Opinie o Luks Kolor w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Luks Kolor. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luks Kolor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luks Kolor w Zamość

Aga

Odniosę się do wypowiedzi Pana Patryka. Jak już wspominałam pracuję w firmie Luks Kolor od kilku miesięcy. Ściślej mówiąc już prawie pół roku. Wynagrodzenie zawsze otrzymuję terminowo. Z naciskiem na słowo Zawsze. Odniosę się również do kwestii umowy. Otóż podpisałam ją od razu.

Patryk

Kasę odbiera się najszybciej w postępowaniu sądowym..... o ile wydębisz od razu umowę i będziesz mieć się na co powołać...... metoda Lukskolor jest by odwlekać podpisanie umowy a po tygodniu słyszysz że się nie nadajesz ...

Iza

@Aga terminowość wypłat i atmosfera to istotne czynniki. Myślę, że wiele osób poszukujących pracy może również brać te czynniki pod uwagę wybierają właściwe miejsce pracy. Czy coś jeszcze mogłoby ich przekonać do zaaplikowania do firmy Luks Kolor?

Aga

Pracuję w firmie Luks Kolor, od kilku miesięcy. Szczerze to bardzo jestem zadowolona. Nie rozumiem skąd tutaj tyle negatywnych opinii i nienawiści. Wypłaty zawsze otrzymuję terminowo. Odniosę się również do atmosfery w pracy, która jest pozytywna.

Pracownik Biurowy

Przyszedłem na umówione spotkanie punktualnie ale w firmie pustki. Zaniepokoił mnie widok pustych przestrzeni - jakby od miesiąca nikt tu nie pracował... i nie sprzątał. ROZMOWA: - NIEPOROZUMIENIE Myślałem, że to ja będę nieprzygotowany i spotkam się ze specjalistą - niestety strata mojego czasu i kosztów dojazdu. Facet przyszedł na rozmowę totalnie nieprzygotowany. Ogłoszenie musiał napisać mu ktoś inny bo gdyby rozumiał treść swojego ogłoszenia "WYMAGANIA: - umiejętność komunikowania oraz przekazywania informacji, - umiejętność analitycznego myślenia, - umiejętność gromadzenia, analizy i systematyzowania wiedzy, - systematyczność i wytrwałość, - skrupulatność, - nastawienie na działanie, - znajomość pakietów biurowych oraz programów do fakturowania - doświadczenie w obsłudze klienta" to potrafiłby odróżnić pracownika biurowego - handlowca od domokrążcy desperata próbującego sprzedać zestaw solarny każdemu kogo spotka ;-) Na pytanie o warunki ew. współpracy nie potrafił nic powiedzieć... !? Poprosiłem o treść proponowanej umowy agencyjnej bo chciałbym wiedzieć jakie zasady rozliczeń i pracy miałbym ew. przyjąć - to nie potrafił znaleźć takowej umowy... ! Na pytanie o pracownika biurowego (bo po to tu przyjechałem)usłyszałem następujące wyjaśnienie: "... Aaa to taka praca raczej dla studencika.. , wprowadzanie danych.. , (jakich danych?!? przecież tam nawet biura nie ma) a wogóle to klienci są zwykle po 16-tej i w sobotę..., a tak to się tylko siedzi i p... w stołek" (sic!) Szkoda było mojego czasu - niepoważne traktowanie rozmówcy!!! NIE POLECAM

Przyjechałem na rozmowę o pracy (zgodnie z umową telefoniczną i treścią ogłoszenia na które aplikowałem) a zaproponowano mi bym został domokrążcą ;-) (bo handlowcem tego nazwać nie można)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Iza

@Patryk a czemu uważasz, że portal Gowork.pl umywa ręce od tego co użytkownicy piszą? Ja jestem moderatorem forum, co świadczy o tym, że serwis jak najbardziej się tym interesuje. Do tego jest też tutaj wprowadzony regulamin, którego użytkownicy powinni przestrzegać. I dzięki naszej pracy uświadamiamy potencjalnych pracowników, że najważniejsze jest osobiste doświadczenie.

Patryk

Droga Paolo. Jeśli jesteś zainteresowana pracą w firmie Luks Kolor lub potrzebujesz otrzymać więcej informacji, możesz to również zrobić kontaktując się bezpośrednio. Jak chcesz podam ci telefon do szefa. Warto go poznać i porozmawiać na temat pracy, jeśli akurat przeprowadzają rekrutację. Tutaj nie zaczynaj szukać pracy. To chyba najgorsze i najbardziej przekłamane miejsce jakie mogłaś odwiedzić. Smarują wszystkich równo. Jeśli interesuje cię oferta firmy odwiedź ich stronę. lukskolor.pl Warto też zapoznać się z ważnymi pytaniami. https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy#scroll1 Przytoczę fragment: --- 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii. --- Jak widzisz sam portal umywa ręce od tego co tu się wypisuje. @Patryk

Paola

Czy Wy piszecie o ZAMOŚCIU ? wszyscy... co jest nie tak z ta firma?

@Paola

Dziwna sytuacja ponieważ też pracowałem w firmie kilka lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Stwierdzam natomiast, że w pewnym okresie faktycznie zatrudniali zbyt dużo osób i momentami trudno było zapanować nad wszystkimi. Na pewno chamstwo było usuwane z firmy w pierwszej kolejności i pewnie stąd się wzięło na tym forum tyle negatywnych wpisów. KATOL - Jak dobrze zauważyłeś jest na tym cała masa wielokrotnie kopiowanych wpisów o tej samej lub podobnej treści. To, że twierdzisz że nieważne kiedy pracowałeś - raczej świadczy o tym, że tak naprawdę nie miałeś nic wspólnego z firmą LUKS KOLOR. Czy możesz bliżej opisać na czym polegało to “darcie mordy” ? Może bliżej kto do kogo krzyczał? Kiedy? Mi osobiście się wydaje, że ściemniasz na całego, bo chcesz być zauważony, szukasz uznania. Nie tędy droga. Jeśli potwierdzisz swoje słowa to sam pierwszy zgłoszę do kogo trzeba. Życzę wszystkim samych sukcesów w nowym 2018 roku. Pozdrawiam Nicki

Iza

@Ja do kogo kierujesz swoją wypowiedź? DO mnie? Ja nie szukam pracy w Luks Kolor. A czy pracownicy nie podpisywali jakiś umów przed rozpoczęciem pracy? Nie wiedzieli jakie będzie ich wynagrodzenie?

Jeśli nie chcesz się przejechać ustal konkretnie warunki na jakich pracujesz i podpisz jakiś papier. Bo może się okazać ze miesiąc pracowałaś za 100zł.

Iza

Teraz pojawiła się tylko jedna oferta pracy, więc poprzednie już musiały zostać obsadzone przez innych. Może komuś z Was udało się znaleźć tam pracę? Teraz jest oferta tylko na jedno stanowisko i jest to: obsługa sklepu internetowego / Allegro https://www.gowork.pl/praca/luks-kolor;pr Od pracodawcy możecie oczekiwać stabilnego zatrudnienia, bezpłatnego szkolenia i wsparcie w całym okresie współpracy. Jacyś chętni?

Iza

@Paola wątek jest o Zamościu, więc wypowiedzi powinny tylko tego oddziału Luks Kolor dotyczyć. Może jakiś pracownik powie co dokładnie nie jest dobre w tej firmie, bo jest sporo ofert pracy: http://www.gowork.pl/praca/luks-kolor;pr.

Iza

@Patryk jak wyglądała sytuacja, że firma Luks Kolor nie chciała podpisać umowy? Nie wolno się zgadzać na pracę bez umowy. Czy to było gdzieś zgłaszane? Próbowałeś rozmawiać o tym z szefem? Czy w Twoim przypadku odbywało się postępowanie sądowe. Może ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia?

Gosc

Firma ledwo działa wszyscy pracownicy odeszli teraz dareczek już nie pośpi sobie do południa. Stanowczo nie polecam, nie płacą i oszukują.

Reja
@Gosc

Dareczek zamiast zajac sie rzetelna praca siedzial na goworku i ratowal reputacje....hahaha...To bylo wiadome ze wkoncu padną. Od kiedy zwolnilem sie z tego cyrku tylko czekalem az gruchnie ta pseudo krzak firma. Co do serwisu pogwarancyjnego - Na spotkaniach z Klientami informowalismy o tymze serwisie z polecenia naszych przelozonych, wiec teraz nie sciemniajcie ze Klient ma sobie sam znalesc serwisanta. Pozdtro anty LK

koleś
@Reja

mozesz napisac cos wiecej ? jak z wyplata ? czy ta najnizsza stawke ,wyplacaja na czas ? jak tam traktuja ludzi ?

Dera
@Gosc

nie placa i oszukuja ? moze cos wiecej...

@Dera

Nie chcą podpisać umowy od razu, zwlekają żeby móc cię odprawić jak by co, a jak masz umowę to kasę odbierasz w postępowaniu sądowym

Dera
@Patryk

o kurdee..o Zamosciu piszesz ?

Maja

Brak serwisu pogwarancyjnego. Pani w tej firmie poinformowala mnie ze mam sobie sama poszukac w internecie serwisanta. Podobno ich serwisant nie odbiera telefonu - czytajac te opinie teraz wiem dlaczego. Firma widocznie nie ma stalych pracownikow. Nie polecam

@Maja

Firmy maja często podwykonawców w formie innych firm. To ze serwisant - który za pewne miał własną dzialalnosc gospodarczą i wykonywał zlecenia dla firmy w tym przypadku luks kolor - nie odbierał telefonu jak to Pani powiedziała, to co w takim przypadku może zrobić firma luks kolor? Może znaleźć nowego podwykonawce, z którym nawiąże współpracę i podpiszę stosowną umowę. Jednak czy zawsze da się to zrobić w np. jeden dzien? Poza tym firma na prawo odmówić usługi za która musiałaby Pani zapłacić (w sensie nie byłaby objęta bezpłatna gwarancja) z takiego powodu jak brak osoby która mogłaby zrealizować tą usługę to chyba logiczne. A w takim przypadku to Pani zależy na usłudze a nie firmie więc to w Pani gestii jest znalezienie sobie serwisanta.

@Rozum

Firma gwarantuje usługę poserwisową a nie podwykonawca więc to luks kolor ma psi obowiązek zapewnić obsługę posprzedażową a nie podwykonawca ani tym bardziej klient. Kwestia jest też taka jak oni traktują swoich podwykonawców a z tego co mi wiadomo to ta kwestia pozostawia wiele do życzenia.

@Gość

Czy na pewno gwarantuje czy też moze oferuje?

@Gość

Właśnie sprawdziłem na stronie firmy - firma przyjmuje zlecenia pogwarancyjne. Nie ma tam slowa o tym ze gwarantuje taki zakres uslug swoim klientom. A więc oferuje taką usługę. Skoro oferuje to może przyjąć zlecenie bądź też nie. W takim przypadku usluga lezy w gestii klienta a nie firmy. To tak jakbym wymagał zeby mój mechanik w przypadku gdy nie może zmienić mi kół na letnie po okresie zimowym znalazł mi sam innego mechanika który mi to zrobi. Paranoja. Przypominam że w Polsce jest jako taki kapitalizm - jeżeli firma nie przyjmie zlecenia na usługę to ona traci klienta bo pójdzie gdzie indziej.

enka

wiecie czy nadal jest im na zatrudnienie potrzebny jnowy przedstawiciel handlowy / Doradca techniczny? ciekawi mnie jakie miałabym, na takim stanowisku prowizje

Łukasz K.

Ta firma to bagno robiłem tam na magazynie. Jak ktoś chce się użerać i słuchać ględzenia niech się zatrudnia.

moka
@Łukasz K.

Łukasz, czy to ty kradłeś towar z magazynu i cię wylali i teraz hejtujesz bo cie przyłapali?

sprawiedliwy
@moka

A ty co moka złapałeś go za rękę, że takie bezpodstawne zarzuty stawiasz? LK to dno!!! Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Mówię tu do Klientów i potencjalnych pracowników>

LK

Bona masz zrobiona robotę więc się tutaj nie wypłakuj. Robota odebrana to do widzenia.

Oleg
@LK

Takie jest własnie podejście do pracy i pracowników w LK. Nic dodać nic ująć.

czud

Da się zarobić jak jesteś spokrewniony z kimś z firmy tak jak Pope!!!, bo inaczej to pracujesz za darmo! Niejeden się już na tym forum wypowiadał i więc tymi głupimi postami nic nie zmienisz!

bona

Taka firma jak i jej usługi oraz jej pracownicy.Pozostałam z niedokończoną robotą,krzywymi drzwiami,uszkodzonymi szybami i uszkodzonym parapetem.Co mi po ich deklaracji dokończenia skoro na tę robotę wybierali dotąd nabardziej zimny i wietrzny dzień.Domyślam się, że chcą mi dokuczyć.A ja boję się już ich wpuścić do domu, bo zrobią kolejną usterkę i będą bez końca przychodzić.A czułam, że nie powinnam, ale wpłaciłam zaliczkę i głupio mi było się wycofać.Pozostało do zapłaty parę groszy i głównie o to się dopominają.Co za tupet nie wykonanie,nie efekt ale kasa się liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Luks Kolor - Zamość

• Jak się pracuje w Luks Kolor?

Zobacz opinie na temat firmy Luks Kolor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luks Kolor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luks Kolor?

Kandydaci do pracy w Luks Kolor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luks Kolor

Luks Kolor