Opinie o Magna Car Systems w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magna Car Systems. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna Car Systems o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Car Systems w Tychy

Podwyżki podwyzkami A dlaczego dyrektor teraz chce premie nam zmniejszyć bo niby za dużo dali podstawy???

A kto to ci powiedział ploto jedna????xd

Premia na telewizory poszła

Ryszard
@Znana

A skąd wiesz

@Ryszard

Bo to widać gołym okiem

@Ryszard

Czy ty mówisz o sobie ????

BUK master

No i sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie :-)

Na jakie zarobki można liczyć na stanowiskach wózkowego, brygadzisty i kierownika? Znalazłem oferty pracy ale nie wiem czy warto tam składać i zmieniać prace.

On
@Kandydat

Brygadzista i kierownik z zewnątrz zarobi sporo więcej niż Ci z "awansu". (usunięte przez administratora)

Zeżenowana
@On

A dlaczego jednego tam nazywają "małolat"jak raczej powinno być "starolat". Zakłamywanie teraźniejszości jakieś czy coś.

Kama
@Zeżenowana

Fałszywy pospolity rudzielec

Nowy pracownik

Hej, W przyszłym tygodniu badania i podobno mam trafić na dział fiata. Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca, jakie kierownictwo, jacy liderzy itd ?

Fiat
@Nowy pracownik

Jak trafisz do palącego brygadzisty to nie zapomnij wziąść kartona papierosów. Na pewno będzie pytał o nie. Jego sława w paleniu cudzych sięga nieskończonych magnowskich rejonów. A co do pracy. To nic ci nie spadnie na głowę. Nic nie zabije. Da się żyć.

Frodo
@Nowy pracownik

Fakt najlepiej jakbyś był/a palącą osobą bo to ważna rzecz u niego. Dobrze jakbyś umiał/a liczyć w podstawowym zakresie bez użycia kalkulatora bo z tym też ma problem, a możesz dostać polecenie żeby cos policzyć :)

Fiat
@Nowy pracownik

Imię i Nazwisko - również ważna rzecz ! krótkie i proste, żeby dał radę zapamiętac i zapisać jak np Mócha. Trudniejsze na własne ryzyko;)

@Ania
@Fiat

może i to prawda ..ale ma też wiecznie podnieconą kontrolerke z mocno wyskubana fryzurą co niby nie wie o kogo chodzi.

Bania
@@Ania

Komentarz o niczym. Gruszki na wierzbie. Sprecyzuj

Były
@Nowy pracownik

Chłopie tylko nie na fiata

Ciekawy

Cześć, widziałem, że szukają osoby na stanowisko mistrza zmianowego, opowie ktoś coś o specyfice pracy?

Brygadzista Produkcji

Rekrutacja w porównaniu z innymi firmami prowadzona można powiedzieć byle jak. Nie było przedstawiania stanowska co i jak wygląda tylko szybko szybko i dowidzenia.

Pierwsze pytanie mnie rozbroiło bo się mnie zapytali czy wiem na jakie stanowisko aplikuję śmiech na sali tak jak by rekrutujący nie wiedziali na jakie stanowisko mają wolne miejsce. Pytań wiele nie było ale był test logiczny do rozwiązania wraz ze znajomością firmy.

Bob

Czyzby na tym portalu była cenzura czy zakład cenzuruje posty negatywne ? Żniknął post o tym że o firmie świadczy samo awansowanie kierownika gałązki na którego pracownicy napisali oficjalne pismo o mobbing (nie wiem czemu to cenzurujecie) i zachowania wzgledem pracownikow i wyzwiska. Przecież inni mają prawo wiedzieć jak wygląda w tej firmie

Pewniak

Firma jak zwykle musi wejść w nowy rok z niesmakiem. Kolejny raz słowo dyrektora rzucone wśród wszystkich pracowników okazało się zwykłym picem na wode. Zwykły fotomontaż. Kolejna nauczka że nawet temu który nazywa ten zakład swoim dzieckiem nie można wierzyć. Postojowe... Dobre sobie. Ciekawe dla kogo... Na pewno nie dla wszystkich. W nowym roku będzie ciekawie bo Ci którzy są największymi katami dostali pełnię władzy. Uważajcie na siebie i nie dajcie się odstrzelić. Firma kogucik na której nawet obcokrajowcy się poznali...

Stoprocent
@Pewniak

Polski niemiec zamulił ta firmę komunistycznym mułem, a czas nie stoji w miejscu typowy demagog czytaj dobry mówca i nawet te jego opowieści dziwnej treści na mało kim robią dziś dobre wrażenie a jego kolega dyrektor doprowadził firmę do dna nie trzeba nawet znać jego działania i wyników a nie trudno je znaleść. Nawet jak by siedział w firmie 24h nie bedzie postępów. Jak sam mówi jego hobby to psychologia, obstawiał bym całkiem co innego i nawet ten galązka im nie pomoże, pracownicy maja na ich działanie wyrobioną opinie. A ten z Dąbrowy G. kazał kupować pracownikom masło w Bielsku bo taniej, to dopiero s................? Zeby szanować innych trzeba mieć szacunek do siebie a to czasami trudna sztuka. !

Dyzma

Cześć. Jak wygląda prace w tej firmie ? Chodzi mi o atmosferę, zarobki. Czy regularnie idzie praca, czy są ciągłe postoje ?

@Dyzma

Polski Niemiec i jego koles Dyrektorek zapewnia Ci atmosfere, z pieniedzmi nie bedziesz wiedzial co robic a na przestojach zacznij poznawac wspolpracownikow bo moze nie zdazysz poznac wszystkich. Powodzenia.

Dyzma

Pytam poważnie kolego. Jeśli jest serio słabo to wystarczy napisać w jednym słowie. Napisane z takimi wyrzutami...dziwi mnie tylko fakt, że tutaj dużo ludzi narzeka a jednak mają zatrudnienie.

(usunięte przez administratora) tzw poganiacz z zyciowa szansa .W Magnetti nie dane mu bylo , musieli sie na nim poznac. Taki jeden z Sosnowca tez chcial w Magnie "robic porzadki" ale juz jest tylko wspomnieniem. A to czasami nie jego kolega.?

Obserwatorka

Widocznie jego żona tez sie na nim poznała i go zostawiła - nic dziwnego

Ta w kadrach co tak lata za Generałem jak by mu coś byla winna, pewnie zgubiła przypadkiem te pisma.

Człowiek

A gdzie jest ta ekipa z Fiata? Zawsze taka głośna itd...

Interesuje mnie praca w utrzymaniu ruchu? Jak pracuje sie w tym dziale? Jak kierownictwo i pracownicy?

Search

Jak wygląda praca na magazynie? Na ile zmian pracujecie? Jakie kierownictwo ?

Marco Polo
@Search

Kierownictwo? Cos takiego tam nie istnieje.

Search
@Marco Polo

Nie ma tam kierownika nawet ?

Aga

Hej. W jakich godzinach pracujecie na szwalni i czy zmiany są również w weekend?

@Aga

Ktoś coś napiszę w jakich godzinach praca?

katka

Pracują 6/14 lub 14/22 w soboty tylko na rano

@katka

Dziękuję. Katka, a Ty tam pracujesz? Coś możesz powiedzieć więcej, jest tam naprawdę ciężko psychicznie wytrzymać?

katka
@Aga

Dziewczyny na szyciu fajne ale musisz mieć mocną psychikę co do jednej z brygadzistek... Zależy na jaką zmiane trafisz :-)

pracująca
@Aga

To zależy jak pasuje brygadzistkom - patrzą na siebie nie na dziewczyny.

ktoś

Fiat staje, kiedy u nas postój, przestój czy jak tam zwał ?

Majser

Kto nie chce montować dachów do cabrio to niech zmieni branżę na budowlankę montować dachy na chałupy. O.i zarobki większe.

Dziękuję
@Majser

Posłuchałem Twojej rady, i faktycznie od teraz 6 tys. netto na konto wpada, dzięki było warto.

Marco Polo

W branży automotive od wielu lat, epizod z magną, (usunięte przez administratora) pod każdym względem !

Ras Luta

Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda praca jakościowca w firmie? Jest tam jakas kontrola jakości? Jakie pieniądze na początku? Jakie wymagania? Czy są wolne miejsca? Czy jest możliwość dorobienia nadgodzinami? Chodzi mi o opinię na chłodno bez żalu do tego czy tamtego brygadzisty czy prowadzącego... ktoś coś? Z góry dziękuję

Ras Luta

To trochę nie za fajnie. A jak jest z przeniesieniem np z jednej fabryki do drugiej w obrębie firmy magna? Czy jest ktoś kto tego próbował? Pytam bo pracuje w magna cosma body building wlasnie na kontroli i nie mam brata brygadzisty :-)

@Ras Luta

Pierwsze słyszę o czymś takim

@Kto

No u nas w fabryce jest możliwość przeniesienia bądź starzu. Wysyłają chłopaków do Stanów Kanady na Słowację Niemcy i Austrię tak samo do nas przyjeżdżają np Koreańczycy. Wymieniamy doświadczenia naprawiamy matryce które tworzymy i serwisujemy. u was tego nie ma? Co dokładnie produkujecie ? Naprawdę dziwi mnie też ilość negatywnchy komentarzy na temat tego czy tamtego. Naprawdę jest aż tak źle? Co na to kanadyjczycy?

@Kto

Myślisz że Kanada wie o wszystkim co dzieje się w tej firmie ? Podejrzewam że nawet sam dyrektor nie zbyt ogarnia ten (usunięte przez administratora) w tej firmie. Źle nie ma są fabryki na których robi się gorzej w dużo gorszych warunkach ale też ta firma za wiele nie ma do zaoferowania

Mam pytanie. Ktorego dnia miesiąca jest wypłacana w tej firmie wypłata?

Do 10 każdego mc.

Czy zdarzają się nadgodziny w Magna Car Systems?

Tak zdarzają się w zależności od potrzeby i produkcji

Czy jest tu osoba która znalazła obrączkę to niech ją odda na ochronę

Jestem ciekawa czy znajdzie się uczciwa osoba która znalazła obrączkę i ja grzecznie odda nawet na ochronę

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Car Systems - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Car Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Car Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Car Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Car Systems?

Kandydaci do pracy w Magna Car Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Car Systems
2.2/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy