Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Ekspert

No i nazbierało się nam tyle komentarzy, który rok mamy :) czyli 2020 ! :)

Janusz

O której godzinie sprzątacie kibelki? Bo ja właśnie teraz idę ogarnąć. Miłej nocki.

Marny prezydent i marny raper.

Twój ból jest większy niż mój, bo walczysz z ostrym cieniem mgły.

IQ150

Do Zalapenjo:):) -i właśnie O to chodzi= ludzie bez twarzy (sami powinni zaproponować jak wszystkim ciąć to wszystkim) Pracujcie po Włosku,róbcie przerwy z zamykanie stacji oczywiście= nie dajmy się dymac,niech teraz pracuje kierownictwo !!! Pracujcie z 10 % wydajnością!!! = rubcie celowe błędy i zlewajcie wszystko!!! _ może pracując w ten sposób firmą nas doceni. Prezes,dyrektorzy i kierownictwo to w mojej ocenie są ludzie bez honoru !!!

Żalapenjo
@IQ150

Jeszcze taka dygresja... My mamy wynagrodzenie płacone za 12 godz pracy i (usunięte przez administratora) Nas to obchodzi czy jest duży ruch czy mały. My do tej pracy na swoją zmianę przyjść musimy. Interes się kreci, stacje nie są zamknięte. Więc skoro firma jest tak frajerska to przestańcie ludzie robić zbyt wiele. I tak Wam nikt za to nie podziękuje. No chyba, że obcinając właśnie 10%, a te paniska i wielkie damy siedzą w biurze na stanowisku KS i udają, że pracują po 8 godz. I to często KS plus ZKS w tym samych godzinach przy jednym komputerze. Czy ja o czymś nie wiem? Czy ktoś z nich posiada czary i po chwili jeden komputer zamienia się w dwa. A może są dwie myszki? Panowie i Panie KS, ZKS , Regionalni oraz Ci wszyscy wyżej, których ja nazywam (usunięte przez administratora)- ponieważ Oni już mózgu nie mają. Liczy się tabelka i czy w dobrą stronę ustawiona jest bita śmietana przy kawiarce. ŻE NA DA! - powini mieć też obcięte 10%. Bo jak obcinać to wszystkim. Powinni pokazać,że traktują wszystkich jednakowo. Dlatego pomyślcie i zwolnijcie obroty. Zdążysz - okej. Nie - to trudno. Życie!

@IQ150

Twoja propozycja nie jest rewolucyjna, teraz można tylko wolno i sumiennie pracować. Takie czasy, a z celowym robieniem błędów to nie wiem czy to jest dobra metoda? Nie wiadomo co będzie za trzy miesiące, może będzie cięcie etatów i kto pierwszy będzie do odstrzału?

IQ150
@Darz

Darz!!!!- za trzy miesiące to Ty powinieneś wylecieć jako pierwszy z tego Cyrku,za co!?,ano za staranie się być kimś,kim nie jesteś!!?? Twoje wynurzenia i mądrości- zapewne powodują jeszcze większą frustrację wśród pracowników,także prosimy nie pisz więcej.

@IQ150

Widzę, że frustracja Cię dopadła. Faktycznie nasza sytuacja zawodowa jest trudna, ale wydaje mi się, że u Ciebie dochodzi jeszcze tąpnięcie osobiste. Przecież nie musisz czytać moich wpisów, nie musisz ich komentować, ja tylko wytykam błędy w Twoich wywodach, które noszą dużą dozę zestresowania.

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Żalapenjo

Możemy pracować za darmo! ...a nie przepraszam za dwie kawy na zmianę :) Proszę państwa czy cięcia nie powinny obowiązywać wszystkich? Wypadałoby zacząć od tych co zarabiają najwięcej. MY sprzedawcy zarabiamy najmniej a dzięki NAM - wy (tam wyżej) macie pracę. To podłe! Postanowiłem pracować tak jak mój kierownik stacji czyli: śniadanie, kawa, rozmowy ze znajomymi przez telefon, obiad, druga kawa, może papieros, 30 minut przerwy. Klient poczeka.

@Żalapenjo

Efekt skali. Tam przykładowo byłoby 15 osób, a tu tysiąc. Pamiętaj, że trzeba zdefiniować grupę, której zmniejsza się wymiar etatu.

Jolanta
@Żalapenjo

Gdyby u nas każdy pracował tak jak nasz kierownik to by trzeba było 8 godzin siedzieć na telefonie hehehe

Firma z ponad 40 miliardowym(!) kapitałem, jak sama o sobie mówi "jedna z największych na świecie w kategorii handlu detalicznego" wprowadza cięcia wśród 2 tyś sprzedawców, którzy zarabiają niewiele ponad najniższą krajową a teraz będą zarabiać nawet poniżej(!) najniższej krajowej(I to wszystko zgodnie z prawem). Biuro (ok 500 pracowników), dyrektorów regionalnych, kierowników i zastępców (ok 400 pracowników) i sam zarząd cięcia natomiast nie dotyczą, mimo , że zarabiają kilkakrotnie więcej niż sprzedawca. W dobie obecnego kryzysu żaden, podkreślam ŻADEN koncern paliwowy nie wykazuje strat. Wszystkie zarabiają, mniej ale zarabiają a mimo to kosztem najbiedniejszych pracowników Circle K będzie się ubiegało o wsparcie z tarczy antykryzysowej... A więc drodzy pracownicy nie łykajcie wszystkich pisemek co wam przesyłają na stację jak pelikan kombinerki... Pozdrawiam Pracownik.

A

Dodałem ten post na oficjalnej stronie Facebook Circle zapraszam do komentowania ????

Beata
@A

A czy zastępca kierownika tez ma obciety etat o 10% czy tylko starsi sprzedawcy i sprzedawcy?

@Beata

Tylko starsi sprzedawcy i sprzedawcy. Zastępców to nie dotyczy

A

W postach osób odwiedzających. Wchodzisz w posty. A potem wybierasz postu osób odwiedzających.

Stefan

Jeśli to co piszesz że biuro w Warszawie, KR, KS i ZKS nie mają obciętych zarobków na te 3 miesiące to jest to jawne sk....... My też mamy rodziny, wydatki, opłaty, spłaty kredytów i itp. My jesteśmy na pierwszej linii strzału, przynosimy dochody firmie, a Oni na nas przerzucają oszczędności.

@Stefan

To prawda. KS i ZKS nie dotyczy. A powód jest prosty - zks i ks za dużo nie ma. A sprzedawców tak !!!

@Ekspert

CK ma około 270 stacji, a to daje ponad 500 KS i ZKS plus ponad 10 KR i spora liczba pracowników biura.To nie jest mała liczba.

@Stefan

Zrozum, że na każdej stacji jest po 1. Jakby na stacji był tylko 1 sprzedawca. A 8 kierowników. To byłoby na odwrót

Darz

Biuro rozrosło się chyba wczoraj bo jak ostatnio się orientowałem miesiąc dwa temu liczyło ok. 150 osób.

@Stefan

Lekko przesadziłeś z KS i ZKS. Jeśli obniżenie wymiaru czasu dotyczy ok. 1000 pracowników to z Twojego wyliczenia wynika, że w Circle jest jeden KS lub ZKS na dwóch sprzedawców. Która firma wytrzyma taką strukturę?

@Darz

Bo resztę pracowników firma kisi na pół etatu, niektórych już ładne kilka lat. 150 pracowników biura siedzi w domu gdzie udają że zdalnie pracują. Dlaczego im nie obniżono, oni nie generują żadnych zysków a teraz w czasie pandemii nawet ich aktywność zmalała. Wracając jeszcze do KS i ZKS to ilu ich jest na 270 stacjach. Ja obstawiam że ok 500. Doświadczonych pracowników już wyrolowano na podwyżkach 100zl, ludzie że stażem prawie 20lat zarabiają po 3000zl, a nowo zatrudniony zarabia niewiele mniej. Ta firma nie dba o pracowników, te obniżki uderzające w calo etatowców mają przynieść kasę z tarczy nic więcej. A mówienie o ratowaniu etatów to mrzonki.

Darz

Piszesz dość chaotycznie, ale niech będzie. 40 mld to chyba z Kanadą. Jeśli Firma jest największa, ale na pewno nie w Polsce, na świecie też nie. Pierwsze słyszę, że mamy Dyrektorów Regionalnych, bo KR to wiem. Kto Tobie naopowiadał takich głupot o zatrudnieniu (400 osób to chyba z Twoją duża rodziną - musiałaby liczyć ok. 200 osób.) Każdy koncern paliwowy wykazuje straty. Jeśli baryłka ropy w zeszłym tygodniu notowała na giełdzie - 37$ to na stacjach powinniśmy klientom dopłacać aby chcieli się zatankować. Nie pisz bzdur.

@Darz

Tak z jaką są i innymi krajami... circle w Polsce ma 100% zagraniczny kapitał A więc jak mam napisać. 2. Stanowiska kierownika regionalny też u nas nie ma, jest za to Sales market manager... Ale się utarło kierownik regionalny A u nas sie mówiło dyrektor regionalny jeszcze za czasów statoil (prawdziwy) więc sie nie czepiają szczegółów. Co do biura to faktycznie podałem za dużą liczbę pracowników, jest ich ok 200 bo księgowość i kilka innych sekcji przejęli podwykonawcy... 3. Na ponad 200 stacji ilu będzie kierowników i zastępców? Sam policz i daj znać ;) 4. Co do ceny ropy skoro dopłacają do baryłkę to na cenę na stacji składa się kosz produkcji i transportu, podatki i marżą (wcale nie taka mała skoro przy takiej samej cenie na stacji trzeba było za baryłkę zapłacić ok 40$). Żaden inny koncern nie wprowadza takich cięć. Nawet Sales market manager w rozmowie przyznał mi że firma nie przynosi żadnych strat w Polsce. Dalej zarabia ale mniej.

Leon
@Anonim

Smutne jest to że zostaliśmy potraktowani jak frajerzy. Każdy by zrozumiał sytuację gdyby o te 10 % obcięto zarobki również pracownikom biura, KR, KS i ZKS. My od początku pandemii jesteśmy na pierwszej linii obsługujemy kierowców wracających z zagranicy, karetki które przewożą chorych na Coronowirusa. Ale w ramach wdzięczności że robimy obrót firmie dostajemy obniżkę wynagrodzenia. Wy w biurze powinniście sobie obniżyć, bo uciekliście jak szczury pracować w domu zdalnie. Co nie zrobicie to porażka, płyny, papier toaletowy, mydło, ryz, kaszę itd wprowadziliście jak już rynek się zapełnił. Co robicie promocję to z błędami (wina), mała Pepsi do hot dogi wchodzi 3,50 zamiast 3 zł. Zamiast na czas pandemii zawiesić tranzyt 500 punktów, wtedy by się zwiększyła sprzedaż ze sklepu, ale wy nie myślicie. Daleko wam do Panów Andrzeja M. I Janka T. Smutne jest to że nas dalej traktujecie jak trolli. Ciekawe czy centrala wie o waszych pomysłach? Teraz chcecie jeszcze państwo skroić z kasy z tarczy. Jacy menadżerowie takie pomysły.

@Anonim

Żadna firma zagraniczna w kapitale zakładowym polskiej filii nie umieszcza całego swojego kapitału. W firmie zdarzało się, że zastępcy Dyrektora Operacyjnego mieli opiekować się, ale częściami Polski (wsch-zach. lub pn-pd) i to byli Dyrektorzy. Jedynie za Nawrockiego (Director Motorist za czasów Statoil) był raz jego zastępca, ale zachował stanowisko KR okręgu Łódzkiego (kolokwializm). Nie mamy 200 KS, chyba, że z ZKS to jest ich na pewno więcej. Porozmawiaj z jakimkolwiek KS, a nawet tym ze swojej stacji (jeśli oczywiście takie rozmowy możesz prowadzić) czy i ile jego stacja zarabia lub traci. Jeśli EBID firmy jest ujemny to gdzie zarobek. Jeśli Kierowniczka mojej stacji (duża) mówi, że obrót spadł o 40%, a na tych wysoko marżowych produktach (food) o przeszło 50% to chyba nie chcesz wmówić, że retail jest tak świetnym interesem. Norwedzy się nas pozbyli bo zwrot na kapitale z wydobycia ropy dochodził do 30% i był co prawda bardziej ryzykowny (bo znalazło się ropę lub nie), a my nie dochodziliśmy do 10%, a rynek był i jest narażony na ciągłe perturbacje, a do tego dochodzi monopolistyczna pozycja ORLENU. On parę lat temu uznał, że stacje nie muszą być dochodowe, bo zarabia na rafinerii i dopiero UOKiK zwrócił mu uwagę. Na dzień dzisiejszy żadna stacja w Polsce nie zarabia.

@Stefan

Z tym 1/2 etatu to nie jest do końca tak, bo ja znam przynajmniej dwie dziewczyny, które taki etat mają ze swojego wyboru, a jedną z nich jest pracownica z 20-letnim stażem. Z biurem jest tak, że część siedzi w domu, a część w biurze i na zmianę. Z podwyżkami to się z Tobą zgadzam. Chociaż przypuszczam, że rząd w następnym roku nie podniesie płacy minimalnej i nie zaskoczy pracodawców. Na pewno chodziło o kasę od państwa, ale muszą przez 3 mc zachować miejsca pracy. Np. SAS (szwedzka linia lotnicza) zwolniła 90% załogi. Co będzie dalej? Nie wiem.

@A

Chyba jednak usunęli albo nieopublikowali w ogóle, bo nic nie ma.

Niezależny
@Darz

A z której formy pomocy chce firma skorzystać bo jest parę??

@Niezależny

Były dwa - postojowe które nas nie dotyczy - to hotele, gastronomia, lub tak jak my zmniejszyć wymiar etatu dla konkretnej grupu.

@Stefan

Coś koło 500. Są stacje, na których na zmianie jest tylko KS lub ZKS i sprzedawca, a teraz po zmniejszeniu etatów będzie na stacji czasami sam KS lub ZKS tak ja my w nocy.

Darz

Moja żona miała większy staż od Ciebie i podobną pensję, ale na rękę brała przeszło 3 tys. (netto)

Biuro ma sie dobrze

obniżamy pensje czy zwalniamy sprzedawców?

kierownik
@Biuro ma sie dobrze

Ja mam taki pomysł - ruch na stacjach zmalał, nie można dać pól osoby na zmianę ale można zrobić inaczej. Płacić tylko za ilość obsłużonych klientów. Można ustalić jakąś stawkę np. 20 gr tam gdzie ruch jest ogólnie niewielki i np. 10 gr od klienta gdzie jest duży przepływ klientów. Co sądzicie?

Ktos

I ryczałtem 2000 za pilnowanie obiektu

@kierownik

Na stróża nocnego z takim podejścieem się nawet nie Nadajesz.

@Biuro ma sie dobrze

Zwolnić, czas na Puławską, oni staną zdalnie na stacjach.

Lolek
@Rowerzysta

Ludzie walcie te stacje!!!- mało jest pracy? i to za lepszą kasę=dość komfortu i do innej pracy,a takie korporacje to i tak umierają _później,albo wcześniej_

@Biuro ma sie dobrze

Ludzie ewakuacjie czas zacząć z tej Firmy.

Karma
@Biuro ma sie dobrze

Jeżeli firmą zrobi to co zamierza to będzie to największa podłość ze strony prezesa i dyrektorów_--- jak można zabierać 10% pensji pracownikom z pełnymi etatami,a nie zabierać nic innym!!?? -,K... jak tak można!!! - kierownictwo,pół etatowcy i 0,75,a także dyrektorstwo pozostaje bez zmiany pensji!!! ??? Czy może mi to ktoś kompetentny wytłumaczyć i potwierdzić,ze to prawda ??Jeżeli to będzie prawdą to.....

@Karma

Być może uważasz to za podłość, ale jest kilka ale. Pewnie przez pryzmat swojej stacji zauważyłeś spadek. Teraz pamiętaj, że to jest sieć i zatrudnia ok. 2000 pracowników. Z algorytmu zatrudnienie/obrót wychodzi, że zatrudnionych jest za dużo przeszło 150 osób. Kogo zwolnić? Może Ciebie?Firma ma też koszty stałe, prąd, dzierżawy itp. i chcąc skorzystać z "tarczy", którą rząd tak się chwali to musi, jeszcze raz musi zmniejszyć wymiar etatów. To rząd wymusza żeby firmy zmniejszały wymiar czasu pracy, to jeśli masz pretensje to do rządu, który wprowadza takie przepisy

@Rowerzysta

Znam parę osób, które chciałyby dowiedzieć się gdzie? Bo na razie nikt ich nie chce, ale Ty nam pokaż jak to się robi,

@Biuro ma sie dobrze

Aby skorzystać z "tarczy" to pracodawca musi zmniejszyć wymiar etatu. Ponownie firma musi skorzystać z tarczy bo to będą realne pieniądze, ale czy one wystarczą? Na trzy miesiące tak - nikt nie zostanie zwolniony, później odzyskamy pełen wymiar etatów, ale jeśli obrót się nie poprawi to paru z nas pracowników straci posadę i czasami to Ks wyznaczy, a tam gdzie indziej pewnie losowanie kto ma odejść.

@kierownik

Karać za ruch? 10 lub 20 gr?

@Biuro ma sie dobrze

Nikt pensji nie zmniejsza, jej wysokość spadła przez braki premii, a teraz spadnie, ale o 10% bo o tyle spadnie wymiar etatu.

Prosty
@Darz

Dla wszystkich ? Dla każdego etatu i stanowiska ?

Pani z CPN

Natomiast kierownik niech ma płacone od wyprowadzonej faktury jakieś tam 20 gr

Zenek

Byłem na tej waszej stacji dzisiaj i kupiłem myjnie która za zatrzymała w połowie cyklu mycia. 40 minut czekałam aż przyjedzie dodatkowa osoba do pracy i mi auto uwolni. Najlepsze na koniec tam był tylko jeden pracownik na zmianie, podobno takie oszczędności. To była moja ostatnia wizyta w tej firemce.

Mati
@Zenek

Takie coś musisz wysłać do centrali. Przez stronę www. Tutaj nikt nie pomoże niestety

@Zenek

Ja i moi znajomi już dawno tam nie jeździmy tankować. Widać, że nic się nie zmieniło w tej firmie. Po tym jak stałem w kolejce chyba z 20 minuty żeby zapłacić za paliwo powiedziałem sobie dość. Faktycznie była jedna osoba na stacji, zajmowała się klientem Lotto co to dyktował numery, potem poprawiał, jakieś zdrapki czy inne (usunięte przez administratora)wybierał a po tym wszystkim zastanawiał się jakiego Hot doga chce.

AngryB
@Andrzej

Panowie takie uwagi kierujcie przez stronę internetowa cyrkla wybierając zakładkę „reklamacje”. My szeregowe trolle nic nie możemy ....

Nie, to ustawa 31 marca, a podpisana 16.04 przez prezydenta jako Tarcza 2.0

A już wprowadzają tarcze 3.0 masz intuicję

@Darz

Masz może informację czy cięcia dotknęły również biuro? Od prawie półtora miesiąca pracują zdalnie w domu więc powinni mieć obniżone zarobki. W tym roku półetatowcy dostali przynajmniej po 350 zł podwyżki, a pracownicy oddani firmie po 20 lat 100 zł i jeszcze teraz stracą po ponad 300 zł. Jaka to jest sprawiedliwość. Po 350 zł podwyżki dostali ludzie ze stażem mniejszym niż pół roku. Firma nie szanuje doświadczonych pracowników, a teraz jeszcze wyciągnięto im kasę na ratowanie Cyrku (a przy okazji firma wyciąga kasę od państwa z tarczy)

Wkur...ony
@Stefan

Jakie ratowanie firmy? Do rana dalej zarabia, mniej ale zarabia. Nie przynosi żadnych strat! To jest sposób żeby zarobiła jeszcze więcej na tarczy, np zwolnienie z XIX i albo dofinansowanie do pensji . A na dodatek jeszcze im mało chcą wygenerować większy zysk kosztem ludzi zarabiających niemalże najniższą krajową, ludzi najbiedniejszych w tej firmie to jest skur...!

Dawid

I co myslicie o zmniejszeniu etatów o 10% dla całych i 0.75 ?

@Dawid

To ciekawe a na jak długo ? A co z premia ?

Aga

Z tego co widzę po grafiku to pół etatowcy lepiej wyjdą w tych 3miesiacach lepiej jak my????na caly etat

Kryzys

Praca jak praca wszędzie są teraz cięcia

Decyzyjny

Zmniejszanie etatów już się zaczyna. A jeśli u Ciebie się nie zaczyna to znaczy, że macie stare urlopy jeszcze.

@Decyzyjny

Tak

@Decyzyjny

u nas padł komunikat, że mamy dwie opcje albo bierzemy urlopy albo zmniejszenie etatu z całego na 0,75. Efekt prawie każdy w kwietniu wziął urlop. Jak tak dalej się utrzyma to będą zwalniać.Między marcem a kwietniem jest różnica -200 h.

Mix
@struś

Urlopy to jedno , niestety zmniejszenie etatów już mamy pewne , L4 narazie nie ma, nikt jeszcze nie zawirusował.

Geronimo
@Mix

Jeśli będą zmniejszać etaty to posypią się L4, na L4 będę miał więcej niż na 3/4 etatu.

Dziku
@Geronimo

Jak zwykle najlepiej zwolnić, a za chwile jak wszystko wróci do normy znowu będzie problem z pracownikami, nawet gorszy.

@Dziku

Być może masz rację, tylko dzisiaj nikt nie wie ile ta chwila będzie trwała i co po niej?

Prawie zastępca

Dzień dobry, chciałbym zadać parę pytań. Jak wygląda wynagrodzenie zastępcy kierownika na stacji EXPRESS (okienko)? Ile na umowie ile do ręki, jakie premie, dodatki, czy są jakieś bony? Jakie obowiązki należą do zastępcy kierownika? Proszę odpowiadajcie anonimowo, jeśli się boicie i napiszcie jakie województwo, rejon, chciałbym zebrać wszelkie informacje, zanim podejmę decyzję. Tak

@Prawie zastępca

Express nie ma.nic wspólnego z circle K. Zatrudnia Cię prywaciarz, który może Ci dam 2500 brutto A może raz 10000 brutto. Bony ? Jak Ci da od siebie to.masz ... te co dostają pracownicy stacji COCO nie dla Ciebie. Prywatną opieką medyczną i karta sportową też nie dla Ciebie

Mix

Niestety powraca Lotto, zamkniecie to był dobry ruch, teraz będą krążyć gracze od których dostaniemy wyskrobane zdrapki .

@Mix

Zamknięte Lotto i komu to przeszkadzało. Inne koncerny pozbywają się lottomatów ze stacji i tak powinna też postąpić CK.

lolek
@Mix

nie widzę problemu-zawsze możesz powiedzieć,że nie ma połączenia z systemem centralnym!!- jaki problem???

Damian
@lolek

Na mojej zmianie zawsze nie działa :)

Prawie zastępca

Miśka

Hej! Wiecie coś na temat, czy w maju dalej będą cięte godziny?

Miśka

Dzięki

SMM
@Miśka

Model pracy będzie teraz ustalany z miesiąca na miesiąc A nie kwartalnie także u każdego będą cięcia. Poza biurem oczywiście

@SMM

Skoro tak źle to po co się męczyć w Firmie gdzie traktują Ciebie jak śmiecia. Nie szkoda zdrowia?

Ekspert

No takie coś wprowadził rząd. A Circle zapewnia maseczki ? Dostała, któraś stacja??

Prezez
@Ekspert

Tak. U nas są. 5 masekna osobę firma zapewnia.

SMM
@Ekspert

Regionalni dostali fundusze i dyspozycje także z czasem powinni dostać wszyscy. Przyłbice po 4 na stację

Covid

Jak sobie wyobrażacie pracować 12h w maseczce? Nie lepsze byłyby przyłbice? Poza tym nie mogliśmy się doczekać na plexi Jak zaczęliśmy narzekać to kierownicy mówili, że to nic nam nie da. Teraz maseczki na siłę. A przecież Szumowski powiedział, że one nic nie dają. Więc jak to jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland