proporcja 1:1 (jedna godzina wolna za jedną godzinę nadgodziny) nie jest obowiązkowa i zależy od umowy między pracownikiem a pracodawcą lub regulaminu pracy obowiązującego w danej firmie.

Aktualność
Aktywna przerwa w pracy to doskonała okazja do budowania relacji międzyludzkich. Sportowe aktywności umożliwiają integrację, a gra w drużynie wymaga współpracy, wzajemnego zrozumienia i obudzenia w sobie ducha walki.

Nasz #teamhsf zawsze wie jak wykorzystać te kilkanaście minut podczas przerwy!
Monro

W mojej ocenie 7/10 zawsze mogło by być lepiej, ale lubię tu pracować

HSF e-commerce w najnowszym zestawieniu Forbes.pl i Magazynuj.to

Zestawienie powstało w celu prezentacji najlepszych operatorów logistycznych w Polsce na 2023 rok.

Bb

Firma zatrudniła pracowników agencyjnych,a po chwili wyrzuca osoby... Co za parodia

@Bb

Dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy po raz kolejny zaznaczyć, że trudna sytuacja gospodarcza w kraju, rosnąca inflacja, dotyka wielu przedsiębiorców, również z branży logistycznej. Biorąc pod uwagę także sezonowy charakter naszej pracy, oczywistym jest konieczność regulacji zatrudnienia. W okresie wzrostu zamówień posiłkujemy się nieocenioną pomocą pracowników tymczasowych. Jednak przy mniejszej ilość zamówień, aby uniknąć redukcji zatrudnienia pracowników etatowych, jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z pomocy pracowników agencyjnych. Pozdrawiamy Zespół HSF

XX

Pracując w HSF e-commerce w tak zwanej części "biurowej", mam poczucie, że jestem częścią zespołu, który pracuje na rzecz wspólnego celu i że moja praca ma znaczenie. Jest to fajne miejsce do pracy, które polecam każdemu, kto szuka dynamicznej i innowacyjnej firmy. Dobre relacje w zespole i dobre samopoczucie. Elastyczne podejście do pracy zdalnej

HB

Pracuje tu od niedawna przez agencje. Zgadzam się ze jest czasem może zbyt chłodno ale przy pracy jakoś to nie przeszkadza. Ogólnie dobrze się pracuje i sporo fajnych ludzi można poznać

Magazynier

Firma bardzo specyficzna , szalejącą inflacja, wszystko drogie jak cholera... A wypłata bez zmian,nawet nic nie słychać o podwyżkach...,ludzie ,pracują ciężko fizyczne w temperaturze skrajnej 12 stopni w kurtkach , bluzach itd a pensja goła,żadnej premi nic... A kierowinicy nowe auta ,że aż głowa mała....dużo innych firm daje inflacyjne lub podzywki a hsf totalne dno woli zatrudnić ludzi na agencji za 22zl/h... najgorsze jest to że ludzie wydają bardzo dużo pieniędzy na dojazd do tej pracy,a nawet to nie jest zwracane... Naprawdę szkoda słów wielkie obiecanki pań z HR ,że podzywka po 3 miesiącach... Haha tego już słuchać się nie da ,zamiast dawać więcej pieniędzy to zabierają (obiady coraz droższe,karta Multisport to wszystko opłacamy z naszej pensji) , naprawdę bardzo słaba firma ,miałem okazję pracować tam i nigdy już nie wrócę

@Magazynier

Dziękujemy za opinię, bardzo nam przykro jeśli miałeś złe doświadczenia pracując u nas. W dzisiejszych czasach szalejąca inflacja w negatywny sposób dotyka nas wszystkich, dlatego obecnie również w branży logistycznej nie są łatwe czasy. Rzeczywiście zatrudniamy pracowników agencyjnych, aby zaspokoić krótkoterminowe potrzeby w niepewnych czasach, kiedy spada popyt, ale przekłada się to na większą stabilizację zatrudnienia naszych pracowników. Ulga na dojazd do pracy stanowi comiesięczny koszt uzyskania przychodu dla pracownika, zgodnie z ustawą o PIT. Panie z HR nigdy nie obiecują podwyżki, a jedynie informują o takiej możliwości jeśli pracownik wykaże się dużym zaangażowaniem i dobrą efektywnością pracy. Cała idea istnienia systemów benefitowych, tj. MultiSport, czy SmartLunch, opiera się na dofinansowywaniu ich przez pracodawcę, a zatem pracownik ponosi jedynie część kosztów, aby móc z nich korzystać. W przypadku posiłków pracownik nie musi w ogóle do nich dopłacać. Pozdrawiamy Zespół HSF

Geko

Też pracuje jakis czas w hsf i cieszę się że mogę tu pracowac. Z negatywnych rzeczy to chyba to że jest zimno na hali ale poza tym jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o HSF E-Commerce Sp. z o.o. - Gołuski

• Jak się pracuje w HSF E-Commerce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HSF E-Commerce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSF E-Commerce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HSF E-Commerce Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 11 ocen.

HSF E-Commerce Sp. z o.o.