Opinie o Magna Car Systems w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magna Car Systems. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna Car Systems o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Car Systems w Tychy

MPK

Witam, na pracuj pl widnieje rekrutacja na stanowiska inz procesu. Ma ktos jakies info na temat tego stanowiska w Magna top car?

Inż
@MPK

Jak lubisz siedzieć W pracy po 12h to zapraszamy

Hej. Ktoś wie coś o pracy na szwalni?? Jest to praca również w weekend? Czy od pn do pt. Ciężko jest? Mam doświadczenie bo pracowałam już w szwalni, szyłam odzież.

@Monika

I czy jest to praca na akord i jaka atmosfera na szwalni?

@Monika

Jak jesteś ładna to nie masz czego szukać w tym zakładzie

Brat

Usługa wsparcia dla pracownika -poufne natychmiastowa pomoc 0 0 800 141 0101

Ten teges

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca przy montowania dachów. Czy praca jest ciężka, trudna, jak wygląda, ile jest przerw i czasu na posiłek?

Jskcu
@Ten teges

Sam montaż jest zazwyczaj dość prosty o ile jesteś ogarnięty, nie jest to jakoś wybitnie ciężkie, ale to zależy też gdzie się trafi. Są cięższe stanowiska. Przerwa jest jedna 30min. Jak na hali jest 28° lub więcej to są dwie dodatkowe przerwy po 5 minut.

Brygadzista Produkcji

Rekrutacja w porównaniu z innymi firmami prowadzona można powiedzieć byle jak. Nie było przedstawiania stanowska co i jak wygląda tylko szybko szybko i dowidzenia.

Pierwsze pytanie mnie rozbroiło bo się mnie zapytali czy wiem na jakie stanowisko aplikuję śmiech na sali tak jak by rekrutujący nie wiedziali na jakie stanowisko mają wolne miejsce. Pytań wiele nie było ale był test logiczny do rozwiązania wraz ze znajomością firmy.

M

Witam, bardzo proszę o informację jak wygląda praca działu Logistyki? Czy ludzie są zadowoleni z pracy którą wykonują ? Czy nie ma częstych zmian w planach produkcji ?

Noona

Praca na pokowanie może ktoś coś powiedzieć?

obserwator

Na razie to obecny rząd zakleja ryje obiecankami i kasą, między innymi z twoich zarobków. Widocznie bardzo dużo zarabiasz w tej firmie i stać cię na finansowanie tych obietnic . poza pracą i piciem piwa w krzakach zainteresuj się tym co się dzieje w kraju.

Pomyje nie szczekać
@obserwator

Jak rządziło PO przez 8 lat to o pracy w Magna Car System mogłeś ino se pomażyć bo siedziałeś na bezrobociu i pobierałeś zasiłek z mojego podatku. Tak więc siedź z ryjem cicho i ciesz się pracą w MCS bo zastąpi cie ukrainiec.

@Pomyje nie szczekać

Bzdury piszesz, akurat tą pracę dostałem jak rządziła PO. Za Pisu to można dostać się przez agencję,porobisz trochę i wypad. Może pracy było mniej za PO ale bardziej stabilna. I nie obawiam się,że zastąpią mnie Ukraińcy, bo Magna jest jaka jest, dużo przestoi a oni mają otwarte granice i Polska już ich nie jara. I jeszcze jedno, nigdy nie byłem na zasiłku a pracuję już w sumie 20 lat, więc nie pisz o czym mogłem sobie pomarzyć analfabeto (pomażyć???)

Sajonara
@obserwator

Magna Car System nie potrzebuje tu obserwatorów którzy później donoszą na koleżanki i kolegów, tak więc weź kredyt i zmień prace.

Clown

Czy jest przewidywany postój ? Jeśli tak to kiedy ?

@Clown

Na być ,tylko nikt nie wie dokładnie kiedy.Ostatnio dowiadujemy się o zmianach z dnia na dzień!

Marek W

Stanowisko brygadzisty nie jest zależne od dodatku lecz od stopnia zaangażowania i powinno się wypłacać dodatek za target dla całego zespołu.

@Marek W

a jak przyjmuja nowego z zewnatrz zielonego to twoja teoria upada bo sie musi dopiero uczyc. nie jestesmy kolegami.

Marek W
@nick

@nick a czy to jakaś nowość w tej firmie że przyjmują nowego z zewnątrz, zawsze tak było. Teoria do niczego się nie przydaje tylko podejście i sposób przeszkolenia. Na montażu nowy pracownik może już sam wykonywać daną pracę po paru dniach na szyciu czy klejeniu już to takie proste nie będzie i to na tych działach w szczególności powinno się zadbać by utrzymać pracowników.

@Marek W

Niestety Magna tak dbała o firmę,że (usunięte przez administratora) bardzo dużo osób agencyjnych w ciągu ostatniego roku. Głównie szycie i klejenie ! A teraz do niektórych wydzwaniają,że moze by wrócili do pracy. Tylko po co? Przez agencję,żeby w sierpniu mieć co najmniej 2 tygodnie postoju bezpłatnego (bo urlopów płatnych nie będą mieli). Żenada ! Nie przedłużyli umów sprawdzonym pracownikom to teraz znowu będzie łapanka z ulicy ale nie sądzę, że osoby zostaną na dłużej jak w perspektywie znowu postojowe, koniec roku też zawsze kiespki. Pracownika trzeba szanować jak firma ma byc poważnie odbierana jak słychać - Magna to marna firma. I nawet to "Porsche" nie pomoże, bo kogo stać na takie auta w tych czasach.

@Marek W

pisalem o brygadziscie. mozna go zrobic z pracownika liniowego.

Pracująca

Ktoś wie co to za sytuacja na fiacie ? rusza klient ma ruszyc normalnie produkcja, Wraca normalny nasz lider do pracy i trafia na linie a jakis pachołek próbuje coś ogarniac ? O co tutaj chodzi ?

Muppet Show
@Pracująca

Ten nowy do jakiś dramat... na linii wiecznie nieobecny,spacerować sobie można gdzie indziej to jest PRACA! na każde pytanie odpowiada "nie wiem". Brak komponentów bo zapomniał zamówić,a to palarnia odwiedzana kilka razy w ciągu dniówki.ŻENADA

Robot 1234
@Muppet Show

Chyba ktoś tu się obawia że zostanie wygryziony ????

Muppet Show
@Robot 1234

Jako "pracownik linii produkcyjnej" nie ma mnie jak wygryźć :)

ktoś

APLIKUJ a zakład stoi - nieźle !

@ktoś

nikt nie chce byc brygadzista za 500 zl brutto wiecej od pracownika na linii. przychodza a po tygodniu juz ich nie ma

@nick

no pewnie ze nie bo robi to samo a (usunięte przez administratora) zbiera ze wszystkich stron. jeszcze szkolenie musi na poczatku przejsc na wszystkich stanowiskach. kierownik mowi ze w tej robocie ubrudzisz sie co najwyzej ketchupem na stolowce a po 1 dniu na kinematyce wygladalem jak kominiarz bo czesci w pudlach czarne jak ziemia swieta.

Orientuje sie ktos jak bedzie wygladac sprawa premii wakacyjnej ? Póki co odebrano Nam wszystkie premie, dlatego pytam

@.

Lepiej zapytaj czy będzie praca a ty marzysz o premii wakacyjnej

Senior
@ktoś

No tak...bo polacy przywykli szczególnie w tej firmie do tego by nie pytać i cieszyć się z tego co dają hehe żenada Robić za 80% bez premii, urlop platny 80% nic tylko się cieszyć Najlepiej wszystko tłumaczyć tarczą i jeszcze firma wyjdzie na plus, a szaraki jak zwykle będą siedzieć cicho

Jak jest z pakietem medycznym w Magna Car Systems? Można dołączyć rodzinę?

Tetra

Można na c się nie zmieniło w tym temacie

Xyz

Zakład pracuje, wózkowych na chwilę obecną nie potrzebuje, biuro pracuje z domu.

Ona
@Xyz

Na tym zakładzie 6 na 10 wozkowych coś robi. Reszta statysci.

taka prawda
@Ona

bo tych co uczciwie pracowali to się pozbyli, na mercedesie pracował taki koleś w czapce jak ogarnął strefę mercedesa to aż przyjemnie się pracowało ale nie przedłużyli mu umowy - nie stety tak się postępuje z uczciwymi pracownikami, zostają statyści he he

Prawie bezrobotny

Po zakończeniu pandemi wirusa w zależności kiedy się skończy 30% załogi ma stracić prace i nie mówie tutaj o pośrednikach tylko zatrudnionych bezpośrednio... czarne chmury

Takjakty
@Prawie bezrobotny

Oczywiscie, masz dane z pierwszej reki. Na razie nikt nic nie wie i nie strasz ludzk

@Prawie bezrobotny

Odesłać do domu Ukraińców. Polacy muszą mieć pracę.

Skoro są tutaj ludzie którzy za pomocą szklanej kuli wróża zwolnienie 30 % załogi, to moze ktoś odpowie co dalej po świętach? Jak firma ma zamiar informować co następuje? Bo chyba nikt nie wyobraża sobie że spotkamy się wszyscy na firmie i tam zostaniemy odeslani do domu ??? Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia!

Iniemamocni

Powinno się zamknąć zakład przynajmniej na dwa tygodnie ! Przecież to rozprzestrzenianie wirusa ale nie bo przecież pieniądze są ważniejsze :(

@Iniemamocni

Przecież projekty stoją, nieliczni chodzą do pracy.....

Ebska
@Iniemamocni

Pieniądze? Przecież firma teraz nie zarabia raczej. Ale to fakt. Sporo się ryzykuje, a przychodzi się głównie malować trawę.

montażysta
@Anonim

Ci nieliczni to głównie Ukraińcy. Oni zawsze przyjdą a potem zarażą.

@montażysta

Oczywiście, przecież przyjechali tu zarabiać pieniądze, a my zarabiać nie musimy nas można wysyłać na przymusowe wolne albo zmuszać nas do brania l4 w takich sytuacjach

@montażysta

I jeszcze SZYCIE i ich "new worki". Kto może pracować to widać "Sami swoi"

Malanowski
@Anonim

Ukraina zawsze ma pracę. Polacy na bezpłatne urlopy...

@Malanowski

Wypisz płatny... gdzie jest problem?

Lato upał a my w robocie bo urlopu braknie

@Anonim

Skoro w tym okresie najważniejsze są wakacje to idź na L4 albo siedź na bezpłatnym. Marudzeniem sytuacji nie poprawisz

Dla co poniektórych nie jest problemem wakacje a zarabianie pieniędzy, nasz cudowny zakład do tej pory nie chce nam wypłacać postojowego tylko ściąga nam z urlopów i uważasz że to jest sprawiedliwość

L4 = 80% Postojowe = 60 % wybór należy do Ciebie

Kaź

A który lekarz tak chętnie daje l4? Chętnie się dowiem

Bruno

Postojowe na FCA 82% na LEAR 100% HAGER 100% ;)

Magna
@Bruno

A my urlopy których zaraz nie będzie albo l4 też fajnie

Król Tymian

Cześć są przyjęcia do waszej firmy, na stanowisko operatora wózka widłowego? Czy chwilowo zakład ma postój? Nie można się dodzwonic do pani z działu rekrutacji.

Janusz

Wakacje, znów będą wakacje. W przyszłym roku wakacje będą znów...

ballada milanowska

Autor nieznany w lesie schowany. Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Car Systems - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Car Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Car Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Car Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Car Systems?

Kandydaci do pracy w Magna Car Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Car Systems
2.2/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy