Opinie o McDonald's w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald's. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Wrocław

Hmm... Ciężka praca i niska płaca. Jak nie ma ruchu to przecierasz blat, sprzęt i inne rzeczy set razy. Jeśli mają za dużo ludzi to puszczają do domu lub wysyłają na support w inne miejsce. Słyszałem, że jeśli się nie zgodzisz to dają coś takiego do roboty jak czyszczenie kibli. Ostatecznie zwalniają, ale i tak zatrudniają kolejne osoby, ponieważ szukają jakichś talentów lub ludzi, którzy im się spodobają. Wszystko właśnie zależy od tego jak wypadniesz w oczach menadżerów i kierownika. Później albo szybko awansujesz, albo cię wykorzystują. Bardzo ważne jest to na jakich ludzi trafisz. Sporo krzyczą i poganiają (jednak nie wszędzie), a wszystko przez tajemniczego i czas obsługi, co z kolei w dużym stopniu zależy od ilości pracowników, która jest redukowana do minimum. Tak jak i pensja i ilość godzin pracy. Premie tylko dla najlepszych, albo szczęściarzy. Jedynymi zaletami są darmowe picie (kawa, napoje) i elastyczny grafik. Niby jest zniżka na kanapki, ale przy takiej pensji to czysty wyzysk. W dodatku nie dotyczy to promocji. W KFC ponoć płaci się 1 zł. Kilka rad ode mnie. Po zatrudnieniu upominaj się o szkolenia, bo inaczej pozostaniesz przez długi czas na jednym stanowisku. Odradzam pracę na smażonych (produkty z kurczaka) i frytce, ponieważ na tych stanowiskach istnieje największe ryzyko poparzenia, a przy pośpiechu o to nie trudno. Na grilu to tylko palce, no chyba, że jest się gapą to i rękę można sobie przysmażyć. Oczy trzeba mieć z tyłu głowy, należy chodzić twardo po ziemi (szczególnie jak ktoś mopuje podłogę) i uważać na ostre krawędzie (wszędzie tego pełno). Jeśli posadzą już cię na smażonych to pod żadnym pozorem nie zdejmuj/wkładaj mięsa nad olejem i pewnie zawieszaj kosz/e, bo jak spadnie to będzie źle. Podsumowując jest to praca dla ludzi z nerwami ze stali lub znajomościami. No, na pewno znajdzie się jakiś wyjątek, jakieś normalne miejsce... PS Jeśli znajdziesz włos w kanapce to dostaniesz drugą gratis. Powinni tego zakazać. Pozdrawiam, były pracownik McDonald's.

akcent

Firma McDonald's opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Zatrudnimy pracowników w pełnym oraz niepełnym wymiarze czasu pracy. Oferujemy pracę w rozwijającej się firm... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5741699?keywords=&region=

pukingrainbows

Nikomu nie polecam, pracuje 3 miesiące i jestem wykończona psychicznie przez niektóre osoby. Po za tym o szkolenie proszę sie juz chyba z 1,5 miesiąca i zostaję zbywana i ustawiana na stanowiska gdzie jest największy zapieprz ( jednocześnie rzecz jasna ). Zdarzyło mi się spotkać mile i w porządku osoby ale mimo tego nie polecam!

klientka

Stać w kolejce 0.5 h= 30 minut do 1h = 60 minut , takie kolejki robią łaskę ze w ogóle sprzedadzą ,tak jak by nic nie było tylko ta jedna restauracja pojadę sobie do Tesco bistro tam jest wszystko tanie za obiad filety z kurczaka + zestaw sałatkowy za 6 zł ok.9 zł za cały obiad. Można się dobrze najeść. NIE KUPUJCIE W KONCERNACH FAST FOOD wszystko drogie ceny przeliczane na dolary a, w Polsce niskie zarobki , albo bezrobocie.

Pracownik Restauracji

Bardzo miły menager. To była najpiękniejsza i najprzyjemniejsza rozmowa o pracę w moim życiu.

o dyspozycyjność.

logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
Mc kaczorek

Nie mają teraz żadnych promocji tylko do happy meal dawają jakieś zasrane książki z bajkami. Najtańsza kanapka hamburger 3.50 zł + Coca-cola 5 zł = 8.50 zł za nic Za tyle to można kupić 0.5 kg schabu bez kości i usmażyć na obiad na 7 dni. + Coca-cola 2l w biedronce za 2.39 zł, a u nich 0.2 l drogo.

Nowe Iganie siedlce

Przysyłają podziękowania zamiast przyjąć do restauracji Menadżer ds. personalnych to oszust i cwaniara z Siedlec. Głupia blondynka dzwoni , aby tracić cudzy czas i bierze kogo chce mówi ,ze o zatrudnieniu decyduje kierownik , sama nic nierobi tylko siedzi.

smakosz

ile ci płacą od takiego wpisu sponsorowanego, bo może też bym się wynajął na chwilę do tej roboty?

KRYCHA

ŚWIĘTE SŁOWA !!!!!

smakosz

a kto normalny jeszcze żre te kosztowne w zakupie odpadki?

xxx

A u mnie rozmowa świetnie, wczoraj zadzwoniłam, zostałam umówiona na dziś na 10 byłam przed czasem i kierownik przyszła do mnie szybciej. opowiedziała co i jak i dała skierowanie na szkolenie bhp i do lekarza, i datę i godzinę kiedy mam przyjść na podpisanie umowy. szybko zwięźle i bardzo miło

gosc123

Sama rozmowa kwalifikacyjna to jedno wielkie nieporozumienie. Zostalam zaproszona na rekrutacje - poszlam. Mialo sie rozpoczac o 10, ale Panie "kierowniczki" sie spoznialy i sie przesuwalo. Po prezentacji firmy i rozmowach kwialifikacyjnych, wybierali kandydatow na drugi etap.Przeszlam na drugi. Nie byloby w tym nic dziwnego, ze rozmowy odbywaly sie w hotelu, czekalam od godziny 10 do 15:30 (5,5h) (!). Nie zapewnili nawet gosciom zwyklej wody, w upalny dzien. Malo tego proponuja menagerowi restauracji na 3 zmiany ok 2600 brutto. Paranoja po 5,5 h wyszlam wkurzona i zla, bo ile mozna czekac. Szczerze ciesze sie, ze nic mnie z nimi nie łączy, jezeli tak traktuja potencjalych kandydatkow (pracownikow) to serdecznie wspolczuje. Jezcze mają tupet odpisywac na meila, ze nie przeszlam dalszego etapu. Mało tego probouja wmówić, jakie to zdrowe jedzenie nie jest. NIE POLECAM ! Z 7-8 lat temu ta firma jeszcze jakos prosperowala, a teraz.. masakra.

ale

nie polecam tam pracy , jest ciężno , grafik ustalany według kogoś upodobań. zupełnie bez sensowne. no i trzeba ostro (usunięte przez administratora) ..

sunflower

Internauta o nicku "dwa" miał prawo nie poinformować pracodawcy o tym, gdzie wcześniej pracował, pewnie miał powód i to nie jest usprawiedliwieniem tego, żeby do kogoś wydzwaniać i nazywać go "oszustem". Co to, każdy musi się ze wszystkiego spowiadać pracodawcy, łącznie z kolorem majtek i numerem buta?

dwa

Witam, Miesiąc temu dostałem telefon od Mcdonald's na rozmowe, czekamłem 3 dni na telefon od nich, i dostałem pożniej skierowania na badania, który musiałem zapłacisz 120 zł. Pożniej jak miałem idz nastepnego dnia do restauracja na podpisane umowe, kierowniczka restaruacja do mnie zasdwoniła i krzyzała na mnie i nazwała mnie OCZUSTWEM, bo 4 lata temu pracowałem 3 dni w Mcdonald's i nie informowałem jej na rozmowe. I 20 minut rozmiawalismy i na nią też krzyczałem ze nazwała mnie Oczustwem, pożniej powiedziała ze Nie będzie podpisała ze mną umowe i za badania nie zwrocą bo jestem oczustem... Pisałem do jednego adkowata o tym i dostałem taki odpowiedz """"pracodawcę obowiązuje zakaz dyskryminacji w trackie procesu zatrudnienia.To że kiedyś wcześniej pracowało się w tej firmie nie uprawnia do tego, aby kogoś nazywać oszustem."""" Nie polecam. Tam pracują nienormalne ludzi

JA

śnisz chyba

Nie polecam!!! A szczególnie serek korona i długołęka . Po dwoch latach pracy obnizyli mi stawke do poczatkowej.... śmiechu warte nie szanuja tam ludzi ..!!! nnIE IDZCIE!!!WSZYSTKO ALE NIE MC!!

Aer

Witam serdecznie. Jako osoba już trochę obeznana w temacie, mówię jak jest. Stawka w MCD ZALEŻNA jest od regionu, w którym chcesz się podjąć pracy. Oczywiście w miejscach strategicznych jest dość wysoka (np. Ja mam ponad 17 brutto jako menago) Ale jest to ZALEŻNE od miejsca gdzie pracujesz(wieś,miasto powiat,województwo, autostrada) i spotkałem się z asystentami kierowników,którzy zarabiali mniej niż ja teraz, bo mieli "słabe" lokalizację. Firma zdaję sobie sprawę z tego,że im więcej pracy, tym więcej trzeba płacić. Wiec jeśli idziesz do miejsca,gdzie za zmywanie podłogi, opróżnianie worków na śmieci i zamiatanie przed knajpą oczekujesz kokosów to niestety pudło. Ale tak jest wszędzie. TU jest plus taki,że NA PEWNO ci zapłacą.A H..owi menagerowie? Sam takich miałem, powiedziałem im, co o nich myślę i się uspokoili. Jak jest się pipą i nadaję się za plecami,zamiast powiedzieć, co cię boli to tak jest. Jeśli oczekujesz,że ktoś będzie ci czytał w myślach odnośnie twojego wyobrażenia pracy w MCD to niestety. NIKG nie ma czasu na takie pierdoły. Coś cię boli? POWIEDZ. Większość ludzi ci pomoże. Jak nie, to odwróć się na pięcie i wyjdź. Ja sam nigdy nie dałem sobą pomiatać, ale też nigdy nikim nie pomiatałem. Bo wiem,czym jest DOBRA atmosfera w pracy. I mogę cię zapewnić,że ludzie mający odwagę wypowiedzenia swojej opinii na temat pracy swojemu przełożonemu są doceniani w tej firmie. Jak doświadczysz czegoś innego możesz napisać do biura. Zawsze jest wyjście. I piszę te słowa nie z perspektywy menagera, który siedzi 8 h za biurkiem i w (usunięte przez administratora) ie ma robotę. Sam zajwaniam na równi z moimi pracownikami. Tyle,że oni po czasie swojej pracy idą do domu, a ja zostaję,żeby skończyć to,co mam do zrobienia. Bo według mnie takie powinno być podejście "lidera" grupy. Jeśli byli pracownicy,menagerowie czy ktokolwiek,kto doświadczył pracy w MCD ma inne zdanie... cóż powodzenia w życiu. Tylko nie oczekujcie złota za węgiel.

mionnka

Pracowałam w mc niecałe dwa miesiące od 18 maja do 6 lipca praca mi się podobała ale niestety zostałam zwolniona nie dyscyplinarnie ale tak o bez podania powodu po prostu się ze mną pożegnali praca nie jest zła i ludzie są fajni ale to wypowiedzenie mnie trochę zdenerwowało ale cóż takie życie

Emi
@mionnka

Ja pracowalam w Mc Donald's 6 miesięscy ...mi ta praca sie nie podobala ciagle stres i wyzywanie jaka to jestem nie zdara ,jak przychodzil nowy pracownik i radzil sobie lepiej pierwszego dnia niz ja po 2 miesiacach mówili tekst : powinno być ci wstyd ze ktos pierwszego dnia radzi sobie lepiej niz ty po 2 mies .pracy,MOBING przez duże M ...zarobki male ...koszmar ,ludzie nie polecam Wam chyba ze potraficie zapierdzielac jak mrówki :-)

XYZ

Nie polecam nikomu pracy w Mcdonald. Na poczatku moze byc ok,troche zabawnie ale z czasem widzi sie wiecej.Jak ktos wspomnial juz o falszu i manipulacji, to to jest normalka. Zalezy to tylko od tego czy sie komus spodobasz czy tez nie, jezeli tak to masz mozliwosc bardzo szybkiego awansu, a jak nie, no to niestety.. traktuja cie z gory, bezosobowo, wrecz przedmiotowo, za stanie 5 sekund w jednym miejscu zgarniasz na klate (chociaz wszystko zrobiles, jest czystko, brak klientow) ja nie mowie tutaj o leserstwie!jezeli chcesz byc popychanym bydlem to droga wolna ;]

Były Pracownik

Nikomu nie polecam pracy w restauracji Mc Donald's mieszczącej się w Rynku Wrocławia. Nie miła atmosfera, (usunięte przez administratora) - zarówno wśród współpracowników jak i kierownictwa. Tu nowi pracownicy przechodzą falę, która nie jest przyjemna. Sama praca mi nie przeszkadzała, bo nie boję się pracy i sama w sobie nie jest zła, ale atmosfera jest (usunięte przez administratora). Kierownictwo to nie wykształcone (usunięte przez administratora), jeśli widzą osobę, która jest trochę od nich lepsza od razu równają ją z ziemią w bardzo nie miły sposób.

SIWA

MAM TAKIE PYTANIE. JESLI ROBIE W ANGLI W MC. DONALDS CZY JA MOGE SIE PRZENIESC DO WROCLAWIA DO MC CZY JA MUSZE ZACZYNAC OD NOWA I SIE STARAC O PRZYJECIE? I JAKIE TAM SA ZAROBKI BO TU NA FORUM SA ROZNE OPINIE NA TEN TEMAT I TRUDNO JE OGARNAC. MAM TAKA PROSBE PISZCIE(usunięte przez administratora) Z GORY DZIEKUJE.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Wrocław

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's