Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

klient

TK to pazerna firma nastawiona na szybki zysk sprzedająca buble za które nie bierze odpowiedzialności.Lekceważące podejście do klienta. Jeśli kupisz u Nich bubel nie licz na zwrot pieniędzy lub uznanie reklamacji. Radzę omijać tą firmę z daleka !

sonia

Witam,otrzymałam telefon z tk maxx w sprawie pracy, miejsce rozmowy miałam otrzymać mailem, żadnego maila ani telefonu że słowem przepraszam itp,brak profesjonalizmu i strata czasu

byla pracownica

Ogolnie pracowalam w Tk Maxx w Bdg i moge tylko odradzic te prace kazdej osobie. Atmosfera oki, ale tylko wsrod osob, ktore juz dlugo pracuja. . Gdy na poczatku pracy sie pomylilam z zabezpieczaniem koszul to stary pracownik powiedzial mi w twarz:'daj spokoj kazdy moze sie pomylic. Poprawie' a na sluchawce:'ktos znow zle zabezpieczyl koszule. Czy mozesz nie spac na przymce?' Gdy powiedzialam, ze wiem, bo juz mi o tym mowil to odpowiedzial, ze sobie nie przypomina, ze tylko zabral ode mnie rzeczy. Zalosne. Wiele razy slyszalam obgadywanie i spiskowanie. A jak Wiola czy Aga ma zly dzien to lepiej nie wchodzcie im w droge. Jedna da Ci tyle zadan na raz, ze sie obsrasz, ale opierdzieli za blad, ktorego nie popelnilas. Druga zas spiskuje. W oczy sie usmiecha a potem wbija noz w plecy. Iza jest spoko. Moze dlatego Aga zwala na nia wszystkie bledy kierownicze. (B pewnie nawet o tym nie wie) natala tez jest oki, ale traktuje tk maxx jak swoja zyciowa szanse (bitch please...) a Ola jest wporzo.ma tylko wredny wyraz twarzy:) ciekawe czy pracuje jeszcze Pawelek. Pierwszy dupoliz TK.odradzam prace tam. Pani monika mydli oczy i kombinuje sama jak tylko mpze zeby zarobic ale sie nie narobic. :)

mała mi

Wychodzisz na własną odpowiedzialnosc ja raczej nie radze nie raz widziałam jak nasze gwiazdeczki LP radzą sobie z nieuczciwoscia

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Zrotowany

Wyjdź z klipsem to zobaczysz. Będziesz miał naprawdę wyjątkowego pecha, jeżeli ktoś Cię zatrzyma.

melonik

hejka niech jakas ogarnieta osoba napisze cos o tych klipsach na ubraniu, czy w nich jest farba? a moze podczas zerwania sam alarm sie wlancza Bo ludzie juz takie lupoty wyisuja za ałłaaa;/

głowka

Tak, tak, chłopaki z LP to nasze gwiazdeczki :) czasem bywa u nas szef LP na region i jest lekka spina ale ogólnie chyba pozytyw, szacun ale za żadne pieniądze nie chciałabym robic tej roboty, duże ryzyko i stres, wole flołować reile :)

Magda

Pieniądze są okej ale jest HACZYK.Pracę w TK porównuje się do innych sklepów z ubraniami ale nie oszukujmy się Panie w innych sklepach nie zapieprzają tak jak my w TKju, jest to ciężka fizyczna robota + stres i oczy w każdą stronę jak na kasie w McDonaldzie. System jest tak skonstruowany że nigdy nie przychodzi do pracy tulu pracowników by można było spokojnie bez stresu wykonywać swoją pracę. Dodatkowo etaty, nie każdy wyrobi tyle by poczuć faktycznie to 15 brutto a miesięcznie zobaczy 700-1200 netto. A ilu ludzi znajdzie pracę na kolejne 1/4 1/2 etatu by zarobić na życie. Potem z pracy do pracy i czasu na "życie" brak jak roboty. Całe szczęście kadra Managerska jest dosyć miła i "ludzka" nie licząc drobnych problemów z faworyzowaniem lubianych prywatnie osób. Dzięki temu może nie jest tak zle ale sam system jest bezlitosny:( a i przez to że w składzie jest dużo młodziutkich osób które jeszcze mają mentalność szkolną a mają parcie na kasę czasami dochodzi do obgadywania-knucia i pierdół które są zupełnie niepotrzebne w pracy.

pracownica

Sprzedawcy mają 15 zł brutto i chyba wszędzie tak jest - czy to Poznań czy Warszawa choć mogę się mylić. Jeśli chodzi o menagerów czy LP to kasa jest dużo lepsza z tego co słyszałem.

pracownica...

miałam napisac w tikejach bo przecież mamy dwa w Poznaniu :)

pracownica...

W ogole w tikeju mamy nawet nawet niektorcyh chlopakow ;p No może procz tych z wyższych stanowisk bo oni wydaja się jakos tak mało męscy ;p Ale to nie forum matrymonialne wiec zamykam temat hihi :)

@pracownica...

Zgadzam się!! Szymon LP mega fajny chłopak! :)

przykro

Co zrobić pewnie w ostatniej chwili jakaś znajoma/znajomy zadzwonił, że chce zostać asystentem kierownika.

Niedoszły pracownik

Jakiś czas temu aplikowałam na stanowisko menadżerskie do w/w firmy. Po pewnym czasie otrzymałam telefon i umówiłam się z rekruterką na dłuższą rozmowę telefoniczną. Rozmowa ta przebiegła bardzo pomyślnie, Pani zaoferowała mi pracę na stanowisku Asystenta Kierownika Sklepu (na wyższe stanowisko niż chciałam) i poinformowała, że w ciągu 4ech dni zadzwoni ponownie i ustalimy termin spotkania "face to face". Minęły 4 dni, tydzień, 2 tygodnie, miesiąc i dostałam informację drogą mailową, że "doświadczenie i umiejętności nie pokrywają się z naszymi wymaganiami". Szczerze mówiąc nie tego spodziewałam się po moim przyszłym pracodawcy. Czułam się kompletnie zlekceważona i zażenowana takim obrotem spraw. Chociaż, chyba najlepiej jest się dowiedzieć prawdy o firmie już na etapie rekrutacji, aniżeli jak już się wdepnie w to (usunięte przez administratora)

xxx

W Poznaniu Loss Prevention biegają po sklepie jak oszalali, pracuje już trochę w sklepach ale takiej liczby złodzieji jeszcze nie widziałam. Policja jest tutaj niemal codziennie.

pracownica
@xxx

Nowy LP w Poznaniu to ciacho niesamowite :)

ha ha
@pracownica

To podjedź to niego, a nie tu wypisujesz. Jest do wzięcia haha :)

Alejądro

White-Star to albo jakiś waginoscepyk, który nie lubił postawy największego metala na świecie, albo Jeżycka Cebulowa Bożena.

co to za rynsztok?

White Star - Wykorzystywanie faktu, że Pan M jako jedyny tutaj miał odwagę przedstawić się ksywką, którą każdy zna świadczy tylko o jego honorowym podejściu do sprawy. Przykro mi jest, że muszę pracować z osobą, która odznaczyła się takim brakiem kultury, honoru i najzwyklejszej przyzwoitości. Śmianie się z warunków jakie daje wielka korporacja krytykowanie jej a wyciąganie brudów osobistych zwolnionego pracownika to zwykłe s.k.u... Pamiętaj tylko, że karma zawsze wraca a i po stylu pisania i słowach jakie używa łatwo kogoś rozpoznać, zwłaszcza pracując z nim już długi czas. Czuję już jak robisz się czerwona/ny

Black*Star

Bronić mnie nie trzeba, a i komentować głupoty nie wypada zatem zostawię kilka rad. Zdanie zawsze zaczynamy z dużej litery, używamy polskich znaków w każdym wyrazie, a nie wybiórczo, oraz nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Staramy się w Poznaniu nie używać pseudonimów kojarzących się z białą gwiazdą. Najważniejsze na koniec jeśli nie mamy doświadczenia i mocnego gardła to uważamy bo możemy się zakrztusić żółcią i stosujemy maść na ból pośladów. Chciałeś wyjść na lepszego, a zdania sklecić poprawnie nie potrafisz. Mając tą wiedzę osiągniesz kiedyś sukces. Jeśli ktokolwiek ma ubaw, to proszę bardzo. Śmiech to zdrowie. Pamiętajcie "don't feed the troll" :)

krigore

Pan powyżej najwyraźniej nie rozumie co oznacza obrzucanie błotem innych, bo osoba do której pijesz nikogo nie obrzuciła błotem, a sam to robisz. Jak tak zachowują się wszyscy co przepracowali tam dłużej, to cieszę się, że sobie darowałem po próbnej umowie. Wyciąganie czyichś prywatnych spraw na forum internetowym też nie jest oznaką kultury czy zdrowego podejścia. Nie jest nawet oznaką inteligencji czy mądrości, bo kiedy kończą się argumenty, to trzeba kogoś obrazić. Troglodytyzm najwyższych lotów biała gwiazduńko.

korpo
@krigore

Dramat!!Z ciekawości wszedłem na stronę tk maxxx a tutaj to samo co wszędzie.Były pracownik ikea.Ps. Robią z nami co chcą.

white star

czarna gwiazdo lub moze raczej owco... stary moze czas najwyzszy pogodzic sie z faktem, ze zostales wyrzucony z pracy ? Obrzucanie innych błotem na goworku zamiast zastanowic sie nad soba, bo chyba jest jakis powod tego, ze nadajesz sie tylko do pracy na ochronie i wywalaja cie z kazdego mieszkania ? powod moze byc calkiem oczywisty i mocno wyczuwalny ... WSZYSCY sie z ciebie smieja i z glupot ktore tutaj wypisujesz! A osoby ktore tak usilnie starsz sie obrazic swoja postawa pokazuja, ze smieja sie z tego najglosniej! Ja tez pracuje w tym sklepie ponad 2 lata i napisze krotko jest to praca jak kazda inna . Robisz swoje i zarabiasz przyzwoicie jak na krajowe realia z atmosfera bywa roznie zalezy z kim akurat jestes na zmianie.

Black*Star

Świadczy o tym, że wypowiada się ktoś kto jest wyżej niż zwykły pracownik i stosuje tak zwane corpo (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX