Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. w Opole

Weronika

@pr3dator piszesz, że w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. panuje duża rotacja. Co według Ciebie to oznacza? Czy rotacja, o której wspominasz dotyczy całej firmy, czy może konkretnych stanowisk?

Weronika

@Spejson, jestem redaktorem GoWork.pl Chętnie poznaję Waszą opinię na temat pracy w tym miejscu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - kliknij myszką w ikonkę mikrofonu, zamieszczoną przy moim nicku.

Spejson

@Weronika coś mi śmierdzą Twoje posty. Wypytujesz po kolei każdego o plusy i munusy a potem wklejasz jakies linki jak nie z rozmowy z wlascicielem to z imprezy z PCE... cos zbyt mocno filtrujesz tą firme. Placa Ci z EL12 za inwigilacje na gowork?

Weronika

@Marek, byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.? Możesz powiedzieć więcej, jak przebiegała, jakie pytania usłyszałeś? Może być to pomocne dla innych kandydatów.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPAWACZ R56/1663-833/23?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

To co firma proponuje na rozmowie to jeden śmiech. Dostajesz 1600zł, premie żałosne na migawkę niestarczy. Szkoda czasu nawet na rozmowę chodzić.

Weronika

@cicha, dziękuję. Wiecie, że w dniu dzisiejszym odbywają się dni otwarte z czołowym producentem elektrotechniki w Polsce - firmą PCE? Firma zapewnia spotkanie z przedstawicielami PCE, nowości produktowe oraz pyszny poczęstunek. Znajdziecie ich w oddziale w Katowicach. https://el12.pl/Aktualnosci/sniadanie-z-firma-pce

Weronika

@Spejson, rozumiem. Dziękuję za informację.

Spejson

@Weronika Wczasy pod gruszą i Mikolaj. Tyle...

Weronika

Widzieliście? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,187424,wywiad-bronislaw-fryt Rozmówca opowiada w nich o możliwościach rozwoju! Imponujące ;)

Gall

PH dostaje samochód,Handlowcy mają wspólne.Dostają telefony i komputery

Ktoś wie jak aktualnie wyglądają zarobki na stanowisku Handlowca i Przedstawiciela Handlowego, i czy przedstawiciel dostaje samochód ??? Na ogłoszeniu widnieje "wyposażenie stanowiska adekwatne do standardów firmy" to w końcu jakie są te standardy ?

miras

no wlasnie, chodzi tez o dobra organizacje pracy i jej czasu, jezeli jest to osoba kompetentna i dobrze zoraganizowana to kazdy podwladny bedzie zadowolony z takiego kierownika

Szybki

Od jakiegoś czasu pracuję w el12, i powiem szczerze, wiele się zmieniło do kiedy na stołku dyrektora handlowego zasiada nowa osoba, firma od tego czasu rozkwita. Atmosfera w oddziale jest o niebo lepsza, pracy co prawda nadal sporo, ale to chyba dobrze świadczy o firmie. Pensje, oczywiście mogłyby być choć trochę większe, ale lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu. :P Wisienką na torcie jest kierownik logistyki, takiej osoby potrzebowałem, zawsze w temacie, pomocny i z poczuciem humoru. Jedyna wada - zwalnianie starszych, doświadczonych pracowników, bez większego powodu. Ogólne firma godna polecenia

Przem
@Szybki

Kierownik logistyki dobrze zajmuje się rozdziałem towaru przy akcjach zakupowych i inwentaryzacjami, ale prawdziwą siłą tej firmy są nie docenieni kierownicy magazynu poszczególnych oddziałów. W tej dziedzinie najlepszy był kieras z Krakowa, którego niedawno zrobili przedstawicielem. Od niego zawsze wszystko przychodziło na czas.

Dyr. Prąd

@akia, odpuść sobie, szkoda Twojego czasu, przyjedzie ktoś z Opola i będzie zadawał Ci jakieś pytania z kosmosu,pamiętaj że żeby zarobić na siebie musisz najpierw zarobić na innych, a chłopaki z Opla z centrali nie zarabiają po 3-4 koła, o ile orientujesz się ile dostaje średnio dyr w tego typu firmie. Załóż sobie że musisz zrobić min 5-8 koła marży brutto na swoje koszty,żeby dostać powiedzmy 2 000 netto podstawy na konto, jak jest z premią, nie wiem, nie mam pojęcia. Umowa o pracę - trochę żenujące jest to że ludzie się podniecają tym że w firmie jest umowa o pracę, to jest standard. Umową zleceniem można załatwić studenta do 26 r.ż., a nie dorosłą osobę, no chyba że ktoś w ogóle się nie interesuje, bądź walczy o swoje dobro. Po za tym umowa o pracę kończy się po 3 miesiącach - i wcale nie wiesz czy dalej popracujesz:) Byłem ostatnio na rozmowie u producenta (Niemcy), stanowisko stacjonarne, pon-pt, 8-16, 4500 brutto podstawa,15-17% premia brutto od obrotu,po 3-4 miesiącach(wiadomo, trzeba się wdrożyć),umowa o pracę na czas nieokreślony z miejsca - to są dobre warunki-, teraz jestem pracownikiem tej firmy:)zaznaczam że to żadne wyższe stanowisko, normalny szeregowy pracownik. Dałem do myślenia choć trochę? :) myślę że tak:) Powodzonka:)

Han Solo
@Dyr. Prąd

"Załóż sobie że musisz zrobić min 5-8 koła marży brutto na swoje koszty,żeby dostać powiedzmy 2 000 netto podstawy na konto..." - Gratuluję optymizmu.

elektryczek

nie pytałem o pracę na stanowisku informatyka #tadziu :)

Pejo

Ubezpieczanie każdej transakcji, bez tego nie ruszysz z miejsca chyba ze na paragon. Z doświadczeniem i kontaktami w branży dostaniesz 2500 brutto.

elektryczek

Jakie zarobki proponują osobie z doświadczeniem i kontaktami w branży elektrycznej na stanowisku handlowca? Czy firma posiada ubezpieczenie należności dla swoich klientów? Będę wdzięczny za informację. Dziękuję.

eros

pracownik magazynu zarabia na początek 2100 brutto po zdaniu "egzaminu" ma 2300 brutto i na tym koniec, egzamin przeprowadza pan W. i zawsze musi ci udowodnić że nie znasz się na elektryce. (Chociaż mam doświadczenie kilkuletnie jako elektryk i dorabiam wieczorami). Szkolenia? HAHAHA przyjedzie przedstawiciel i promuje swój produkt nic więcej. Oto cały rozwój pracownika. Możesz zostać handlowcem 2500 brutto. Mam nadzieje ze pomogłem

nil

W tej firmie pracuje juz kilka lat i sam sie nie moge nadziwic co wlasciwie jeszcze tam robie. Przede wszystkim zarzad nie szanuje pracownikow, jesli masz jakies uwagi co do pracy, to maja to gleboko w powazaniu, za to kiedy zrobisz jakis blad to afera na cala firme. Mozesz pracowac przez wiele lat i nie zostaniesz doceniony, w ciagu kilku lat zadnych podwyzek, awansow, gorzej niz w biedronce.. Od nastania mlodych imprezy pracownicze ograniczone do minimum. Firma ma zwyczaj robienia inwentaryzacji 11 listopada "po cichu" niby nas wtedy ma w pracy, pieniadze za to mniejsze niz za zwykla sobote.

higins

przedsiebirstwo sie zadaje mi zajmuej sie dystrybucją elektrycznych rzeczy. dokładnie to hurotwnia elektryczna - mysle ze tam wszystko mozna zalezc co potrzebne kazdemu elektrykowi. mozecie mi powiedziec czy zamowienia jesli skladacie sa realizowane na czas czy czas oczekiwania nie jest za dlugi po prsotu.

paweł

też tak uwazam, jak trafisz generalnie na kazda opinie mocno negatywną to na 100% ktoś chce się w tens posób zemścić, bo tam kiedyś pracował i prawdopodobnie został zwolniony już i nie ze swojej własnej woli odszedł. Iść na rozmowe też jest o tyle dobrze, że dowiedz się konkretnie jakie mają wymagania.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.