Opinie o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w Kraków

KODO

JAK MOŻNA PŁACIĆ ZA PEŁNE 8 GODZ A PRACOWNICY SCHODZĄ PO 4 LUB 5 GODZ,O CZY WIE O TYM FERRO-STAL ŁABĘDY TO ROZRZUTNOŚĆ DUŻA.PROPONUJĘ WSZYSCY PO PODWYŻKI

edek

JA TEŻ WIDZĘ TYCH SAMYCH MECHANIKÓW KTÓRZY Z TYCH DODATKOWYCH SCHODZĄ PO 4 GODZ LUB 5 GODZ A MAJA ZAPEWNE PŁACONE ZA 8 GODZ.ALE UKŁAD TO UKŁAD.ALE JAK TO SIE MA DO PRAWA PRACY?? LUB PIP A FIRMA NA TO NIE REAGUJE A KAMERY TO PO CO SĄ ??????JAK DOJDZIE DO CZEGOŚ TO ZOBACZYMY JAKIE BĘDZIE TŁUMACZENIE.POWINIEN KTOŚ SIĘ TYM TEMATEM ZAJĄĆ JAKAŚ INSPEKCJA

KUBA

a ja pracuje nie całe 5 m-c i żeby dorobić muszę zostawać na dodatkowe 8 godz.i mam płacone za 8 godz a przechodząc nieraz widzę mechaników tych co pracują tylko na rano i oni dorabiają dodatkowe ale pracują tylko do 18stej nie raz 19stej a płacone mają za 8godz,co na to firma jak to sie ma do równego traktowania pracowników.to sprawa do zgłoszenia do PIP.KTO TYM ZARZĄDZA ????

burdello

pracuje tam 15 l i gdybym nie dorobil kilku dodatkowtych dniowek to zarobie 2200,na zmiany swiatek piatek,to sa dobre warunki? dla nieudacznikow i calych rodzin ktore tu pracuja to raj bo bez profilu pozdychaja z glodu,nieumiejac nic robic

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zatrudnimy od zaraz?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy E-learning Content Creator
martini

2000 zł? - a na stronie informują o atrakcyjnych zarobkach, szkoleniach, pakiecie socjalnym, programie emerytalnym - napiszcie jak to w końcu tam jest?

burdello

jak czytam te bzdury o szkoleniach i dogadaniu to zygac sie chce,musi to pisac jakis gosc ktory ma tu cala rodzine albo jest pojebany! ludzie to oboz pracy! swieta niedziele za 2000 tys,nie sluchajcie debili i lachociagow

burdello

jak czytam te bzdury o szkoleniach i dogadaniu to zygac sie chce,musi to pisac jakis gosc ktory ma tu cala rodzine albo jest (usunięte przez administratora)! ludzie to (usunięte przez administratora)! swieta niedziele za 2000 tys,nie sluchajcie debili i lachociagow

martini

A jak z zarobkami na początek, jako operator prostownicy? Czy można się przeszkolić na inne stanowisko? Praca jest od pon do piątku, czy cały tydzień + święta?

burdello

ha ha,jakie szkolenia?co ty piepszysz! z krorej rodziny profilowskiej jestes i komu faje robisz?jak ten syf jebnie (mam nadaieje ze wkrotce) to kilka rodzin padnie z glodu! a nieudacznicy nie odnajda sie w zyciu bez profilu!

Rafał

Albo wejdą nowe miotły do sprzątania a jak ich nie dopuszczą to finito Profilo.sa

lolo

No na szczęście szef nie ma takiego prawa schować tych pieniędzy do kieszeni (SWOJEJ) BZDUR NIE PISZ,LUDZI NIE OTUMANIAJ

ha ha ha

Jak tam przymus pracy w święta???(bo firma padnie)ha ha buha ha ha

burdello

tak,jest to smieszna kwota jak na to co sie tam robi i czego sie wymaga od pracownika,sa to pieniadze socjalne wypracowane przez zaloge wiec zadnej laski nie robia zlodzieje

burdello

smiesza mnie niektore opinie! jesli ktos chwali ten burdel to musi byc z jednej z rodzin nieudacznikow ktore tu sa zakorzenione ,od wuja przez szwagra kuzyna itp itd,nikomu bym nie polecil tej roboty i tego syfu!

HA HA BU HA HA

HA HA BUHA HA HA

Roman

Dla douczonych inaczej,PRL już się kończy

szatan

I znowu Propaganda PRLOWSKA

lolo

planowane uruchomienie tej nowej nitki produkującej(to co produkuje Profil.SA) w Hucie Łabędy to Grudzień 2015 CZYLI W ROKU 2016 PROFIL.SA GAME OVER ???

koko

Czyli Walcownia Profil.SA chyli się ku upadkowi?

lolo

PAP 16.05.2014 19:40 A A A Drukuj Budowę nowej linii technologicznej zainaugurowano w piątek w Hucie Łabędy w Gliwicach, należącej do Grupy Kapitałowej Węglokoks. Inwestycja ma kosztować ok. 185 mln zł. Po jej uruchomieniu w zakładzie powstanie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy. Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,91446,15977335,W_Hucie_Labedy_powstanie_nowa_linia_technologiczna.html#ixzz3pnZ2z3im

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.
2.1/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Ujastek 1
    31-752 Kraków

Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.