Opinie o Luks Kolor w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Luks Kolor. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luks Kolor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luks Kolor w Zamość

Nie polecam firmy walą w(usunięte przez administratora) i to równo , pracowałem kilka lat temu , na początku może jest ok ale później coraz gorzej ii jeszcze naciąganie na działalność , podejście do pracownika po jakimś czasie jest nijakie na co bym raczył zwrócić uwagę , większy szacunek jest sprzątając na ulicy niż tutaj. Pozdrawiam

Imiana

A ciebie kotek co to interesuje.....bezinteresownie pytasz...czy masz w tym jakiś interes??? Każdy kto tam pracował wie że to firma krzak. Szkolenia śmiechu warte, system motywacyjny Darka również (kto pracował ten wie o co chodzi). Motto LK, to za 5 miesięcy wszyscy będziemy zarabiać po 10 tys. Niestworzone historie PH-ych, którzy zarabiali niebotyczne pieniądze, szkoda tylko że nigdy nie potwierdzone w rzeczywistości. Odradzam pracy w luks-kolor.

Nie polecam pracy w tej firmie.

kobe

zdecydowanie sprzedaż bezpośrednia :)

Pracownik Biurowy

Przyszedłem na umówione spotkanie punktualnie ale w firmie pustki. Zaniepokoił mnie widok pustych przestrzeni - jakby od miesiąca nikt tu nie pracował... i nie sprzątał. ROZMOWA: - NIEPOROZUMIENIE Myślałem, że to ja będę nieprzygotowany i spotkam się ze specjalistą - niestety strata mojego czasu i kosztów dojazdu. Facet przyszedł na rozmowę totalnie nieprzygotowany. Ogłoszenie musiał napisać mu ktoś inny bo gdyby rozumiał treść swojego ogłoszenia "WYMAGANIA: - umiejętność komunikowania oraz przekazywania informacji, - umiejętność analitycznego myślenia, - umiejętność gromadzenia, analizy i systematyzowania wiedzy, - systematyczność i wytrwałość, - skrupulatność, - nastawienie na działanie, - znajomość pakietów biurowych oraz programów do fakturowania - doświadczenie w obsłudze klienta" to potrafiłby odróżnić pracownika biurowego - handlowca od domokrążcy desperata próbującego sprzedać zestaw solarny każdemu kogo spotka ;-) Na pytanie o warunki ew. współpracy nie potrafił nic powiedzieć... !? Poprosiłem o treść proponowanej umowy agencyjnej bo chciałbym wiedzieć jakie zasady rozliczeń i pracy miałbym ew. przyjąć - to nie potrafił znaleźć takowej umowy... ! Na pytanie o pracownika biurowego (bo po to tu przyjechałem)usłyszałem następujące wyjaśnienie: "... Aaa to taka praca raczej dla studencika.. , wprowadzanie danych.. , (jakich danych?!? przecież tam nawet biura nie ma) a wogóle to klienci są zwykle po 16-tej i w sobotę..., a tak to się tylko siedzi i p... w stołek" (sic!) Szkoda było mojego czasu - niepoważne traktowanie rozmówcy!!! NIE POLECAM

Przyjechałem na rozmowę o pracy (zgodnie z umową telefoniczną i treścią ogłoszenia na które aplikowałem) a zaproponowano mi bym został domokrążcą ;-) (bo handlowcem tego nazwać nie można)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

kobe

Na telemarketingu siedzisz i dzwonisz, sprzedaż bezpośrednia to jeździsz i chodzisz. Sama wybierz co cię bardziej rajcuje.

gumis

Normalnie jeździłem zaczynałem z ludźmi rozmawiać dostałem niezbedne narzędzia do pracy ale ciągle się waham

ph
@gumis

Jeźeli nie czujesz się na siłach porozmawiaj raczej z szefem a nie szukaj duchowego wsparcia od pseudo handlowców na porttalu.

Przemek

Nie ma żadnych szkoleń ani praktyk. Jedynie co dają to jakieś śmieszne wewnętrzne szkolenia po których okazuje się że połowa informacji jest nieprawdziwa.

bolo

mi też obiecywali samochód a przez prawie rok jeździłem własnym autem

gumis

ja nie mam samochodu to powiedzieli że 3 pierwsze miesiące bede jeździł z kierownikiem a później sam awansuje i dostanę auto w poniedziałek mam mieć szkolenie ale nie wiem czy jest sens tam isc

Oleg
@gumis

Gumiś nie ma sensu

krzysiek

oo, widze ze @pracownik jednak sie nie wypowie.. gumis, poczytaj opinie wyzej, handlowcy zarabiaja dosc słabo i sa rotacje.. tym bardziej wiec jest ciekawe to co piszesz.. orientujesz sie ile osob do PH chcą przyjąć?

gumis

Byłem dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w LUKSKOLOR odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego mam doświadczenie-pani prowadząca rozmowę powiedziała że jeśli bedę dobrze sprzedawał to po 3 miesiącach pracy dostanę awans na kierwonika -laptop auto służbowe czy to jest realne?

krzysiek

dlaczego szkoda nerwow i czasu? nawet przejsciowo/ wakacyjnie? nie chce sie zasiedziec w luksie, tylko troche dorobic..

bolo

szkoda czasu i nerwów poszukaj czegoś innego

Krzysiek, wyslij cv na biuro@lukskolor.pl, ktoś sie z tobą umówi na rozmowę. I nie szukaj informacji w internecie na swoje pytania, po prostu spotkaj się i ustal warunki w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Każdy handlowiec czy akwizytor dostaje telefon z aparatem. Kartę SIM dostają ci co chcą korzystać ze swojego telefonu (stały dostęp do "fejsia" itp.). Samochody służbowe są użytkowane przez handlowców, którzy piszą umowy. Proste, nie?

Ola

Dzięki "Gościu", właśnie dzięki tobie odważyłam się i podpisałam umowę z Luks Kolor. Dostałam samochód służbowy, telefon S3 z internetem.

@Ola

hi hi niezłe bajeczki opowiadasz

daniel
@Ola

Ola, dopiero co odszedłem z LK bo nie chcieli dac samochodu ani telefonu. /Jedyne co mi dali to karta "SIM".:

Laiker

Pracowałem tam niedawno jako doradca tech-handlowy, strata czasu i nerwów. (usunięte przez administratora)

asd

Lumen sp. z o.o. jest lepszy!!

kolos

Nie polecam tej firmy.

kolon

Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Luks Kolor - Zamość

• Jak się pracuje w Luks Kolor?

Zobacz opinie na temat firmy Luks Kolor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luks Kolor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luks Kolor?

Kandydaci do pracy w Luks Kolor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luks Kolor

Luks Kolor