Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Słyszeliście o nowwj tarczy od sierpnia, która ma wejść u nas ?

@Piotr

Nie będzie ona obejmować pracowników już o jetych tarcza 1.0 a poza tym nic się dla pracowników nie zmieni

@Luca

Czyli wszystko wraca do normy i wracają tez całe etaty ?

@Ania

Tak

@Luca

Fakt, nic nie będzie dotykało pracownika.

Rowerzysta
@Ania

To powòd do radosci ze wracaja etaty?całe. 11 lat straciłem w tej firmie bedąc okłamywanym ze kiedys dostane caly etat. Psu bratom z krawatem nie wierze. Puławska ma gdzies Was persobel sprzedazy. Nie obchodzi ich ze Jesteś Sams na zmianie . ja na szczescie zmieniłem pracodawce. Moze w dosc nie typowy sposob. Bo bardzo szybko. Polecam zmiane. Mniejsza o wczasy pod grusza. Pozdrawiam.

Actisept

Powiedzcie mi prosze czy dalej jest tak że pracownik nie moze robic za duzo nocek z rzedu w lato? Znam osoby ktore maja w grafiku po nawet 5 nocek z rzedu. Kiedys bylo mowione, ze w lato tak nie mozna.

Kierownik

Skąd takie info o zakazie ? Pierwsze słyszę A pracuje 10 lat już

@Kierownik

Kiedys podobno z gory przyszla informacja, ze w lato ciezej sie wysypiac a pracownik ma przyjsc do pracy wypoczety. Raczej tez uwazam, ze to bzdety, ale takie mnie sluchy doszly

Dzień HD
@Actisept

Przecież jest tygodniowa norma 5 nocek to 60h chyba że 5 zmian nocnych po 8h to jest ok i zgodne z kodeksem

Dziczyzna
@Dzień HD

Z kodeksem zgodne, ale moze nie z filozofią firmy? Fajnie by było :D

Kamil
@Actisept

5 nocek z rzędu? I ktoś się na to godzi? Ja jak mam dwie pod rząd to idę do kierownika i pytam czy chciałby przyjąć zaproszenie na moje dwie zmiany nocne

@Kamil

U nas i 3 pod rząd po 12h się zdarzały ale serio ktoś z was bierze 5 pod rząd po 12h?

Trzy Korony
@Stefan

Nie na kazdej stacji jest system 12h. Na mojej jest 8h

Zosia
@Actisept

Po czym wiecie że źle wyliczają?

@Zosia

Nic nie bylo mowy o tym ze zle wyliczaja

@Kierownik

Ja 20 i też nic o tym nie wiem. Bardzo dawno temu nie chcąc brać urlopu ciągnąłem 7 nocek z rzędu, ale inne czasy. Dwie osoby na zmianie, depozyty robione w nocy.

@Stefan

Podobno już tą sprawę miał załatwić Strzelecki, (były jeden z dyrektorów operacyjnych) bo w trakcie jakiejś rozmowy powiedziałem, że nie każdy mieszka w wolnostojącym domu, a w budynkach ludzie robią remonty i spanie jest niemożliwe i dlatego dzień noc (24 bez snu jeszcze można wytrzymać), ale noc noc (48 już nie)

Dawid

A na której stacji klientci dostali za brak maseczkę mandat ze znowu nas zmuszaja do noszenia za pleksa też maseczek?

Lech
@Dawid

Może firma się określi i przyśle duże plakaty przed wejście "Nie masz maseczki - zakrytych ust i nosa - nie wchodzisz na stację bo nie zostaniesz obsłużony" Wysługiwanie się sprzedawcami w walce z masą pijanych, agresywnych klientów bez maseczek to nie jest dobry pomysł. Kolejna sprawa klienci mogą powiedzieć że chorują na astmę, alergię i co wtedy (sprzedawcy mimo takich samych chorób,są zmuszenie do noszenia pleksy, maseczki - do czasu aż komuś coś się stanie)

Dawid
@Lech

No właśnie my nie jesteśmy od weryfikaxji tego czh ktoś musi nosi czy nie, chyba nawet takiego prawa nie mamy

Anka

Dziś zgłosiłam do PiPu zawiadomienie w sprawie mobbingu w Circle K. Jestem ciekawa czy w końcu się za to wezmą.

@Anka

A z jakiego miasta? U nas tez był mobbing ale regionalny zamiotl wszystko pod dywan i cisza w temacie

W regionie Wrocław I pracują bardzo fajni ludzie

@Luca

Mówisz o kierownictwie czy o sprzedawcach?

@Anka

A co u was konkretnie się dzieje? Że zgłosiłaś

Klaudia
@Anka

Hej , Ja jestem umówiona w inspekcji pracy na wtorek o mobing . Zglaszalam do Kr zamiotl sprawę pod dywan . Na tej samej stacji 3 lata temu bylo zgłoszenie o mobing podpisali się wszyscy pracownicy . Sprawa została wyciszona Kr i KS są dobrymi znajomymi. Czy na waszych stacjach ZKS pracuje na nocki ,soboty po 12 godz i mają połowę zmian w miesiącu po 12 godz.

Tomasz
@Klaudia

U mnie pracuje po 12 h ZKS i po 8. Ale więcej ma raczej 12. Pracuje w soboty, niedzielę i święta też. Ale nocek nie ma.

@Klaudia

Zks pracuje po 12h lub 8h od godziny porannej, nocek brak nawet tych kartowych nocnych

@Anka

Kiedyś sprawa o takim charakterze miała miejsce w Olsztynie. To jeszcze sprawa była w Statoil. Tam też ona się wlokła, nawet jak została wygrana w sądzie i dopiero jak został zapytany Ketil (przewodniczący ichniejszych związków) jak takie sprawy załatwione byłyby tam i została powiadomiona o tym nasza dyrekcja w ciągu tygodnia rozstano się z KS. Pracownicy stacji napisali i podpisali petycję w sprawie obrony KS, ale w sądzie mówili o zdarzeniach rzeczywistych. Tak to się w ten czas wydarzyło.

@Tomasz

Kiedyś na jednej stacji warszawskiej za czasów Statoila tak rozsypała się obsada (cięcia etatów), że KS musiał zakasać rękawy i doginał 24h.

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Marysia

Hej, u was tez tak tną dalej model pracy.. Niby ruch się zwiększył a oni dalej tną model?

@Marysia

Jak biuro zobaczyło że dajecie radę to już tak zostanie. Na wielu stacjach jest zmniejszona obsada nawet o połowę już od jakiegoś czasu i biuro mimo większego ruchu nie zwiększyło godzin ani obsady. Ta pandemia jest na rękę rządzącym z biura, bo dostaną kasę z tarczy utną etaty, godziny, zmniejsza zatrudnienie a kasa będzie się lala strumieniami. A jakie wyniki będą mogli raportować do centrali.

JurekOgórek

Wiem epiedemia i inne wymówki... Ale czy komuś obiło się o uszy czy będzie jakakolwiek podwyżka w tym roku?

MARYSIA
@JurekOgórek

Chyba po ocenie rocznej może być podwyżka, lub na jesien

Prezez
@JurekOgórek

Myślę, że skoro kierownikom wzięli nawet premie zamrozili, to chyba marna szansa na podwyżki. Raczej bym liczył na nie gdzie na jesień, może na zimę?

@Prezez

Wydaje mi się, że masz rację. Na pewno na razie nie jest rozważana.

Śmiech na sali.
@JurekOgórek

Podobno od lipca mają być podwyżki obowiązków, a od sierpnia obniżki wynagrodzenia do 20%

Pochwalcie się ile wam ubyło z wypłaty teraz gdy zabrali te 10% i wpisujcie region. WLKP minus 600zł.

Karol

Nieźle macie w tej WLKP, 6000zł podstawy ;)

Wypłaty dostałem mniej niż wynosi najniższa krajowa... (usunięte przez administratora)

@Karol

Też tak myślałem ale jednak to nie jest 6000 tylko patrząc na pasek z wypłatą jest coś ponad 3000.

Łukasz

Łódź 500 zł mniej do wypłaty(usunięte przez administratora) Słabo!

Aga

Minus 10% do wypłaty a mniej o 400 zl dobrze że dodatek za święto miałam bo by 500 zl mniej bylo ????

Młodszy sprzedawca bigosu

Mam pytanie to mózgów z tego czatu: Czy jeśli kierownik ma wpisane godziny pracy 7-15, a przechodzi na 8-14 to jak ma rozliczanie to godziny, bo przecież nie ma ruchome go czasu pracy? Tak, wiem, za chwilę będziecie szczekać, że coś tam i coś tam ale my szeregowi pracownicy pracujemy 8-20 oraz w innych wyznaczonych godzinach i raczej nie możemy sobie pozwolić na przyjście i wyjście tak jak nam się podoba.

@Młodszy sprzedawca bigosu

Zostań kierownikiem, będziesz pracować jak chcesz. Kierownik jest dostępny 24 godz. na dobę i nikt nie rozlicza kierowników z każdej godziny

Hahaha
@Luca

Ciekawe gdzie i kiedy ten kierownik jest dostępny 24h, bo nie u nas. Po pracy jest już niedostępny. Hahaha Idź się lecz. Hahaha

Pan Tomasz
@Luca

(usunięte przez administratora) prawda! Kierownik pracuje 8 godz dziennie Realnie jakieś 4 godz max! Większość czasu przeznacza na pitolenie przez telefon z innymi kierownikami lub prywatne rozmowy. Żarcie, kawki, herbatki. Taaaak tak, robi zamówienia, liczy kase, ogarnia papiery, czyta te śmieszne maile. Ale ma tylko pod sobą kilka osób. Nie ma dwudziestu czy pięćdziesięciu. Tam jest roboty max na 4 godz. W weekendy telefon nie jest odbierany a najczęściej wyłączony. Wiec przestań pisać brednie.

@Pan Tomasz

Zapraszam do biura. Popracujesz trochę i się przekonasz ,że wcale nie jest tam pracy na 4max godziny. Posiedzisz po godzinach A się zdziwisz

@Nick10

Masz rację. Pracy jest na max 3 godziny.

Antek
@Covid

Trochę zajmuje im przeglądanie tabelek z wykresami sprzedaży dziennej każdej stacji. Później telefon do góry, góra do KR, KR pędem wpada na stację i robi zadymę dlaczego tak słabo.(usunięte przez administratora)

@Covid

Wiesz, uważam że po prostu zazdrościć obowiązkow ???? . Daj sobie spokój, a jeśli masz kierownika w którym Cię denerwuje to że jednak ma posadę kierownicza to proponuje Ci się zwolnić i iść pracować do np.fabryki ????

@Nick10

Trochę jest mi głupio, że tak uważasz. Już była nadzieję, że za proponujesz mi swoje stanowisko, a tu nic. Trzymasz się stołka ja (usunięte przez administratora) trawy. Nie mam komu co zazdrościć, bo mam więcej niż jakiś tam kierownik. Parafrazując klasyka: gdyby myślenie było zbrodnia dożywocie bym siedział.

@Covid

Tak więc nie wiem po co twoje komentarze ? . Może Ty jednak pracujesz w jakimś innym koncernie tylko pomyliłeś grupy ?

Lubię denerwować ludzi.

@Luca

Nie, kierownik nie jest dostępny 24h. Jego tez obowiazuja miesieczne normy godzin. Nie pełni dyzuru pod telefonem, nie ma nawet obowiazku nosic ze soba telefonu sluzbowego.

@Covid

Znałem człowieka (już u nas nie pracuje - zwolnił się), że 10h było mało. Być może prezes tak pracuje bo ci na dole, których znam tak słodko nie mają. (paru ludzi przez blisko 20 lat poznałem).

Rowerzysta

Fala pogardy jest skierowana w kierunku puławskiej. Ludziska dajcie żyć, tam nic się nie poprawi. Warunki będą grosze. Tylko pytanie czy warto trwać w tym . Ja polecam. Zmieniać pracodawcę. A zobaczcie ze zmiana jest korzystna. Odejdzcie z tej firmy hurtem. Trzeba Wam sie solidaryzowac. Wykorzystując media. Ja z swojego doświadczenia zmieniłem juz od grudnia nie jestem ich Trolem. I naprawdę teraz poczułem co znaczy wypocząć. Sądzę ze po 11latach w cyrku na nie pełny etat. Warto zmieniać. I nawet konkurencja ma lepsze warynki pracy. Orlen na przykład. Choć nie powiem że były fajne zmiany. Lecz poszanowanie żadne. Puławska ma Was w du.. Warto zmienić bo w cyrku będzie tylko gorzej, bo lepiej juz było.

kasiarz

Możecie się pochwalić jak wygląda u was przekazanie zmiany , bo w tym systemie jak teraz pracujemy jest jakiś koszmar. Jedna osoba na nocy , jedna na dniówce , więc przekazanie i "przeliczenie" ( często z klientami czekającymi przed ladą ) to ściema . Dobrze że ekipa w miarę zaufana. Może ktoś z # Warszafki # to przeczyta i zastanowi się do jakie warunki pracy nam zafundowali.

@kasiarz

1) blokujecie dystrybutory 2) zamykacie drzwi 3) liczycie kase i następuje przekazanie zmiany 4) nie spieszycie się 5) odblokowujecie dystrybutory 6) otwieracie drzwi i wpuszczacie bydło do środka 7) jak będą sapać dlaczego tak - to mówisz jak jest w rzeczywistości i kierujesz szanownych klientów aby napisali skargę na kierownictwo Twoje i tych mądrusiów na Puławskiej Dziękuje, dobranoc

Masa
@AniaZperu

Nie zapomnij o kartce na drzwiach. Chwilowo nieczynne lub zaraz wracam. Żeby drzwi nie wyrwali.

Lolek
@AniaZperu

Brawo AniaZperu,wszyscy tak powinni robić,no i chyba robicie¿¿??/ przekazanie zmiany od 10 do 20 minut,oczywiście w międzyczasie kawka,a może jeszcze fajka:):) Pozdrawiam# Parobek z C.K:):)

@kasiarz

U nas tak jest zawsze. Zawsze sa zmiany jednoosobowe. Czasem akurat nikogo nie ma, a czasem kolejka aż pod drzwi.

@AniaZperu

Czy aby na WSZYSTKICH stacjach były faktycznie zmiany jednoosobowe w dzień i w nocy ?

@AngryB

U mnie 1 osoba od 7-19, 1 osoba od 22:00 do rana a czasem od 19:00 Dlatego nie ma co się szczypać. To my jesteśmy ważniejsi, niż słupki, i ta banda matołów wyżej.

@AniaZperu

Masz rację po pierwsze bezpieczeństwo Twoje, a później pieniędzy

Mix
@kasiarz

Na stacji mamy dwie kasy , wchodzę na kasę wolną , liczę 5 minut pieniądze i otwieram , osoba która schodzi spokojnie liczy i zamyka druga kasę .

@AngryB

U nas sa zmiany jednoosobowe. W tyg od pon so piatku od 7 do 15 jest jeszce kierownik. Bywa ciężko, szczegolnie kiedy przyjeżdża towar, trzeba zatankowac gaz czy dac butle z gaze.

LGBT
@Aga

Aga ,Jak Ci jest za ciężko i nie dajesz rady to się.... zwolnij,nie widzę problemu.Podpiszesz jeden papierek i będziesz wolna.

@LGBT

A ty co taki kozak jesteś ? Jasne wszystkich pozwalniać,bo nieroby a za kasą stanie chyba Stasiak i jego koty czy inny geniusz na wyższym szczeblu ...

@AniaZperu

Żartujesz? Czy naprawdę tak robicie?

@LGBT

Nie bądz taki do przodu. Czasem bywa ciężko i tyle, powiedz, że nigdy w życiu nie miales ciężkiego dnia w pracy? Jesli tak to gratuluję, no i chyba jestes kierownikiem który z biura nie wychodzi jak i nie madz takich problemów. Odpowiedzialam na pytanie czy jestesmy sami ba zmianie. Tak jesteśmy.

Twój ból jest większy niż mój.
@kasiarz

Otwierasz drugą kasę na kolegę, który ma przyjść Cię zmienić i liczysz swoją kasę. Kasujesz na kolegę. Tak jest u nas. Rano otwierasz na kierownika zazwyczaj.

Janosik
@AngryB

Jeśli nie liczyć kierownika, bo też raczej doopy nie ruszy na kasę, to wszystkie zmiany już teraz u nas są jednoosobowe. Z małymi wyjątkami, gdzie np do 14 lub 16 jest jedna osoba, a do 20 wyjątkowo są dwie, bo trzeba śmieci ogarnąć.

@kasiarz

Trzeba by było to napisać na stronie circle k np na Facebooku ale tam wszystkie niepochlebne komentarze od razu są kwalifikowanej jako spam i nie są udostępniane.

Daro
@Twój ból jest większy niż mój.

Tylko uważaj bo za to może być nawet dyscyplinarka. Póki jest dobrze to jest dobrze gorzej jak cis się spieszy

Marian
@Daro

U nas jest tak odkąd wprowadzili zmiany jednoosobowe i jakoś problemu nie ma, a nikt jakoś nie przyjdzie wcześniej na przekazanie kasy i też nikt raczej nie będzie dłużej zostawał nawet te 15 min. 15 min razy 15 zmian to już wychodzi ładnych parę nadgodzin około 4h, za które nikt nie zapłaci!

Matka
@Daro

To chyba u nas by musieli wszystkich zwolnić z kierownikiem na czele.

Wiola
@kasiarz

Serio macie z tym problem??? Żałosne

Circle 7.30728191

Witam, ja z takim zapytaniem. Jeśli posiadam kartę extra club ale na pracownika i wiadomo że dzielimy się ta karta z rodziną. Moja mama ma sklep i jeśli będzie tankować na mojej karcie pracowniczej to może wziąć fakturę? Czy jeśli karta extra Club jest na pracownika to nie można?

Pani z CPN
@Circle 7.30728191

Może wsiąść fakturę, tylko Ty nie możesz za kasą

Ninja

Czy wiecie dlaczego wstrzymali nam urlopy w lipcu? Obcieli etaty i kase, (usunięte przez administratora) za dwóch, klientów coraz więcej. Nie mamy prawa do zaplanowanych urlopów? Czy jesteśmy pozostawieni samym sobie? Robią z nami co chcą. Co na to związki? Aż tak są zaślepieni tą kasą od państwa żeby wyzyskiwac swoich pracowników? Tragedia.

@Ninja

Prawdopodobnie dlatego, że mogą. Korzystają z tarczy i skrzętnie wykorzystają prawa, które dostali. Nasze związki, od lat, to śmiech na sali, podpiszą wszystko, co im podsuną. Smutne to, ale prawdziwe.

@Ninja

Na mojej stacji wszyscy idą na zaplanowane urlopy i w czerwcu i w lipcu, nikt nie wstrzymał urlopów

Daniel
@Luca

U mnie też. Przecież nie można wstrzymać urlopów. Poza tym zawsze możesz mieć wykupione wakacje lub jakiś pobyt - firma Ci z to odda kasę?

@Ninja

Skąd to info? Teraz wciskają nam urlopy na siłę co podchodzi już pod mobbing a w lipcu wstrzymane? Nie trzyma się to kupy

@Ninja

Urlopy nie sa wstrzymane, kwestia organizacji pracy przez KS, ewentualnie rozmowa z regionalnym. Pytasz o zwiazki, rozumiem ze nalezysz?

@Marysia

U nas tez wysyłają co miesiąc po kilka dni nam dają by utrzymać kadre cala bo godizny brakuje dla nas

joe

Hej Wy i my na cały etat!!! Wróciło wszystko co było czyli konkurs na hot dogi (sprzedawać, sprzedawać , sprzedawać...) . zapisywać na kartę C K, zapisywać chętnych na flotę bo w maju nie mamy za wiele. Czyli robić , pracować i zapie...ć !!!!!! Ale o jednym nasi najlepsi na świeci szefowie zapomnieli ...o oddaniu etatów i kasy!!! Przypomnę stare porzekadło , bo na Puławskiej zapomnieli ; JAKA PŁACA TAKA PRACA!!!! NA POHYBEL WSZYSTKIM CO SOBIE NIE ZMNIEJSZYLI ETATÓW I NIE PRACOWALI DLA FIRMY TYLKO JAK SZCZURY POCHOWALI SIĘ W DOMACH!!!

@joe

Oczywiście, że tak. Pisałam już o tym, żeby pracować jak najwolniej. Mamy tyle samo pracy a obcięto nam etat i zarobki. Zapraszam na kasę mojego kierownika stacji - większego lenia chyba nie ma. On nawet nie wie co zrobić jak ktoś chce wpłacić pieniądze na kartę prepaid. Kolega dobrze napisał: Jaka płaca taka praca.

@AniaZperu

Pracy to akurat mamy więcej niż przed pandemia. Dezynfekcja, też zabiera nam czas, którego i tak zawsze jak wiecie brakuje. Wszystko robimy w pośpiechu, żeby stacja wyglądała i to nasz błąd. Przyzwyczailiśmy firmę do tego, że nawet najgłupsze pomysły są realizowane. Oni wymyślają, my staramy się temu sprostać. Czas więc chyba z tym skończyć. Ostatnio wpadł mi artykuł, w którym cirklek jest wymieniany jako jedna z firm, po biedronce i Lidlu dbająca o pracowników i składająca nam podziękowania,za pracę w trudnych warunkach. Pięknie dziękujemy, za obcięcie godzin, zmniejszenie etatów i ciągłe dokładanie pracy Ciekawe co jeszcze wymyślicie po zamówieniach przez internet??? . Faktycznie czujemy się docenieni. Hahaha.

Marta 1992
@joe

Ciesz się z obciętego etatu. Raczej nie byłabyś zadowolona gdyby cie zwolnili i pozbawili pracy w okresie pandemii

Witam, jestem z Białego i czy tylko u was jest sprawdzanie pracownika pod kątem nabijania sobie pkt ? Bo u nas jest taki szał, że prawdopodobnie wyleci może z 2 osoby:D

CircleRanger
@Michał

Zaczęło się. Nadciagnely czarne chmury. Dziś przyszły instrukcje jak sprawdzać według specjalnych raportów, które firma przysyłać będzie regularnie. Nabijales na lewo punkty ... twój koniec w circle jest bliski. I wreszcie uwolnisz się z tej pracypracy z na którą tak narzekales. Cieszysz się?

Ktos
@CircleRanger

A dla reszty nadgodziny, nie jest źle

Inde
@Michał

Jeśli ktoś pracuję nieuczciwe ma podwody do zmartwienia. Każdy zna politykę firmy w sprawie punktów trzeba być naiwnym by w ten sposób sobie do pensji dorobić . Niech zwalniają jak ktoś jest nieuczciwy

Dolas

Fajna ta firma teraz, coraz mniej ludzi, więcej pracy i mniej wypłaty. (usunięte przez administratora) takie ogólnie.

Prezez
@Dolas

Raduj się ześ prace zachował...

@Dolas

Jak to mniej ludzi ? Są stacje, których załoga liczy 12-13 osób nie licząc KS...

Czy podczas pracy na stacji obowiązkowe jest noszenie maseczki skoro są plexi? Czy to prawda, że tajemniczy klient będzie sprawdzał czy mamy maseczkę lub przyłbicę? Przecież noszenie maseczki podczas 12 godzinnej zmiany jest mało realne. Kierownik musiałby poza tym zapewnić co 3 godziny nową. Jak ma się się astma/alergia do tego? Ponoć nie trzeba mieć zaświadczenia. Proszę o odpowiedź osoby znające odpowiedź na moje pytania

@Paweł

No właśnie mądrale z Puławskiej, co jeśli ktoś ma astmę lub alergię. Połowa z was powinna odejść z firmy za to co robicie: - darmowa kawa dla karetek które jeździły do zakażonych i tym sposobem narażanie sprzedawców - spóźnione reakcje na to co dzieje się na rynku ( papier toaletowy, spirytus, płyny do dezynfekcji) wszystko za późno jak rynek już się nasycił, - nie działające promocje, zmieniane w piątki cen towarów - później użeranie się z kłócącymi klientami bo coś powinno być tańsze, - obniżka wynagrodzeń pracowników, a przy okazji nie obniżenie sobie, A na sam koniec i tak staniecie za klientem, a ukaracie pracownika, mimo że klient nie miał racji.

Grzech

To już nie jesteśmy bohaterami dla firmy. Czyżby koniec darmowej kawy dla pracowników.. Obnizyliscie zarobki, teraz żałujecie kawy. Nie da się wprowadzić na stałe jesteś w pracy możesz zjeść 1 hot doga lub wypić 1 kawę. Naprawdę byście zbiednieli.

Kawa
@Grzech

Teraz możesz dostać kawę od przyjaciela przez stronę https://circlekthanks.eu/pl jedną na jeden nr tel.

Kierowca TIRa.

Siedzę sobie właśnie w klopie na jednej z waszych stacji i tak postanowiłem sobie coś o was poczytać i trafiłem no to pseudo forum. Leję z was wszystkich. Ale jest jeden plus, że już klopy są otwarte i można się skasztanić i jakiś sprzedawca potem po mnie te goowna posprząta. Brawo Wy.

Janek

O tak. Lubię dać coś od siebie takim chamom. Szczególnie na nockach. Smacznego :)

Marysia

Podobno mają wejść jakieś usługi z food na zamówienie przez aplikację? Wiadomo co i jak i od kiedy?

LGBT
@Marysia

Do Marysi:):) Prawdopodobnie mają umieszczać na stacjach stoiska rzeźnickie= takie tam wędliny,kurczaki,wątróbki itd.. Przy okazji mają być usługi na stacjach,takie jak szewc,kuśnierz,salon masażu????:),lombard,a także wypożyczalnia sprzętu budowanego.Wszystko to ma wejść w życie równocześnie z objęciem stanowiska przez nowego prezesa.Pozdrowienia dla wszystkich pracowników:)

@LGBT

Dowcipny jesteś, ale widać że zerowo pojęcie w temacie masz.

@Marysia

Juz weszly testy w wawie. Aplikacja bardzo podobna np. do tej w zabce "zamow i odbierz".

@Karol

A będą rozszerzać na Polskę?

Janosik
@Marysia

Poejbało chyba ich. Jednoosobowe zmiany i jak to niby ogarnąć???

@Karol

Ciekawe kto będzie to ogarniał na jednoosobowych zmianach???

Karol

Ma to funkcjonowac tylko w godzinach gdy sa minimu 2 osoby na stacji.

@Karol

Z pieczywem było podobnie tylko na telefon.

@Karol

Ciekawe, skąd klient ma wiedzieć, kiedy i na której stacji są 2 osoby?

Mario

Czyli wcale.

@Nivs

W aplikacji sa podane godziny.

LanaKluska

Chciałabym zapytać czy Circle K ma w planach wprowadzenie obsługi kelnerskiej!? Bo niby kto na zmianie jednoosobowej ma przecierać stoliki w restauracji po każdym kliencie Ja nie zamierzam sprzątać, zatrudniłam się jako sprzedawca. Nie jestem sprzątaczką. ps. Nobel za kreatywność dla geniusza, który wymyślił pakowanie jednorazowych kubków w torebki. BRAWO za bycie eko.

Gruby kotlet
@LanaKluska

Świetny pomysł , skoro na innych stacjach mają placowych to MY możemy się wyróżnić na tle obsługi restauracji. Nawet już wiem w jakich strojach mogłyby pracować- W stroju KUBKA do kawy ;D Już dawno się przekonałem, że niemożliwe w tej firmie nie istnieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland