Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Alma1

Jak zamykają dają wam wypowiedzenia .bo otym nie piszecie więc się zastanawiam czy macie wypowiedzenia.lublin ma .

Gryfno frelka

Nasze gyszynki już do was jadom. Czimcie się do końca jak my. Powodzenia!

Gryfno frelka

Halo halo, zawrzyli nas we peńdziałek

Nullo zamknięte?!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alma Market S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator

hg

w warszawie zamykaja promenade był to duzy sklep w b dobrym miejscu w galerii hsandlowj

lok
@hg

Do galerii handlowej przyciągają dobry sklep spożywczy i sieciówki-zara , h&m . Brak klientów w Almie to brak w innych sklepach-widać to po Skoroszach.

@hg

Kiedy zamykają sklep w Promenadzie?

@Gość

Prome zamykają w środę.Aż serce boli że taki sklepy jak Promenada można tak zaprzepaścić .Żenada

@1234

Nie rozumiem tego posunięcia. Naprawdę ktoś uruchomi w tym miejscu sklep przed okresem świątecznym?

aaaa
@Gość

Nullo out

ola09

Wiecie co zamkną po Wilanowie ?

To jego już tam nie ma?

Caro
@Pracownik Alma

Jest ale jak wpiszesz w google nazwisko i monako to zobaczysz jak to wygląda

papa smerf
@Pracownik Alma

Na razie jest w Polsce. wyprowadza pieniądze ze spółki...

Pracownik Almy.

Przedłużyli podczas ŚDM i ogólnie na wakacje ale czemu tak zostało to do dzisiaj się zastanawiam. W niedziele po godzinie 20 nie ma żywej duszy w sklepie, a czasami ktoś się tam pojawi. Przez tę godzinę jest więcej straty niż zysku. Nie piszcie, że wypłaty nie będzie! Bo będzie normalnie. Jakby nie zapłacili to byłby koniec Almy, każdy wypowiada natychmiast umowy i nikt do pracy nie przyjdzie, co będzie skutkowało brakiem utargu.

Olek
@Pracownik Almy.

Czy to prawda że prezes chce wyemigrować do Monako ?

Aktualne godziny otwarcia to 7;30 do 22, a w niedzielę 9-21

Nikita
@Pracownik Alma

A w jakim celu wydłużyli ten czas pracy?Bo nie bardzo rozumiem?

Alma24 jest tylko do środy ale na razie tylko Galeria Kazimierz.... reszta zobaczymy. Upadnie prędzej czy później, sprzedali prawie wszystkie auta... Zostawili po 1.

.N
@ja

Szkoda, to jednak scenariusz BOMI

Alma1

O tym że wypłaty nie będzie słyszę od sierpnia.sami siejecie panikę.mnie to już tylko interesuje czy 10 listopada dostaniemy odprawy które nam na papierze dali.dam Wam znać .nie wiem czy firma może sobie na to pozwolić.od tego idą odsetki .na razie nie upadła jakos funkcjonuje a wy do pracy chodzicie . jak to się skończy to tak naprawdę nikt nie wie to są nasze spekulacje.wiadono każdy liczy na odprawy i dlatego się nie zwalnia.ale zwolnienie to nic nie da przynajmniej u nas mówili że nie warto iść.powodzenia

W Krakowie Alma 24 jest tylko do środy? Po tym dniu nie ma dostaw?

miii

Klient pyta kasjerkie czy można płacić kartą a na to kasjerka nie bo zbieramy na pensję dla pracowników bo nie wiedzą czy dostaną do pracy mogą przychodzić a czy pensja będzie hm hm zobaczy się 10 tego.

Mirka
@miii

Ciekawe czy Krakowski Kredens przeżyje ?

wind
@miii

W przypadku nieterminowej wypłaty wynagrodzeń pracownik ma prawo do rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 55 § 1 1 kodeksu pracy ,w skrócie natychmiastowe z zachowanym prawem do odprawy. Nie sądzę,żeby do tego dopuścili (choć to pewnie mało prawdopodobne ,żebyśmy wszyscy w jednym czasie takie wypowiedzenia złożyli ) skoro robią wszystko,by jak najmniejszej liczbie osób wypowiedzieć umowy z prawem do odprawy ....

KP
@wind

@Wind Dzięki za info, całkiem spadł mi kamień z serca bo już zastanawiałem się gdzie skombinować zwolnienie lekarskie 12-go listopada, bo 10-go nie będzie kasy na pewno. Sprawdziłem i jest to bardzo dobre wyjście z tego patosu.

k
@KP

Skąd informacje, ze nie będzie wypłaty ?

jacek11

Ogłosili zakończenie Klubu Konesera.

Ktoś

Rezygnacja z dostaw Almy 24 w Warszawie po 1.11 to praktyczny koniec projektu Almy 24. I to w okresie przedświątecznym? Pomysł zły, który niestety radykalnie niekorzystnie odbije się na przychodach Almy24.

Pracownik Almy.

Alma pilotów - nowe godziny otwarcia od nowego miesiąca: 8:00 - 22:00 Niedziela: 9-20 To co zamykają to pewni przyjdzie do Almy Pilotów. Teraz kluczowy jest następny weekend, będzie wiadomo, czy sanacja będzie, czy upadek.

oki?
@Pracownik Almy.

A co mówi się u was na sklepie? Co na to wszystko pracownicy centrali-jesteście najbliżej ...

Nikita
@Pracownik Almy.

Ale jakie będą te nowe godziny otwarcia?bo takie napisane przez Ciebie, to przecież są .

@Pracownik Almy.

9.00-22.00 ponieważ kasjerek ubyło - zakończone umowy o pracę.

Hajdkd

Alma Olsztyn - w środe zamykamy

Ktoś
@Hajdkd

A co z towarem? Wyprzedaż, transfer do innego sklepu?

jacek11
@Hajdkd

Sklep zamkną ale z wami jeszcze się spotkamy na innych forach :-) trzymajcie się. Łódź pozdrawia.

a ty jestes podstawiony czy co ... bo chyba nie wiesz co sie dzieje na sklepach moze byc ruszył szanowna i zobaczył......a nie pisał bzdury....

Zwykły
@pracownik

To jest gościu z agencji PR albo aktywista zarządu

Prosiok

Alma Rybnik otwarta do niedzieli - focus wypowiedział umowę i w poniedziałek kraty zamknięte. Alma24 juz nie dostarcza. Stali klienci zawiedzeni. Pracownicy na bruk???

jan

Podobno zamykają sklep w Bydgoszczy ? Coś wiecie ?

@jan

Potwierdzam, Bydgoszcz skończyła walkę.

@ola09

Jakie oferty dla pracowników? Przeniesienie do Gdyni?, Warszawy?

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Alma Market S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Market S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Market S.A.