Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Viola

Hej. Pracuje na circle k drugi dzien. Mam problem z kasą czy moze ktos odpowiedziec mi na kilka pytan na mailu violus23@o2.pl

@Viola

Nie prościej zapytać swojego KS czy koleżanek lub kolegów po fachu z dłuższym stażem ?

Viola
@AngryB

Nie, bo teraz ide do pracy za 10dni, a chciala bym przez ten czas to opanowac.

@Viola

Jest wymagana liczba godzin szkoleniowych. Jak Będziesz w fabryce dużo pytaj.

Dno

Polecam pracę ludziom,(usunięte przez administratora) dla których nie ma żadnych norm moralnych lub desperatom. Pracę w Cirkle K bardzo łatwo dostać bo nie ma żadnych wymogów ! TAK - ŻADNYCH. Kierownictwo poniżej przeciętnej intelektualnej - nie napiszę prostactwo. W firmie jawny mobbing. Nie ma żadnego działu HR, którym zajmowaliby się profesjonaliści - no ale jak ma być taki dział skoro firma tnie koszty na wszystkim? Na etatach nocnych i bezpieczeństwie pracowników również !!! UMOWY NA NIEPEŁNE ETATY, PRACA NA CAŁY ! Płacenie za paliwo klientów złodziei i codzienne nękanie to standard. U mnie koleżanka płakała na zmianie przy kliencie, po tym jak "pani" kierownik ją zrugała z błotem za kolejną kradzież paliwa i kazała zapłacić - brawooo myślę, że klienci słyszeli jak kierownik gnoi pracownicę ! Kwestie BHP praktycznie nie istnieją kwestie sanepidowskie są naginane - np odświeżanie zleżałych kanapek... (usunięte przez administratora)

@Dno

Co do pierwszej części wypowiedzi - dostać prace na cyrklu to żaden wyczyn... to ,ze na start dostajesz podstawę taką samą jak ktoś ze starzem kilkuletnim to jest dopiero coś ! Co do mobingu - zgadzam się w 100% Co do płacenia za kradzież paliwa - gdzie jest napisane ,ze to wina sprzedawcy i ma za to zapłacić ? Kwestie BHP czy sanepidowskie - jak ma być audyt to wtedy się maluje trawę na zielono , obcina czy ściąga hybrydy i zamiata (usunięte przez administratora) po dywan , ale to chyba tez stało się standardem ?

Rombe
@Dno

Pamiętam jak dziś. Gdy koleżanka zapytała do HR w Warszawie gdzie jest premia, która powinna być naliczona do wypłaty owa Pani z Warszawy stwierdzila, powiedziała, że premia jest ale jej nie widać xD.

Marzenie?
@Dno

Nawet ha w to nie wierzę, że każą wam płacić za ucieczki, nigdzie tak nie ma. Przerwy robić można sobie w nocy. Zamykasz stację, blokujesz dystrybutory i nasz wyejbabe. Przerwa to przerwa. Musi być nieprzerwana, a nie między klientami. Nikt Ci nie zabroni, a kto będzie sprawdzał i pilnował? ????

@Marzenie?

Czyli na dniowce to juz przerwy nie mozna zrobic? ????????

@706

U mnie na dniówce czy nocce to koleżanki i koledzy facebooka przeglądają , gadają przez tel w przerwach między obsługa klienta , robią przerwy na jedzenie(więcej niż KP przewiduje) bądź papieroska , jest czas żeby poplotkować ze współtowarzyszem ze zmiany a na nocach jedno czuwa drugie śpi i tak na zmianę ... a Wy tu o jakichś cięciach modeli pracy ?!?

Aa no to fajnie masz.

Teresa
@Marzenie?

U nas każą płacić za paliwo jak klient podejdzie do kasy, nie przyzna się że zatankował, (a czasami jest tak że wszystkie dystrybutory są zajęte), kupuje coś w sklepie i wychodzi. Twój błąd bo się nie zapytałeś czy tankował i płacisz. Ale czasami, będąc samemu na kasie, mając kilometrową kolejkę, gdy musisz robić milion rzeczy na raz Poprostu zapominasz.

Teresa
@Teresa

U nas pojedyncze nocki i latasz od początku do końca zmiany żeby zdążyć ze wszystkim, papierosek i jedzenie między klientami, inaczej się nie da, tak samo na dniowce. Nie mówiąc już o tym że dniowki to wyjątki, chyba że w weekend, w tygodniu na dniowce KS I ZKS do 14-15.

Teodor

Mam pytanie jak jest teraz z z-ca kierownika, jakie ma obowiązki i jak pracuje? Czy to normalne że pracuje tylko od pn do pt, tylko na ranne zmiany, weekendy i święta wolne? Przychodzi do pracy kiedy chce I tak samo wychodzi, jak się mu podoba.

@Teodor

W moim regionie 1-2 zmiany w weekend. Reszta w tygodniu. Obowiązki takie jak kierownik, jedynie bez załatwiania spraw urzędowych. Nocek zastępca nie robi- tylko w jakichś wyjątkowych sytuacjach typu dużo ludzi nna L4

@Ekspert

A jak ze świętami, że zmianami? Z tego co mi powiedziano to z-ca kierownika nie może przychodzić na zmiany popoludniowe.

@Ekspert

U Was też tak jest że z-ca kierownika z premii stacji dostaje połowę A reszta jest dzielona na pozostałych np. 1000 zł jest premii stacji, z-ca dostaje 500 a drugie 500 jest dzielone na cała resztę załogi?

@Teodor

Nie ma stacji, na której byłoby 1000 zł premii we wspólnej puli. Zastępca nie ma w badaniach wpisanej pracy w porze nocnej. Więc Nie powinien pracować w nocy,.Czyli 22-6. Jeśli chodzi o święta .. to.firma nie wymaga od zastępcy pracy.

B.
@Teodor

Dziwne... u nas chodzi czesto w normalne dni na 12 h...7-19, 14-21 i to jest normą... chyba że nie ma kierownika to ma 8h za niego, ale często 12stki, żeby mieć wiecej wolnego

Luca

Są stacje gdzie jest 1000 a nawet potrafi być więcej

@Luca

No i właśnie chodzi o to czy to normalne że zastępca dostaje połowę tej premii, tym bardziej że to reszta załogi się stara i pracuje za 10-ciu A z-ca ma to gdzieś, najchętniej w ogóle by nie stał na kasie tylko siedział w biurze.

@Ekspert

Nie wprowadzaj w błąd. Są stacje, które mają premie 7-10k z czego 20% idzie na pulę uznaniowa, więc zdecydowanie powyżej 1000zl. Premia uznaniowa jest zwiekszana o zadaniowke, która wyrobi KS oraz w przypadku L4 może byc o zadaniowke pracownika, który byl na zwolnieniu lekarskim w danym mcu. W większości regionów KS przesyła premie do akceptacji regionalnego. Zadna osoba nie powinna dostać więcej niż 40% z puli premii uznaniowej. O tym w jakich godzinach pracuje zastępca i w jakie dni decyduje kierownik. Wszystkich pracowników stacji obowiązuje grafik. W każdym miesiącu grafik jest wysyłany do regionalnego, ktory go akceptuje (zatwierdza w timegripie).

@Teodor

Jakiej odpowiedzi oczekujesz na forum? Zróbcie zebranie i omowcie temat (możecie zaprosić regionalnego) Na wcześniejsze pytania odpowiedzi masz wyżej :)

@Karol

Zanim zaczniesz pisać pierdoły to poczytaj procedury. Limit 40% premii na pracownika został zdjęty 2 lata temu. Teraz KS może dac nawet cała premię uznaniowa 1 osobie

Damian
@Teodor

Zgadzam się! W ogóle z jakiej paki zastępca dostaje coś z puli sprzedawców. Poza tym wrócę do poruszonego już tutaj zabierania premii sprzedażowej będąc na zwolnieniu. Jakim prawem? Przecież będąc na zwolnieniu automatycznie jestem pozbawiony sprzedaży więc nic nie wyrabiam. To dlaczego ma być zabierana premia, którą ktoś wyrobi jak wróci po L4 lub przed. KPINA!

@Damian

Bez względu na to ile jest tej premii, nie mówiąc już o tym że nie są one wywieszone do wglądu pracowników, chyba że przyjeżdża regionalny i to nie zawsze, z-ca dostaje połowę z tego.

@Damian

A czy na innych stacjach też jest tak że KS i z-ca codziennie pracują na rano powiedzmy do 15 (jeżeli chodzi o KS to rozumiem) A cała reszta robi tylko popołudniówki i nocki?

@Teodor

Z tego co pamietam, był taki wymóg żeby godziny pracy KS i ZKS były tak zaplanowane aby nie pracowali oni „razem” więcej jak 4h, ale wszystko można obejść ;) co do premii dla ZKS zgadzam się,ze nie powinna być ona udzielana z puli dla sprzedawców. Powinno to działać tak jak u KS na zasadpzie premii kwartalnej przy określonych wymogach. Niestety temat premii dla zastępców nie jest ważny dla firmy i jest jak jest. A jak u was wyglada kwestia pracy zastępcy w niedziele niehandlowe ? Mają wolne weekendy czy pracują w takie niedziele ?

@Ekspert

W regulaminie ani w instrukcji premiowania nie ma słowa, że w ogóle jest coś takiego jak premia uznaniowa - czy to znaczy, że jej nie ma? W wielu regionach cały czas obowiązuje zasadą (moim zdaniem słuszna) jest, że żaden pracownik nie otrzymuje więcej niż 40% z puli uznaniowej. Kilka razy zdarzyło, się że regionalny interweniował gdy ten procent był przekroczony i KS musiał dokonać korekty podziału premii. Być może w niektórych regionach regionalni nie mają pojęcia jak rozdziela KS premie. U mnie wymagana jest akceptacja. Co do "pierdół" - napisales, że info o bonach zamieścił sprzedawca - no nie, Darek nie pracuje na stacji - napisales, że nie ma stacji, które mają ponad 1000zl premii uznaniowej - no też nie :) pracujemy w jednej firmie i fajnie, że są osoby z różnych regionów i można podyskutować. pozdrawiam :)

@AngryB

Ten wymóg to chyba bardziej w planach był, u mnie nie było to w ogóle egzekwowane... I podejrzewam, że kolejny pomysł umarł śmiercią naturalną. Przy obecnych modelach pracy, czasami przez cały dzień jest tylko ZKS i KS ;)

@Teodor

Teodor i Damian A nie możecie zrobić zebrania i przedyskutować takie tematy? Zaproście regionalnego i być może dojdziecie do wspólnych ustalen z kierownictwem.

@Karol

A temat niedziel wolnych od handlu i pracy zastępcy w tym dniu? I jak to jest w końcu z tą pracą na noce u zks?

@AngryB

Nie przypominam sobie wytycznych co do grafiku dla ZKS. Generalnie jest to kwestia ustaleń z KS. W wiekszosci stacji, które znam ZKS głównie pracuje pn-pt, bez nocek. Jak są problemy z grafikiem to wtedy ZKS czy KS też przychodzą w weekend do pracy.

Tak

ZKS
@Teodor

Awansuj na ZKS, a nis szukasz kto ma lepiej,.kto gorzej. Pamiętaj- możesz osiągnąć wszystko.

@Teodor

Może zajmij się swoimi obowiązkami. I dokładnie je przeczytaj bo napewno nie do końca je znasz.

@Teodor

Nasz zastępca nie pracował w święta dopóki nie zmienił się kierownik. Więc TAK- zastępca pracuje i w święta i ma zmianach popołudniowych.

Dar

KS i KR to widzą, ale nie do nich należy decyzja. U nas najlepszym rozwiązaniem był dodatek nocny, ale w związku z tym, że minimalne wynagrodzenie wzrasta to za moment ten obecny dodatek nie będzie pokrywał tych 20% kodeksowych.

@Dar

Mocno przesadziłeś i wprowadzasz w błąd. Dodatek za godziny nocne wg kodeksu to 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia (w przyszłym roku będzie to 2600zł) W zależności od normy miesięcznej dodatek wynosiłby 2,95-3,25zł. 2600 zł / 160h x 20% 3,25 zł

@Karol

@ Karol Pamiętasz to co obecnie rządzący zapowiedzieli, że wkrótce będzie 4000. A tak a'propo, wchodziło to jak minimalna była około 2000 więc ten dodatek też inaczej ważył.

@Dar

Nominalnie ma mniejszą wartość, co nie zmienia faktu, że przesadziłeś :)

@Karol

Ale tylko trochę, a napisałeś, że mocno

@Dar

Jeśli tankowalbys benzynę po 3zł/l zamiast 5zl/l to raczej spora różnica, a nie trochę :)

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Pracowałem przez chwilę jako sprzedawca... ogolnie pracę na stacji uznałem za karę, którą musiałem sobie za cos sam wymierzyć :-) Nigdy więcej. Jeszcze na Orlenie, jeśli kierownik jest przyzwoity, to można pracować, choć to,jak wspomniałem, zależy od kierownika. Na Circle K jako głownego szefa miałem człowieka przyzwoitego i słowa złego na jego temat nie wypowiem. Ale chwila.. dwoje kierownikow? To już jest jakimś żartem (zastępczyni miała w zwyczaju wszystkim grozic sprawdzaniem co kto kiedy robi na zmianie, chyba nie miała co robić poza poganianiem ludzi i pytaniem: czy mam sprawdzić na kamerze? To jakaś masakra. Nie można akceptować takiego stanu rzeczy. Poza tym ten wyraz twarzy, na której wypisana była pogarda dla ludzkiej pracy i ton świadczący o poczuciu wyższości nad innymi. Firma propaguje noszenie tatuaży przez pracowników. Jest o tym wspomniane na szkoleniu.(myślę, że nie jest to kwestia o której powinno się na szkoleniu wspominać) Dla mnie jest to kwestia obojętna. Z kilu sieci stacji na których pracowałem, na tej był największy współczynnik niewolniczego podejścia do pracowników. Na tej stacji akurat niektórzy pracownicy byli tak wytresowani (jak zwierzęta, inaczej ująć się tego nie da) ze powtarzali zwroty, wyrazenia pani zastepoczyni. C(usunięte przez administratora)Gdybym został tam dłużej, skończyłoby się to grubą aferą, pewnie nagrałbym szefową i wrzucił na (usunięte przez administratora) Firma, czy ta onkretna stacja pozbyła sie tzw placowych, pracownikom kazała (mi raz przynajmnniej) zamiatacpodjazd. Stawki płacowe są śmieszne ( w porownaniu np do Orlenu) (usunięte przez administratora) i prostactwo części kierownictwa przechodzi wszelkkie normy. Kamery jak w biedronce (dokontroli pracownikow przez jakąs jedna sukę- pewnie po to ta drugi kierownik jest- na zasadzie dobrego i złego policjanta. ) Trzeba biegac, bo mało osob na zmianie, trzeba robic kilka rzeczy na raz i ,najlepiej na kolanach, dziekowac, ze Ci płacą ( za pierwszy miesiac, bez premii, 170 godzin 2150) ŻARTY!!!!Ludzie, nie dajcie z siebie robić (usunięte przez administratora), bo tacy ludzie zrobią wszystko, na co im się pozwoli. A jesli widzą że ci się niepodoba, to mówią : wyjedź za granicę!!!(usunięte przez administratora)

@Marek

Człowieku zmień leki albo lekarza ... ludzie tu piszą czasem bajki z kosmosu jak im to źle było/ jest, czego to od nich nie wymagali, co musieli robić itp ale twoje wynaturzenia to już początek chyba jakiejś epopei głupoty. Nie bronię firmy ,bo każdy wie jak jest ,ale tez nikt nikogo na sile nie trzyma (usunięte przez administratora)

były
@AngryB

Człowieku to prawda, pewnie jesteś wynajęty przez firmę do prostowania, taka rzeczywistość, niech się przyjmie do pracy dziennikarz i nagra ten cyrk.

@były

Człowieku nikt mnie do niczego nie wynajmował. Firmy nie stać na takie ekstrawagancje ;) nie zgadzam się po prostu z niektórymi zarzutami odnośnie pracy -wychodzę z założenia,ze jak mi nie pasuje to szukam i zmieniam jak najszybciej... i po co Ci tu jakiś dziennikarz potrzebny? Nierówne traktowanie, mobbing jest nie tylko w naszej firmie...Pracuje już trochę wiec wiem jak płacą a ile wymagają. Dziwią mnie wasze lamenty w temacie zmian jednoosobowych - u mnie na stacji tak nie ma i raczej nie będzie-wiec organizować zebrania z udziałem KS i KR i walczyć o swoje!

Dar

Oni to widzą, ale polecenie idzie z góry. Wynik! Pamiętajcie, że budżet jest przygotowywany od maja do kwietnia i planując nie przewidzieli podwyższenia płacy minimalnej na 2600 i PPK, gdzie będą musieli dokładać 1,5%. Dlatego teraz jest presja na wynik. Bo muszą pokazać, że mimo nieprzewidzianych okoliczności dają radę.

@Dar

Po najlepszym roku w historii ;) o PPK wiedzieli, inna rzecz, że sporo osób z tego programu rezygnuje. Minimalna rośnie co roku, a jeśli to taka drastyczna podwyżka to tylko pokazuje jak bardzo duza liczba osób ma niskie stawki

Rainman

Zaczynają się zwolnienia sprzedawców z Circle K Ludzie odchodzą bo zapieprzają za marne pieniądze a roboty w cholere. Czy na prawdę KS, KR nie widzi co się dzieje? Firma nie szanuje pracowników. Nie dziwię się, że ludzie korzystają z L4 jak ktoś już tutaj pisał. W innych firmach rzeczywiście jest dodatek za frekwencję, za staż pracy, za pracę w weekend, za noce itp Mimo, że jestem ZKS to zamierzam uciec z tej firmy bo źle się dzieje.

@Rainman

Serio są osoby, które uważają, że cięcia etatów są dezycją KS? Wszystko idzie z góry. Personelu coraz mniej, a audytów od których uzależniona jest premia przybywa. Pogarsza się wszystkim.

A jak to jest ze zwolnieniem lekarskim? Jeśli jestem chora i idę na zwolnienie np. Tydzień a później resztę miesiąca pracuję, to mam zabieraną premię sprzedażową? To prawda? Przecież jak choruję to nie sprzedaję. A jeśli zabierają to czy dają frekwencyjną? odpowie ktoś?

Aaaa
@Monika

Kierownik moze ale nie musi Ci zabrac premii sprzedazowej

Frekwencyjnej nie mA w Circle K

@Monika

Premie sprzedażowa byś Chciała ale weź pod uwagę że ktoś za Ciebie musi przyjść do pracy. Myślę że to bardzo dobre rozwiązanie chorujesz premii nie widzisz pracujesz premie masz. Zdrowia.

@Masa

Jak ktoś celowo leci w kulki to jak najbardziej powinno się zabierać premie , ale czasem zdarza się ,ze zasmarkanym stać za ladą i robić żarcie to nie dość ,że słabo wyglada to i kwestie bhp .. Ale chyba zawsze idzie się dogadać ze swoim przełożonym bez przynoszenia chorobowego a i bez zabrania premii , chyba że Twoim przełożonym jest kawał prostaka to wtedy róbta co chceta ;)

@Masa

(usunięte przez administratora). Myślisz, ze choruje bo lubię?

Premia
@Masa

Premia się należy sprzedażowa, nie ma premii uznaniowej.

@Premia

Jeśli pracownik przebywa na L4 nie nabywa prawa do premii (również tej, którą wypracuje przed lub po powrocie ze zwolnienia w danym miesiącu). Czy dostaniesz premię (albo jej część) to indywidualna decyzja KS.

Pustakiem to Ty jesteś. Będą robić! Jak jestem chora to idę na L4 bo z gilem do pasa pracować nie będę. I (usunięte przez administratora) mnie obchodzi czy będziesz stała Ty na zmianie czy ktoś inny. Po to jest zwolnienie - chora to do domu - się kurować a nie zarażać wszystkich pracowników. Ale jak lubisz pracować chora - to prawdopodobnie jestes z tych liżących (usunięte przez administratora) No i premia - no tak. Zapomniałam. Ważniejsza niż zdrowie.

Obcy

Podobno ida cięcia ogromne modeli pracy?

@Obcy

Na to wygląda. To musi się wysypać. Tak nie można zarządzać firmą.

@Obcy

Skąd takie info? Dla mojej stacji model pracy jest ok na przyszły kwartał. Nie ubyło ani godziny:)

Ktos
@Ekspert

Najniższa krajowa idzie do góry, a budżet musi się zgadzać.

Martyna
@Ekspert

Masz już model pracy na przyszły kwartał???

@Martyna

Tak.

@Ekspert

Modele mają w tej chwili tylko regionalni.

@Ktoś

I regionalni informują o nich stacje - aby mogły zacząć robić grafiki. Przynajmniej tak jest w moim i 2 sąsiednich regionach.

@Ekspert

Widocznie dobrze dziobiesz swojemu KR :) Swoją drogą nie chce mi się wierzyć ,ze na większości stacji pracuje się w pojedynkę ... przecież modele pracy tez zapewne co region to duże macie ,wiec to może kwestia zorganizowania zebrania ze swoim KS i pogadanka o zmianach 2 os w nocy ?

Depeches
@AngryB

Ks nic nie może sam zrobić bo musiał by się postawić regionalnemu/nej a watpie żeby poświecił wypłate 4k zł. i drugie tyle kwartalne premii plus 500 na paliwo . Więc nie liczcie na zmiany w zmianach nocnych bo jak stolica nie da zgody to nie będzie i model pracy nie wielkie ma tu znaczenie.

Kierownik
@Depeches

Te stawki to chyba w Warszawie xD albo i Kanadzie ... W moim regionie najwięcej na paliwo to 200 zł brutto. A 4 k brutto ... marzenie

@Depeches

Dziwne ,bo ja znam stacje gdzie na porządku dziennym są podwójne zmiany dzienne i nocne , co do zarobków KS to jakie 4 k? Haha ... Przecież kierownicy dobrze zarabiają a ryczałt na samochód jakie 200 brutto ? To chyba na jakiejś wsi?!?

Premia
@Obcy

Narazie cisza przed burzą i nic nie wiadomo. Będą u Was spotkania z regionalnym na ten temat?

Marzenie?
@Kierownik

U mnie na stacji sprzedawca ma 4tys brutto, a kierownik około 5,5-6tys i to nie jest hokus pokus.

@Marzenie?

Gdzie takie super podstawy dla sprzedawcy ? Jaki region? ;)

Keniz

Powiedzcie mi moi drodzy jak to jest z oddawaniem krwi. Konstytucja i polskie prawo mówi jasno. Kto oddaje krew w dzień pracy ma prawo do zwolnienia lekarskiego na ten czas. W Cyrku to nie istnieje. Kierownik mi powiedział, że mam jechać na krew w dzień w którym mam wolne. Przecież to niezgodne z prawem. Ba Związek Zawodowy przychylił się do pisma pracodawcy. Czyli co ? W innej firmie po oddaniu krwi przysługuje mi dzień wolny od pracy ( każdy po oddaniu dostaje zaświadczenie z RCKik) a na Statoil sorry Circle zł trzeba jechać w dzień wolny na krew. TO NIEZGODNE Z PRAWEM PRACY !

@Keniz

Wybacz ,ale nie do końca rozumiem Twoje rozterki - chcesz jechać oddać krew w dzień kiedy masz przyjść do pracy czy chcesz wyjść mając akurat dniówę? Poza tym chyba Ci dobrze KS powiedział żeby ten temat załatwić w dniu wolnym?! Co tu z konstytucją niezgodnego ?

@Keniz

Konstytucja o tym nic nie mówi. Absencja z tytułu oddawania krwi ma charakter usprawiedliwiony, a co ważniejsze płatny. Oznacza to, że pracownik mimo nieobecności w pracy (nawet, gdy nie ma go przez cały dzień) zachowuje prawo do pełnego wynagrodzenia. Nie jest to zwolnienie lekarskie, KS rejestruje taką nieobecność w timegripie jako "krw" honorowe krwiodawstwo.

@AngryB

Masz ustalony grafik, to Ty decydujesz w jaki dzień zamierzasz oddać krew i zgodnie z prawem może to być dzień, w którym powinieneś być w pracy. Dobrą praktyką jest poinformowanie KS o terminie z wyprzedzeniem, aby jeśli tego potrzebuje zdążył zapewnić na ten dzień zastępstwo. KS w ten dzień rejestruje Twoją usprawiedliwioną nieobecność jako honorowe oddanie krwi w timegripie i masz za ten dzień pełne wynagrodzenie.

Strażnik

Breloki Angry Birds sprzedane przez Allegro ? To zgłaszamy do centrali? Jak się wytłumaczycie??

Espresso
@Strażnik

A co jak sprzedali je klienci? :(

Strażnik
@Espresso

Akurat mam pewność kiedy sprzedawał pracownik :) lokalizacja, nick, nr telefonu :)

Espresso
@Strażnik

I po tym wnosisz, ze ta osoba jest pracownikiem? Doobre. Czemu nie doniosłeś jak aukcja wystawiona była a nie teraz jak juz podejrzewam, ze kto mial co sprzedac to sprzedal, slaby z Ciebie straznik

Cierpliwy

Drodzy Kliecni w związku z tym że sprzedawca na circlek K w większości czasu będzie sam na zmianie nie oczekujcie cudów a tym bardziej porządku i szybkiej obsugi. A o zjedzeniu czegoś dobrego myślę że możecie się nie doczekać. Gratuluję naszym Szefom żebyście tylko się od nadmiaru nie porzy......

ciekaw

Czy ktoś pracował w biurze na Puławskiej? Jakie opinie na temat pracy? Pracowników, kierownictwa?

Katarzyna
@ciekaw

A na jakie stanowisko chcesz tam aplikować? Nie znalazłam żadnego ogłoszenia do biura Statoil, prawie wszystkie są na sprzedawców. Wiesz, w ogóle jakie oferują tan warunki zatrudnienia?

@Katarzyna

Są ogłoszenia do biura :) Na tą chwilę 2

Grzegorz

Praca większość niepełny etat. Godziny pracy ,cóż raz 12g raz 4godz oto W dzień jedna osoba ma 12godz (pełna zmiana),drugi np 5 godz i ten co ma pełną buka się sam na kasie z kierownictwem które siedzi w biurze i ma cię gdzieś ,chcesz siku pampers albo łaskawie czekasz jak wyjdą i z fochem staną na chwilę. Przerwa w pracy ,nie w tej firmie masz przerwę jak nie ma klientów (słowa regionalnego) Więc nie tylko w nocy pracujesz sam w dzień też takie standardy firmy ,niby nie ma godzin. Noce w pojedynkę sklep otwarty bo trzeba dbać o klienta musi być zadowolony a bezpieczeństwo pracownika zapomnij ,wiem wiem przecież wciśniesz przycisk przyjedzie ochrona jasne czasem przyjedzie czasem nie czasem w 15min czasem w godzinę . Atmosfera niby normalna ale nie normalna dobór kierownictwa wszelkiego mówi samo za siebie ,może tak w skrócie regionalni żeby nimi zostać i być muszą włazić w zad wawie ,żeby zostać kierownikiem stacji lub zastępca musisz włazić regionalnemu bo skoro oni włażą chcą żeby im włazili pracownicy ,,ci super,,(bo są jeszcze ci niezbyt super )żeby być super wlazisz kierownikowi i się cieszysz że masz grafik ułożony jak chcesz (nie jesteś od łatania dziur w grafiku)masz wolne albo nie masz nocy ,nie masz grafiku w dostawy ,nie musisz ich rozkładać bo ci nikt nic nie powie przecież jesteś super itd. to wszystko zależy jak bardzo ci zależy ,,czytaj włazisz i się plaszczysz,,więc są równi i równiejsi ale czego można oczekiwać przy takiej piramidzie ,jeśli liczysz że ktoś cię doceni za to jak pracujesz ,Zapomnij , Jedyny plus tej firmy składki opłaca ile zarobisz a jeśli chodzi o podwyżki wszystko zależy jak oceni cię kierownik stacji więc Liz i właz jeśli chcesz coś dostać . Jeśli należysz do takich ludzi co ,,lubią robić dobrze innym,,to praca dla Ciebie jeśli chcesz być dobrym pracownikiem wykazywać się praca to zajedziesz się i nikt w tej firmie cię nie doceni ,wykonczysz się trudno przyjdzie kolejny. Chcesz zostać sprzedawca w tej firmie próbuj ale nie będziesz kasjer sprzedawca będziesz kasjer,sprzedawca ,magazynier,sprzątacz sklepu,kibli,,a z kibla hot doga robisz i sanepidowi nie przeszkadza że na ubraniu wynosisz syfy z kibla ,przecież sprzątasz w rękawiczkach,, dodatkowo pieczenie ciastek,chleba bagietek itp,robisz hot dogi,wrapy,srapy,burgery,kanapki itd. To tak w skrócie na czym polega praca w tej firmie a zarobki jak na taką pracę bardzo mizerne u konkurencji zarobisz tyle samo tyle że pracujesz we dwójkę w dzień i w nocy i masz mniej do robienia mniej foodu.

Za kilka dni mam rozmowe w sprawie pracy w Circle K Czy może ktoś powiedzieć jaka jest stawka godzinowa? Czy są dopłaty za godziny nocne? I ile osob na zmianie jest w nocy? Dziekuje za odpowiedzi:)

Biała z majerankiem
@Gość

Jest doplata za godziny. Mysle, ze na wiekszosci stacji jest jedna osoba. A stawki nie znam...

@Gość

Stawka cóż szału nie ma to zależy od regionu. Minimalna krajowa musi być na pełnym etacie. Na Twoim miejscu ja bym twardo negocjowal, cały etat i tylko cały żadne pół czy 3/4.

@Gość

Napisz jakie miasto to Ci podamy więcej szczegółów. Bo stawka zależy od miasta

Nowy Sącz...

@Gość

Podstawa W okolicy 2300-2500 brutto. Do tego premia ok. 300-400 brutto. Za godzinę nocną 5 zł dodatku. Za pracę w niedzielę bez handlu 5 zł za godzinę dodatku. Za pracę w święta dodatek w wysokości 60% stawki godzinnej. Z benefitow masz ubezpieczenie grupowe, bony ma święta, zniżki na paliwo, myjnie, food i kawę. Po 3 miesiącach prywatną opieką medyczną i karta sportową OK system.

Grzechu
@Ekspert

300-400 zł premii przy dobrym miesiącu, bo jak masz nocki i tylko sprzedajesz fajki i alkohol to tyle nie wyrobisz.

c13

Poznań ?

AngryB

Czy orientuje się Ktoś ile wynosi aktualnie tzw „nagroda jubileuszowa”? Kiedyś za dobrych czasów to było 1000 pln brutto dla sprzedawcy a teraz ?

Dniowa Twoja

Dniówka

@AngryB

A ile.lat pracujesz ? Napisz to Ci odpowiem:)

@Ekspert

Dekadę albo 10 lat jak kto woli ;) ile konkretnie hajsu firma na takich trolli przeznacza ? :-)

Mssa

Dniówka Twoją

@Mssa

Serio??????? ????????‍♀️????

@AngryB

Wysokość nagrody jubileuszowej po 10 latach to równowartość 1 dnia pracy wyliczana na podstawie średniego dochodu z 3 miesięcy.

Gość...

Czy nie obawiacie się być sami na nockach? Czy ktoś pracuje na pół etatu jak to wygląda w praktyce?

Grzechu
@Gość...

Każdy się obawia nocek, nie wiesz na jakiego świra się trafi. A teraz w czasach dopalaczy i innych używek o takiego nietrudno. Są w tej firmie ludzie którzy pracują na pół etatu po 10 lat. Firma nie szanuje pracowników.

Człowiek z Cyrku

W firmie jest jawny mobing, którego nikt nie wyjaśni bo fima nie ma działu personalnego czyli NIE DBA O PRACOWNIKÓW. (usunięte przez administratora)

@Człowiek z Cyrku

Co to za głupoty piszesz? Jak nie ma działy personalnego?

Wyjadacz

A słyszeliście, że we Wro pracownicy już się sądzą z firemką? Najlepszy kierownik regionalny w firmie zwalnia dyscyplinarnie ludzi za kilka darmowych kaw (tak wiem, jest to kradzież), a jak inni pracownicy walili wódę na zmianie albo przychodzili nawaleni w trzy (usunięte przez administratora) do pracy to dostawali za porozumieniem. Oby więcej takich pozwól, również za mobbing... Podwyżki? Jakie podwyżki? Ktoś pracuje kilka lat i zero, ani złotówki... Poziom pracy sięga zeru, managerowie w ogóle nie mają kultury managerskiej,

@Wyjadacz

Taka bogata światowa firma i nie stać jej na kawę dla pracowników? To naprawdę żenada.

CircleRanger

Czekajcie, aż wyjdzie ile z was zabiera dla siebie znaczki na Angry Birds A potem sprzedaje breloki na Allegro i olx. Na Śląsku już kilka osób za to poleciało .. A proceder się dalej szerzy. Wystarczy screena z aukcji i do firmy. Od razu dyscyplinarka. Gratuluję pomysłowości;)

Greg

Bo menadżerowie tej firmy lepiej traktują psy niż pracowników.

@Greg

Cóż Greg w dobie braku rąk do pracy jeszcze nie ma poszanowania. Ale sądzę że grono ludzi lubi ta prace. Jest różnorodna i po mimo słabych zarobków, umów na nie pełne etaty, grupa ludzi siedzi cicho i poprostu pracuje.

Kiedyś.Pracowalam na Circe K.
@Wyjadacz

Jeśli chodzi o pracę na circle k mogę tylko powiedzieć Cyrk a nie praca.Od dłuższego czasu nie pracuje na stacji a pracowałam na stacji koło dworca .Praca koszmar kierowniczka zaprzyjaźniła sie z jedna z pracownic imion nie będę podawać .Jak my pracowaliśmy na nockach a wiadomo jak w tej firmie wygląda nocki w pojedynkę ona jako zwykły pracownik po znajomości nie miala wogole nocek.Dziewczyna uważała sie za co najmniej kierownika a przypominam że była na takim samym stanowisku co ja zwykły pracownik .Nie dogadywała sie z pracownikami , rządziła sie jak prezes firmy .Kiedy odchodziłam powiedziałam jej że współczuję nowym pracownikiem że będą z nią pracować i nie daj Boziu jak kiedyś awansujesz .I co sie okazało ta dziewczyna awansowała na zk na innej stacji we Wrocławiu .Doszły mnie słuchy że ludzie ze stacji gdzie przenieśli ta dziewczynę nie mogą z nią pracować z powodu jej charakteru a uwierzcie mi charakter to miała podły .Podobno dalej sie rządzi nic nie robi potrafi obrażać pracowników przy klientach ,siedzi na tyłku przy komputerze i nic nie robi.Znam sytuację tego pracownika z Wrocławia który został zwolniony właśnie ta dziewczynę tam awansowali na zk .Rozumiem pił kawę mogli go zwolnić za porozumieniem stron nie raz były takie przypadki że pijany ktoś przychodził na zmianę to zwalniali go właśnie za porozumieniem stron .Regionalny sobie nie radzi , zwalnia a później sie dziwi że ktoś idzie do sądu pracy .Anawnuje osoby na stanowisko zk osoby nie kompetentne które potrafią wyzywać sie na zwykłych pracownikach .Brawo dla regionalnego z Wrocławia za awans panny F dobrze że już nie muszę tam pracować .

Człowiek z Cyrku
@CircleRanger

Ta akcja już się skończyła buuuu Nie strasz hahahah

@Człowiek z Cyrku

Skończyła, ale kamery jeszcze będą pamiętały co się działo na stacji. Gdzie wędrowały znaczki :D muszę stać na straży uczciwości firmy.

Łucja
@CircleRanger

A na jakim stanowisku w Statoil Poland sp.zo.o. pracujesz? Nie do końca rozumiem, na czym polega Twoja praca. Bardzo chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.

@Łucja

Specjalista ds. Uczciwości

Dla studenta praca fajna o ile nie trafi na kierownika psychopatę, co jak widzę nie jest w tej firmie rzadkością a raczej standardem. Ciężka praca i zawsze niedobór pracowników na zmianie bo oszczędności kadrowe. Duża rotacja i ogólnie brak szacunku dla pracowników. Plus taki, że nie trzeba mieć żadnych umiejętności żeby pracę dostać ale w zamian też dostaniemy niewiele :D

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland