Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wszechwiedzacy

Drogi dyrektorze zwróć proszę uwagę na nadgodziny i ilosci jakie sa tworzone i gdzie są tworzone za które firma płaci! !! Uwierz ze na tych nadgodzinach są przemyślenia gdzie co ,,wymienić,, i gdzie sprzedać! Mam nadzieje ze w końcu ktoś decyzyjny zrobi z tym porzadek!!! WIERZE W PANA NA 100% WIERNY PRACOWNIK PS. Ja tego nie zmienię a Pan morze!!!

Wszechwiedzacy

Nowy dyrektorze. Do poprawy w firmie jest!!! Nie zwiększanie ludzi jak do tej pory którzy generują koszty robiąc fikcyjne naprawy na umowach przez które pozyskuja części i sprzedają je wraz z kodami błędów konkurencji! Kordynator powinien być mobilny i techniczny!! Umawiać robotę i jechać po robocie wyrywkowo i sprawdzać czy jest ok!!! Jeden kordynator jak by miał 5 ludzi obstawia cały region i wszystko jest po robione. A nie tak jak teraz. Wszyscy jada na umowę po sciemniac a jak się trafi konkrerna robita to już nie ma komu. Nikt nie chce naprawiac i każdy jest zarobiony ma po 30 zleceń fikcyjnych !!! A kordynator co ma 20 osób tego nie ogarnia. Robiąc zgrany zespół kilku osób możemy rozwalić konkurencję w pięć minut. Mniej ludzi większą kontrola i lepsza kasa dla nich=robota zrobiona klienci zadowoleni i większą kasa dla firmy!!!

Fortepian

Tyle czasu minęło a tutaj taka cisza ani słowa o doktorze od korników i drzew?

Szymon
@Fortepian

O jakim doktorze piszesz? Nie jestem zbytnio zorientowany w wątku związanym z pracą w firmie Linde Material Handling Polska, dlatego może mógłbyś nieco wyjaśnić swój wpis? Chciałbym go dobrze zrozumieć, dlatego mam nadzieję, że pomożesz.

Zawiedziony

Nie polecam pracy w tej firmie. Niby korporacja a zachowuje się bardzo nie fair wobec pracowników . Okradają ludzi na pieniądze przy wypłatach. Pomyślcie czemu tyle ofert na pracuj.pl jest, napewno nie z powodu rozwoju a z powodu rezygnacji z pracy przez pracowników.

Przyszly
@Zawiedziony

W jaki sposób cie okradali?? Czy nie dostałeś wyplaty wg. Umowy która podpisales? I zgodziłes się pracować za ta kwotę? ?. Opisz proszę swoją sytuację. Staram się o pracę do tej firmy i kazda informacja jest cenna

Szymon
@Zawiedziony

Została Ci źle wyliczona wypłata, czy dostałeś inną kwotę niż miałeś wynegocjowaną na umowie. Zgłosiłeś to do działu zajmującego się rozliczeniem wypłaty? Takie sprawy należy rozwiązywać na bieżąco, żeby w przyszłości nie zdarzały się tego typu niedogodności. Nie uważasz? Dodaj jakiego rodzaju kontrakty są podpisywane z pracodawcą, bo to ważne dla osób szukających zatrudnienia.

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
czarny

Witam szanownych pracowników. Coś podejrzanie cicho na forum? co ciekawego słychać w firmie?

Aneta
@czarny

Nie wiem czym spowodowana jest cisza na forum, ale również chętnie dowiem się co nowego słychać w firmie. Zastanawia mnie też skąd u Ciebie to pytanie. Jesteś zainteresowany pracą w Linde Material Handling?

zuo
@czarny

Jak narazie firma podnieca się jaki to super benefit nie wprowadza w postaci karty multisportu :D W wielu podobnych firmach to jest standard, już nie mówiąc o tym, że znacznie mniejsze firmy mają to od wielu lat ale nie, w Linde znajcie łaskę Pana :D Socjal w tej firmie nie istnieje, no oczywiście poza biurami gdzie życie wolno płynie od kawki do kawki, to wtedy się myśli o baseniku i bieganku na bieżni po godzinach pracy 8-16. No bo reszta to bat na plecy i robić aby inni się mogli bawić, wypoczywać i regenerować.

@zuo

,,Socjal w tej firmie nie istnieje" Ubezpieczenie dodatkowe - dostajesz gratis od firmy, płacisz jedynie jak chcesz ubezpieczyć członków rodziny. Prywatna opieka zdrowotna - płacisz śmieszny grosz, kilkanaście zł, resztę płaci ci firma. Możesz również objąć najbliższą rodzinę prywatną opieką zdrowotna za grosze, resztę dopłaci ci firma. Multisport - pełen wybór, dla ciebie, dla rodziny... Masz auto służbowe? Możesz korzystać prywatnie, płacisz jedynie podatek wymagany przez auto... Nie ważne, czy pracujesz na warsztacie czy w biurze, kawy ci nikt nie limituje... Czego ci konkretnie brakuje? Narzekasz byle narzekać i taka jest prawda. Może ci nie pasować wynagrodzenie, te faktycznie stoi w miejscu, ale narzekać na socjal to już przesada.

Stycznik

Cześć, @zuo oczywiście trochę przesadza ze swoją szyderą ale ma jednak i trochę racji. @Nick elementy, które opisałeś są dziś na porządku dziennym w każdej firmie o podobnej działalności i powoli robi się to standard. Napisz lepiej czym wyróżnia się Linde na tle innych firm? Karta multisportu została wprowadzona wczoraj więc to dopiero nowość gdzie inne podobne firmy mają ją od lat, Linde tutaj dosyć przyspało. Napisz czy coś otrzymujesz na święta, czy jest premia, czy choć życzenia złoży Ci przełożony? Auta służbowe ma wąski zakres pracowników, serwisanci mobilni nie mogą korzystać z samochodów w celach prywatnych. Pracując poza firmą nie masz szans na tą "nielimitowaną" kawę. Jako serwisant możesz zakupić sobie w okresie letnim wodę mineralną na koszt firmy, dziwne że tylko w okresie letnim jak teraz we wiosnę i jesień potrafią być upały a i zimą pić też trzeba. Jak pracujesz wiele lat w Linde to wiesz, że kiedyś były np. premie kwartalne, od dawna tego nie ma. O imprezach firmowych też można dużo pisać, czasem w artykułach medialnych Linde widzę jak pracownicy Linde z innych krajów jeżdżą na wspólne wycieczki integracyjne itp. Miałeś coś takiego u nas? Na imprezę firmową też nie każdy ma okazję pojechać, jest tylko raz w roku a jej jakość nie stoi na wysokim poziomie (mało i słabe jedzenie).

Łucja
@Stycznik

Prawda jest taka, że każda firma proponuje tyle ile sama od siebie może dać. Z tego co piszecie firma Linde oferuje dosyć wysokie o rozbudowane świadczenia socjalne. Fakt, że od niedawna wprowadzono również kartę Multisport może świadczyć o tym, że Linde rozwija się w dobrym kierunku, na plus dla swoich pracowników. Czy może ktoś napisać coś na temat widełek płacowych jakie w tej firmie można uzyskać? Jakie są średnie zarobki?

Jestem byłym pracownikiem Linde !!! Mam ponad 10 lat doświadczenie w pracy jako serwisant różnych instalacji i maszyn i jakieś wiadomości posiadam. Firma masakra, nierzetelna, niewypłacalna i wykorzystująca na maksa przynajmniej na moim regionie. Rozmowa o pracę w MacDonaldzie przy kawie z Dyrektorem serwisu. O pracy i o niczym. Biorą każdego bo ludzi nie mają. Skusili mnie stawką bo byłem pracownikiem innej firmy. Jak się okazało przy podpisaniu umowy niby że omyłkowo i miało być wszystko wyjaśnione ponad 1000 netto mniej. A ja kur... dałem się skusić pozycją niby firmy na rynku. Po ponad 6 miesiącach próby odkręcenia umowy ( bez skutków) która było do mnie niby wysyłana postanowiłem zrezygnować. Opinie poniżej w większości to prawda. Pracujesz za około 2800 netto praktycznie jak byś prowadził własną działalność bo tyle papierów i rozliczeń. Nie polecam.

Przyszly

Jaki rejon kolego bo ja byłem też na rozmowie i dobra kasa na start. Nie wiem czy się zwalniac mam 2700 na rękę tu obiecali mi dużo więcej

Helena
@Przyszly

Skoro w firmie Linde Material Handling Polska zaproponowano Ci wyższe wynagrodzenie, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście - ostateczna decyzja należy do Ciebie. Bylibyśmy Ci jednak bardzo wdzięczni, jakbyś powiedział coś jeszcze odnośnie procesu rekrutacji w tej firmie. A jaki rodzaj umowy Ci zaproponowano na początek?

nikokovac
@Przyszly

@Przyszły - pytaj na rozmowach jak wyglądają podwyżki podczas dalszej pracy, ja pracuję w Linde już dobrze ponad 5 lat a pieniądze w zasadzie stoją w miejscu, zarabiam mniej niż nowo zatrudniani pracownicy. Także dla nas techników praca w Linde opłaca się tylko kilka lat, później robi się to trochę nieopłacalne. Ja raczej zmienię pracodawcę w tym roku.

@nikokovac

Chodziłeś może do osób zarządzających firmą Linde Material Handling Polska na rozmowy dotyczące wynagrodzeń? Ciekawi mnie, czy wnioskowałeś o podwyżkę wynagrodzenia, skoro rzekomo od początku Twojego zatrudnienia nie miałeś znaczących podwyżek. Mam nadzieję, że dowiem się od Ciebie, jak wyglądają możliwości rozmowy na ten temat.

Witam A napiszę ale firmy nie znam . Byłem ostatnio na rozmowie na stanowisko Doradca ds. serwisu we Wrocławiu i straciłem czas. Rozmowę przeprowadziła przesympatyczna Pani(usunięte przez administratora) Ogólnie wymagania mają ale perspektyw brak jak zapytałem co się stało z poprzednikiem zapadła jakaś nie zręczna cisz . Nie polecam sami nie wiedzą czego chcą

Kamil
@Michał

Z Twojej wypowiedzi wynika, że rozmowa nie przebiegła pomyślnie i nie podjąłeś zatrudnienia. Co spowodowało, że się nie udało? Mieli zbyt wysokie wymagania, czy Twoje oczekiwania były inne? Przybliż pytania rekrutera. To ważne informacje dla osób, które szykują się na taką rozmowę.

Marfi
@Kamil

Rozmowa jest trudna do przejścia, ciężko wyczuć jakich odpowiedzi oczekują, raczej warunki finansowe mają niskie.

Helena
@Marfi

Super, że cały czas chcesz aktywnie uczestniczyć w dyskusji o tym pracodawcy. Linde Material Handling Polska jest wiodącym globalnym producentem wózków widłowych i wyposażenia magazynowego oraz dostawcą rozwiązań i usług intralogistycznych. Nic zatem dziwnego, że sporo wymagają od potencjalnych pracowników. Nie wspomniałeś nic na temat proponowanej przez nich umowy. Od razu proponują umowę o pracę czy jednak na początku umowę zlecenie?

To nie tak miało wyglądać

Każdy by chciał 5tys na rękę. Nie płacą najgorzej ale najlepiej tez nie! Za taką odpowiedzialność za wszystko co robimy powinno być minimum dla świeżaka 4 na reke by pracował nie kombinowal. Dla experta 5 z przodu powinno być. Robota która robimy wartuje naprawdę wiele. Na deszczu w mrozie w błocie jesteśmy poniewierni przez klientów. Nikt z firmy nie zapyta jaka mamy sytuację niby każdy robi to samo ale w innych warunkach firma powinna dawać dodatki za pracę w trudnych warunkach. Często nie mamy gdzie zagotować herbaty u klienta zjeść kanapkę. Trzeba zrobić i spadać w lecie ciężko o wodę trzeba się prosic a powinna przychodzic codziennie butelka wraz z czesciami a w zimie posiłki regeneracyjne za pracę na polu kto to ma? Wszystkie firmy mają tylko nie my???? jest wiele do poprawy by pracownicy linde serwis mogiły pracować godnie. A podstawa by ktoś się pytał jak jest i z nami rozmawiał jak wygląda sytuacja u klienta i każdy był traktowany godnie! To są takie małe sprawy przez które linde traci pracowników i nie może nowych zyskać. Linde nie jest mała firma. Większość dużych firm organizuje kilka razy w roku imprezy typu kulig powiązany z impreza różne wycieczki spotkania. To buduje atmosferę grupe. A nie w linde jedna impreza raz do roku na której mało kto jest. Spotkania powinne być trzy dniowe by się ludzie wyluzowali cały weekend na spokojnie poznali. Kajaki, polskie morze, gury, miejsc do spotkań jest wiele. I imprezy powinny być w lecie a nie w zimie. Tyle z mojej strony szukam cały czas innej pracy. Dla mnie atmosfera jest najważniejsza

rekrutacja
@To nie tak miało wyglądać

szukam doświadczonych Techników Serwisu: zapraszam do kontaktu:(usunięte przez administratora)

JozinZBazin

Pracując w Linde jako technik serwisu trzeba być człowiekiem orkierstrą, w zasadzie to jak prowadzenie swojej jednoosobowej działalności gospodarczej. O wszystko trzeba prosić, nic nie ma na czas, rzadko załatwi ktoś z biura coś za ciebie. Nawet o podstawowe rzeczy jak np. buty robocze trzeba się upomnieć bo chyba zapominają, że mają obowiązek je dać. Nie ma równomierności w zarobkach, pracujesz podobny czas jak koś inny - masz inne wynagrodzenie od niego, nowi często zarabiają więcej niż ludzie z mocnym stażem. Chaos, dezorganizacja w biurze, nikt nic nie wie, dzwonisz po kilka razy i nikt nie odbiera. Z drugiej strony idziesz na urlop, zgłaszasz to a tu ciągłe telefony z biura o to i o tamto. Firma łamie prawa pracownika jeśli chodzi o urlopy, ich wybieranie, obowiązek dania 2tyg urlopu, godzin pracy itp. Jeśli chodzi o dzisiejsze czasy technik serwisu z firmy uważającej się za lidera w branży zarabia mniej niż chłopaki jeżdżący na wózkach po magazynach. Zdecdowanie nie polecam, szkoda nerwów, stresu, ciągłej gonitwy i poświęceń dla tej pracy.

rumun
@JozinZBazin

Czysta prawda, trzeba dopisać do tego brak płatnych powrotów do domu, jeden komplet zimowych ubrań, i wiecznie jakiś problem np. z głupim zakupem na fakturę. Pomijam już fakt nędznego wyposażenia techników (wiele osób ma lepsze narzędzia w domu), oraz samego przygotowania osób do pracy - brak szkoleń "jedź i się pokaż, klient płatny".....

On
@JozinZBazin

A właśnie się zastanawiałem nad pracą Technika Serwisu i ,ze niby szkolenie ma być wstępne ,ze to i tamto i ,ze nie tak zle ,a co raz częściej się spotykam z opinia ,że urwanie głowy jest i kasa slaba? to ile można zarobić na w/w stanowisku?

JozinZBazin
@On

Na rozmowie zawsze będą Ci obiecywać kokosy a wyjdzie pewnie jak wyjdzie. Roboty jest do zrobienia dużo więc zazwyczaj wrzucony jesteś w wir w pracy i tu już się kończy czas i możliwość jeżdżenia na szkolenia, które są rzadko i raczej tylko z określonych typów wózków (ja się zgłaszam już kilka lat na jedno bardziej "specjalistyczne" i nigdy go nie przeprowadzali). Nie ma czegoś takiego, że zatrudniasz się i przez pierwsze miesiące Cię tylko szkolą i pracujesz pod okiem kogoś doświadczonego. Nie pisałem w mojej opinii wyżej o chyba najważniejszej kwestii - tu trzeba mieć pojęcie co się robi, trzeba mieć jakieś plecy żeby zaczynać w tej robocie - jakaś mechanika samochodowa, elektromechanika, być "złotą rączką". Bo usterki są bardzo różne, często elektroniczne i ktoś bez pojęcia będzie się męczył, trzeba kumać techniczny angielski (diagnostyka po angielsku), dużo napraw będzie rozwiązywane Twoimi patentami, trzeba umieć sobie zrobić jakieś narzędzie specjalne (bo firma Cię nie wyposaża w nie), jakąś tulejkę, jakiś wybijak, klucz żeby uciąć czas naprawy jak najbardziej. Instrukcje napraw jakieś są ale bardzo ubogie, nie do wszystkiego i często opiewające na naprawę wykonywaną w warsztacie gdzie masz narzędzia, suwnicę itp. czego nie masz "w polu". Ogólnie często to jest taka partyzantka ale każdy stary technik ma swoje sposoby jak daną robotę zrobić. Co do kasy - to już tu wiele razy było pisane, że coś pod 4 tys brutto się dziś dostaje na wejściu co jest kasą podobną jak w biedronce czy lidlu na kasie, nie mówiąc już o magazynierach w jeronimo czy eurocashach. Czy jest sens? Trzeba sobie samemu odpowiedzieć, ta praca ma cechy aby zostać pracą na długie lata ale trzeba by wiele rzeczy poprawić, jak narazie moim zdaniem Linde robi kroki wstecz a nie do przodu.

Były
@rumun

Czyli w innych oddziałach macie tak samo. Kiedyś myślałem że u prywaciarza jest źle, zmieniłem zdanie gdy trafiłem do linde. Wielu starych stażem by już odeszło gdyby nie zasiedzenie. Młodzi odchodzą najpóźniej po roku, bo lojalka

Potwierdzam

40 ofert pracy

To o czymś świadczy! Na pewno nie o rozwoju!!!

Erwin

Wystarczy, że ktoś napisze dobrze o firmie i z miejsca jest kilka wpisów oczerniających. Ktoś pilnuje żeby prawdę umniejszać!

Erwina
@Erwin

Jeżeli te dobre "opinie" to są kłamstwa - jak o podwyżkach w tym roku czy o płatnych powrotach dla mobili to czemu miałoby się nie reagować? Jeżeli ktoś kłamie w żywe oczy to nie reagujesz? I druga sprawa - zwróć uwagę, że te jak twierdzisz oczerniające opinie są najczęściej rozbudowane, mają jakieś argumenty i szczegóły co jest źle i co trzeba by poprawić. A te dobre opinie to tak jakby przedszkolak pisał, jedno zdanie, brak żadnych szczegółów. Jak firma jest tak dobra to co, nie macie co napisać!?

Specyjalista

Jest ok po nowym roku były duże podwyzki narescie będzie można tu pracowac godnie

marek
@Specyjalista

Zgadza się, doszły również płatne powroty dla mobili, a także poprawiono socjal. Firma na duuży plus!

Jarek
@marek

Teraz jest super. Powroty są płatne podwyzki były duże. Premie tez dostałem. Czuje się doceniony ☺

@marek

Coś nam tu chyba ściemniacie, co to znaczy "poprawiono socjal"? Co poprawiono, może jakieś szczegóły bo wydaje mi się, że te kilka ostatnich opinii to natrzaskała jedna osoba bo wszystkie w zasadzie identyczne do siebie, zero szczegółów. Były podwyżki? Ja o żadnych podwyżkach nie słyszałem i ja także nic więcej pieniędzy nie dostałem i bez podwyżki jestem już kilka lat.

Belfast

Kolego nie ściemniaj! Nie ma płatnych powrotów. Wracasz za free

piłem z markiem
@Belfast

Zależy jak się ugadasz, jedni mają reszta nie. Podobnie z zarobkami - młody co nie wie jak podnieść klapę silnika ma więcej na dzień dobry od specjalisty, ale to nie jego wina - taka firma.

marco polo
@piłem z markiem

Bo my starzy pracownicy niejako na to pozwalamy, w innych firmach ludzie potrafią się zgadać i wywalczyć swoje no ale nie w Linde, tu musi być zmowa milczenia.

Enej

Jestem dumny z pracy w linde. Polecam każdemu!!! Ta firma ma jaja i jest w niej super ☺

enej to slaba kapela
@Enej

A umiesz napisać coś konkretnie a nie tylko rzucać ogólnikami? Jak ta Twoja "opinia" ma być pomocna dla kogoś kto zastanawia się nad zatrudnieniem w Linde? Ja wiem, że dla Was pokolenia Y pisanie i myślenie boli ale jak już coś robić to może się do tego choć trochę przyłożyć? Czy obowiązki w Linde tak samo słabo spełniasz? Napisałbyś np. "pracuję w biurze/warsztacie/mobilu, firma zapewnia odpowiednie warunki pracy, sprzęt i urządzenia są wysokiej jakości i nie ma problemu aby uzyskać dodatkowe wyposażenie potrzebne do pracy. Płaca na poziomie mojego miasta/okolic, dostaję premię co miesiąc/kwartał/rok. Pracuję na umowie o prace na czas nieokreślony, na ten moment raczej nie myślę o zmianie zatrudnienia gdyż będę miał za jakiś czas możliwość awansu. Jest dobrze ale fajnie jeśli zmieniłoby się to czy tamto". Naprawdę tak ciężko napisać coś pomocnego a nie tylko firma ma jaja- co to ma niby znaczyć?

Posluszny pracownik

Lubie tu pracowac a najbardziej lubię płaszczyc się przed kierownikami jacy to nie jesteśmy zajebiści.Lubie prezesa Lubie dyrektora Lubie tez i kordynatora. A najbardziej lubię pracować na polu jak się coś z pitoli w deszczu na mrozie a klient ma wywalone. Płaci żąda trzeba go zrozumieć i zdrowie poświęcić. Taka to nasza praca

barbar

Fajne plecaki na święta :)

Serwisant
@barbar

A ja nie dostalem????

rumun
@Serwisant

smarowozom należy się bat na plecy a nie plecak :D

Maczo
@barbar

Potwierdzam w naszym rejonie nikt plecaka nie otrzymal na święta!

@Maczo

Ale polarek pewnie dostałeś?

@widlowy

Polarek po 10 latach pracy??? Ubranie robocze jest prezentem na święta. DarujCie sobie. Zarabiamy jak guwniaze po szkole. Po tylu latach pracy mam tyle co wózkowy i polarek dostałem i mam się tym cieszyć? ?? Expert serwisu zarabia tyle co wózkowy. Jak mowie komuś ile zarabiam i ze jestem expertem to się ze mnie śmieją w głos! !!

@Dziki

Przecież ja to pisałem z przekąsem, też pracuje już trochę lat i w żadnej firmie w mojej karierze nie było tak słabo jeśli chodzi o socjal jak w Linde, święta to masakra, odwiedza się przecież też klientów i widzi jak to wygląda u nich, paczki dla dzieci na mikołaja, paczki na święta, premie świąteczne, premie absencyjne itp. Pomysłów jest przecież tysiące a u nas dadzą polarek, który sam musisz sobie oczywiście uprać, który dostałeś brudny (jakby już ktoś w nim chodził), w którym chodząc przecież reklamujesz firmę. Takie pierdoły jak koszulki w zeszłym roku czy ten polarek w obecnym to powinny być na porządku dziennym jeśli reklamujemy tym firmę i nie używane do tego aby być marnym zastępstwem normalnych rzeczy na święta jak w innych firmach!

papryk
@Dziki

gówniarze po gastronomii na mobilu mają więcej pensji :)

@pucek, komfort towarzyszący codziennym obowiązkom jest ważny. W jakiejś części wpływa na jakość pracy. Rozumiem, że w razie trudności możesz liczyć na wsparcie merytoryczne. Czy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. dba o Twój rozwój zawodowy? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Czy pracodawca umożliwia swoim pracownikom awans na wyższe stanowiska?

pucek
@Karolina

Na magazynach w mazowieckiem pensje wozkowych w tym roku oscylują ok 3200zl na rękę (i nie ma chętnych). Jakie podwyżki były w tym roku w Linde każdy wie, jaka była waloryzacja pensji w Linde każdy wie, nagrody, dodatki, socjal każdy wie bo do mnożenia przez zero nie trzeba znać tabliczki, jaka jest inflacja w Polsce można sprawdzić, średni wzrost pensji w 2018 wg GUS też można sprawdzić. Kalkulacja jest prosta, a magazyny czekają. Komfort pracy i wsparcie merytoryczne można przy tym wszystkim wsadzić sobie w parasol i włożyć każdy wie gdzie bo nikt tym żołądka nie napełni i nie opłaci rachunków. W Linde zarabia się duzo gorzej niż u konkurencji ale za to jaka atmosfera jest! Ludzie otwórzcie oczy zanim wszystko się zawali w tej firmie.

Zdzichu
@Karolina

Awansować można ale nie za wysoko. Jeżeli przypadkiem dostaniesz fajną propozycję awansu wewnętrznie może nie spodobać się to Twojemu szefowi i będą problemy. Ale jeżeli nie mają wyjścia to bardzo chętnie awansują. Wsparcie merytoryczne? Jeżeli podkopywanie pracowników nawzajem siebie jest merytoryczne to i owszem. Rozwój zawodowy na pewno jest plusem ale chyba tylko jedynym.

Szukam pracy
@pucek

To ile sie zarabia w Linde? Mechanik musi mieć uprawnienia do naprawy wózków, uprawnienia elektryczne i gazowe do tego przypuszczam badania wysokościowe, sokole oko i psychotechnike? A pensja niższa od magazyniera??? :D:D:D nic dziwnego że ogłoszenia wiszą te same od kilku miesięcy.

technik
@Szukam pracy

2900-3300 netto tak średnio w zależności od miesiąca, nadgodzin itp. Może inni zarabiają więcej, nie wiem bo na pewno jest duża różnica w wypłatach w zależności od miejsca pracy w Polsce. Sam sobie odpowiedz czy warto, moim zdaniem przy dzisiejszym rynku pracy to tak średnio. Trzeba też zaznaczyć, że socjal w firmie nie istnieje, nawet życzeń na święta od przełożonych nie dostaniesz nie mówiąc o jakiś premiach, paczkach itp.co mają w innych firmach

Nie damy się
@pucek

Święta prawda. Przez brak podwyzek i atmosfere i biuro które nam nie pomaga to większość się zwolni i przejmie największe firmy. A linde zostanie do obslugi małe firmy. Musimy się zamówić i przejąć te firmy w jednym czasie. To byłby cios dla linde!!!!

Dziki

Zatrudniając Ludzi po to by nie dać podwyżek i mieć szybka wymieniennosc pracownika jak stary pracownik przyjdzie po podwyżkę jest utopia. Firma w ten sposób szybko straci klientów a staży pracownicy się zwolnia i będą ich obsługiwać. Temat jest prosty. Poczytajcie o popularnej firmie kodak jaka to była firma nr. 1 i tak szybko znikła z rynku przez złe zarządzanie. To samo grozi linde niestety

Kleryk

Firma nazatrudniala nowych technikow nie wiadomo po co i ich szkoli i tylko są problemy z nimi i klientami których obsługują i koszty na pewno wzrosły. Nie lepiej było dać podwyżkę starym i ich zmotywować by ogarniali sami tematy na bieżąco? ??

Tobias
@Kleryk

Fakt, a mlodzi bez pojęcia powinni spędzic pół roku na warsztacie, a nie od razu na auto...

@Tobias

Kto im dal wogule nowe samochody nie szanują niszczą. Klienci się skarżą. Od wielu klientów slyszlem ze kupili by Nowy wozek z linde lecz serwis mamy do bani jeżdżą po kilka razy nic nie zrobią a faktura 2tys. Za każdą wizytę. Zobaczycie ze przez tych nowych technikow spadnie strasznie sprzedaż! !!! A oni się nie dotrą po roku pracy i w tym roku będzie jeszcze gorzej. Dużo klientów jest spieniona na naszą obsługę. I nikt tu chyba że starszych technikow tego nie zaprzeczy.

Sosnowiec

99%opini to same pierdoly nie mające nic wspólnego z aktualną sytuacja w firmie. Pisane jak widać przez osoby które odpadły z naszej grupy bo były cwaNe i pozakladaly swoje firmy i nie jest im już teraz tak słodko. I piszą swoje zale na forum! Jestem technikiem z kilkunastoletnim stażem i jest mi tu dobrze czuje się doceniany i czuje ze pracuje w porządnej firmie. Zarobki jak zarobki mogły by być lepsze ale jak ktoś zdaje egzaminy to nie jest tak źle.

technik
@Sosnowiec

No i właśnie dlatego jesteś ignorantem, bo to że Ty się czujesz doceniany to nie znaczy, że każdy ma tak samo jak Ty, więc nie pisz, że opinie to bzdury. Główny problem polega właśnie na tym, że w tej firmie nie ma równego traktowania, możesz być na wyższym stanowisku i wieloletnim stażu i zarabiasz mniej niż nowy pracownik dostaje na dzień dobry. Wiele opinii poniżej jest prawdziwych, ja nadal pracuje w tej firmie i to potwierdzam. Zamiast gadać takie głupoty popytaj chłopaków jak u nich to wygląda, nie tylko tych co są blisko bazy ale tych z ościennych terenów Polski, czy u nich jest tak "kolorowo".

Duzy byk

Przydał by się regionalny szef serwisu taki co by sprawdzał serwisantow i pilnował porządku. Czy wszystko jest ok i klienci są zadowolenia. Bo większość technikow nic nie robi i tworzą się Afery

Jungenrich
@Duzy byk

W jungenrich juz mają rejonowych szefow serwisu. Wiec pewnie i w linde niedługo się pojawia

@Jungenrich

I co dokładnie taki szef serwisu robi? Opisz to trochę. U nas jest koordynator serwisu to nie chodzi o to samo?

tom
@Duzy byk

ale niech nie zapomni sprawdzać biura czy wszystkie oferty są na bierząco robione itp ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.