Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Łośsuperktoś

Czy ktoś jeszcze nie dostanie premii pracowniczej? Ja patrząc na mój pasek z wypłaty jestem załamany, premii nie mam w ogóle uwzględnionej na pasku.

Aga
@Łośsuperktoś

U nas mamy premię, normalnie. Nawet sie zdziwiłam, że mimo iż bardzo spadła sprzedaż hot dogów i kawy mam wyższą niż miesiąc temu.

@Aga

No bo premie dostajecie za Luty, a wtedy jeszcze nie było pandemii . Dopiero w maju będzie widać skutki tego wszystkiego.

AngryB

Będą bony na święta ??? :)

struś
@AngryB

niby mają być ale nic nie słychać w tej kwestii

@struś

Swieta za pasem to chyba jednak bonów nie będzie ;(

Ekspert
@AngryB

(usunięte przez administratora)Już bony są wydawane przez kierownika.

@Ekspert

(usunięte przez administratora) przez którego kierownika bony są wydawane ?

Aga

Już są

Smok

Taaak, dajmy na seniorow i wszystko inne, ale pracownikom ni hu hu, reklama i piar wazniejsze.

@Smok

Taką akcja mogą się PR-owo pochwalić. A kto by tam zwracał uwagę na pracowników.

Zadowolony z pracy

A ta premia po 300zl.to bedzie??W bonach czy w gotowce??

struś
@Zadowolony z pracy

Bony do wydrukowania, Do wykorzystania pewnie na stacji

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Ktos

Biedronka daje 2300 brutto nagrody za pracę w ciężkich czasach. Brawo Biedronka.

Elon
@Ktos

To kiedy się tam przenosisz? Od poniedziałku ?

Ktos
@Elon

Takie mam marzenie

@Elon

Jaki by kryzys nie był każda inna robota będzie lepsza niż psia wahta w tej firmie. Zawsze znajdzie się pretekst, proponuję zmniejszenie etatów zacząć od krawaciarzy od Puławskiej.

Mariola
@Ktos

W biedronkach wprowadzili zakaz sprzedaży alkoholu po godzinie 22, kiedy u nas tak zrobią? Przecież to nie jest artykuł pierwszej potrzeby.

MIX
@Mariola

Mariola to zależy dla kogo :)

Mix

Jak u was społeczenstwo zdyscyplinowane zaklada rekawiczki , dezynfekuje ręce ?, co drugą osobe musiałem prosic o założenie rękawiczek.

Geronimo
@Mix

Dzień dobry, proszę założyć rękawiczki, nie ma pan/ pani rękawiczek? To nie zrobi zakupów i ja niczego państwu nie sprzedam. Tak jest w większości sklepów. Nie pasuje? To wypie... Do widzenia.

Zgagens

Trzeba przetrwać ten ciężki okres i tyle. Po co jęczeć. Takie czasy . Nikt za siedzenie nie zapłaci.Taki system ,stosowany przez wszystkich.

@Zgagens

Tak , odezwał się jakiś mangerek siedzący na kanapie z laptopem który nigdy nie stał za ladą.

Leon

Warszawo to kiedy przechodzimy na system okienkowy?

CircleRanger
@Leon

Nigdy. Do końca otwarty sklep, choćby rząd mówił co innego, my jesteśmy podam prawem. I za mniejsze zyski macie-40% Z wypłat. Pozdrawiamy

@CircleRanger

To siedźcie sobie dalej w domu i pracujcie zdalnie sprawdzając słupki. W Kauflandzie i Makro kasjerzy mają z pleksi coś ala przyłbice. A my mamy kawałek pleksi. Tak będziemy trwali na stanowiskach aż do pierwszego trupa, bo najważniejsze w życiu na CK jest sprzedaż Trzech Koron, wódki, piwa i fajek. Ciekawe w którym miejscu karetka pierwsza przywiezie koronawirusa przy darmowej kawie?

Mati
@Leon

Nawet jakby mi firma dała przyłbice to bym w niej nie robił. Skoro mam dużą plekse przed sobą, która mnie izoluje od klienta to po co mi dodatkową przyłbica? Nie popadają w paranoję

Zgagens

Stoje tak samo jak reszta na pierwszym froncie więc kanapę z laptopem sobie odpuść.

KK

Paliwo --- diesel super. Fajnie by było żeby w aplikacji były jeszcze ceny paliw Pozdrawiam

Nie panikuj Kolego. Obroty w sieci spadły ok 40 % czyli przykładowo firma w miesiącu zarobi zamiast 1000 pln to 600 pln ale zarobi i tak bedzie na plusie.Nie wiem doprawdy co firma chce jeszcze obcinac jesli na stacji calutka noc jest jeden pracownik i przez 80% dniówki tez jeden. Jesli zrobią cała dniówke jedna osobe to juz bedzie tragedia. Juz w tej chwili nie ma czasu sprzatac a na placu to nie pamietam kiedy ktos byl. Morale pracowników spadło prawie na dno.W styczniu podniesli najmniejsza o 350 pln a u nas w sieci dali po 200 czyli połowe tego co inni dostali bez łaski i proszenia. Młode pokolenie siedzi na telefonach i ma w (usunięte przez administratora) robote. Zobacz sobie jaka w sieci jest rotacja pracowników nikt nie chce pracowac za gów...kase. To my jestesmy na pierwszej linii ognia i obsługujemy nie jednokrotnie ludzi osmarkanych, brudnych, chorych itp. I co mamy w zamian...?

Darz

A koszty też spadły o 40%. Pamiętaj, że rentowność retailu to 10% to jeśli spadek obrotu (to nie jest jeszcze przychód) spadł o 40% to jeśli jesteś na plusie to się marnujesz w tej firmie. Powinieneś zostać gdzieś tam co najmniej prezesem

@Darz

Darz. W tej firmie są słabi menadżerowie itp. Wielu klientów ubyło stacjom, jak musieli stać w kolejkach na stacjach gdzie jest jeden sprzedawca. Przy dwóch sprzedawcach byłoby więcej klientów, a więcej klientów to większa sprzedaż, a co za tym idzie zyski. Ale wy wdrożyliście oszczędności kosztem pracowników. Teraz kolejne cięcia kosztem pracowników.

@Darz

Obrót to przychód, minus koszty daje dochód.

@Stefan

Nic nie wdrożyłem! Jestem zatrudniony w tej firmie długo, jeszcze za czasów Statoil (nie mylić ze Statoil Retail bo to było później). Obecnie jestem przy 6 prezesie, 5 Kierowniku Stacji i prorocze były słowa KR, a później Dyrektora Operacyjnego Janka Tara, że dobrze to już było. Odszedł z firmy bo nie chciał się zgodzić na jednoosobowe zmiany nocne za czasów Statoil Retail. Decyzje, o których wspominasz zapadają wysoko, przypuszcza, że na szczeblach dyrektorskich i nikt na to nie ma wpływu, a na pewno nie ja, ani mój Kierownik Stacji.

@Mix

Przychód to obrót minus koszt zakupu. Chyba, że coś dostajesz gratis. Dochód to dopiero przychód pomniejszony o wszystkie koszty (podatki, koszty uzyskania itp)

Galant z cyrkla

Do darz,który bawi się w sister of merci!!!! Facecik ta firmą tak (usunięte przez administratora) pracowników,że aż miło,także nie miejcie żadnych skrupułów i w obecnej sytuacji obijajcie się jak możecie.Jedna osoba na stacji zamiast dwóch przez tyle lat!!! 10tyś oszczędności na jednej stacji przez miesiąc razy pięć lat!!- + 250 stacji ile wyjdzie,ano około , uwaga !! 150mln,tak 150 milionów!! : i cześć z tej kasy należałoby teraz wykorzystać!!! Tak managerowie:):) po MBA z wypranymi korporacyjnymi miejscami na mózg,tak jak to mówił jeden z mędrców"" zbyt mało wiesz,aby wiedzieć,że nie wiesz"""Także do roboty i nagrywajcie kasę dla pracowników,bo w lecie obudzicie się z ręką w nocniczku!!

@Galant z cyrkla

Do tego trzeba doliczyć oszczędności na nagrodach jubileuszowych, bo i na tym postanowiono oszczędzać. A jakie oszczędności nasi wprowadzili już kiedyś zmieniając punktacje: kiedyś za każde 3 zł był 1 pkt (nawet za paliwo), ale zmienili że za każdy litr - 1 punkt. (w komunikacie napisali że kliencie domagali się takiej punktacji ;), bo to im się bardziej opłaca tia 3 zł - 1 pkt a 5-6 zł - 1 pkt.. Kiedyś klienci mogli zbierać punkty na sklepie - wiele produktów plus (KFC, Empik itd) ale teraz nikt nie chce bardzo współpracować ze wspaniałymi menagerami. Może osoby z biura napiszą czy w związku z pracą zdalną - obniżyli sobie płace?

@Galant z cyrkla

W dobry czasach i nie tak odległych na mojej stacji było nawet 3 pracowników na nocy, ostatnio dwóch, a teraz najprawdopodobniej 1. Kierownicy otrzymali tak okrojone godziny, żeby nie zwalniać wykorzystujemy urlopy. Moja żona w Lidlu już usłyszała taki sondaż - jak zapatruje się zmianę etatu na 1/2. Zmniejszone obroty. Nie wiem czy jestem sister, czy merci, ale wiem, że czasy będą trudne, możesz się obijać i dać swojemu KS powód do zwolnienia. Tego lata nie przypuszczam, aby Polacy masowo ruszyli się z domów, dlatego stacje nie będą jakoś nadzwyczaj oblegane.

Darz

Jak przyjmowałem się do Statoil to wymogiem było średnie wykształcenie, ale po Tobie i Twoich przemyśleniach gdzie nie odróżniasz obrotu z dochodem, a o zysku nie mówiąc to już przeszłość. Chyba w tej firmie kariery nie zamierzasz robić? Jak tacy mieliby nami zarządzać to dramat.

Mix

Czy firma zarobi 1 mln czy 100 to i tak da pracownikowi tyle za ile może go kupić , jedne firmy tną bo mialy malutki zysk i zbankrutują , inne tną bo miały 100 milonów , teraz chcą mieć minimum 50 mln, taki jest kapitalizm.

Latte

Jak modele pracy -tzn jedna osoba na zmianie ma przy nowych restrykcjach rządowych wyjść i po każdym kliencie zdezynfekować pistolet ? Jak jest u was na stacjach ? Pracujecie po 8 czy 12 h w pojedynkę ? Co z KS i ZKS? Pomagają wam czy siedzą w biurze i udają ,ze pracują ? :)

Olo

Ciekaw jestem kto wymyślił żeby zamiast piwa lub napojów promocyjnych ustawiac papier toaletowy i mydło . Ludzie nie dość że mamy spadek obrotów to żenujące decyzje dobiją nas. Papier i mydło sa już w każdym sklepie a opóżniony w rozwoju menagerre potrafi tylko robić cięcia. żenada.....

Darz

Nie zamierzam bronić firmy i tego, że nie zamierza mi dać bonusów za pracę w trudnych warunkach (eufemizm). Tak się zastanawiam ile czasu firma pociągnie zanim nie zacznie zwalniać. Nie ma możliwości, aby ten stan rzeczy się utrzymał. Straty firmy są coraz większe. Koszty stałe zostały powiększone o zakupy, rękawiczek, płynów, fartuchów, montaż pleksi nad kasami, a przychody radykalnie spadły. Jesteśmy grupą Circle Europa, ale nie możemy się podeprzeć wynikami innych bo tak się dzieje na całym świecie. Mam tylko nadzieję, że firma przetrwa, może okrojona, ale przetrwa, bo jeśli nie to wszyscy znajdziemy się na bruku i w ten czas czy był bonus, czy nie to będzie najmniejsze zmartwienie. Ponieważ, nie jestem już młodzieniaszkiem ten czas będzie decydujący.

Siema. Ja pracuje na stacji w Przemyślu . Pare dni temu przez Przemyśl przelało się kilka tyś. Ukraińców . Łazili po dwóch pół nocy. wiekszosc z podróży spoceni rece brudne płacili w wiekszosci gotówka. Juz pewnie mam syfa tylko tego nie wiem. Ciekawe czy dostane 300 pln za prace tak jak w dyskontach dostali. Czy firma doceni nas czy ma nas w (usunięte przez administratora) i mamy zap...za miske ryżu.

Latte

A co na to kierownik/lub kierowniczka ? Co na to wasz regionalny ????

Wolność słowa

Zadowolony z pracy

A jak cos sie wam nie podoba to jest teraz taki czas,ze jest duzo chetnych na wasze miejsca.Ja sie owszem boje,ale kierownicy nie wymagaja od was cudow.Dac wam wiecej bo pracujemy.Ja zawsze jak jade do pracy i mijam te puste galerie to sie ciesze,ze ja mam plynnosc finansowa.Sytacja jest globalna a macie pretensje do prezesa jak by to on tego wira wynalazl.Robiliscie kiedys porwnania premii,podstaw u konkurencji??Mamy duzo wiecej.

Janosik

U nas chętnych brak.

Damian
@Zadowolony z pracy

Konkurencja ma dwie osoby na zmiane dziennej i nocnej. (usunięte przez administratora)

@Zadowolony z pracy

Konkurencja po wszystkim nie zostawi jednoosobowych zmian na stacjach na których dotychczas były dwie lub więcej osób. A w myśl zasady Pana A. że jedna osoba jest bezpieczniejsza niż dwie na zmianie. Tak mi się wydaje że te wszystkie płyny, żele do smarowania itp, to tylko alibi w razie W. Będzie można się tłumaczyć że zrobiono wszystko dla bezpieczeństwa pracowników.

Jestem zwyklym szarym pracownikiem

@Zadowolony z pracy

Za dużo sobie wyobrażasz skończyły się czasy gdy takie stwierdzenie że na Twoje miejsce są inni. Tak że na Twoje. Proponuję w (usunięte przez administratora) bez wazelinki wejść Kierownikowi nawet regionalnemu lecz pamiętaj (usunięte przez administratora) są dwie a Ty masz tylko jedną głowę.

Zadowolony z pracy

Jak was czytam to mi rece opadaja.Ja mam do pracy 30km i w dwie strony jade rowerem.Narzekacie na firmie i chcecie premii.A ja sie ciesze,ze teraz gdzie przychodzic.Pracownicy marketow na tysiaki najpierw zrobili roczne obroty.Moja zona to na poczcie niema nic.Moze pogadamy co przez te 12h jak stacje sa puste robicie??Ja bardzo lubie te prace i mam (usunięte przez administratora) kase na czas pandemii.Grunt by na dom i jedzenie bylo.

Zadowolony z pracy

No tego wlasnie sie boje

@Zadowolony z pracy

Ta robota nie Polega na siedzeniu na (usunięte przez administratora)

Jasnowidz

A czy Ty, który na codzień narzekasz na firmę w swojej pracy jesteś już na czarnej liście, do zwolnienia gdyż okaże się że za dużo was jest na stacji? Czy tak łatwo znajdziesz nowa pracę tak jak twierdziłeś? Gra rozpoczęta :) Bezpieczni Ci, którzy w pracy nie narzekali na wszytsko, szczególnie przy kierowniku

@Jasnowidz

Walić kiero i krawaciarzy pierwsi robią wszystko aby w weekendy nie pracować. Drudzy tną godziny. Pandemia wkrótce się skończy zobaczymy wtedy jak zostanie tylko kadra na Puławskiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland