Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. w Opole

guru

może ktoś napisze co sie stało z Grzegorzem ??

klik

Każda firma przyjmuje określone zasady działania, które pracownik poznaje zatrudniając się, więc nie rozumiem po co te żale i dąsy. Zawsze można znaleźć dziurę w całym, ale może to kwestia nastawienia do pracy oraz dialogu?

konrad

szczerze mówiąc, to aby coś tu w ogóle zmienić to potrzeba dużo więcej czasu niż te kilka miesięcy które minęły

greg

Naprawde latwo sie dostac,jest tak duza rotacja ze masz duze szanse.Potem juz tylko trzeba umiec znosic ich warjacje i tu jest problem.o widze ze znowu sklad sie zmienil'pozdrawiam Gdynia

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPAWACZ R56/1663-833/23?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
wizz

A niby po co mam tracic swoj cenny czas na rozmowie ,skoro na koncu okaze sie ze stawka ktora oferujecie zupelnie sie mija z moimi oczekiwaniami.chyba powinny byc jakies widelki od do co do zarobkow by nie jechac 30 km i uslyszec 1500 brutto

nowy

Dostać się do firmy nie jest trudno ale jak się dostaniesz to musisz liczyć się z jednym , albo jesteś lizusem i potwierdzasz wszystko co ci każe jedna osoba która posiada mierną wiedzę albo jesteś ciągle na cenzurowanym i zawsze przeciwko Tobie będą szukać czegoś aby uprzykrzyć Ci życie. Generalnie ludzie którzy nie potrafią zachować taktu ani kultury handlowe już nie mówiąc o osobistej.

nowy

Firma bez żadnych zasad, okradaja klientów jak tylko można. Dyrektorek stołka nie puści każdy wie co robi ale nikt mu niczego nie może zrobic ... ciekawe dlaczego ?? te ich stroje służbowe i odbijanie paluszka to jakaś masakra, współczuje każdemu kto chociaż pomyśli żeby sie tam zatrudnić.

nick

Złóż cv i się dowiesz jeśli zadasz takie pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Lojalny

Właśnie nastała u nas nowa Era , era państwa policyjnego mamy nawet komputery inwigilowane i prześwietlane , niedługo pewnie kamery w toalecie. Ciekawe czy ktoś się zastanowił że jest to prawnie nielegalne i za takie coś grożą niezłe sankcje karne. Powodzenia

****

Prawda, prawda i jeszcze raz prawda!! Totalne dno. Co tu mówić o lojalności i pracowitości, jeżeli człowiek się stara i haruje, a nikt go nie docenia. To w jaki sposób ma być pracowity, nie wspominając o lojalności, skoro zgniatają go jak robaka? I w dodatku za psie pieniądze... ehhh. Każdy musi sam, na własnej skórze doświadczyć i wydać opinie na temat firmy. Dla mnie dno.

wyjadacz

Jedna wielka porażka. Odradzam każdemu kto tylko pomyśli o tym żeby się zatrudnić w tej firmie. Współczuje klientom którzy się zaopatrują w tej firmie , marża nie schodzi poniżej 20% gdyż jest to sprawa priorytetowa w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Nie mogę zgodzić się ze złymi opiniami co do firmy.Pracuje w niej 6 lat i nie napotkało mnie nic co mogłoby mnie zniechęcić. Pracodawca jest bardzo dobrym człowiekiem. i indywidualnie podchozi do pracowników. Dba o wszystkich. Proderury owszem są ale wszystko jest zrobione z głową. Jesli chodzi o Dyrektora , wiadome jest to , że nie moze pozwolić wejść sobie na głowę i wymagający musi być. Owszem ma swoje humory ale , kto ich z nas nie ma ?

Z tą lojalnością to właśnie też słyszałem że lojalni to są podlizusy ale tego nie wiem bo to tylko słyszałem, ale wydaje mi się że coś w tym jest......

lojalny pracownik

Też jestem pracownikiem tej Firmy i nie zgadzam się z powyższą opinią. Firma dba o swoich pracowników i nie ma znaczenia ich staż czy stanowisko ale lojalność wobec pracodacy i pracowitość. Bo jak się komuś chce pracować to El12 napewno go doceni. A co do "Dyrektorka" to faktycznie może zniechęcić :)

Właśnie się zatrudniłem w tej firmie i szczerze mówiąc nic się tu nie dzieje, jest nas dużo nowych wtłaczają nam jakieś procedury, poubierani jesteśmy jak pingwinki trochę i z tego co zauważyłem to panie na kasie rządzą naszym oddziałem. Starsza pani jest stanowcza i mądralińska i do tego jeszcze ten Dyrektorek który nas dzisiaj odwiedził to lekki cwaniaczek. Starej ekipy nie ma ale z tego co słyszałem to obok nieźle zamiatają handlowo. Jeśli firma nie dba o takich pracowników ze stażem to zaczynam się zastanawiać co ja tu robie?. Reżim w tej firmie jak w wojsku a wynagrodzenia też strasznie dziwnie nam obiecali, jakaś dziwna umowa z dziwną stawką. Chyba stąd będę spadał.

Bolo

Niestety ale zgadzam sie z negatywami co do tej firmy bo tam jeszcze pracuje.Wielu handlowcow i magazynierow samych odeszło i to na roznych oddzialach bo w firmie jest jak jest.Widocznie taka maja polityke - tzn na twoje miejsce jest wielu i nic wiecej nie dostaniesz. Jedyne co to wyplata(narazie) jest na czas tzn 10 ego kazdego miesiaca i to tyle pozytywow.Pozdrawiam tych co maja juz inne zajecie

Kora

jak si (usunięte przez administratora) robi, to wszystko przeszkadza ! weź się do roboty lepiej, albo załóż swój biznes, wtedy nikt nie będzie cie śledził...

pikel

Dopóki w tej firmie będzie miał decydujący głos jeden PAN to to będzie straszna porażka. Inwigilacja na każdym punkcie kamerki . Cokolwiek by człowiek nie chciał to musi iść przez PANA. Jeszcze z rok i o papier toaletowy też będzie go trzeba pytać czy można :). Jednym słowem wielkie rozczarowanie i tragedia. Do tego w tej firmie co każda osoba to uważa się za najważniejszą. Narobili kierowników i każdy chce rządzić a tak naprawdę PAN robi i tak swoje po swojemu i zbiera profity he he he. Jak chodzi o atmosferę to kapusiostwo i kolesiostwo. Trzymajcie się z dala jak chcecie mieć spokój. Ja na szczęscie jestem już poza tą firmą i jestem szczęśliwy.

mona8

Opinia o firmie mocno przerysowana, może to kwestia podejścia do samej pracy...Pracuję tu wiele lat i nie narzekam.

axel

Tak to prawda pracowalem tam,permamentna inwigilacja plus mnóstwo bzdurnych papierow do wypełniania.W wiekszosci przypadkow robia z magazynierow handlowcow gdyz zaden handlowiec z branzy za te smieszne pieniadze nie pojdzie tam tyrac.UNIKAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.