Opinie o Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab w Mielno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab w Mielno

Isia Nowy wpis

Młoda kadra, super atmosfera. Pomoc współpracowników przy wdrożeniu na stanowisko. Systemy premiowe. Praca bez stresów! Same miłe wspomnienia. Przez przeprowadzkę musieliśmy się rozstać, ale kontakt z pracodawcą i pracownikami jest do dziś! ????

Kostek Nowy wpis
@Isia

Fajnie że tak chwalisz. Ja też myślę o pracy sprzedawcy ale wcześniej nie pracowałem w branży oświetleniowej. Premie są od sprzedaży i wyników ustalane procentowo czy to kierownik decyduje komu ile? Napisz coś więcej o finansach bo chętnie poznałbym widełki wynagrodzenia.

Przeglądarka wskazuje, że to sklep z oświetleniem. W tamtejszych opiniach też tylko klienci. Dlaczego pracownicy nic nie piszą, i ilu ich tam jest, że jest problem choćby z dodzwonieniem się, jak pisał we wrześniu jeden z odwiedzających forum? Gdyby było bowiem tak, że znalazł by się tu wolny wakat, to na jaką umowę?

Krs Nowy wpis

Próbowałem się dodzwonić ze 20 razy i nic. W końcu będąc przejazdem w Koszalinie zajechałem do sklepu i temat załatwiłem. Przelew za zwrócony towar nastąpił po 2 kolejnych dniach.

Julia

O co chodzi z tymi zwrotami pieniędzy, poważnie jakieś problemy są? Właściwie to nie to mnie interesuje konkretnie, tylko sytuacja w pracy. Czy w takim układzie on płaci ludziom swoim w ogóle?

Firma Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
slav

Brak zwrotu pieniędzy , krętactwo i nie odbieranie telefonów

Zawiedziona
@slav

Mam dokładnie takie same doświadczenia z tą firmą

@Zawiedziona

Dokładnie to samo.

P-k

Tragedia! Omijajcie szerokim łukiem. Moje zamówienie dotarło uszkodzone - reklamowałem je. Nie odpowiedzieli w terminie na reklamację, termin przekroczyli ponad 20 dni. Odstąpiłem od umowy i tutaj zaczęło się odzyskiwanie swoich pieniędzy. Brak odpowiedzi na wezwania, zbywanie, brak odpowiedzi mailowych, w rozmowie telefonicznej zasłaniają się księgowością. Dziś mija 40 dni od momentu złożenia reklamacji i nie posiadam ani zamówienia, ani pieniędzy (900PLN). NIE POLECAM

@P-k

Mam dokładnie takie same doświadczenia.

Pat

Omijać szerokim łukiem, czekam ponad miesiąc na zwrot pieniędzy i ciągle coś kombinują, zwodzą. Można dzwonić, pisać i nadal nic...

Zawiedziona

Właśnie wysłałam lampę. Firma mija się z prawdą i cienko widzę odzyskanie lampy (działającej) lub kasy.

jaceksr

Mam wątpliwości . Po zgłoszeniu telefonicznym i e-mailowym reklamacji (lampa nie działa , czyli po zamontowaniu żarówki i podłączeniu - jedna z dwóch kupionych nie świeci) brak odzewu . Co to znaczy ? nie rozumiem , ale ja robię paczkę i odsyłam ze wszystkimi konsekwencjami tego faktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab - Mielno

• Jak się pracuje w Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Andrzej Jestrabek Przedsiębiorstwo - Handlowo - Usługowe - Jestrab
  • Asnyka 6