Opinie o Magna Car Systems w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magna Car Systems. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna Car Systems o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Car Systems w Tychy

Wolny ptak

No cóż będziecie odpowiadać wszyscy za reklamację spowodowaną nie dopełnieniem obowiązków przez panią z eola na fiacie. Albo może niech odpowiedzialność poniesie przełożony skoro mu to wisi czy ktoś rzetelnie pracuje czy wali w kulki.

Mokry pulok

Chciałem zapytać jak wygląda praca na magna Car Tychy na dachach.Piszcie szczerze jak jest.

@Mokry pulok

Zalezy wszystko od działu na który trafisz, BMW to sielanka linia spokojnie jedzie itd, Fiat i Mercedes już gorzej trzeba zapieprzac, na B0 /Edison tez spokoj bo to stacjonarna robota, wiec kwestia gdzie sie trafi .

@Wiesio

Co Ty wiesz robiłeś na BMW (usunięte przez administratora)

@Mokry pulok

Praca lekka, nie można narzekać ze jest ciężko, warunki na hali ok, atmosfera w pracy też ok, ale za to akurat są odpowiedzialni ludzie z którymi się pracuje, można mieć pewne ale do brygadzistów. Poza tym porównując do innych zakładów praca jest naprawdę spoko

Karyna
@Mokry pulok

Sielanka na bmw? Zapraszamy. Ale ogólnie nie polecam, w głównej mierze przez daremnych brygadzistow. Ten młodszy to już wgl żenada czlowiek, ale ważne ze sie trzyma tam z jedną panią z eola, miłość kwitnie

Biii

Ok

Zapraszamy kierowników i dyrekcję do wc na sec .panie sprzątaczki w trzy minuty ogarniają toalety porażka,brud ,brak ręczników a gdzie dezynfekcja czy nikt nie myśli o zdrowiu pracowników a problem jest zgłaszany nie od dziś.

On

Panie jasnowidzu poproszę o numery dużego lotka

magnowiec

skoro jest zakaz przebywania w grupach powyżej 50 osób to jaki sens ma chodzenie do pracy ?

Brygadzista Produkcji

Rekrutacja w porównaniu z innymi firmami prowadzona można powiedzieć byle jak. Nie było przedstawiania stanowska co i jak wygląda tylko szybko szybko i dowidzenia.

Pierwsze pytanie mnie rozbroiło bo się mnie zapytali czy wiem na jakie stanowisko aplikuję śmiech na sali tak jak by rekrutujący nie wiedziali na jakie stanowisko mają wolne miejsce. Pytań wiele nie było ale był test logiczny do rozwiązania wraz ze znajomością firmy.

Wincenty

Skończcie się tu już uzewnętrzniać w waszych przekomarzaniach! Wasze wypociny, mają być o warunkach panujących w firmie, dzięki którym potencjalny, przyszły pracownik, mógłby choć trochę mieć pojęcie, co go czeka, gdy już zacznie pracę?! Reszta głupot, które tutaj wypisujecie, zostawcie sobie na spotkanie przy piwku, kiedy macie wolne, po pracy.

Obcy z Nostromo

Jedni piszą rymowane wiersze inni próbują donosić jeden na drugiego,A ZWIĄZKÓW JAK NIE BYŁO TAK NIE MA.

montażysta

Która zmiana, chodzi o A ?

Gonzo

Nareszcie! Stało się! Magna zaczyna doceniać pracowników ze stażem! 1,5 roku pod agencja, prawie 3 lata bezpośrednio pod Magna! I stawka 2900 - wyrównana jak dla pracownika prosto z ulicy! Nic tylko dziękować łysemu Smoleniowi i grubemu kierownikowi z fiata ! O taka motywacje chodziło ! Teraz nadgodziny będą przyjemnością !

Gość 2020
@Gonzo

Czemu tak narzekaż ,czy tylko Magna jest ? Jak ci źle ,to zmień prace

Ciekawski

Mam takie małe pytanko. Mianowicie kiedy będą podwyżki i najważniejsze jak w poprzednich latach były one nadplacane? Da się tego doliczyć ? Czy może jak narobilem dużo nadgodzin muszę liczyć na to że firma nadplaci tak jak uważa i koniec? No i pytanie czy zawsze była taka czasowa obsuwa? Trochę to niedorzeczne.

Zadowolonamontazystka
@Ciekawski

No to nic tylko płakać ze szczęścia. Zaraz nowy będzie miał więcej niż stary pracownik

Obcy z Nostromo

Moja obiektywna opinia o pracy w (usunięte przez administratora) Car Systems.Sama praca faktycznie nie należy do ciężkich.Za każdą świadczoną pracodawcy usługę pracownik dostaje wynagrodzenie,i tu nasuwa się pytanie czy jest to wynagrodzenie czy "wyrzeżbienie" pracownika przez pracodawcę.Jedno co mogę Wam powiedzieć to załóżcie sobie związki zawodowe bo dopóki tego nie zrobicie będziecie zarabiać jak pasterze owiec.

Obcy z Nostromo

Ciekawski jakie podwyżki marzycielu?Zarabiasz tyle złociszy że dzieci z krajów 3świata nigdy tyle plnów nawet na bilbordach w Gwatemali podczas mistrzostw świata nie widziały.

Starter

Brawo dla pana, ktory odważył się zadać pytanie szefowi na zebraniu, to się chwali, natomiast z treścią zapytania to już był niezly polot... nie ma się co łudzić o podniesienie stawki po 3 latach pracy skoro stawka poczatkowa dopiero co zostala podniesiona i to sporo, tymbardziej ze niektórzy starzy pracownicy mają teraz stawki wyzsze czesto o kilkadziesiąt złotych co jest ewidentna pranoją... no idzie nowy rok- nowe możliwości, ciekawe co wymyślą w tej kwestii??!? A ! I zeby bylo jasne: pracownicy to nie konie... jablkami nas nie kupicie!! Hehe

Szaraki
@Starter

Pytanie spoko... Tylko że są tu ludzie którzy pracują po 7,8 lat i są na stawce jak by wczoraj zaczęli pracę...

Brutus
@Starter

I co z tego ? Nic to nie da. W tym zakładzie pracownik z wieloletnim stazem ma stawke jak nowo przyjety!! A kierownictwo twierdzi że masz wyzsza premie o 100-200 zł ? PARANOJA ! Premie nie wlicza sie do NG ani nic wiec co to daje ? Odkad w firmie pojawił sie niejaki M.S jest coraz gorzej !! Mam nadzieje ze zostanie wynagrodzony na zblizajacym sie Badaniu Opini Pracowniczej ! Im Nas wiecej tym lepiej ! Pisac jest szansa że skończy jak inni kierownicy po EOSach !

Gość 2020
@Brutus

Od początku działalności tej firmy Na rynku pracy ,wszelkie ankiety opiniotwórcze były ,są i będą jednym wielkim picem na wodę. (usunięte przez administratora) Wybieracie polski,zgłoszenie telefoniczne z prawej strony zaznaczasz Polska ,byli tacy co wypluli bo firma zawaliła ich sprawe i odzew był szybki i dyrektor ani nikt inny do dziś nie wiedzą kto to był ,a tyłkami góra trząsła ,to jest jedyny bat na sprawiedliwość tej firmy i nawet dyrektor nie ma szans(usunięte przez administratora)

Rozczarowany
@Brutus

Wszędzie tak jest. Nowozatrudniony dostaje tyle, co zarabia ktoś, pracujący dziesięć i więcej lat... Takie realia.

Bu

A kto ma ochote tyle czasu robic przez prosredniaka na miesięcznych umowach? Niektórzy na tej firmie ciągną po rok czasu przez agencje zanim dostaną się pod firme, porażka

Związki zawodowe

Obecnie w Dąbrowie zakończono spór zbiorowy po 7 dniowym strajku włoskim. Ustalono od 320 do 340 PLN dostawki, 1000 PLN święta, 100% nadgodziny od poniedziałku do piątku oraz 2 dni dodatkowego urlopu po 15 latach pracy. Jeśli będziecie zainteresowani powalczeniem o wasze wynagrodzenia oraz podwyżki zapraszamy do kontaktu.

@Związki zawodowe

jakis kontakt ?

Związek Zawodowy
@Wiesio

Dzień dobry, Z uwagi na transparentność stron nie możemy oficjalnie o wszystkim pisać. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę na Facebooku NSZZ,, Solidarność '' w Magna Automotive w Dąbrowie Gorniczej lub kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora) osoba od trudnych tematów Artur.

niepoprawna

Witam pracuję na magnie prawie rok ale od pewnego czasu widuję na maggnie pewną osobę która chodzi w pomarańczowej koszulce lidera w jedną i drugą stronę bez konkretnego celu wygląda jak zagubione dziecko we mgle zastanawia mnie jaką pełni on funkcję na zakładzie? bo wczesniej go nigdy nie widziałem i jest to troszkę irytujący widok gdy wszyscy wokoło pracują a jeden dziwny sobnik sobie spaceruje tam i spowrotem chyba że ma płacone za każdy przechodzony metr a rozliczaja go na podstawie endomondo

Bubu
@niepoprawna

A to taki Jasiu wędrowniczek :)

@niepoprawna

Liderzy i liderki na magnie mają dożywotnie stanowiska. wiele z tych osób się obija, ludzie ich nie lubią ale są liderami i tak już po prostu jest ! A takim liderem, liderką zostaje się po prostu za (usunięte przez administratora) dopowiedz sobie sam.

Tetra
@montażysta

A nie pomyliły się firmy? Na magazynie nie ma liderek są tylko liderzy..

Carlos
@montażysta

Ja tam nie mam nic do swojego lidera.Czlowiek jak kazdy inny, nie wywyzsza sie ani nic, jak trzeba pracuje z nami. Tez maja nie fajna role, z jednej strony naciski od gory z drugiej muszą nami zarządzać a to nic łatwego

@Carlos

Zgadzam się, są liderzy którzy z nami pracują ale są też tacy co się opierniczają jak np "Wędrowniczek" albo młody szczaw z BMW ( sodówka) albo ta z ADHD od której dziewczyny uciekają albo sama je usuwa. Nie każdy nadaje się na lidera, bo trzeba być przede wszystkim człowiekiem, szanowac pracowników, brać się do roboty jak trzeba a w Magnie nie ma weryfikacji liderów/liderek pod tym kątem. SZKODA !

Szery
@montażysta

(usunięte przez administratora) O kim mowa

@Szery

Z ADHD ?, którą obstawiasz - blond czy czarna? Tylko dwie kobity.

obserwator

Blond

Ktos5
@obserwator

Blond? Myślem że chodzi o tą druga

Korona WIRUS
@Ktos5

To źle myślałeś ;-)

Nie polecam tej firmy po 3 latach stawka taka jak na początku po przejściach przez kilka projektów i wyjazdy na delegację.Dyrektor ma ludzi za nic polski Niemiec który myśli ze żyjemy z tej jego marnej wypłaty jak w Niemczech.Kierownicy to koledzy jeden drugiego chroni z liderem z bmw zboczencem na czele

Wiesio

3 zmiany na montażu fiata wprowadzone w poniedzialek a informacja od kierownictwa o 18 w piatek ! szkoda gadac, gruby kierowniczek chyba zapomnial ze pracuje z ludzmi. Ale okazuje sie ze na to tez sa przepisy i powinna byc informacja co najmniej z 7 dniowym wyprzedzeniem. Zapraszam do lektury : (usunięte przez administratora)

@Wiesio

Nie od dziś wiadomo ze magna rządzi sie swoimi prawami

Shjsjen

Ta firma to wielka porazka zeby dostac sie pod magne wystarczy wchodzic liderowi w (usunięte przez administratora) a jesli nie to wystarczy upiec dwa placki ludzie z bmw wiedza o czym mowa . Jak nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) wolnego nie dostaniesz a jesli to robisz uz cir nir iteresuja zawsze masz normalny. Kasa bez nadgodzin slaba nie polecam tej firmy jesli chcecie zmarnowac czas idzcie na rynku sa duzo lepsze miejsca pracy !

Niedoceniony

Koledzy/koleżanki, co z podwyżkami?

Wodecki
@Niedoceniony

Podwyżka jak pszczółka Maja. Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie... ;)

Ktoś

Rzeczywiście jesteś upośledzony jesli chcesz wrócić na ten zakład

blondi

Ty wariat o kolorze włosów blond?

Jakie są warunki zatrudnienia w Magna Car Systems?

Juzek

2900 +150 premi Praca I , II lub III zmiany zaleznie od projektu

montażysta

Dużo przymusowych wolnych, często agencyjni po roku pracy wypad, nabór nowych, spory przemiał ludzi. Nie poelcam tej firmy !!!

Spostrzegawczy

Jak to jest że na tym zakładzie pracownicy którzy pracują 9-10 lat mają stawki 150 zł wyższe od pracownika który nie wie nawet gdzie na zakładzie jest toaleta??? Dlaczego stażowe umieszczone jest w premii która pracownik może w prosty sposób stracić?? Czyli staż pracy też można stracić??? Jak długo jeszcze będzie się robiło z ludzi niepełnosprawnych umysłowo??? Przecież to jawne pokazanie młodemu pracownikowi że rozwinąć się w tym zakładzie nie da. A już na pewno nie finansowo...

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Car Systems - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Car Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Car Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Car Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Car Systems?

Kandydaci do pracy w Magna Car Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Car Systems
2.2/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy