Opinie o Yves Rocher w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Yves Rocher. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Yves Rocher na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yves Rocher w Poznań

Monika Nowy wpis

Hej, chciałbym rekrutować do firmy :) Czy pracownicy mają możliwość dostać umowę o pracę? No i jak przebiega rekrutacja, warto ogarnąć przed rozmową produkty z ich firmy, czy wszystkiego dowiem sie w trakcie pracy?

Marta Nowy wpis
@Monika

Umowa o pracę jak najbardziej, zaraz po okresie próbnym. Warto coś wiedzieć na temat marki podczas rekrutacji, ale szkolenie produktowe odbywa się zaraz po zatrudnieniu.

Nowa82 Nowy wpis

Jakie są zarobki na stanowisku sprzedawcy na pełny etat?

gdzie jest Zubuś ? Nowy wpis
@Nowa82

A jak tam Zubuś ? Nadal się tak trzęsie o swoje stanowisko ?

Czarek

Są szanse na awans?

nie ma
@Czarek

Struktura w firmie jest bardzo płaska: kierownik i konsultantki. Wiekszośc kierowników pracuje od kilkunastu lat i już się stąd nie ruszą, może być ewentualnie zastepstwo na czas macierzyńskiego. Za pełnienie funkcji kierownika sklepu dodatek wynosi 200 zł brutto do pensji konsultantki, pozostawiam do własnej analizy czy to się opłaca.

Izabela
@nie ma

Jak wspomniałaś - za pełnienie funkcji kierownika sklepu dodatek wynosi 200 zł brutto. To może nie jest jakaś zawrotna kwota, ale nie jest to też zupełne nic. A można tam liczyć na jakieś specjalistyczne szkolenia? Na przykład z technik sprzedaży?

iza
@Izabela

Branie na siebie odpowiedzialności kierownika i ciągłe pretensje o wszystko za 200 zł brutto ? wolne żarty

Zadowolony

Myślę, że niektórym osobom brakuje chęci do pracy i stąd to marudzenie. Dla mnie firma jest dobra!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Yves Rocher? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Frycia

(usunięte przez administratora) sa trzymane.Kierownicy? Moj Boze.Regionalny dramat.Nie da sie tak pracowac normalnie.Wciskanie klientom towaru.Jak jestes dupowlazem to cie trzymaja.Zaklamanie,obłuda.Ludzie co pracowali po 20 lat sie zaczeli zwalniać.Zarobki niskie.Szkoda zdrowia

Witam Praca w Yves Rocher jest naprawdę ciężka, a pieniądze są małe!!!

true

Potwierdzam, obowiązków jest bardzo dużo, tabelek do wypełnienia, wyników do policzenia i to wciskanie klientom produktów na sklepie i jeszcze panela na koniec przy kasie. " A moze dobierze Pani produkt do kosmetyczki, mamy nowość ..." srutututu i tak w kółko. A potem gadka: "czemu tak mało panela sprzedanego, makijaż pada a konkurs regionalny i sklepoty ? musimy poprawic pielęgnację twarzy ...." tak codziennie i jeszcze wizyty regionalnego, ktory najchetniej by chcial, zeby biegac po galerii i klientow naganiac do sklepu, szok i nie polecam.

Ewelina

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Sophia

Praca jest prosta, zarobków niższych dać już nie można, a w całej firmie panuje jeden wielki zamęt.

@Sophia

Praca prosta? No nie bardzo..... Trzeba się bardzo przyłożyć żeby poznać produkty, poznać ich działanie i wpływ na skórę i efekt jaki można osiągnąć. Do tego różne promocje i akcje dla klientów. Zarobki standard, fajny socjal, a do tego konkursy sprzedażowe i premie z których można ładnie wyciągnąć. No ale jak się komuś nie chce uczyć albo pracować, to..

Sophia
@anonymous

Sorry, ale z wszystkich tylko moja osoba się starała i to najbardziej i nawet żeby kierowniczce przypominać wszystko i robić za nią to śmiechu warte. Widocznie dla Ciebie to jest trudna praca. Dla mnie po prostu wku*******a ze przychodzę i wszędzie (usunięte przez administratora) nawet produkty niepodokladane. Zarobków gorszych nie ma od najniższej. Socjal normalny jak wszędzie, a nie, sorry, MultiSport z ograniczeniami, no z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Najlepiej od razu gadać ze ktoś się nie chce uczyć i pracować, a nawet mnie nie znasz i nie poznasz. Tobie się trafiło miejsce i sobie chwalisz. Ja wspominam miejsce tragicznie. Plotki też krążyły i co tylko. Chcesz to sobie pracuj skoro Ci pasuje. Jak masz problem z nauczaniem się czegoś to sobie wyłóż pod ladę ściągę i po sprawie.

anonymus
@Sophia

Po czasie przeszłym mniemam, że już nie pracujesz :-) To wiele wyjaśnia. Ja najniższej nie mam, socjalu w większości firm nie ma, a jak posiłkowałaś się ściągą z pod lady to się nie dziwię, że nie było premii... Ja to nie rozumiem, było źle i najgorzej, ale rozumiem cyrograf podpisałaś... potem siedzi taka i smęci, to źle... tamto źle... a do roboty się nie weźmie...

Zostaw merytoryczną opinię o Yves Rocher - Poznań

Yves Rocher