logo Helper24

Helper24

Poznań

Opinie o Helper24

opiekunka54 2010-02-23 11:32:57
Ja tez wyjechalam z firma HELPER24 i musze powiedziec ze jestem mile zaskoczona profesjonalizmem tej firmy. Tez mialam obawy na poczatku ale po kilku telefonach i dokladnym wywiadzie wszystkie watpliwosci zostaly rozwiane. Maja konkretnie ustalone zasady proste i jasne trzeba znac niemiecki miec doswiadczenie. Moj niemiecki jest na bardzo dobrym poziomie wiec nie musialam dlugo czekac na wyjazd. Wynagrodzenie tez dostalam wysokie bo jest to uzalenioznione od znajomosci niemieckiego (słaby niemiecki 800euro, dobra znajomosc minimum 900euro). Rodzina tez byla w miare moich oczekiwan. Polecilam ta firme kilku moim kolezankom ktore tez sa bardzo zadowolone.
koleżanka po fachu 2010-03-10 10:49:20
Moja droga,
pracuję od 4 lat jako opiekunka w Niemczech wyjeżdzając z różnymi agencjami, nie daj się oszukać, ta stawka za bardzo dobry niemiecki to kpina! Przynajmniej 300 wiecej dostaniesz na rynku, poszukaj tylko lepiej!
mell 2012-12-05 09:14:16
Obecnie na ofertach zarabia sie duzo wiecej z jezykiem niemieckim, z tego co sprawdzilam helper ma najwiecej dodatkow typu premie lojalnosciowe, z polecenia albo duuuuuza premia na swieta (bardzo dobre roziwazanie w porownaniu do innych firm) na tym mozna niezle dodatki zarobić
marina i diamenty 2013-01-15 14:43:55
teraz moge to potwierdzic bo te premie wlasnie dostalam po swietach, yaaaaay ! :)
naburmuszona 2013-01-24 11:50:59
ja tez otrzymalam, ale chyba przesadzilas z ta slodkoscia. starczy ze jest ok jeszcze wpadna w samozachwyt
ela 2016-04-20 15:09:43
Też słyszałam o nich w mairę przychylne opinie, wszsytko mają jasno objasnione, idac na rozmowe od razu dowiesz sie wszystkiego a koordynatorki potrafia swietnie dopasowac pod ciebie osobe do opieki, moim zdnaiem na plus.
Zostaw swoją opinię o Helper24 - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helper24