Opinie o Luks Kolor w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Luks Kolor. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luks Kolor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luks Kolor w Zamość

guest

nie rozumiem tych opinii.. jeżeli ktoś się nie wywiązuje ze swoich zadan i oczekuje ze beda mu za to jeszcze placic to gruba przesada... praca może być ciężka ale przecież nikt nie powiedział że będzie łatwo.... a zespół pracowników jest super.. :)

nnn

Szkoda, że w ich ogłoszeniach to głównie umowy agencyjne, no i dziwnie brzmi, że wymagają odpowiedzialności i odwagi cywilnej jak dla mnie.

new
@nnn

Gdzie żeś ty widział takie ogłoszenie? Byłem na rozmowie i dostałem jasną odpowiedź, że mogę sam wybrać formę zatrudnienia. Bardzo mi się to spodobało, mimo tego, że nie wiem jeszcze czy się dostanę. Było bardzo dużo kandydatów na to stanowisko.

Od stycznia jestem AKWIZYTOREM. Niesamowita prowizja. Uczyć się możesz od najlepszych.

gość
@pracownik

Najlepsi, nie pracują w telemarketingu, ale w zachodnich firmach na umowę o pracę, gdzie zarobki oscylują w granicy 10 tyś i jeżdżą służbowymi samochodami za 100 tyś.

sad

Szkoda czasu na ta firmę

Pracownik Biurowy

Przyszedłem na umówione spotkanie punktualnie ale w firmie pustki. Zaniepokoił mnie widok pustych przestrzeni - jakby od miesiąca nikt tu nie pracował... i nie sprzątał. ROZMOWA: - NIEPOROZUMIENIE Myślałem, że to ja będę nieprzygotowany i spotkam się ze specjalistą - niestety strata mojego czasu i kosztów dojazdu. Facet przyszedł na rozmowę totalnie nieprzygotowany. Ogłoszenie musiał napisać mu ktoś inny bo gdyby rozumiał treść swojego ogłoszenia "WYMAGANIA: - umiejętność komunikowania oraz przekazywania informacji, - umiejętność analitycznego myślenia, - umiejętność gromadzenia, analizy i systematyzowania wiedzy, - systematyczność i wytrwałość, - skrupulatność, - nastawienie na działanie, - znajomość pakietów biurowych oraz programów do fakturowania - doświadczenie w obsłudze klienta" to potrafiłby odróżnić pracownika biurowego - handlowca od domokrążcy desperata próbującego sprzedać zestaw solarny każdemu kogo spotka ;-) Na pytanie o warunki ew. współpracy nie potrafił nic powiedzieć... !? Poprosiłem o treść proponowanej umowy agencyjnej bo chciałbym wiedzieć jakie zasady rozliczeń i pracy miałbym ew. przyjąć - to nie potrafił znaleźć takowej umowy... ! Na pytanie o pracownika biurowego (bo po to tu przyjechałem)usłyszałem następujące wyjaśnienie: "... Aaa to taka praca raczej dla studencika.. , wprowadzanie danych.. , (jakich danych?!? przecież tam nawet biura nie ma) a wogóle to klienci są zwykle po 16-tej i w sobotę..., a tak to się tylko siedzi i p... w stołek" (sic!) Szkoda było mojego czasu - niepoważne traktowanie rozmówcy!!! NIE POLECAM

Przyjechałem na rozmowę o pracy (zgodnie z umową telefoniczną i treścią ogłoszenia na które aplikowałem) a zaproponowano mi bym został domokrążcą ;-) (bo handlowcem tego nazwać nie można)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak najbardziej polecam pracę w LUKS KOLOR. Młody i dynamiczny zespół. Duża możliwość rozwoju. Wynagrodzenie zależy od stanowiska i to również od nas zależy co będziemy robić i za jakie pieniądze.

Witam, kwestia ułożenia grafiku zajęć z grafikiem pracy pozostaje do uzgodnienia.

mm

Ja pracuję jako monter i jest OK. Dziwi mnie jednak, że najpierw szukasz opinii. Wyślij CV i umów się na spotkanie. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje to na pewno się dogadasz. Firma jest SUPER i na pewno wypłacalna.

wściekłe pięści węża

Witam, Zauważyłem ,że na stronie tej firmy zamieszczono ogłoszenie w sprawie pracy jako serwisant instalacji solarnych. Mam takie pytanie czy współpraca w tym zakresie z tą firmą ma sens ? Czy są wypłacalni ? Jakie są warunki pracy na tym stanowisku ?

Firma nie jest zainteresowana zatrudnianiem stażystów. Interesuje nas natomiast normalna forma zatrudnienia na stanowiska podane na stronie lukskolor.eu

faktycznie jest bardzo delikatna różnica.

clio

Witam. Mam pytanie nastepującej treści: czy firma LUKS KOLOR przyjmuje stażystów? na jakie stanowiska? Jeśli tak, to czy jest szansa na zatrudnienie po upływie okresu stażu? czy szefostwo firmy preferuje absolwentów określonych kierunków studiów. Pozdrawiam.

Wszystko zależy w jakiej firmie się pracuje, w jednej będziesz ,,ŁAZIŁ/A,, od domy do domu, gdzie dojedziesz autobusem, (ha,ha) Jaka będziesz pracować w normalnej firmie to zapewnią bezpieczeństwo wynagrodzenia oraz narzędzia tj. auto i inne potrzebne do wykonywania zadań. Sam/a oceń.

alni

Mam pytanie. Miałem szczęście pracować przez cztery lata w firmie W….. jako akwizytor. Byłem zadowolony z pracy ale w związku z reorganizacją w firmie niestety moje stanowisko pracy zostało zlikwidowane. Chciałbym się dowiedzieć jakie macie warunki pracy na tym stanowisku ,ile można zarobić czy są możliwości rozwoju? Słyszałem że akwizytorzy mają wysoką prowizję.

dekiel
@alni

Z tego co słyszałem jest w firmie kilku Akwizytorów. To chyba oni NAJWIĘCEJ zarabiają w firmie.

PH

Jestem zaskoczony niektórymi negatywnymi opiniami....! Pracuje w firmie LUKS KOLOR już kilka lat. Praca przez taki okres czasu to dla mnie przede wszystkim ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, napotykanie na coraz to nowe wyzwania, które nieustannie uczą. Przez cały czas spędzony nie tylko na codziennej pracy w terenie pozwala mi spotkać wiele ciekawych osób, nawiązać nowe znajomości. Pracy, jest co niemiara ale jeszcze nikt nie wymyślił chyba takiego miejsca gdzie dostajemy coś za nic :) Pracując w tej firmie zawsze można liczyć na pomoc a co według mnie jest najważniejsze - pomysły co do realizowanych założeń nie są tylko narzucane od góry, własna inicjatywa jest zawsze brana pod uwagę. Tak więc jestem częścią czegoś, co również sam mogę kreować! Polecam wszystkim i służę pomocą.

Z tego co słyszałem to telemarketing czasem działa również w sobotę.

Tak. Proszę wcześniej wysłać CV biuro@lukskolor.pl . Umówimy się na spotkanie.

Zależy w jakim mieście.

Godziny pracy dla telemarketingu są w godzinach +/- 8 - 20 w zależności od Twojego miejsca zamieszkania. Wszystkie nietypowe harmonogramy są ustalane indywidualnie, ale z tego co podałeś to ciebie bardziej interesuje roznoszenie ulotek.

?

Zazwyczaj zajęcia są rano, a dzwonić można do wieczora.

?

Na chwilę obecną stanowisko jest nieaktualne. Trwa natomiast nabór na stanowiska : telemarketer - również dla studentów dziennych, doradca techniczny, koordynator działu sprzedaży, monterów instalacji solarnych. dyrektor handlowy.

TAK szkolenia są zupełnie darmowe.Przede wszystkim dla osób, które faktycznie tego potrzebują i jednocześnie wyrażą potrzebę i chęć uczestniczenia w jednym ze szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o Luks Kolor - Zamość

• Jak się pracuje w Luks Kolor?

Zobacz opinie na temat firmy Luks Kolor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luks Kolor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luks Kolor?

Kandydaci do pracy w Luks Kolor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luks Kolor

Luks Kolor