Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Peper

Teraz w kadrach tylko jedna babka pracuje?

@Peper

A po co więcej,w każdym tygodniu ktoś składa wypowiedzenie jest nas coraz mniej ale nikt nie widzi problemu niedługo na zakładzie zostanie Spięty Jurij Walec Maniek i specjalista od sprzątania Janek -linia 4 osobowa lub 4 wtyskareczki

Maniek

Noi stało się, Spięty Jurij ogłoszony władcą. Miejmy nadzieję że chłop będzie pozytywny dla pracowników. Hej!

@Maniek

Można zacząć odliczanie do upadku tego zakładu .Spięty do tego doprowadzi

Cypisek

Dobry Wieczór.Mam pytanie czy są wolne etaty w Marelli Sosnowiec? Mój tato pracuje tam ok.2 lat z powodzeniem ( dostał ostatnio awans i szkoli młodych adeptów).Jestem w trakcie robienia uprawnień na wózki,mam charyzmę,duże ambicje i ogromną ochotę do pracy. Zawsze chciałem iść w ślady taty i robić to co lubię.Z firmą Marelli wiem,że jestem w stanie to osiągnąć. Pozdrawiam wszystkich pracowników i mam nadzieje,że już niebawem dołączę do tego nietuzinkowego teamu i będziemy razem piąć się na drabince w strukturach korporacji.Tato mówił ,że w Marelli jest niedobór pracowników - ogłoszenia są w internecie,a mimo to nikt nie chce tam pracować.Ja natomiast,ofertę pracy w Marelli przeczytałem w Kościele w gablotce parafialnej.Jeżeli w takim szczególnym miejscu znajduje się ogłoszenie to znaczy ,że firma jest profesjonalna na wysokim poziomie europejskim, a ja z mojej strony gwarantuje punktualność i 12 .

Praca

Dzien dobry przez agencje gi group jaka stawka godzinowa ? Wiem o premii 21% a stawka ?

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

Potrzebujemy pomocy

Dyrekcja wie jak wyglądają 12tki na hali C? Jestem ciekaw czy sami chcieliby pracować 12gdz z jedną przerwą 15min. Nie będę podawał nazwiska majstra u którego ma to miejsce ale zróbcie coś z tym!!!!

Beata
@Potrzebujemy pomocy

Jak to nie macie dłuższych przew? Wam się to poprostu należy!!!!

Glos
@Beata

To był sarkazm ? Jak tak to zapraszam na 12 godzin tyrania podczas których będziesz miała jedną 15 minutową przerwę

@Glos

Sami sobie jesteście winni!!! Po co się zgadzacie robić po 12 h? Czemu nie upomnicie się o dodatkową przerwe? Zmówcie się zbuntujcie. Jak to nie pomoże to trzeba iśc na l4, wtedy zaczną was szanować. Sami siebie nie szanujecie, więc wami pomiatają jak śmieciami!!!!!

@Beata

Co im się należy? oni przerwy mają co chwile ,bez przerwy wyskakują na palarnie na papierosa. Przerwe jeszcze chcą ? to ile tych przerw ? a to że robią po 12 to godzą się na to ,mają stać przy maszynach roboty tez cały czas pracują i nie mają przerw.

Łokieć
@Andrzej

Nie bądź bezczelny bardziej niż jesteś chłopie. Kto chodzi co chwile na palarnie ? Chyba liderzy i ustawiacze. Od ludzi na maszynach się odwal. Do 12tek jesteśmy przymuszani. Na hali C jest tylko 1 przerwa 15minutowa ba 8gdz zmiane. Jak są 12tki to nierzadko nie zmienia się na drugą przerwę. Jak było gorąco to w du ie mieli przykaz dyrektora niektórzy mistrzowie i też ludzie nie mieli dodatkowej przerwy. 12tki tak jak napisane wyżej masz 15min przerwy niekiedy na 12gdz pracy w temp ok 40stopni. Dla porównania na hali A są 3 przerwy na 8 godzin. Tam jest inna specyfika pracy i można je zrobić a tutaj nie ale jak jest 12tka to przerwy powinny być dwie.

@Andrzej

Andrzej ciebie chyba pogięło ,co ty piszesz ? stałeś przy maszynie 12 godz. ? łazisz po halach jak lunatyk albo jaki naćpany. Za co ty odpowiadasz ? ludzie przerw się domagają i mają słuszną rację tym bardziej ,że ustawiacze ,koordynatorzy ,liderzy mają tych przerw wiecej a są takimi samymi pracownikami co ci którzy przy maszynach stoją.Zastanów się zanim coś napiszesz. Co chcesz w zakładzie zamieszek ,strajków ? jest problem który trzeba zgłosić do związków ,a nie pisać bzdury. Swoją drogą dyrektorka też powinna się tym zająć.Ty naprawde Andrzej jesteś bezczelny

@Kaśka

Na hali A pewnie dyr.by się zainteresowała. A nami na C interesują się chyba tylko jak przychodzi do pisma o zabranie premii. Smutne ale prawdziwe ?

Za Krystiana ma przyjść ktoś z hali B,Piotr wskazał Jurkowi swój typ

PAKOWARA
@Hala A

To nie będą łączyć obszarów? Powiedziano nam ,że Grzegorz W nas bierze bo miał już ten obszar.

Sok z Żuka
@PAKOWARA

Grzegorz nie zostawi rudego hipopotama ,bo komu będzie donosić

@Sok z Żuka

Hipopotamica ma alternatywę w technologu,od kiedy chydy z nią łazi na obszarze go nie uświadczysz.Hipopotamie myślę, że trzeba to zgłosić.

Sarna

Albo ten którego lud hali b nie lubi Robercik W ma parcie ba szkło.

PAKOWARA
@Hala A

Musi się nim nacieszyć bo odchodzi do technologii centralnej.

@PAKOWARA

Biedny Kuba będzie jeszcze chudszy bo go rozwalcują .

@Hala A

Niech się zajmie robotą a nie siedzeniem na palarni i patrzeniu w dekold Hipopotamowi.

Ciekawy

Wiadomo, kto został nowym uzdrowiciel na reflektorach?

Czyli kto to jest?

Tom
@Ciekawy

Wiadomo w końcu kto do nas przyjdzie?

Młoda jalowka hala b

Szukam gacha co dobrze dziurkę przerwierci . Zależy mi na cyklicznych spotkanich gdzie doznam dobrej, prawdziwej miłości i seksu partnerskiego. 3 kat wyluczony. (usunięte przez administratora)

Pati...
@Młoda jalowka hala b

Idz z tym problemem do diabła z młynów.On jak Cię dopadnie to iskry polecą z Ciebie,tylko z tego co wiem to u niego jest już na zapisy ,grafik ma napięty hej.

Lipton

Który to to

hala c

hala c dziekuje swoim wszystkim przelozonym za dodatkowe przerwy ktorych nie bylo.mam nadzieje za w piekle bedziecie tez tak sie smazyc tak jak my tutaj.

@hala c

Podziękuj swoim kolegą którzy chorzy opalali się na pogorii oraz planistą którzy nosa z kantorka nie wysuwają chyba że wielka pani idzie na fajkę jak oczywiście jest w pracy bo szkoda kasy na paliwo i pracuje z domu.

Nr

A szczepieni przynajmniej?

Koński klepacz

Ludzieeeeee!!! Podrzućcie jakiś temat i nowe ploty.

Mirek
@Koński klepacz

Odra temat rzeka .....

Koleś
@Mirek

Sam jesteś rzeka. W zakładzie nas interesuje co się dzieje. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po co się wcinasz

Mopek

Na hali C to bywa wogole jakiś przedstawiciel dyrekcji? Dlaczego pomimo wysokiej temperatury jak w piekarniku jest wyłączny nawiew i dlaczego nie ma dodatkowych przerw? W czym hala a jest lepsza że tam dodatkowe przerwy są a tutaj nie ma? Co do wentylacji wzywam wszystkich do telefonowania do PIP

Spięty Jurij
@Mopek

A gdzie jest ta rzekoma hala C?

Figofago hala c

Czy był już ktoś na badaniach w medicoverze Jak to tam wygląda ? Robią badania czy klepią pieczątki ?

@Figofago hala c

Maglują porządnie.

całuśnik_turyński
@Figofago hala c

To profesionalne badania, sprawdzają wszystko plus badania psychologiczne czy ludzie po pracy w Marelli kwalifikacja się już do renty. Najbardziej nieprzyjemne jednak są badania proktologiczne, ale ludzie z Marelli lepiej to znoszą gdyż mają doświadczenie na codzień.

Wiola

Hala C ,nie ma rudego z Kielc to i nie ma problemów, ludzie spokojnie pracują robiąc swoje i spokojnie wracają do domów.

@Wiola

Bo jest chudy z ekipą i problemow nie ma ukrywaja braki muszą nadgonić zanim wróci.

Wiola
@Snake

Chodziło mi o komfort psychiczny,zero terroru z jego strony, apropo chudego wie co robić jest w tym najlepszy.

Hala C

A ty co Lamo adwokatem jego jesteś, dobrze ktoś napisał, każdy wie jaki to człowiek ,patrzy tylko na siebie a innym tylko premię by zabierał, przypomnij sobie ilu ludzi nazwalnial ,byłeś chociarz raz u niego na naradzie pewnie nie,to byś zrozumiał jaki to typ czlowieka.Dla niego jestes tylko liczbą w statystykach ale karma wraca.Fulbi przy nim to małe piwo był. Dla mnie on nigdy nie bedzie kierownikiem i zawsze będę go traktował jak każdego innego pracownika tej firmy,dlaczego ,dlatego że na kierownika trzeba miec kompetencję a on ich nie posiada ,typowy karierowicz.

@Hala C

Pewnie mu to powiedziałeś na tej naradzie z nim?

Hala C
@Snake

Może nie tak dosadnie ale co mam mu powiedzieć to mu mówię nie jestem z tych co spuszcza głowę w dół .

On
@Hala C

No tak, pewnie ze nie jesteś z tych co spuszcza głowę. Obstawiam że na naradach głośno przyklaskujesz dając owacje na stojąco tak żeby cie dostrzegal. A po wyjściu z narady - zmiana o 180st i wymyślone na poczekaniu bajeczki jak to ty się postawiłeś. Ci co to czytają mają w dupie twoja opinie i ciebie samego. On przynajmniej tą karierę o której napisałeś zrobił a ty? ty skończyłeś jako internetowy siewca nienawiści. Mogę się założyć że z tej nienawisci do niego to nawet impotentem zostałeś. Czytając twoje wypowiedzi sądzę że to z tobą jest coś nie tak, a nie z nim.

Lol
@Hala C

Hahahaha ty sam siebie słyszysz?

Młoda jałówka hala a sektor 3

Rudy się bawi z małżonkon na wakacjach Są pieniądze sa wakacje kurla, on winkso od niego

CENIĄCA HUMOR

W dniu dzisiejszym obchodzimy '' Dzień Samotnych''

@Kot Filemon
@CENIĄCA HUMOR

Dzisiaj odeszła legenda firmy, smutek naciska tak na me oczy za mam zapalenie spojówek Żegnaj zbawco

@@Kot Filemon

A jaka z niego legenda? Kiero jak każdy inny

Dominika
@Kaśka

A to nie był czasem sarkazm? Bo takie odniosłam wrażenie

Soul

Czy dyr ma świadomość że na hali C pracują też ludzie ? Nie tylko maszyny.. zapraszamy do piekarnika, niech sobie ktoś z dyrekcji postoii przy maszynie. Nie koniecznie 8 godzin, niech postoi ktoś 40 minut. Dlaczego chłodzenie nie wiucha? Oszczędzajcie sobie na klimatyzacjach w biurach jak jest ciężka sytuacja z kasą a nie na nas. Bo to my pracujemy na was a nie odwrotnie. Brakuje kasy to wyłączajcie sobie klimy, nie kupujcie tyle samochodów służbowych, i nie wydawajcie na głupoty a nie odgrywajcie się na nas. Nie jesteśmy maszynami ani ścierami. Potem się dziwicie że ludzie odchodzą

Pracownnik
@Soul

Rozgladaj się za robota, długo ta firma już nie pociągnie z takimi zarządcami

Pszczółka
@Soul

Dyrek na hali A głównie, ba jest nawet dwóch. No ale oni mają wspomnianą wyżej klimę. Mądrzy ludzie z pewnością skoro piastują takie stanowiska ale czy na tych stanowiskach można pozwolić sobie na empatie? Poza tym wapień i spółka też mają klimę w świniarni. Po co mają się wstawiać za tymi którzy w taką temperaturę tyrają

Misio
@Pszczółka

Nie chce się czepiać ale w świniarni mają trzy klimatyzację. TRZY KLIMY !! na takiej małej pow. !!!! A na hali wyłączona

blokers
@Soul

tak, nawet z okien klamki po wyciagali na C zeby nie otwierać, bramy też muszą być zamknięte. Ja mam plan i przyniosę klamkę z domu i wszystkie okna pootwieram !!

Pracownnik
@Misio

Każdy kierownik ma po jednej

Jojo
@Pszczółka

Nie wspomniałaś o braku dodatkowych przerw i o tłumaczeniach typu nie ma kto, to nie hala A. Podczas gdy niektórzy liderzy co chwila na papierosku. Albo hit- teksty Qbisy że do roboty przychodzi się pracować a nie jesc. To już wogole ost cham. A temperatury na C przy wyłączonych chłodzeniach albo zmniejszonych bo przeciez oszczedzanie sprawiają że ludzie ledwo zipia. Bhp powinno każdego dnia sprawdzać czy chłodzenie działa. A wróć w sumie to co to da skoro w kuluarach mówi się że to oszczędności

Neo
@Jojo

Hala C - od zawsze chyba jesteśmy gorszym sortem. Smutna prawda

Danuta
@Soul

Ale taka wysoka temperatura na tej hali to wynik pogody czy maszyny wytwarzają taki ukrop?

Pied

To wina decyzyjnych którzy wyłączają nam chłodzenie bo trzeba przecież oszczędności robic

Szczupak

Zwymiotowałem na tort dla teściowej. Co teraz zrobić? Będzie plama!! Potrafi ktoś uformować z ż ygowiny coś na wzór beżowej różyczki ? Wszystko prawie przetrawione, gdzieniegdzie widać tylko skwarki ale ona lubi skwarki więc dobrze się składa. Torta wstawiam na noc do lodówki, mogę jutro zjawić się w umówionym miejscu. Rozważę każdą propozycje ale bardzo proszę- bez żartów. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, to nie jest przedszkole

Ważne

Najgorsze że zwolnił się najbardziej ludzki kierownik i jurii to olał. Podobno obszar 1 szykuje pismo do Balcerzakowej i owego Juriia. Pewnie to nic nie da ale niech wiedzą kto liczył się na A.

Medalion
@Ważne

Krystek albo żaczek nie ośmieszajcie się. Spięty Jurij nie jest od tego żeby trzymać tu kogoś na siłę. Teatrzyk się nie udał? Trudno. Karawana jedzie dalej. Nie ma ludzi niezastąpionych

Susin...
@Ważne

Naprawdę, najbardziej ludzki ????????????????

@Susin...

Naprawdę a co?

Hala A

no i co śmieszkujesz ? pokaż mi lepszego kiero

Sarna hala A

Kierownicy się zaczęli zwalniać ? Wiemy kto za niego ? Ciężko będzie zastąpić

@Sarna hala A

Jesli mówimy o Krystianie Zientarskim to jego nie da się zastąpić jedyny kierownik który się zna się na robocie szkoda ze odchodzi ale to wina spiętego Jurija

Majster
@Bomba

Jak odejdzie to zastąpi go fachowiec Jurij ,bo on mu utrudniał prace.

@Bomba

Nikt go nie zastąpi zrobią 3 obszary a do końca roku 2.

Cypisek
@Hala A

Chodzą słuchy ,że na ten czas ma go zastąpić Flap ,a nadzór nad Flapem będzie sprawował Flip.

Rudy

Trzeba mieć jaja jak Sendi ,Stefan iść i się rozwijać a nie latami u tego samego pracodawcy.

Robol
@Rudy

Przciez zaraz by się na nim poznali hahah

Byku
@Rudy

Mają jaja i to wielkie, że chcą wrócić .

Rudy
@Byku

Akurat byczku utrzymuje z nimi kontakt i nawet nie myślą o wracaniu jak nie masz wiedzy to nie pisz farmazonów.Pozdrawiam.

Spawacz
@Rudy

Jeżeli chodzi o Stefana i o to co on mówi to trzeba oceniać z dużym dystansem. A SS-man wiadomo, tam gdzie może upokorzenie siać czuje się jak w niebiosach

Kuba Nędza

A ja tam lubię Jurija

marcepan

niech Krystianek weżmie ze sobą przemusia nowaka,jakby Mu scierek brakło,

Tereska z rozbioru

Witam Państwa , Jestem w szoku ,co wy tu piszecie,weszłam tutaj z ciekawości i żałuje,bo aż mi rzęsy spadły z szoku. Kierownicy się zwalniają,śpiące królewny,zmniejszanie obszarów,a oprócz tego nic nowego wymagania,wymagania a w tle przeciekający dach.Nie żałuje,że odeszłam,bo już miałam dość wszystkiego.Ostatni incydent jaki miałam to na Hali C,kiedy byłam zakleszczona w ubikacji z operatorem przesądził o wszystkim.Czekaliśmy na Lekarza 40 min który po przyjezdzie stwierdził ,że czuć ode mnie kapustą. Pytam się jak tak można ? co za ludzie ? co za naród? Jeszcze trochę i bym oszalała ,chciałam się rzucić pod tramwaj.Uratował mnie zespół '' My są gołymbiorze'' który podał mi ręke i wspierał mnie psychicznie,a koncerty dawały mi radość i pogode ducha. W pewnym momencie poczułam powołanie do życia zakonnego i gdy wezwał mnie Bóg postanowiłam wstąpić do Klasztoru Sióstr Karmelitanek Bosych w Gdyni. Jestem już po ślubach,a życie moje jest proste i składa się z modlitwy oraz z biczowania do którego zachęciła mnie inna siostra,która w zakonie jest już 20 lat. Zaczynałam od piętnastu uderzeń dziennie,z czasem doszłam do pięćdziesięciu.Były momenty,kiedy robiłam podwójną pokutę,czyli 100 uderzeń,np.w czasie Wielkiego Postu.Bardzo sobie chwale ten zakon,atmosfera jest luzna i przyjemna. W sierpniu na plaży w Gdyni ma być organizowany ogólnopolski konkurs piękności zakonnic w strojach kąpielowych .Zostałam wytypowana przez moją siostrę przełożoną.Uważam ,że mam szanse wygrać . Pozdrowienia Tereska z rozbioru

Lusia
@Tereska z rozbioru

Nie wiem, co bierzesz, ale lepiej odstaw to, bo psychika mocno Ci pada.

Kiza
@Tereska z rozbioru

Halooo jest tu admin? Co to za denny wpis? Admin od czego tu jesteś?

Ona poezja
@Kiza

Masakra co się dzieje z tymi ludźmi , no coś okropnego . Ja bym ich wszystkich na czele z tym adminem pogoniła do PGR-U

Mascarpone
@Tereska z rozbioru

Administrator za co tobie płacą? Ślepy jesteś ?

Józefina
@Mascarpone

Płacą mu za trzy hektary pod szkłem

Zupa jarzynowa
@Tereska z rozbioru

Dziecko,wychowaj dzieci,pogadasz za 15 lat jak ci poszło...

Aśka

Produkowaliśmy do tej pory dla samochodów a teraz ma być produkcja lamp dla transportera wojskowego? Nie ma nowych aut czy rozszerzamy portfolio ?

Cola
@Aśka

Ponoć produkt na siemianowice. Jaka to różnica czy do cywilnego auta czy na pancerne transportery. Świecidełko jak świecidełko.

Ekstrakcja eunucha

Będziemy zmieniać tego właściciela czy nie

News
@Ekstrakcja eunucha

Się okaże

Irena
@News

I coś się już okazało?

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 510.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting