Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

KoniecCyrku

Na wielu stacjach już tak jest - jeden Sprzedawca i Kierownik lub Z-ca na zmianie 12 godzinnej... I nie będzie lepiej do tego nowe usługi na stacji jak punkt InPost do nadawania i odbierania paczek, zobaczycie co będzie się działo w grudniu. Następna usługa zakupy z dostawą do domu Glovo - pakujesz hot-doga plus artykuły z sklepu masz na to około 15 minut jesteś sam na stacji masz kolejkę PRACA w NOCY zmiana 1 osobowa ! Cały czas są cięcie wydatków a najlepiej i najłatwiej się oszczędza na pracownikach. No i to przewodnie hasło: "Take it easy" nie ma się jak do rzeczywistości i pracy na stacji. Gdy przyjeżdża inspekcja Prezesów z Kanady lub Norwegii nasi dyrektorzy wybierają jedną najlepszą stację w regionie i wtedy wszystkie firmy serwisujące tam się zjawiają i naprawiają wszystkie usterki stacji, nagle punkt dostaje nowe meble sklepowe i urządzenia do strefy food, nawet kosze na (usunięte przez administratora) są wymieniane na nowe. Wtedy na zmianie pojawia się minimum 2 lub 3 osoby plus oczywiście kierownik i zastępca i tak właśnie jest zakłamywana nasza rzeczywistość i praca na stacjach Circle K

@Ktos

A powiedz mi tak szczerze. Wasza stacja próbowałam ostatnio kogoś zatrudnić? Bo u nas jest wieczny problem z rekrutacjami. Nie dziwiota.

KoKo

Czytając niektóre komentarze zastanawiam się co Wy niezadowoleni wiecznie pracownicy jeszcze robicie w tej firmie. Dlaczego nie znaleźliście do tej pory pracodawcy , który Was doceni, w końcu jesteście tacy wspaniali : pracowici, rzetelni, kompetentni, uczciwi itd. I tylko ten zły pracodawca , który Was gnębi ... dlaczego jeszcze nie odeszliscie do innego wymarzonego pracodawcy...bo go nie ma. Bo gdziekolwiek byście się nie zahaczyli to zawsze będzie zle i to nie dlatego ,ze wszyscy pracodawcy są źli, to z Wami jest coś nie tak. Jeszcze to do Was nie dotarło? Błagam znajdźcie sobie inna robotę. Zrobicie przysługę sobie i nam, tym którzy chcą przychodzić do pracy w dobrym humorze i z takim samym z niej wychodzić , nie musząc wysłuchiwać nieudaczników.

Xdtroche
@KoKo

Jako były pracownik nie zgadzam się. Możliwe jest znalezienie o niebo lepszego zatrudnienia. A próba usprawiedliwiania firmy argumentem " bo tak jest wszędzie" jest denna z samego założenia bo wszędzie nie byłeś. Decyzja o zwolnieniu była najlepsza jaką podjąłem w przeciągu ostatnich lat i nie wyobrażam sobie co by się mogło że mną stać gdybym tam został.

Wkurzona

Jak u Was wygląda skuteczność kontaktów na karty prepaid? Bo ja na 16 spisanych w ciągu pół roku gdzie klienci byli naprawdę zainteresowani, podobno skuteczny tylko jeden . Za to niektórym wchodzi wszystko co spiszą.....dziwne

@Wkurzona

Też mam takie spostrzeżenia. Niestety chyba nie bardzo możemy zweryfikować, z którymi klientami zostały podpisane umowy. Mam kilku klientów, o których wiem że podpisali umowy, ale firma kasy za pozyskanie kontaktu nie wypłaciła

Emma

Wy tak narzekacie ciągle na tą firmę. A może pora zebrać wspólne siły i szczerze wypełnić ankietę myvoice. Nie bójcie się szczerze odpowiadać.

@Depeches

Żartem jest, że pracownicy źle oceniający pracodawcę , muszą jeszcze sami sobie wymyślać plan naprawczy.

Zdzisiek Nowy wpis

Hej! Trafiłem na ofertę Sprzedawcy, czytam sobie opis tego, co oferują i jest tam np. "podwyżka co roku", czy naprawdę można na nią liczyć? :) A i ile jej jest? Dajcie też znać czy umowa o pracę jest od razu, a nie po okresie próbnym, bo szukam jednak czegoś stabilnego.

Ktos Nowy wpis
@Zdzisiek

Jest umowa od razu i szansa na awans . Kierownicy będą teraz jeździć z gps w d...e i to prywatnymi samochodami. Będzie więc fala odejść.

Opinioo

@pracodawca Jakie są stawki na zastępcę kierownika lub kierownika na stacji CiecleK? Chciałabym tam złożyć cv.

PrausCirclek
@Opinioo

Zks średnio. Kierownik już ok zarabia

Opinioo
@PrausCirclek

@Pracodawca ale ja pytam się konkretnie ile! Sprzedawaca to jakieś 4500 brutto. To ile zastępca kierownika a ile kierownik?

Echo

Prawda prawdziwa. Kierownik jest multi pracownikiem, masz biuro na kasie, obsługujesz klientów, czytasz maile, zamawiasz i wprowadzasz dostawy. Na samotnej zmianie klibelki przelecisz, plac ogarniesz. Zastaąpisz niezdolego pracownika, ect. Miod malina ????

Ale żart.pl
@Echo

U nas kierownik nie poniży się do tego, żeby pracować na kasie, więc nie wiem skąd takie pomysły, że jest multi zadaniowy. Tylko tyle, że ma biuro w strefie kas, a tak naprawdę i tak jakby go nie było. Zero reakcji na jakiekolwiek problemy gdy grzebie w komputerze i udaje, że pracuje.

Ale żart.pl
@Echo

I nigdy kierownik nie ma samotnych zmian, więc bzdury piszesz i tyle.

Aga Nowy wpis
@Ale żart.pl

Jak kierownik nigdy nie ma sam zmiany? Ma, ma i wcale nie od święta ????

KoKo

Mati

Brawk brawo brswo !!!!!! Bardso dobrze tym narzekaczom napisałeś

Adek
@KoKo

Niech otworzą swoje firmy i staną się wymarzonymi pracodawcami dla swoich pracowników. A najlepiej niech sobie zrobią spółdzielnię i się w niej zatrudnią do kupy, będą mieli jak w niebie

@KoKo

To właśnie przez takich nieudaczników i dupolizów jest w tej firmie jak jest. Będziesz siedział cichutko i godził się na wszystko nawet na pracę za miskę ryżu. Jak ci się tak podoba to pracuj sam na wszystkich zmianach. Rób hamburgery, sprzątaj i rób wiele innych rzeczy. To właśnie Ty jesteś nieudacznikiem i tchórzem bo nie potrafisz bronić swoich praw tylko potulnie przytakujesz.

@Kujawianka

Może opowiesz jak Ty bronisz swoich praw i jak strajki organizujesz? Chętnie się dowiem

@Ekspert

Na pewno nie siedzę cicho i nie trzęsę się, że mnie zwolnią. Polecenia czasem wypełniam a czasem nie, bo nie mam zamiaru przemęczać się dla tej żałosnej firmy. Ataki typu zwolnij się jak ci źle radzę sobie darować. Chciała bym czasem żeby sami mnie zwolnili ale uwaga nie zwalniają !!! A czemu? A no temu, że już nikt nie chce przyjść tu do pracy na dłużej niż miesiąc ????????????

Tymek
@Kujawianka

U mnie tez na stacji była taka jak Ty. Wiesz jak płakała jak ja zwolnili ? Nagle circle było najlepsze

@KoKo

Marudo a jak firma traktuje swoich pracowników. Pojedyńcze obsady, na kuchni też , nie pełne etaty, itp. Wiecznie zadowolony pracowniku lub krawaciarzu z puławskiej . Realiów tej firmy nie znasz lub jesteś Sado nasi.

@Tymek

Nie strasz nie strasz bo .... Trzymaj palec dalej tylko czasem nie zginaj. Może Ci medal z tektury wytną.

Prezez
@Kujawianka

Kolejna co pracuje tutaj od 20 lat. Narzeka i czeka aż do niej przyjdą i zaproponują pracę marzeń. Bo sama się przecież nie zwolni. Ogrnaizatirma buntów i pragnąca żeby wrócił Statoil xD kocham takie jak ty

@Prezez

Wskaż gdzie narzekam. Ja tylko mówię że pracują tu ludzie, którzy nie potrafią się odezwać. Jak bym chciała to chyba jasne że już bym się dawno zwolniła. Ale po co mam umowę na stałe to poczekam na odprawę. Pozdrawiam wszystkich z bólem (usunięte przez administratora)

Dzul
@Kujawianka

Przecież nikt na siłę Cię nie trzyma. Zachowujecie się jakbyście byli w jakimś (usunięte przez administratora) bez możliwości ucieczki. A tu jednak taaa daaam! Tam są drzwi, droga wolna..

@Dzul

Przecież nikt Ci nie broni czytać ze zrozumieniem. Nie pisałam, że się chce zwalniać. A jak będę chciała to na pewno to zrobię.

Garbaty
@KoKo

Wybacz ale by pracować na stacji paliw nie musisz spełniać żadnych wymagań ani posiadać kierunkowego wykształcenia. Na start godzisz się pracować po 12 godzin w akordzie. Pracujesz także w niedzielę wolne od pracy, w święta, w sylwestra i nowy rok. Wynagrodzenie często ledwo przekracza poziom minimalnej krajowej. Wszyscy pracujący na stacji jesteśmy nieudacznikami życiowymi

@Garbaty

Wybacz , ja tak o sobie nie myśle i o swoich kolegach tez nie. Ktoś musi pracować na stacji, ktoś musi pracować w biurze , a ktoś musi zamiatać ulice. Kwestia jak podchodzisz do tego co w życiu robisz. Ja staram się robić to najlepiej jak potrafię , dla siebie, nie dla mojego przełożonego, bo mi kazał, dla siebie, i z tego czerpie satysfakcję. Współczuje tym wiecznie niezadowolonym , nieszczęśliwym ludziom.

Alex
@Kujawianka

Piszesz , ze raz pracujesz raz nie , jak ci się chce. A ja znam takie jak ty. Wiem dlaczego cię jeszcze cię nie zwolnili. Bo kłapać jęzorem umiesz tylko w takim miejscu jak to, a tak naprawdę to kiedy jesteś sama na zmianie z kiero to wylizujesz mu cztery litery i donosisz na innych.

@Alex

O kochany nie mierz wszystkich swoją miarą. Jak Ty tak postępujesz a wnioskuję że tak bo tak dobrze znasz temat to już twój problem.

@Kujawianka

Popłakałem się ze śmiechu. Kujawianka nie lubisz swojej pracy, nienawidzisz firmy w której pracujesz , czujesz się nie doceniana i siedzisz w niej , bo czekasz aż zrobisz im na złość i weźmiesz odprawę po zwolnieniu cię? Należy ci się Nobel za przebiegłość i logikę działania. Na złość mamie odmrożę sobie uszy, genialne! Jezu tacy ludzie pracują w tej firmie?

@Slazak

Nigdy nie napisałam że nie lubię swojej pracy ani, że nienawidzę firmy. Nie wiem skąd wysłałeś te informacje. A jak już pisałam jak chciała bym się zwolnić to bym to zrobiła. Nie trzeba się o mnie martwić.

@Kujawianka

O jakiej odprawie za zwolnienie mówisz?bo ja nie słyszałem żeby komuś odprawy wypłacali za zwolnienie z pracy. Jest okres wypowiedzenia który musisz przepracować , no chyba że cię zwolnią z wykonywania obowiązków bo nie będą mogli już na ciebie patrzeć????. Ty czytałaś kiedyś firmowy regulamin pracy ?

Darz
@Slazak

Zdarzały się odprawy, ale przy zwolnieniach grupowych. (jeszcze czasy Statoil)

@Slazak

Jak masz umowę na stałe dostajesz odprawę. Poczytaj kodeks i nie pisz głupot.

@Slazak

Odprawa pieniężna dla zwolnionych pracowników przysługuje jedynie wtedy, kiedy ustanie stosunku pracy nastąpiło na mocy wypowiedzenia wręczonego pracownikowi przez pracodawcę lub porozumienia stron, gdy przyczyna zwolnienia leży po stronie pracodawcy.

@Kujawianka

Jedyna odprawa jaka ci się należy to pośmiertna ale chyba nie o nią ci chodzi. Poczytaj regulamin pracy , mam wrażenie ze go na oczy nie widziałaś. Jeśli wierzysz w te bzdury , które piszesz to gratuluje intelektu

@Slazak

Nie wiesz kim jestem więc mnie nie obrażaj bo ja na swoim stanowisku znam kodeks pracy na pewno lepiej niż Ty. A odprawa się należy ale oczywiście nie będę Ci tego udowadniać pokazując wyciąg z konta. Pamiętaj że to tylko forum i pisać tu może każdy. A mi nie gratuluj intelektu ale lepiej zadbaj o swój bo jest w ciemnej .....

Darz
@KoKo

Pracodawca jak pracodawca on określa granice i ramy działania firmy, a to KS są bezpośrednim kreatorem atmosfery. Jeśli jest otwarty i szczery dialog z załogą to wydaje mi się, że i pracownikom sympatyczniej się pracuje. Załoga może w tym momencie radą sugestią służyć jak zorganizować system funkcjonowania stacji, aby jak najlepiej służyć realizacji celów, a było jak najmniej utrudniające życie pracownikom.

anonymus
@KoKo

(usunięte przez administratora)Niestety nie masz racji, jeśli w danym zakładzie jest źle, to w 90% przypadków(mówiąc metaforycznie) odpowiedzialny jest tylko właściciel i/lub kadra kierownicza. Pracowałem w kilku jak ja to nazywam Patologicznych Zakładach Pracy (u mnie w województwie jest mnóstwo) większość z nich należy dziwnym trafem do eks-komunistów, ich rodzin lub bogoczy, którzy chcą się jak najwięcej nachapać. W takich zakładach pracy cel jest tylko jeden właściciel musi się jak najwięcej zarobić, inaczej mówiąc zysk ma być jak największy (zazwyczaj kosztem pracownika). Co jest normą w takich patologicznych miejscach: 1. Podejście właściciela i kadry kierowniczej typu Hrabia na włościach, a chłop pańszczyźniany oraz ciesz się w że w ogóle ci płacę i jak płacę ci moje pieniądze to jesteś niewolnikiem. 2. Wykorzystywanie pracowników na maksa, także do wykonywania obowiązków nie związanych z pełnionym stanowiskiem. 3. Stawka minimalna. 4. Zatrudnianie w kadrze kierowniczej swojej rodziny i znajomych, którzy zazwyczaj nie mają kompetencji do pracy na tym szczeblu oraz często są zbyt "niedorozwinięci umysłowo" i kwalifikacyjnie, żeby zorganizować zakład pracy tak żeby funkcjonował normalnie i tak żeby nie tylko właściciel i kierownicy byli zadowoleni, ale także pracownicy niższych szczebli, co spowodowałoby poprawę funkcjonowania całej firmy. 5. Jak jest jakiś problem to zawsze jest wina pracownika, bo przecież właściciel i kierownicy są idealni. 6. Ciągła rotacja pracowników (więc jeśli widzicie, że regularnie pojawia się ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika do danej firmy, to nawet nie wysyłajcie tam cv, ciągła rotacja pracowników pojawia się tylko w złych firmach, co jest logiczne, przecież jeśli w firmie jest dobrze, to mało kto albo nikt z niej nie odejdzie). 7. Wałki na kasie. 8. Oszukiwanie podwykonawców. 9. Podejście typu jak ci się nie podoba to się zwolnij. 10. Przez złe warunki pracy i płacy, w takim zakładzie są zatrudniani pracownicy którzy są niekompetentni, nie mający kwalifikacji, alkoholicy, itp. towarzystwo, więc taki pracodawca, przez nich będzie miał złą opinie o pracownikach i będzie myślał że wszyscy pracownicy są tacy, a wystarczyłoby poprawić to co złe, nie być chciwym, wywalić niekompetentych kierowników i wtedy do pracy przyszli by normalni ludzie, a cała firma lepiej by działała. Na szczęście w Polsce jest już coraz lepiej z warunkami pracy, no ale niestety jeszcze istnieją te Patologiczne Zakłady Pracy i zapewne przez dwa lub trzy pokolenia jeszcze będą istnieć, bo w tych zakutych głowach nigdy nie pojawi się pomysł, że może lepiej jest zmienić podejście do pracownika, polepszyć warunki pracy i wtedy przyjdą lepsi pracownicy na długi okres czasu lub na stałe i cały zakład pracy, będzie lepiej funkcjonować, kosztem trochę mniejszego zysku. Niestety chciwość, nadmierna miłość do pieniędzy i zbyt wysoka samoocena odbierają rozum i umiejętność logicznego myślenia. No na koniec życzę Polsce i pracownikom, aby te wszystkie Patologiczne Zakłady Pracy poupadały, czym prędzej i żeby na ich miejsce nie powstały nowe.

Marta.29.
@KoKo

Zatrudnij się na jednej cwaniaczku. Sam zobaczysz, że wina nie leży po stronie pracowników chyba, że mamy do czynienia z osobą fałszywą. U mnie jest to samo. Kierownik nie pomaga, (usunięte przez administratora) na godzinach. Popracuj a potem się wypowiadaj.

@Darz

Odnoszę wrażenie ,ze za to ze w Kongo szarańcza zeżarła kukurydze tez odpowiada kierownik ????

@Marta.29.

Jasne wszyscy pracownicy są niewinni, zawinili inni.

Joe
@KoKo

Wszystkich chcących przeżyć niezapomniane emocje niczym rolercoster i lekcje życia zapraszam na dniówke na stację w Przemyślu lub dla naprawdę twardych na nockę (oczywiście jednoosobowa) emocje gwarantowane jak również mokrą koszulkę i ćwiczenie pęcherza. Nie wiedziałem że człowiek może nie sikać 9 godz. Na następną nockę biorę słoik po ogórkach... ????. Nie wiem ile ludzi musi przyjść na stscje i ile kasy musi być w szufladzie żeby nasza biedna firma dała dwie osoby na noc. Ale widać ze nawet prawdziwa wojna na UA i,, mała wojna na nocy jeden kasjer kontra masa klientów,, nie zmienia nic w myśleniu naszych ciężko pracujących szefów (zdalnie już prawie dwa lata). Ale jest dobrze dwie osoby się zwolniły jakiś czas temu i za trzy tygodnie zwalnia się dalsze dwie osoby. Reasumując,, Brawo WY,,!!!!

@KoKo

Spróbuj coś zmienić w pojedynkę, ludziska się boją zawalczyć solidarnie. Widocznie te czasy minęły. Brak solidarności w pracowniach powoduje flustracje że jest źle i brak nadziei na poprawę. Proponuje zmienić firmę z puławskiej w Wa,w. Na inne stanowisko pracy. Choć by Orlen przynajmniej nocki podwójne i całe etaty. A ci krawaciarze z Warszawy niech sami zdalnie poprowadzą serwisy.

były sprzedawca
@KoKo

Szczerze powiedziawszy pracowałem w tym bagnie 10 lat , zatrzymywało mnie tylko to że miałem świetną ekipę z kierownictwem włącznie , warunki pracy co do finansów i ilość pracy w pojedynkę (nocki) to dramat i wyzysk! Na szczęście los zmusił mnie do opuszczenia szeregów i życie jakby piękniejsze

Qmpel
@KoKo

Ej, No nie gadaj, ze się przejmujesz opinia innych na gowork i masz potem gorszy dzień? Ale to tak na marginesie. Ja sadze ze po prostu „opiniujący” liczył na cuda wianki, nie do końca wszystko rozumie, a w szczególności regulamin. Trochę zbyt strachliwy jest i to się właśnie tak objawia - boi się iść do kibelka.

Oli
@KoKo

Dużo ci płacą za te fejki i lizanie (usunięte przez administratora) puławskiej? Ilu was tu jest podstawionych przez biuro żeby ludzie przypadkiem się nie skrzykneli i nie zaczeli bronić.To co się dzieje w firmie to żenada . Kierownictwo zarabia naszym kosztem i cięciami bo na nic innego ich nie stać. A szykują jeszcze więcej i będzie jeszcze gorzej. Czas sie obudzić i przynajmiej próbować bronić.

Jaga
@Oli

Masz racje to z biura piszą te odpowiedzi do niezadowolonych pracowników. Trudno żeby ktoś ze stacji był zadowolony z tego co sie dzieje.

P. Tomaszewski
@KoKo

Tu jest idealny przykład bycia społecznym (usunięte przez administratora), często tankuje i wpadam na wasze stacje, to ile nasłyszałem się aż mi przykro, „odgórni” pracownicy lecą po bandzie i dobrze że ludzie mają możliwość mówienia o tym głośno! W Polsce wasze stacje to jedna wielka (usunięte przez administratora), którą pracownicy trzymają jeszcze, paliwo macie słabiej jakości, jedzenie i zero przydatnych artykułów, ceny swoją droga, jak usłyszałem pomysły regionalnej to aż nie mogłem uwierzyć iż tak (usunięte przez administratora) osoba może mieć takie stanowisko, nawet pracownicy mówiąc nie mogli ze śmiechu, mimo że mnie to przerażało, jeszcze warto dodać sam fakt że jest jedna osoba na zmianie, raz myślałem że szału dostanę bo jakieś (usunięte przez administratora) wzięło po 4 hot dogi i wszyscy stoją i czekają, klientów i pracowników macie w poważaniu, nie polecam

Banderas
@KoKo

Odpowiem tobie buraku na Twoje zarzuty. Wież co to jest współuzależnienie? Tak to działa wsiadasz do jednego wagonu poznajesz ludzi zawiązuje się więź i nie chcesz przesiadać do kolejnego bo nie wiesz kogo tam spotkasz. Zrozumiałe dla ciebie? W tej firmie jak i w 90% innych jest to samo. Zwiększamy obowiązki i patrzymy ile się da wycisnąć z człowieka. Jak już nie może pada na mordę szukamy innego może on sobie poradzi. Daje radę to coś mu dołożymy. Czy stacja paliw Cirkle K to stacja paliw czy może fastdfood? Albo tamkuje paliwo albo przyjeżdżam na zakupy i coś zeżreć. Ludzie tam i w innych firmach są pod presją i to ogromną. Takich człowieka doczekaliśmy

Xdtroche Nowy wpis

Leon

Odszedłem z Circle K i żałuję. Żałuję,ze tak późno ????????????

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu handlowego elektroniki
Wrocław
ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Kaśka

Mam pytanie do osób pracujących na franczyzowych stacjach, które pracują powyżej 7 lat na stacji. Czy dostajecie więcej- dodatek - za taki staż pracy ? Ile Wam wychodzi za godzinę ? Chodzi mi o stanowisko sprzedawcy.

@Kaśka

Po 10/15 a nawet po 20stu latach nic więcej nie dostaniesz, ty możesz pracować 15lat a przyjdzie młody nowy pracownik i dostanie tyle co ty

@Kaśka

Nic więcej nie ma za taki staż pracy. Ci co pracują 10,15 lat mają taką samą kasę jak ci co pracują rok czy dwa. Czasem zdaża się że starszy sprzedawca ma 100 zł brutto więcej, ale ja pracuję ponad 8 lat i nie mam starszego sprzedawcy,także ten ... Szukam innej pracy, ale tu gdzie mieszkam nie jest tak łatwo o znalezienie nowej, niestety.

@Ddd

Dzięki za odpowiedź Już myślałam że to ja nie umiem się upomnieć o swoje, ale jak widać nie tylko u mnie tak jest. Przyznaję że w ostatnim czasie myślę o zmianie pracy, bo do emerytury na najniższym nie wiem czy dotrwam.

@Aga

Dzięki za odpowiedź. W tej sytuacji też będę rozglądać się za nową pracą, bo nie wiem czy na najniższym wynagrodzeniu do emerytury dotrwam.

Nikola

Pytanie mam. Słyszałam że za to że wyszkoli się kogoś i ten podpisze umowę dostanie się jakaś kase? Czy to prawda i na jakie pieniądze można liczyć? Pół roku temu szkoliłam dwie osoby i kasy nie dostałam,a pracują do dziś.

@Nikola

To że szkolilas jeszcze nic nie znaczy, jak by ktoś był z twojego polecenia zatrudniony to tak dostała byś kasę ale nie za szkolenie

W_Cyrk(l)u
@Nikola

Nie Ty dostaniesz te pieniądze ???? możesz pomarzyć ja szkoliłam i też nie dostałam. Dostał zapewne zastępca kierownika, albo kierowniczka..

W_Cyrk(l)u
@Ddd

Nie do końca, było nawet szkolenie na WD dla przyszłych szkolących nowego pracownika. Ja je ukończyłam i na końcu szkolenia była informacja o tym że jeśli dostaniesz osobę którą masz wyszkolić to dostaniesz za to dodatkowe pieniądze. Ale ty szkolisz, a pieniążki zgarnia ktoś inny.

@W_Cyrk(l)u

Dokładnie tak może być więc nie warto szkolic, kierownik chce niech sam szkoli, a później statyści stoją za kasą i nic więcej nie zrobią a kasę brać to każdy chce

Nikola
@W_Cyrk(l)u

Dzięki. Czeka mnie rozmowa z kierownikiem. Wróciłam do szkoleń i wyraźnie jest tam powiedziane że należą się mi pieniądze. Także czas się upomnieć o swoje...

Radek

Pracowalem jeszcze za Statoila, dzisiaj z ciekawosci sprawdzilem co i jak u Was… uciekajcie z tej firmy, bo widze (tzn wnioskuje po Waszych wpisach) ze jest coraz gorzej. Sam pracowalem 2,5 roku na pol etatu… kierownictwo mialem super, ale tyralem jak wol gdyz po za kierownikiem bylem jedynym facetem wiec mycie placu, myjni nalezalo do mnie (moze dwie kolezanki nie baly sie pobrudzic rak). Zazwyczaj brakowalo mi kilku godzin do pelnego etatu a zarabialem kilka stow mniej od kolezanek na pelen etat.. W tym roku bedzie 10 lat jak sie zawinalem- zycze Wam tego samego! Pozdrowienia!

....

Powiem tak praca na dniówce 7-19 jeszcze jakoś ujdzie, ale nocki to jakaś masakra. Ciągle tylko czepianie się, że usiądziesz i odpoczniesz. Może tak "góra" popracowała by troszkę i zobaczyła jak to jest stać na kasach i zapieprzać po 12 godzin. Ciągle tylko, że coś jest robione źle, a nikt nie usłyszy dobrą robotę robicie. Na stacji pracują ludzie, a nie roboty i nie zaszkodzi aby szanować to co robią i ile ciężkiej pracy muszą wykonać na życzenie innych...

@circle K
@....

Jestem klientem stacji i uważam, że jedna osoba na nocnej zmianie a nawet po południu to jest absurd. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Mick

(usunięte przez administratora) mają gdzieś czy jest jedna czy dwie os na zmianie- grunt,żeby się kręcił interes i jak zrobić żeby nie stracić płacąc trollom jak najmniej; regionalni są tak kompetentni,że zatrudnia sie korposzczury z innych firm i daje się im wypasione pensje + (usunięte przez administratora)

Ksawery
@Mick

Rozumiem że nie jesteś zadowolony z wypłaty. Firma nie zapowiedziała podwyżek po nowym roku? Wiem że minimalna rośnie ale dadzą też coś od siebie? Jak takie zniechęcenie wśród ludzi to są dodatkowe benefity żeby zmotywować pracwników?

@....

A czy za zmianę nocą można chociaż otrzymać jakieś lepsze wynagrodzenie? Czy zarabia się tyle samo co za dnia? Tak w ogóle, to da się pracować tylko na jedną zmianę? Myślę nad złożeniem CV.

Ggg

Mas, dodatek.,niewiem.jaki teraz od stycznia, ale wcześniej kwota była w porządku.

7 zł brutto do godziny.

@Aga

Za nockę tak?? A ile za godzinę w ogóle brutto jest od stycznia? To bym już sobie dodała, ile w sumie za nocną zmianę wychodzi tak "hurtem" :)

Aga

Ja nie mam stawki godzinowej, tylko miesięczną. Wszystko zależy ile masz lat. Z tego co wiem to stawka jest w granicach 21.5-23.5

@Aga

W 2024 od 25 do 30 brutto za h.

Zawsze coś dostawaliśmy na święta,a w tym roku cisza dziwne

Ddd

Firmę już nie stać, sami szukają by jak najwięcej zarobić, a ostatecznie wymienia flotę aut na inną markę dla regionalnych i siebie

Nie chce się kierować jakimiś starymi ofertami z 2011 na konserwatora maszyn i urządzeń, dlatego wszedłem tutaj zapytać. Jakie warunki na tym konkretnym stanowisku, jeśli chodzi o umowę i stabilność zatrudnienia? Szukam czegoś pewnego .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracownicy w Circle K Poland dogadują się między sobą?

Majwojs
@Emma

Ankieta myvoice - derektorzy wierzą w nią jak w Boga a to ściema jakiej mało… cóż z wiarygodności tej ankiety kiedy kierownik sam za całą załogę wypełnia ankiety żeby mieć super wynik- sprawa wychodzi na jaw a pseudoregionalny( bo gość kompetencji nie ma za grosz-chyba ze w obiecywaniu gruszek na wierzbie) daje podwyżkę takiemu KS czy inna kierowniczka ,która stoi za plecami pracownika,który ankietę wypełnia to jak na takiej stacji ma nie wyjść 5,0 ? Oczywiście wspomniane towarzystwo dalej pracuje …

@Majwojs

Przecież na plakatach są kody QR każdy ma prawo do wypełnienia ankiety. Ludzie nie bójcie się szczerze na nią odpowiadać!. Masz rację , bo w każdym regionie jest ten sam (usunięte przez administratora) Ale myślę, że już nie długo. Ludzie sami będą odchodzić bo Prace za takie pieniądze to znajdziemy w sumie wszędzie..

Majwojs
@Emma

To, że stacja dostaje pocztą plakat myvoice’a z kodem QR nie znaczy ,że ten plakat wisi na każdej stacji … zwłaszcza jak chcesz mieć wynik 5,0 i marzy ci się uścisk dłoni dyrektora …

@Emma

W tym całym badaniu zadowolenia pracownika nikt nic nie napisze bo pytania są tak samo sugestywne jak w ostatnim referendum. Oczywiście możesz sobie popisać "uczciwie" na końcu ale skończy się to tym że Kiero dostanie po uszach, ale zmieni to tylko tyle że będzie się bardziej czepiał i karze wymyślić program naprawczy. Słupki mają się zgadzać w tej firmie i nie ważne jak to jest osiągane. Podsumowując zadowolenie stacyjnego "Trola" na poziomie 3,5 jest wystarczające bo przecież zapierdziela za najniższą krajową, a warszawkę tylko to interesuje.

@Depeches

@Wkurzona

Oooo u mnie ta sama sytuacja dosłownie !

Kijwmrowisko
@Wkurzona

Wygląda to w ten sposób, że albo z Warszawy wcale nie dzwonią do klienta, kiedyś zdarzały się przypadki że osoba robiąca zgłoszenie była jakby nie dopisana do zgłoszenia tylko ktoś sobie zgarniał kasę. Często jest wina klienta bo nagle mu się coś odwidzi i stwierdzi że nie chce mieć jednak jednej z tych kart. Zdarza się że trzeba się upominać o telefon do klienta jeśli klient powiedział że akurat w tej chwili nie miał czasu. Ponadto trzeba doliczyć czas od podpisania umowy . To że podpisze umowę to jedno ale klient musi otrzymać kartę , PIN i to również przedłuża czas oczekiwania, i przede wszystkim musi ją raz użyć. Wszystko to sprawia że skuteczność maleje diametralnie, bo albo jest rozciągana w czasie, albo nie ma jej wcale. Możesz zrobić rocznie ponad 50 zgłoszeń ile Ci wpadnie do kieszeni, to już trzeba samemu się domyśleć.

Łucja

O kurczę i co wtedy jak to załatwić?

@Kijwmrowisko

A może jest jakiś kontakt do kogoś na górze, żeby to sprawdzić, bo kierownicy robią z tego wielką tajemnicę i może wtedy się wyjaśni sytuacja

Kijwmrowisko
@Wkurzona

Jest, tylko nie wiem czy osoba od kontaktów jest jedna czy na region. Jeśli chcesz to podpytaj się jak możesz się skontaktować osobiście z przedstawicielem od prepaid/routex kierownika o numer e-mail do takiej osoby.

Ola
@Wkurzona

Dużo klientów bardzo zainteresowanych rezygnuje z powodu zawiłości wyrobienia karty a my na tym tracimy. Zyskują za to inne koncerny bo w końcu tam trafiają ci klienci. Ale to nie dociera do zadufanych w sobie bufonów z puławskiej którzy potrafią tylko zarabiać na cięciach modelu pracy, czyli na nas. Sami za to nie muszą oszczędzać i bawią się na wycieczkach i spotkaniach za ciężko zarobioną przez nas kasę. Tu się nic nie zmieni poza modelem pracy....na niższy oczywiscie.

@Kijwmrowisko

Przedstawicieli jest sporo i system losowo im przydziela zgłoszenia. Nie ma podziału na regiony, miasta itp. Kierownik może sprawdzić kto dokładnie zajmuje się twoim zgłoszeniem i napiac do niego albo zadzwonić i zapytać o powód np. Odrzucenia

@Kijwmrowisko

Niestety zbywają człowieka jak chce się coś dowiedzieć, więc jak by ktoś posiadał jakiś namiar , to była bym wdzięczna. Takie to wszystko jakieś dziwne i tajemnicze.

Gizmo
@Wkurzona

Ja miałem podobnie. 15 formularzy bo kiero cisnął. A naradzie zero bonów.

@Gizmo

Że pozyskane to jedno, potem musi zostać zatwierdzony że spełnia wymogi, następnie wysyłają umowę i kartę, a na końcu pin. Czas sobie płynie i jak już właściciel użyje tej karty przynajmniej raz, zakończy się miesiąc rozliczeniowy, i łaskawca w centrali to wyłapie, to na mail kierownika przyjdą bony do przekazania dla Ciebie. Powodzenia.

@Wkurzona

Witam, przeczytałem mnóstwo komentarzy i ciężko sobie wyrobić zdanie, bo w sumie te wpisy były opublikowane jakiś czas temu już. Pracuje ktoś z was obecnie w dziale IT? Jaka pensja brutto jest oferowana (podstawa + dodatki) na stanowisku Java Developer? Można się spodziewać wyższe stawki np. po roku? Jaką umowę proponują, uop czy b2b?

Masa

I godziny z modelu się sypią. Brawo Szefowie. Gratuluję pomysłu na oszczędzanie. Czas może żebyście to Wy stanęli na kasie przy takich mode ach jak proponujecie. Czasami odnoszę wrażenie że zarządza a Nami id...... i. Życzę Wam Domowych Świat.

Mati
@Masa

Co masz na myśli? Dużo wam ucieli na grudzień???

Ktos
@Masa

Na kryzysie najwięcej się zarabia ale tylko krótką metę. Pewnie zarząd nie pozostanie z nami długo .

Masa
@Mati

@Masa

Sobie nie zmienia krawaciarze modelu pracy na gorszy

joe
@Rowerzysta

Popytajcie ty i tam i jak sie dowiecie ile firma dostała kasy z tarczy to Wam szczeki opadna. Duzo dostali a płacza jak noworodek obsrany i nie przebrany. A ludziom zabrali kase 3 miechy na 3/4 etatu a sami pochowali sie w domach jak szczury. Dramat , wstyd, hanba - Warszawko!!!

Kierowca
@joe

Galopująca bezczelność! Na czym to stacje paliw rzekomo straciły? Która przez pLandemię była zamknięta?

Iga

Czy u was też regionalny ciągle zwleka z akceptacją grafiku? Wiecznie nie jest na czas? Kierownik wysyła w odpowiednim terminie a problem jest u regionalnych ,którzy nie akceptuja gonna czas. Dziś już 27 a grafiku jak nie było tak nie ma ????

@Iga

Jeżeli jest to regionalny z regionu RZE to napewno! Mimo kar ze strony PiPu -łamiania prawa pracy kierownictwo nie do ruszenia. Albo pogodzić się z taką polityką (usunięte przez administratora) albo zmienić pracę…

Iga
@Mick

Nosz kurde, dziś 28 a grafiku nie ma. Lecą sobie z ludźmi w kulki.

@Iga

A dlaczego nie zgłosisz tego faktu do PIPu zamiast pisać o tym na Goworku ? Zgodnie z KP na tydzień przed końcem miesiąca masz mieć grafik -tj twoje święte prawo!

Oki

Teraz na stronie szukają sprzedawcy widzę, obiecują umowę o pracę, myślicie że od razu dają UOP ? Bo w wielu firmach to musiałam najpierw jakiś taki okres próbny przejść na zleceniu, a potem dopiero może się przechodziło na umowę o pracę. Ciekawe jak tutaj, najlepiej byłoby od razu mieć

@Oki

Jest ja wszędzie najpierw trzy miesiące, potem dopiero w zależności od kierownika dostaniesz roczną albo bezterminową.

@Oki

Tylko i wyłącznie umowa o pracy od 1 dnia. 0 umow zleceń i innych dziwnych nie ma w Circle K

qwerty

Okej, pracownicy stacji... A czy ktoś z Business Centre może podrzucić uprzejmie stawki Java Developera? Ile można uzyskać w ramach rocznego bonusu? I tak dalej, i tak dalej, bo wymogi są na trzy akapity, a oferta na jeden akapit i to suchy, więc może się ktoś z IT rozpisze?

Frac
@qwerty

Te ogłoszenia programistów javy wiszą tam od miesięcy. Zatrudniają przez firmy zewnętrzne, które robią na tym kokosy. Jak jesteś na B2B to pośrednikowi wystawiasz FV i delegowany jesteś do siedziby klienta na Puławską. Firma nie chcą sobie zaprzątać głowy podpisywania umów z JDG i pracuje tylko z dużymi firmami zrzeszających programistów. Jako kontraktor nie masz żadnych rocznych bonusów bo te przysługują tylko na umowę o pracę. Wymagania z kosmosu, test kompetencji jakbyś miał robić AI w Google, a potem siedzisz z palcem w nosie jak wpada jedno realne zadanie tygodniowo na kilka osobowy dział. Wymyślanie tasków z jirze, żeby było co pokazać sławnemu latino w USA dla uzasadnienia dalszego rozwoju bezużytecznych projektów.

Ewelina

Jestem na wychowawczym i nie podpisałam żadnego oświadczenia o dochodach , kierowniczka o niczym nie informowała, koleżanki mówiły,że coś podpisywały ... Dostanę bony na święta? Kiedy mają byc?

Mariusz

Powinnaś dostać. W mailu było info ze wszyscy pracownicy dostaną. I wszyscy mieli podpisać oświadczenie o dochodach do 15.11. Wiec twoja kierowniczka zawiniła tutaj. Pisz do niej!

@Ewelina

Napisz bezpośrednio do biura kontakt masz na pasku z wypłata na dole i zadeklaruj zarobki

Klient

Klient stacji paliw Ruda Śląska ul Księdza Niedzieli. Przestrzegam wszystkich przed tą stacją, ponieważ zostałem (usunięte przez administratora) dwa razy. Promocje, które robi ta stacja, jest (usunięte przez administratora) klientów w butelkę. UZASADNIENIE: Weekendowa promocja na zakup paliwa wygląda w ten sposób, że wlewając do zbiornika paliwa np:20 litrów, wlewasz 17 litrów, jak widać myślisz, że wlałeś 20, a niestety dystrybutor (usunięte przez administratora). Dwa razy uczestniczyłem w tym (usunięte przez administratora) i więcej nie będę uczestniczył, za to ostrzegać ludzi będę. Do sedna opiszę sytuację: Do mojego zbiornika paliwa gazu nie wejdzie więcej niż 33 litry gazu. Instalację gazową mam założoną w autoryzowanej stacji STAG. Instalację posiadam od 2017 roku i tylko dwa razy zatankowałem po 37, litrów gazu. Gdzie? Oczywiście na stacji w Rudzie Śląskiej przy ul Niedzieli. Ostrzegam wszystkich przed tą stacją. Mój kolega również zatankował benzynę do końca zbiornika, gdzie ponad 4 litry więcej mu weszło niż ma zbiornik pojemność fabryczną. I na tym polegają te promocje?

Mariusz
@Klient

Pewnie zawor, który ma zablokować przy 80% szwankuje i wpuszcza więcej. Cała filozofia ... wielce (usunięte przez administratora) człowieku. I ta renowoana instalacją STAG, która jest najtańsza i montowana u co 2 Janusza

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 7 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042