Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Jasnowidz

Zadowoleni z podwyżek?

Aleks
@Jasnowidz

Ja pracuje od 8 lat i tak dużej Jeszce nigdy nie dostałem w tej firmie. 500 zł.

Stefan
@Aleks

To o ile jest podwyżka? U nas cisza w tym temacie

@Stefan

To wie KS i KR

@Darz

Szkoda ze nie raczą poinformować pracowników

@Jasnowidz

Dostałem 250 PLN czyli dorównanie do najnizszej krajowej 200 i 50 de facto podwyżki czyli najniższa minimalna w firmie. Staż pracy 22 lata. Co robię na stacji wszystko bo młodzi nie umiał albo źle zrobią albo za długo robią czyli nic nie robią i też dostali po 250 to się nazywa sprawiedliwa podwyżka w Cyrku????????????????

Masakra ....

@Jasnowidz

No właśnie kiero mi oznajmił że jako pracownik z najlepszą oceną roczną dostałem 100 zł brutto podwyżki od stycznia, ależ kur....a jestem zadowolony, inflacyjnego nawt nie pokryje. Pozdrawiam serdecznie.

@Joe

Masz rację, ale to władza dała podwyżkę młodym (wynagrodzenie minimalne) i myślę, że co poniektórym odbije się to czkawką, dlatego, że firmy, które nie udźwigną tego ciężaru (dolicz ZUS) po prostu się zamkną. Mamy mało komfortową sytuację (firma), że nie przerzucimy ciężaru podwyżek na klienta (chociaż sam widzisz, że prawie wszystko na stacji jest coraz droższe). Rentowność retailu w normalnych i dobrych czasach oscyluje 8-15%, dlatego Statoil się wycofał bo on na wydobyciu przy większym ryzyku i kosztach miał 25-30%. Porozmawiaj z KS i spytaj jak w tych czasach wygląda sytuacja stacji - czy stacja przynosi jakichś zysk (koszty zaś się zwiększają)?

@Marysia

To jest już problem komunikacyjny KS.

@Aleks

Ja przeszło 20 i nigdy o takiej nie słyszałem nie mówiąc o zobaczeniu. Widocznie KS Cię docenił.

@Depeches

Nie wiem jak funkcjonujesz z KS, mógłbyś się spytać jaką pulę do podziału otrzymał? Jeśli nie to spróbuj u KR. Znając pulę dowiesz się jaka mogłaby być średnia.

@Jasnowidz

Trochę słaba ta podwyżka, szczerze to spodziewałam sie wiekszej. ale dobre i 150 zl.

Marysia

Są już u was aneksy do umow z podwyżkami?

Prezez
@Marysia

Nie, ale każdy wie już ile dostanie. Kierownik powiedział każdemu przed wigilią.

@Prezez

Aha. To widocznie tylko u nas taki bałagan że nic nie wiadomo

@Marysia

nie tylko u Was balagan. Też jeszcze nic nie wiadomo. Za to godziny obcinają, czyżby jeszcze jakieś zwolnienia się szykowały?

Xawier
@Xyz

U nas już każdy ma aneks. A o wielkosci podwyzki dowiedzieliśmy się przed samymi świętami Bożego Narodzenia.

ASM
@Xyz

Nie mogą zwolnić nikogo bo musieliby kasę z tarczy oddać. Jedyne zwolnienia to dyscyplinarki

Stefanl
@ASM

Lub nie przedłużanie umowy tym. Co sie konczy czyli prawie jak zwolnienie

@Stefanl

A czy to dotyczy tarczy co podpisali na poczatku tamtego roku... czy coś znowu podpisali już nowego w tym roku, bo strasznie polecieli po godzinach i sypią się zaległe urlopy

@Xyz

Sypią się zaległe urlopy bo nie ma godzin. Gorzej jak braknie urlopow. Na mojej stacji jest 6 sprzedawców. I mamy 300 godzin za dużo.. czyli jakby nikt nie poszedł na urlop to dla 2 etatów nie byłoby godzin .... I co wtedy ?

@Ekspert

No w tej firmie oszczędza się tylko na sprzedawcach, a już szczytem (usunięte przez administratora) jest dawanie młodym wyrównań do siatki a tym starszym sprzedawcą co już tą wysokość mają to już nic się nie należy. Powodzenia .

@Depeches

Młodzi dostają, bo tak uchwalił rząd, którego rentowność firmy mało obchodzi. Oczywiście nie znam sytuacji finansowej firmy i nie wiem czy jej sytuacja pozwala na to, żeby w takiej samej wysokości podnosić stawki i jednym i drugim, chociaż w tym roku jest taka szansa. Z tego co jednak się orientuję to marże na artykułach nie wzrosły o 10%, a jeśli już to ceny dostawców. Mam jednak pewną perspektywę bo mój syn prowadzi firmę i zatrudnia w porywach do 8 ludzi i w obecnych czasach jakoś nie kwapi się podnosić płace, a obroty mu spadły o blisko 50%.Nie jest jeszcze tak źle, chociaż w euforię też nie można wpaść, ale co mają powiedzieć kucharze, kelnerzy, dźwiękowcy, lub ci, którzy chcieli rozpocząć działalność 1,5 roku temu.

@Xyz

Pragną poprawić rentowność, bo koszty osobowe to największy koszt, a te trzeba ciąć.

@Stefanl

Nie przedłużenie, a zwolnienie to jest zasadnicza różnica i Circle nie jest jedyną firmą, która tak robi, a której obroty spadły.

@Darz

Tną bo im obroty spadły no niby ok ale jak przez ostatnie 4 lata było najlepiej ever w tej firmie to też nie dawali i doprowadzili tym do sytuacji w której doświadczony sprzedawca dostaje tyle samo co nowy który o niczym nie ma pojęcia. Po za tym koszty obniżają kosztem ilości godzin dla sprzedawców a nie ilością zastępców którzy w chwili obecnej nie są już potrzebni na stacji w obecnej formie, a zabierają dużo godzin z kasy,bo kierownik u nas sam jest w stanie wszystko ogarnąć. Regionalni to dopiero koszt a jakoś ich nie zwaljiają , no i na koniec warszawka która od 3 lat powiela tylko rozwiązania od innych stacji. No wiec prosze Cie choć inflacyjne by wyrównali.

@Depeches

No mi się wydaje, że ty sam jesteś mniej potrzebny circle niż Ci zastępcy

@Aro

Uderz w stół a nożyce się odezwą , co prawda boli tak jak tyłek od siedzenia zastępco , ha ha

@Depeches

Kwestia struktury to jest inna sprawa. Ilość i czasami jakość przełożonych nie wzbudzają mojego entuzjazmu. Ale to nie ja ani Ty nie jesteśmy od ustalania struktury i organizacji firmy. Nie wiem skąd masz informacje, że poprzednie lata były jakoby najlepsze. Nie były złe, bo realizowany był budżet, ale nie był jakoś nadzwyczajnie przekroczony. Pamiętaj, że to Kanadyjczycy trzymają w garści kasę i oni podejmują decyzję na wniosek Polaków, ale po dokładnym przeanalizowaniu raportów (różnych od ekonomicznych po te z HR) no i jeszcze ich oczekiwania. Dopiero to wpływa na decyzję.

@Depeches

Nie ma w tym kraju sieci handlowej, w której jest tylko kierownik. Zawsze jest zastępca, asystent itp. Zwał jak zwał. Więc nie ma się co bać zastępcy- w circle też będziecie :)

@Depeches

Z własnych obserwacji nie sądzę aby tak obroty spadły. Spadek widoczny był tylko na początku poprzedniego roku kiedy wszyscy na prawdę się przestraszyli. Trwało to przez 3-4 m-ce. Później wszystko zaczęło wracać do normy. Pracodawca wykorzystał to do cięć modelu pracy, ale gdy ruch na stacjach powrócił, to udaje, że tego nie widzi. W małych, osiedlowych sklepach spożywczych jest więcej pracowników na zmianie niż na stacjach CK.

Lesio

Czy prezent świąteczno-noworoczny przypłynął już z Chin. ;)

Włoch
@Lesio

Czy chodzi Ci o covid-20:):)??

@Włoch

Nie covid-20 nam podarowano w marcu. Ale firma CK obiecała niespodzianki świąteczno-noworoczne, które miały dotrzeć po Nowym Roku. Ale pewnie zapomnieli w natłoku zajęć na pracy zdalnej. W końcu obdarowali ludzi w gierce, niektórych którzy przychodzą ma CK tylko po nagrody.

Hihi
@Lesio

Moze to fe chusteczki dla niemowląt ? Dostaliście tez ?

@Hihi

Będziemy się mogli podcierać na jednoosobowych zmianach jak nie damy rady dojść do toalety. To ma sens.

I coś przyszło?

@Xyz

Styczeń minął i nic. (usunięte przez administratora) W domu ćwiczyli :) i nie mieli czasu na pracy zdalnej.

anka_szklanka
@Xyz

mają przyjść pod koniec miesiąca kominy dla pracowników - wiecie takie wciągane przez głowe

@Lesio

To są te maseczki, które nie są produktem medycznym, a kierownik trzyma pod kluczem.

Chciałabym bardzo podziękować załodze stacji benzynowej Cirkle k nr75114 w Łęka Opatowska ul. Kępinska 1a za wyjątkową uczciwosć a w szczególnosci waszej pracownicy Pani Angeli ktora odnalazła moj pozostawiony w toalecie portfel z zawartoscią i przekazała zgubę Pani kierowniczce Karinie, Pani kierownik przyjęła mnie bardzo serdecznie , powiadomiła mnie o podjętych krokach celem odnalezienia mnie / powiadomiła policję/. Odzyskałam całą moją zgubę bez żadnego uszczerbku.Jestem bardzo podbudowana taką uczciwoscią i rzetelnoscią młodej osoby którą należy promować. Dziękując jeszcze raz zapewniam Was że będę korzystać i promować Waszą sieć stacji. Ewa Trzos-Godlewska.

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Nowy pracownik

Witam wszystkich. Kierownik stacji Circle K chce mnie zatrudnić. Jeszcze nie podpisałem umowy, mam to zrobić na dniach. Czy polecacie pracę na stacji? Chciałbym pracować głównie na zmianach nocnych i w weekendy.

Krokiet
@Nowy pracownik

Na nocki i w weekendy... Jak mnie irytują tacy ludzie. Pozniej tylko trza (usunięte przez administratora) po takich.

Magdalena
@Nowy pracownik

Witaj, nie wiem czy uzyskasz tu dokładne informacje więc uważam, że najlepiej jak dopytasz o wszystko pracodawcę czy głównie nocne zmiany i weekendy wchodzą w grę. Jeśli zdecydujesz się na pracę to daj proszę znać jak się pracuję

@Nowy pracownik

Wbrew temu co piszą tutaj ludzie (pracownicy CIRCLE K) ja jestem z pracy w tej firmie zadowolona. Stawka nie najgorsza, premie sprzedażowe, zespołowe, liczne konkursy (między stacyjne) z nagrodami. Grafik w miarę możliwości ustawiony według Twoicj potrzeb. Na kierownictwo i współpracowników także nie narzekam. Trafiłam na świetna ekipę i póki co nigdzie się stąd nie ruszam ???? jednak po komentarzach widzę, że kierownictwo to kwestia szczęśliwego trafu. Mi się udało.

Tikitak
@Dzul

Pamiętamy, że to ludzie tworza atmosferę. Ja również jestem zadowolona z Pracy, z mojego zespołu i robie wszystko co należy do Kierownika tak, aby każdy byl zadowolony a mnie sprawia to przyjemność. Tez wam tego zycze !

@Tikitak

No i to się szanuje ????

Rowerzysta
@Dzul

Jak nic opinie jakiś krawaciarz z Puławskiej napisał. Pozdrawiam.

@Rowerzysta

Hahahahahah od roku pracuje na Cyrklu w Poznaniu i koło krawaciarza to nawet nie stałam haha

Toprawda
@Dzul

Żaden krawaciarz tylko kierownik. Ale no ja od dawna zauważyłam, że na tej grupie nie można napisać nic co by nioslo jakas pochwale. Tutaj pisze sie jak jest źle i niedobrze.

Pracownica

Dzień dobry. Zgodzę się oczywiście z wszystkimi przedmówcami/przedmówczyniami, że jest to najgorsza praca, bo zarobki najgorsze, praca najgorsza na świecie itp - oczywiście nie jest najgorsza praca na stacji, tylko praca w Circle. Po krótce nie jest zły świat, tylko złe jest Circle. Nie o to natomiast tutaj chodzi. Jestem pracownicą wrocławskiej stacji i po raz pierszy z czymś takim się ostatnio spotkałam w swoim życiu, a w circle pracuję od niedawna. Pewnego razu nad ranem przyjechało Gniazdeczko. Było coś z nim nie tak. Wszedł na stację i zachowywał się dość dziwnie. Po pierwsze trzymał się za krocze, miał wywalone oczy i biegał po stacji jak opętany. Najpierw podbiegł do gazet, złapał za CKM, rozłożył na blacie stołu, zaczął oblizywać palce, przerzucając kartki, drugą rękę wsadził sobie w dżinsy i zaczął mamrotać coś pod nosem. Stwierdziłam, aby udawać, że go nie widzę, ale w pewnym momencie podbiegł jakby na czworaka, jak pies do stacyjnej kasy i mnie zaatakował słownie. Wyczyszczał oczy i powiedział: "Gdzie masz bułeczki? Gdzie masz bagietki?" Powiedziałam, że jest nad ranem i że się właśnie pieką. On uniósł jedną nogę, postawił lewą stopę na blacie kasowym i uderzając swoją dłonią o krocze, niczym o bęben indiański zaczął machać swoimi biodrami krzycząc na cały głos: "Podaruj mi swoją bułeczkę, daj mi swoją Bagietkę!". Nie myśląc ani chwili szarpnęłam pod wpływem adrenaliny ręką za piekarnik, otworzyłam ten piekarnik i rzuciłam w jego kierunku jeszcze nie do końca dopieczoną bagietką czosnkową. Obsunęła się po nim, spadła na podłogę, on spojrzał się na nią pod swoje nogi, po czym psychopatycznie podniósł wzrok w moją stronę i powiedział: "Mam Cię ty małą, niewdzięczna bułeczko". Chwycił za tę bagietkę, wbiegł na zaplecze stacji, zatrzasnęły się za nim drzwi i właśnie w tym momencie wszedł klient na stację. Zatankował paliwo i płacił rutexem. Byłam zdezorientowana, roznerwicowana, ale go obsłużyłam. On wyszedł ze stacji, ja zamknęłam drzwi pilotem i poszłam sprawdzić, co dzieje się na zapleczu, gdyż wbiegło tam gniazdeczko i dochodziły stamtąd odgłosy jak z filmu "egzorcysta", jak z filmu grozy. Uchyliłam drzwi i wsadziłam głowę, żeby się rozglądnąć. To co zobaczyłam przerastało moje wszelkie obawy. Na zapleczu na umywalce obunóż stało gniazdeczko. Jego spodnie leżały pod umywalką. Oburącz trzymało się lustra w łazience na zapleczu i machało biodrami, jakby tym i owym starało się uderzać w lustro i wykrzykiwało moje imię w sensie: "Daj mi tę małą bułeczkę, daj mi tę bagietkę" (bagietka czosnkowa, podziurawiona leżała między jego nogami w uwalonym na zapleczu zlewozmywaku. Uciekłam na sklep i zabarykadowałam się w kuchni, blokując podpartą miotłą drzwi. W pewnym momencie wszarpał na siebie spodnie, wskoczył do samochodu i odjechał krzycząc: "Ja ci dam bagietkę, ja ci dam bułeczkę". Ogólnie nie polecam nikomu tej pracy, tym bardziej we Wrocławiu. Szczególnie kobietom. Tu dzieją się dantejskie sceny.

Że co ? Nie bierz już tych dopalaczy więcej, prosimy

@Pracownica

Hahahahahah, myślę, że zatrudniając na cyrkla powinni przeprowadzać psychotesty ????????????

@Pracownica

Dlaczego nie wcisnęłaś napadówki? Z tego co piszesz to trwało wieki. Tacy zboczeńcy mogą trafić się wszędzie. U nas jest łatwiej, bo noc i jedna osoba, ale po to jest przycisk. Wciskasz zawsze jak tylko poczujesz się zagrożona, więcej jak tylko masz przeczucie, że możesz być zagrożona.

@Darz

Chyba nie wiesz o kim ona pisze używając zwrotu "gniazdeczko"

O kim?

@Aro

A jakie to ma znaczenie?

Robol

Pracownicy mieli mieć także voucher na młyn ie za każde 100l. Tak pisze w procedurze. Macie?

@Robol

Tak mam, dostałam. Tylko sxkoda ze y nas myjni nie ma☹

Mądre głowy tu są, niech ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tymi bonami co pisze na pasku, 550 to jest gotówką i to kumam a nizej a to 450zl bony rzeczowe i opodatkowane, to znaczy że dostaniemy 450zl w bonach do wydania na stacji? Czy jak, kierownictwo nie było w stanie udzielić mi odpowiedzi

Donut
@Monika

To suma wszystkich przyznanych bonow w tym roku :)

MARYSIA
@Donut

Czyli to nie znaczy że tyle dostaniemy tylko że podsumowali bony za cały rok i opodatkowali?

Donut
@MARYSIA

Tak :)

@Monika

Jak dla mnie to dobrze że bony sa opodatkowane od razu. Lepiej od razu dostać mniej niż w syyczniu dostać mniejszą wypłatę.

Darz

Podobno jutro ma być kasa i bony świąteczne.

@Darz

Czemu na pasku z bonami mam aż 1100 zł. Jak miało być mniej ????

@Mati

No wlasnie tez nie rozumiem, jakies bony pieniezne, bony towarowe...

@Mati

Jak domniemam masz zgłoszone dwoje dzieci, a zamiast bonów dali kasę to chyba trzeba się cieszyć że więcej niż mniej

Nie mam dzieci. A kwota 1100

Nie wiem

Depe hes
@Mati

No to się ciesz bo ja mam i to dwoje i powinienem dostać w takim razie więcej a dostałem 873, więc nie wiem jak to naliczyli.

Dawid

Czy wiecie o ile ma być podwyżki na siatce wynagrodzeń wiem że zależnie od regionu. Ale o ile zł? * 100-150?

@Dawid

Wczoraj miało przyjść info o tym. Wie już ktoś?

@Mati

Przyszło ale od kierownictwa poki co się nic nie dowiedziałam

@Marysia

Tyle co najniższa krajowa od 1.1.2021. Czyli firma nic nie dokłada od siebie tym razem

Kierowniczka
@Aro

Polecam zacząć czytać Newslettery ze zrozumieniem. Tam macie wszystkie informacje dla was ważne.

Stefan
@Kierowniczka

Kwot podwyżki nie podali wyobraź sobie.

Kiero
@Stefan

Uwazam , że najważniejsze ze kierownik bedzie widział ile ma do podziału miedzy pracownikami, a ty dowiesz się w styczniu przy aneksie. Siatki sa juz dostępne na stacji, wiec jeśli jesteś sprzedawcą to masz 2800 jesli starszym to 2900. A o Całej reszcie dowiesz się w odpowiednim czasie.

joe
@Kierowniczka

Firma spadła na psy juz dawno .Nie zalezy im na podnoszeniu płac a co za tym idzie zatrzymaniu w firmie pracowników z doswiadczeniem (15 lat pracy i wiecej). Młodym musi podniesc bo ustawa ich do tego obliguje a starym nie. A jedyni którzy cos jeszcze robia to własnie Ci starzy a młodzi telefon na kasie i film leci ...obsługa pierwyj sort!!! 20 lat pracy i brutto...2850 czyli w styczniu 50 pln wiecej od najnizszej placy w kraju, wiec cudów bym sie nie spodziewał. Dramat , wstyd, hanba - Warszawko!!!!

Dawid
@Kiero

Jakie 2800 czy 2900 jak u nas już 3tys ma sprzedawca podstawy a 3100 starszy. To chyba zależy od regionu w takim razie. To ze kierownik wie to mnie mało obchodzi, tu chodzi o nasza podwyżkę. U nas kierownik nawet premi sprzedażowej nie wywiesza na tablice bo się chyb boi że będziemy się zabijać o te kokosy z premi

Nivs
@Aro

A to nie miało być tak, że podwyżki były zapowiedziane na grudzień??? dla,, bohaterów,, pracujących na pierwszej linii?. O ile mnie pamięć nie myli, czytałam list skierowany na stacje od,, szefa szefów,,. Jakoś nikt o tym już nie pamięta. To kolejna oszczędność na szeregowym pracowniku.

@Nivs

A kto ci powiedział że ich nie będzie? Będą. Kierownicy już znają jaka kwota do podziału na konkretną stację maja

Bohater
@Dawid

Podobno wstrzymane są ...

@Bohater

Dlaczego wstrzymane?

@Nivs

Od stycznia.

@Dawid

Tak, od lat 90' w naszej firmie jest regionalizacja.

@Dawid

Teoretycznie więcej, ale wszystko zależy od KS ile konkretnie da pracownikowi i od regionu. Robiąc symulację firma średnio na pracownika dała więcej, ale ta jak napisałem powyżej, wszystko zależy od regionu i KS.

alex

Witam. Minimalna stawka godzinowa w 2020 to było wg ustawy 17,00 zł brutto. Na umowie mam 15,77 zł brutto. Czy ktoś wie dlaczego tak? Czy tutaj może chodzi o dodatkową premię, którą można urobić na kasie?

@alex

Pewnie nie pełny etat masz i dlatego

Alex
@Ekspert

No tak jest. Ale co to ma znaczenie skoro minimalna stawka jest 27 zł brutto...

Alex
@Alex

*17

@Alex

Napewno nie ma to nic wspólnego z premią. Bo liczy się podstawa wynagrodzenia - czyli bez premii i innych dodatków. Napisz zapytanie do kadr.

Dzul

Mam umowę na pół etatu. W umowie również zaznaczone jest, że godzinowo nie mogę przekroczyć 7/8. Co jeśli tak się stanie?

Nadgodziny.

@Ekspert

Okej, w listopadzie godzin pracujących było 160, ja przepracowałam 154 i żadnych nadgodzin mi nie policzyli.

Kiero
@Dzul

Jeśli jesteś półetatowcem to jestes rozliczany kwartalnie, czyli przykładowo jak masz na 3 ms do przepracowania 3x160h= 480h to znaczy ze jednego miesiąca mozesz przekroczyć nawet 10h. Ale w kwartale musisz się zmieścić w tych 480.

PracownikCK

Wie ktoś co z tą kasą i bonami na święta??? Bo cisza żadnej konkretnej informacji, kiedy by miały być te przelewy.

DEPECHES
@PracownikCK

Pojawią się pewnie jak w zeszłym roku drugim przelewem około 15.12

achim444

Dzień dobry. Ponieważ z dniem 01.07.2020r. zostałem uznany za całkowicie niezdolnego do pracy i samodzielnej egzystencji, w dniu 06.09.2020r. za porozumieniem stron została rozwiązana umowa o pracę. Od tego czasu nie miałem możliwości logowania . W dniu 09.10.2020r. otrzymałem wypłatę od Was w wys. 2323,09zł. Nie wiem czego ona dotyczy, choć domyślam się, że ekwiwalentu za urlop. Mimo to chciałbym dokładnie znać szczegóły wypłaty (prawdopodobnie druk Z3), co nie znaczy, że nie zgadzam się z wysokością i zasadnością wypłaty. Po staraniach w czasie o 1 lipca w dniu 27.10.2020r. otrzymałem pierwszą rentę z ZUS jako świadczenie nr: ZUS560000C201027DI/15/056217468. Mój nr teczki 182366, pesel 57031711818, nr tel.503373716. Drugi adres mailowy achim444@wp.pl. Z poważaniem Joachim Bieniek

Odważny
@achim444

Skontaktuj się z byłym kierownik i skasuj ten PESEL chyba że chcesz by ktoś wziął na ciebie kredyt jakąś chwilówke trovhe myślenia tu pracodawca nie zaglądam.

Rowerzysta
@achim444

Ta info to raczej do biura w Stolicy krawaciarstwo się tym zajmuje.

monika

SLUCHAJCIE Czy u was na stacjach tam gdzie trzeba zrobić około 20 kanapek na świeżo i jest viatol sa również samotne nocki ? Przecież to jest nienormalne. Musimy zostawac po godzinach nawzajem i pomagac tej osobie która ma zostać sama bo nie jest w stanie się wyrobić.juz nie wspominam o stresie, myśląc kto za chwile wejdzie i czy zdąża mnie uratowac jak zadzwonie po ochrone. Wydaje mi się że to jest nielegalne jeden od robienia hot dogow mycia kibli podłóg kanapek . Chyba musi dojść do tragedi i musza kogos zaciupac żeby wreszcie otworzyli oczy

Włoch
@monika

Po co się śpieszysz i denerwujesz, rób wszystko powoli-co zrobisz to zrobisz i nie zostawaj po godzinach!!! tylko idź do domu. Ludzie, którzy zarządzają tym b..... to dno, koniec, kropka, przecinek.

Karol
@monika

Nie, nie musicie zostawać po godzinach. Co się stanie jak się nie wyrobisz?

Misia89

Wiadomo cos o bonach na swieta ?

@Misia89

Tak. 2 tygodni temu przyszło info. Masz je na stacji i w newsletterze

Jarek wrocek

Siemanko. Czy u was na stacjach też kierownictwo zataja przed pracownikami, zakażenie koroną przez innych pracowników, żeby pozostali nie szli na L4 lub kwarantannę? U nas w regionie jest to nagminne.

joe

Witam! Mam pytanie czy ktoś się oriętuje w temacie czy jest szansa dostać jakikolwiek hajs od firmy, za covida którego złapałem pewnie na stacji od naszych mądrych inaczej klientów (80% wchodzi na sklep bez maseczek bo po co ?) i siedzę w domy dwa tygodnie. Zero premii i 80% za okres kwarantanny czyli ok 400 pl w plecy. Biorąc pod uwagę ze firma dostała grube melony z tarczy to czy jak napiszę to jak myslicie dadzą cos tam np. z socjalnego? Bo mi do pierwszego nie starczy! Czy raczej nie ma co pisac bo mi powiedza jak Premier w knajpie ''u puchacza" ze (usunięte przez administratora) ma zap... za miskę ryżu!?

CircleRanger
@joe

Wiem, że nie .ma czegoś takiego. Ale Jakbyś złożył wniosek zapomogę bezzwrotną i tak to opisał to jest szansa. Śpiesz się bo posiedzenie komisji jest 26.11 - wypełnij wniosek i wyślij pocztą

@CircleRanger

Dziękuję

@joe

Skąd wiesz,że to napewno zaraziles sie od naszych klientów? Przeciez sam musisz jakos funkcjonować? Zyc ? robic zakupy ? Moze złapałeś całkowicie gdzie indziej a oskarżasz klientów. Myślę, że jeśli łagodnie to przechodzisz to może to zwykła grypa bądź lżejsze przeziębienie. A jeśli leżysz w łóżku bardzo schorowany to po co ci pieniądze jak i tak nie będziesz miał gdzie wydać? A jeśli starciles smak i węch to nawet lepiej.

Joey
@joe

A z tego co kojarz nasze ubezpieczenie grupowe objemuje zachorowanie na covida pare miesięcy temu były informację o tym. Musisz prosić o informacje kieera

@Joey

Dokładnie- jeśli korzystasz z ubezpieczenia grupowego Generali to jest tam wypłata świadczenia za zachorowania na Covid

@Dziewczyna

Z tą Twoja mądrością życiową powinnaś być doratczynia szefa WHO!!!

@Joe

No mysle, ze to bylby zaszczyt !!! (usunięte przez administratora)A ekipa na stacji cierpi bo musi zapier*działać za kogoś? Nie no luzik. Jeszcze zaplac mu 100 % i premii dorzuc . Ile jest osób w Polsce którzy mają katar i juz leca po skierowanie na covida ? Mnóstwo, raczej jestem wyrozumiała, ale do czasu !

@joe

Oprócz wniosku, napisz podanie opisujące całą sytuację, opisz jakie komplikacje to wprowadziło w Twoim życiu. Opisz kiedy jak wysłano Cię na kwarantannę.

@Dziewczyna

Idiotka i tyle z Ciebie... wsioku z podlasia

@Dziewczyna

Widzę że jesteś mocno "zorientowana" co i jak na wszystkich stacjach. Brawo TY!!! Akurat u mnie moje godziny dostali ludzie na pół etatu i się cieszą ze sobie dorobią do cieniutkiej pensji.

@Joe

Jak dla mnie to petarda ! ty nie zarobisz, a oni dorobią. Prosty rachunek kasa zostaje w firmie, a ty będziesz oglądał jak cos dostaniesz hahahahahha

@Ekspert

No oczywiście, na Podlasiu nigdy nie byłam, ale w Warszawie takich jak ty sie zakręca w sloiki. Pozdrawiam Serdecznie

@Dziewczyna

Nie wypieraj się rodzinnej wiejskiej chatki z dziurawym dachem

@Ekspert

Wychodzi na to, ze masz ochotę mnie odwiedzić

Bony

Ktoś słyszał o bonach na święta ile w tym roku kiedy i czy na konto

@Bony

550 przelew + 150 w bonach Circle no i na dziecko 200 zł dodatkowo. Plus jakiś upominek ma być- ale jeszcze firma nie podała jaki.

Najprawdopodobniej dwa suweniry

@Darz

Myślisz że to jakiś prezent rzeczowy, jakiś bon ? Czy chodzi o te kody zniżkowe do Philipsa?

@Kierownik

A masz może wiedzę że ci co na opiece na dzieci to znowu czegoś tam nie dostaną tak jak ma być z podwyżką?

@Depeches

Nic nie wiem o tym. Skąd masz info że ci co na opiece to nie dostaną podwyżki ?

@Kierownik

Nie, bony Circe to 150, za 50 suweniry.

CircleRanger
@Darz

A co to za prezent będzie. Wiesz?

@Kierownik

Był mail że w pierwszej kolejności podwyżkę dostaną ci którzy w trakcie pandemi walczyli ,,na pierwszej linii" z klientami. Po tem coś podobno się zmieniło że w przyszłym roku razem z podniesieniem siatki, ale to tylko z zasłyszenia wiem.

Kierowniczka
@CircleRanger

Tak, to ma być prezent niespodzianka swiateczno-noworoczny, beda dopiero w styczniu. A co do podwyżek to w Grudniu maja być oficjalne informacje. Ale obiecali, że będą, podwyzek tylko nie dostaną osoby w biura.

Indyk

Myslicie, ze beda pieniadze na swieta jak co roku?

@Indyk

Ile dają na święta?

@Indyk

To gwarantuje ZFŚS więc będą na 100 %. Info szczegółowe do 10.12 będzie

Marysia

Znowu wszystko zamykaja i nam pensje i godziny obetna co za kraj

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland