logo magna car systems

magna car systems

Tychy

Opinie o magna car systems

xxx 2015-04-08 16:41
nikt nikogo nie ma zamiaru utrzymac na siłe jest duzo chętnych .
Magnowiec 2015-04-08 16:54
Jeżeli nie odpowiada Ci stawka to się zwolnij, za kare przecież nie przychodzisz pracować do MCTS, sam jesteś kowalem swojego losu i Ty decydujesz się czy odpowiada Ci stawka bądź też nie, jeżeli nie - polityka otwartych drzwi, zmień zakład na taki który będzie Ci odpowiadać. Zmusza Cię ktoś by pracować za 1800zl? Kolejka chętnych na Twoje miejsce jest :)
gucci 2015-04-09 11:00
Dobrze ze te drzwi otwieraja sie w obie strony. Najmadrzejsi podobno uciekli lata temu
xxx 2015-04-09 11:25
Witam ja przez 6 mcy pracowałam za 700 zł netto bo reszte zabierał pośrednik od tego odchodziła mi opłata za dojazd 160 zł ale chciałam pracowac i pracowałam teraz prcuje MCTS i jestem szczęsliwa z tego co mam.
xxx 2015-04-13 12:29
no i czemu nikt nic nie komętuje mieliscie kiedys tak ze nie było was stac by kupic bochenek chleba ??? widocznie nie !!!!!!!jestescie żałosni w tym waszym zrzędzeniu!!!!!!!
stary 2015-04-13 15:41
BRAWO
monte 2015-04-13 20:10
Oj Wy małopotrzebujace baby. Czy Wy nie rozumiecie co tu jest mówione? Czy nie rozumiecie ze na tym zakladzie od wielu lat nic nie zmienilo sie na lepsze???? To ze przez cala Wasza kariere bedziecie zarabiac zawsze tyle samo przy zmieniajacych sie na gorsze cenach produktów i usług jest dla Was normalne???? Prawda jest druzgocaca. Magna CTS bedzie miala w swojej załodze samych nastolatków mieszkajacych z rodzicami ktorym 1600 zl na melanze wystarczy.... Czy Wy nie rozumiecie ze to ze dyrektor na kazdym spotkaniu wmawia nam ze jestesmy zakladem wiadacym OBLIGUJE NAS DO WALKI O SWOJE!!! O LEPSZE !!!!!. Grzejcie dalej 4 litery... i nie przejmujcie sie niczym. Tylko spytajcie znajomych ktorzy dluzej gdzies pracuja czy zarabiaja ciagle tyle samo czy wraz ze stazem ich pensje rosna... Morał jest taki ze wszyscy normalni z tego zakladu uciekna jesli maja łeb na karku. Pozdrowienia dla tych ktorych juz tam nie ma bo wyglada na to ze podjeliscie najlepsza z mozliwych decyzji... Wzywam tez DYREKTORA ZAKLADU do przemyslenia swoich decyzji bo wiele jeszcze da sie zmienic a badania opinii nieprzypadkowo sa coraz gorsze wynikowo... Niech zyja nowe projekty...
xxx 2015-04-13 22:11
Skoro już tam tyle pracujesz i tak dobrze znasz politykę tego zakładu po cholerę podpisales umowę na 2000 brutto czeba było wtedy się kłócić a nie filozofowac teraz.
aa 2015-04-14 15:29
Niestety w tym zakładzie ludzie nie potrafią sobie niczego wywalczyć. Od kilku lat sytuacja jest praktycznie taka sama, czyli jak są duże zamówienia to zatrudnia się ludzi z ulicy, żeby wykonać normę, a jak zamówienia spadają to ludzi wywalają bez skrupułów. Dodatkowo często przez złe planowanie produkcji wysyła się ludzi na przymusowe urlopy, bo nie ma roboty. Przechodzenie z pośredniaka pod firmę to też droga przez mękę, trzeba robić po 2-3 lata u kilku pośredniaków to może jak się dobrze zakręcisz to Ci dadzą umowę oczywiście pierwsza na 3 miechy... Dużo starych pracowników już się pozwalniało, a część jeszcze się zwolni.
Caro 2015-04-22 08:06
Mam pytanko- wasza firma produkuje dachy do FIATA 500 CABRIO? potrzebuję jedną małą część?jak ją mogę zdobyć? proszę o info.
stary 2015-04-22 09:43
w salonie fiata
Caro 2015-04-22 12:19
W salonie Fiata ta część nie jest dostępna oddzielnie tylko w zestawia a to trochę kosztuje jako producent pewnie macie części/podzespoły uszkodzone które złomujecie? To jest drobna część dla zainteresowanych pomocą mogę wysłać zdjęcia o co dokładnie chodzi-oczywiście zapłacę!!!
stary 2015-04-22 15:33
tylko ten moze ci to "zalatwic "co chce dyscyplinarke,a moze o to ci chodzi zeby wylapac "wynoszacza" czesci
Jesli cie stac na takie auto to uzbieraj na podzespół w salonie
Pozdrowionka i nie zasmiecaj strony
Caro 2015-04-23 08:58
NIE CWANIAKUJ-niczego takiego nie sugeruję jeżeli nie chcesz pomóc to nie odzywaj się i nie pisz bzdur, pewnie to Ty grzejesz tam ciepłą posadkę i "strzelasz z ucha". Dla osób chcących mi pomóc kontakt sms-em 721592542
stary 2015-04-23 21:01
TERAZ SUGERUJE ------- alegro jest czyms gdzie mozesz cos kupic, a napewno nie tu
Pozdrowionka --- i nie zasmiecaj strony --PROSILEM

A CWANIAKIEM to probujesz byc ty
nik 2015-05-03 12:12
to sie nie zastanawiaj bo tu odpowiedzi nie dostaniesz przyjedz to sie dowiesz.
konczita 2015-07-07 00:35
Nie ma mozliwosci rozwoju na tym zakladzie i to trzeba sobie jasno powiedziec. Jesli szukacie czegos na chwile to tak. Inna opcja nie wchodzi w gre.
nik 2015-08-09 14:08
nina a czemu to a czemu tamto!!!!ja ponowie odpowiedż przyjedż na zakład to sie wszystkiego dowiesz.
julka 2016-02-18 09:22
no widac ze osoby ktore tutaj najbardziej narzekały na zakład nie dawaja juz zadnych wpisow bo sie wkoncu zwolniły.Tym samym zrobili miejsce nowym pracownikom mam nadzieje mnie zrzędzącym.
Julka 2016-03-07 00:01
Bo dana firma składa zapotrzebowanie na pracowników do firm pośrednich niestety tak to wygląda. Ale ja pracuje w tej firmie parę lat i jestem zadowolona tzn zarobki są ok mogły by być większe wiadomo pieniędzy nigdy zawiele hehe.atmosfera dobra ale to ludzie sami sobie ja stwarzają wiec jeśli dobrze żyjesz z ludźmi to i oni są dobrzy dla ciebie. Grunt.to robić swoje dobrze i nie wdawać się w konflikty.
maro 2016-03-12 12:24
Jak się ma 4 z przodu to i życie też idzie do przodu lecz nie na magnie. Pozdrowienia dla pracowników z magny ( wszystkich ).
xxx 2016-03-14 15:06
Dzieki za pozdrowienia.Ale powiedz kto ma 4 z przodu nawet gornik z 25 letnim stazem na dole nie ma. Tak pewnie sa firmy i ludzie na wysokim stanowisku ktore taka kase zarabiaja.
Pracownik FCA 2016-04-08 14:56
Dzisiejsza sytuacja która wywiązała się na linii Fiata jest po prostu żenująca. Pan T. Kierownik jakości i zarazem pośrednik w sprawa związanych z FCA zabrał całej zmianie 40% premi kolektywnej za reklamację z Fiata, niby nic strasznego gdyby nie fakt że nawet nie wie czy ten dach jest z naszej zmiany nie dostaliśmy żadnych zdjęć które potwierdziłyby że ten dach jest od nas o tym sposobem ludzie stracili 150zł za małego klipsa który wypadł na fiacie. Widziałem gorsze rzeczy w tej firmie jak np. Dach wysłany do Meksyku bez spoilera czy też rozwalony dach przez robota z naszej winny i takie poważne sprawy zostały załatwione bez żadnych konsekwencji a jeden mały plastik wypadł i odrazu 150zł. Żenada!! Jak wy dalej chcecie żeby ludzie przychodzili pracować w soboty czy na nadgodziny jak ze swojej strony zachowujecie się w ten sposób. Szkoda że dzisiaj nie było Pana D. Mistrza produkcji bo musiałby sobie poszukać pracowników na jutro morale obniżone do minimum brawo. Dziękujemy i pozdrawiamy pracownicy FCA.

Ten post jest wspólnym głosem z naszej strony w tej sprawie.
Pracownik MCTS 2016-09-01 11:55
Firma, w której plusami jest: umowa o pracę, łatwy dojazd, miła atmosfera między współpracownikami, nie najgorsze zarobki, norma którą można spokojnie wyrobić, w miare dobre warunki socjalne. Jednak minusy to: prawie każda sobota pracująca (niby nieobowiązkowa, ale jednak czujesz sie zmuszony, a jeśli nie przyjdziesz to usłyszysz słowa "zawodzisz"), sobota jest najbardziej pracowitym dniem z całego tygodnia dla pracowników z pośrednika, wtedy pracownicy MAGNA stoją, patrzą jak ktoś pracuje, naśmiewają się, wykorzystują, dogadują, często są nadgodziny od 2 w nocy do 14 lub od 14 do 2 w nocy, nawet 4 razy w tygodniu + sobota (bywało, że i też po 12 h), które są obowiązkowe i nie bardzo potrafią zrozumieć, że ktoś ma dzieci, inne problemy i obowiązki w domu, jak to mówią: "nie samą pracą człowiek żyje i człowiek jest tylko człowiekiem i też czasem potrzebuje odpocząć", jednak nam powiedziano jak zaczęliśmy się sprzeciwiać nadgodziną i sobotą, że: "nie liczy się człowiek tylko zamówienia", po pół roku pracy bez L4, urlopu, dnia wolnego, z wszystkimi nadgodzinami i sobotami, idąc po wolne usłyszałem słowo: "nie, bo to za dużo zamieszania", a spróbuj zachorować i iść na L4 to po powrocie czujesz sie jak intruz, nikt z tobą nie rozmawia, wszyscy obrażeni, że musieli kogoś dać na obecnie zajmowane przez Ciebie stanowisko, tak jakby choroba i L4 to było jakieś wielkie przestępstwo, praca na początku przez 2-3 lata przez pośrednika, umowa o pracę jest, ale z miesiąca na miesiąc, nadgodziny to ta jakby praca charytatywna, bo każdego miesiąca starają się zabrać premię, za reklamację, która nawet nie wiadomo czy jest z naszej winy lub jest winą jednego pracownika, a zabierają całemu zespołowi. Pozdrawiam i średnio polecam
ino ruch 2016-09-23 01:55
zarobki rewelacja szczegolnie podwyżki 2,5 % tosz to krocie cale 30 zeta na szlugi i 4 paka bd
aaa 2016-10-05 16:52
Może czas napisać coś o podwyżkach, czyli 2,5 % do podstawy dla każdego "magnowca". Jak to usłyszeliśmy na zebraniu, że trzeba się cieszyć, że wogóle coś dostaliśmy. De facto dyrektor dał nam do zrozumienia, że te podwyżki zależą głównie od wyników naszego tyskiego zakładu - czyli podwyżki niskie= wyniki zakładu niskie. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę kilka dużych projektów + szycie i klejenie i z tego nie ma żadnych zysków? Kiedyś był tylko Fiat i zarobki były praktycznie takie same jak teraz.. Więc na logikę coś tu się nie zgadza, albo "góra" pociska załodze kity, bo niby wszystkie wskaźniki ilościowe i jakościowe są dobre, a zakład ma niby słabe wyniki.. Teraz szykuje się kolejny dość duży projekt, więc pewnie będzie gadka, że nie ma pieniędzy bo inwestycje, nowe hale itp.. Następna ciekawa sprawa jak rozwiążą problem planowanych postoi na Oplu i Fiacie? Czy ludzi zostaną zmuszeniu iść na bezpłatny lub fikcyjne L4?
arystoteles 2016-10-08 16:04
Zaklad się rozwija. Zamiast 1 hali są 3. Zamiast "szmatławego" fiata są kolejne wieksze projekty... Pytanie... dlaczego Ci ktorzy do tego doprowadzili nie mają z tego nic... Zaklad MCTS to jedna wielka PODWYZKOWA fikcja...
arystoteles 2016-10-10 10:39
8 lat inwestycji ? Paranoja...
aaa 2016-10-10 11:51
Z jednej strony ten "szmatławy" fiat rozwinął tą firmę do przodu. A raczej ludzie, którzy pracują na tym projekcie... Ale nie ma się, co łudzić z fiatem będzie co raz gorzej. Chociaż na innych projektach też nie ma miodu, opel trochę podgonił, ale już zamówienia spadły.. Generalnie szkoda, że ludzie w tej firmie nie są doceniani konkretnymi podwyżkami. Tymbardziej, że od stycznia najniższa krajowa ma być 2000 zł i 12 zł na godzinę...
lukas podolski 2016-10-12 11:31
Nic lepszego sie nie może wydarzyc, jak 2000 brutto najnizsza krajowa. Przynajmniej ludzie bez wiekszych problemów beda sie zwalniac bo nigdzie mniej nie dostaną. Wtedy szanowne grono wzajemnej adoracji bedzie mialo porysowane majty OD WEWNATRZ.
lukas 2016-10-12 23:59
rozchodzi sie o to, ze skoro gdzie indziej zarabia sie minimum tyle ile oferuje magna to nikt nie bedzie sie spuszczal nad magną ktorej zacznie brakowac ludzi ;) Na magnie na start masz najnizsza krajową. Nic wiecej. Od 8 lat.
podolski 2016-10-18 18:48
Podwyzek nie ma i nie bedzie. Stala spiewka od lat hahahahah. Nie tylko na fiacie !!
Q 2016-10-18 22:06
Nawet kurczaki uciekają z Magny;)
nik 2016-10-20 11:08
Witam ludzie opisujecie firme z jak najgorszej strony jak to tam jest żle ze płaca jest od paru lat nie zmienna .Z jednym sie zgadzam tak jezeli chodzi o wynagrodzenie za prace wszyscy maja jednakowa stawke 2000 brutto a niestety kazdy powinien byc obliczany indywidualnie biorąc pod uwagę jego umiejętnosci i zaangażowanie.Bo jesli jeden charuje całe 8 godz a drugi co 15 min siedzi na fajce albo za wózkami z tel kom. wypisując sms to tak rzeczywiscie trzeba sie zastanowić nad tym dlaczego w tej firmie wszystkich wrzuca sie do jednego worka i nie wazne kto ile lat pracuje .
aaa 2016-10-20 18:58
nik do tego trzeba dodać jeszcze takich, co tylko łażą i żadnej roboty się nie złapią a mają jeszcze lepiej niż robole... co do podwyżek to ludzie, którzy robią po 6-7 lat mają po 300-400 zł brutto więcej podstawy niż nowy pracownik agencyjny i to jest naprawdę śmiech na sali. Co do zaangażowania ludzi to jak firma ma Cię gdzieś to pracownik robi tylko swoje jak najmniejszym kosztem. Po co się spinać jak i tak Cię nie docenią?
robol 2016-11-17 21:03
Prawda jest taka ze jak ktos nie ma rodziny i ma 20 lat to spoko na "piwo" wystarczy. Od stycznia 2000 Brutto wszedzie bedzie wiec nie ma sie co spinac, juz teraz sa firmy z duzo lepszymi zaorbkami i przyjmuja wiec pewnie kwestia czasu jak zaloga zacznie uciekac. Ogolnie NIE POLECAM!
szukam 2016-11-23 11:51
Początkująca kasjerka z biedronki bez doswiadczenia ma na start tyle co pracownik magny po 4 latach hahahahahahaha. Witam was w rzeczywistosci !!!
nik 2016-11-26 10:41
po co sie zalisz na forum idz do szefostwa przedstaw swoje zale i niezadowolenie .Moze dostaniesz podwyzke albo wywala cie z roboty.Ale wtedy nic straconego zawsze mozesz isc na kase do Biedronki.
Brygadzista 2016-12-09 10:15
A ja nie wiem czemu wszyscy tak narzekacie? Ja ledwo skończyłem gimnazjum, a jestem brygadzista ze stawka 2700 a nie musze robic praktycznie nic. Wystarczy popierac "góre" i cisnąc ludzi, a odpowiednim osoba sie podlizac i tyle. A prawda jest taka ze i tak "Nam" nic nie zrobia za mobbing wiec cicho i ogieńńń
nik 2016-12-12 08:08
człowieku skąd żeś sie urwał pewnie na Lirze pracujesz hahaha.
Brygadzista 2016-12-12 16:40
Pracuje w MCTS :) dział mam Ci podac czy co ? haha
nik 2016-12-13 16:14
no podaj
Brygadzista 2016-12-18 13:13
Nie wiem czemu mnie wyzywasz.
Jestem brygadzistą na dziale OPLA jeszcze jakieś pytania ?
Pracownik 2017-05-07 15:08
Skąd to zaskoczenie? Wielu brygadzistów może pochwalić się podobną praktyką. Brygadziści są ''wybierani'' z łapanki. Kogo się wybiera? Podnóżki, które nie będą sprzeciwiać się górze, a interesy przeciętnego pracownika to kwestia drugoplanowa. B0 wkrótce okaże się stolicą mobbingu, a o Edisonie już nie wspomnę. Trochę gówniarz dostał ''władzy'' i mu się w dupie poprzewracało.
nik 2017-05-14 21:43
tak to jest jak ludzie niekompetentni zażądzaja ludzmi niestety to sie wiąze z brakiem jakosci z brakiem dobrej atmosfery w pracy bo własnie jak to trafnie ujołes ktoś z łapanki bierze sie za żądzenie i tym samym gnoji ludzi wymuszając na nich pewne sprawy nie zważając kto co ma dopowiedzenia bo podwładni głosu nie maja..
Nik 2017-05-14 22:01
Zastanawiam się jeszcze nad tym dlaczego góra nie śledzi tych opinii przecież ta strona nie jest po to aby ludzie żalili się między sobą jeżeli w pracy nie można wyrażac swoich opinii i racji prosto w oczy to wyrażanie opini tutaj powinno być bardzo istotna rzeczą aby wkoncu ktoś się dowiedział co dzieje się na zakładzie i zaczął działać by pracowało się lepiej.
nick 2017-05-16 11:17
A ja się zastanawiam, dlaczego ktoś kto ma coś do kogoś idzie w miejsce pozornie "anonimowe" i próbuje rozwiązać sprawy zasłaniając się tą anonimowością. Nie prościej iść nad tego co mu wadzi, nad brygadzistami są kierownicy o ile nic się nie pozmieniało w magnie i załatwić to tak jak się załatwiać powinno?
Pracownik 2017-05-18 10:44
Jest to chore co się dzieje mobing na b0 Brygadzista powinien się leczyc psychiatryczne a nie rządzić ludźmi teraz sie boi przed badaniem opinii pracowniczej a potem znów zacznie się od nowa.
stary fiatowiec 2017-05-21 09:26
O tym ze brygadzisci to pupile z gory wiadomo od dawna zero kompetencji ale wielcy "panowie".
Na fiacie od 2 miesiecy robimy na 3 zmiany, ja trafilem na zmiane do "nowego" podnozka z gory i okazuje sie ze bladego pojecia nie ma o zarzadzaniu jakimkolwiek, atmosfera na zmianie kiepska to i wyniki produkcyjne rowniez. Podobno juz sie zastanawia nad rezygnacja ale Robert go na sile trzyma bo to jego kapus ;)
Pracownik 2017-05-25 17:29
Dziwi mnie jedno jak brygadzisci moga być wybierani bo ktoś ich "lubi" mam nadzieję że A Sołtysik stanie na ramach i opracuje a nie tylko chodzi i udaje że jest najlepszy i że zacznie się normalnie odnosić do pracowników albo ze po prostu będzie miał odwagę i pójdzie sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A nie będzie zatrowal życia innym
Zostaw swoją opinię o magna car systems - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie magna car systems