Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

były

W Recaro jest dużo lepiej już na samym starcie mam porównanie płacą za nadgodziny co jest bardzo ważne i stawka montera jest większa a Keiper soboty niedziele pracować kasy zero za to środa wolna porażka!!!!!!!!!

Rob

a ten Keiper to to samo co Recaro?

rak
@Rob

bardzo ważny gracz który nie liczy się z pracownikiem. kasy za nadgodziny nie ma ale w niedzielę przyjdż za dzień wolny. nieważne że masz jeszcze zaległy urlop.jak się nie zgodzisz to cie ładnie majster poprosi bardzo dyplomatycznie i KULTURALNIE.o awansie zapomnij jak nie masz układów z rozdającym karty majstrem. możesz się starać ale na rozmowę cię nawet nie zaproszą a cała firma wie kto zostanie SZCZĘŚLIWCEM. nowi przychodzą śmieją się z warunków pracy i płacy i wieją. szkoda tylko kasy na nowe buty.

Ona

Jestem z innego projektu ale wiem o kogo chodzi,jeżeli to On w ogóle się tutaj wypowiada.Bo takich jak On jest w tej firmie kilku,starają się bo chcą awansować ale niestety nikt tego nie zauważa.Wiadomo też dobrze kto się do tego przyczynił,wystarczy popatrzeć z której to zmiany ludzie awansują rok po roku.A z tej Hali to nawet brygadziści już się zwalniają jak dobrze słyszałam,no to chyba o czymś świadczy

@Ona

Ludzie ale was zazdrość zżera jeśli ktoś awansuje to znaczy, że na to zasłużył. A jeżeli ktoś się zwalnia to jest jego sprawa a nie wasza i nie znaczy ,że coś się dzieje na tej hali.

Ona
@życzliwy

A Panu,Pani to już podziękowaliśmy i żegnamy,Wujek dobra rada się znalazł,obrońca fałszu,obłudy i matactwa

MONTER Z CF 1

DAJCIE SPOKÓJ IRKOWI DOBRY KOLEGA PRACOWITY WIE CO I JAK PRZECIEŻ NIE PRACUJE OD WCZORAJ POMÓŻCIE I JEMU NIECH PRZEJMIE CF 1 DAJCIE JEMU SZANSE BO ODEJDZIE JAK MIREK A CHYBA FIRMA NIE CHCE UTRATY SPECJALISTÓW IRKU WALCZ O SWOJE PISZ PODANIA BĘDZIE ANKIETA GES TEŻ NAPISZ BĘDZIE DOBRZE POZDRO

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
nowa

dobrze ,że koniec projektu AMPV ,bo już nie ma koleżeństwa ,zgrania,i atmosfera robi się gęsta

@nowa

Jeśli masz taki żal ,że zostałeś pominięty to powiedz to swojemu przełożonemu prosto w oczy może on odpowie ci na to pytanie a nie rozczulasz się nad sobą i masz żal do wszystkich.I wymyślasz jakieś chore historyjki.

@nowa

Irek?

kk

Brygadzisci,zastępcy itp.a robic nie ma komu,to jest żenada

ktoś

To śmiech na sali żeby pracownik,który jest zastępcą brygadzisty od trzech lat został pominięty przy możliwości awansu.Ktoś kto stworzył klikę na jednym z projektów z uparciem tę klikę powiększa.ŻENADA!!!!!!!!!! Jedyna szansa awansu bez pleców w tej firmie to niestety ale chyba tylko śmierć przełożonego ŻENADA!!!!!!!!

bez pleców
@ktoś

Żenadą jest Twój żal do przełożonych o to że zostałeś pominięty przy możliwości awansu ,a nie zastanowiło cie dlaczego.Może zwyczajnie się na to stanowisko nie nadajesz PRZEMYŚL TO !!!

@ktoś

Zastanów się, dlaczego twoja osoba została pominięta do awansu. Nie wystarczy zastępować brygadzistę , ale też trzeba się wykazać czy jest się odpowiednią osobą, która potrafi organizować czas pracy i kierować ludźmi. Uważasz, że trzeba mieć plecy-mylisz się. Najlepiej zrobisz jak zastanowisz się nad swoją osobą, a nie wymyślasz jakieś kliki!!!!!!!!!!!!!! ŻENADA!!!!!!!!!!!!!

@życzliwy

No to teraz się popisałeś,na brygadzistę się nie nadaję ale na P.O. który robi to samo co brygadzista oczywiście tak,BZDURA !!! Bardzo dobrze wiem dlaczego zostałem pominięty.A skoro nie potrafię organizować czasu pracy i kierować ludźmi,to skąd się biorą ilości podczas mojego zastępstwa,kolejna BZDURA !!!Nie macie się jak oczyścić,to przynajmniej nie wymyślajcie takich BZDUR.Wszyscy bardzo dobrze widzą i wiedzą jak to funkcjonuje.I tak przy okazji,nie jest chyba dobrze skoro brygadziści odchodzą jeden po drugim ale to nic zastąpią ich kolejni znajomi znajomych albo koleżanki koleżanek.A Wy dwaj zacznijcie może lepiej bronić ludzi,którzy pracują po siedem dni w tygodniu !!!

@ktoś

Jeśli masz taki żal, że zostałeś pominięty to powiedz to swojemu przełożonemu prosto w oczy może on ci odpowie na to pytanie a nie rozczulasz się nad sobą i masz żal do wszystkich. I wymyślasz jakieś historyjki.

@życzliwy

Daj już sobie spokój człowieku z tymi bzdurami,pasujesz jak ulał do powiedzenia " uderz w stół,a nożyce się odezwą "

Haha

No,(usunięte przez administratora) siedem dni w tygodniu. Zarabiamy tyle co nic i ogolnie interes sie kreci, w zamian za to, nieliczni otrzymaja kubek bez ucha z logiem firmy oraz serdeczne podziekowania. Ciekawe co by sie stalo, gdyby klient zamiast zaplacic za produkt powiedzial "Dziekuje" ;-) Czas na zmiany, gdzies indziej. Nie polecam tej firmy nikomu kto jest normalny i ma znajomych / rodzine / obowiazki.

kk
@Haha

Prawda choc gorzka ale prawdziwa,zgadzam się!

Z miesiąca na miesiąc gorzej na najbardziej zyskownym projekcie dla firmy Sharan najmniej zarabia!Nowa premia niszczy wszystko!!!

pracu.ś

To prawda ze jedna z kierpwniczek zostala oskarzona o mobbing i sprawę wygrała mobbingowana?

iw

Czy są teraz jakieś przyjęcia do pracy dla kobiety ?

Agata
@iw

Teraz wiem , że przyjmują kobiety normalnie. Wiem , że dużo osób chwali tą firmę :)

spawacz :)

Witam, Mam pytanie do osób co zajmują sie spawaczami w Keiperze, czym różni się Spawacz 1 grupy od spawacza grupy 2 ?

Mikaa
@spawacz :)

1 grupy to spawacze którzy mają zdany egzamin w pozycji pionowej i poziomej a 2 to spawacze którzy maja egzamin tylko w pozycji poziomej, no i oczywiście co za tym idzie różnią się też stawką podstawy wypłaty :)

pracownik 2588

Po kilku latach pracy w tej firmie mogę napisać trochę o wadach i zaletach. Zaczynając od zalet:jak na brzeskie warunki płacą nie najgorzej.Na pewno można polecić osobą które szybko potrzebują pracy. Jeśli chodzi o wady to wydaje mi się ,że największą wadą kipera jest system awansów oparty chyba na zasadach z PRL-u. Jeśli ktoś się kumpluje z przełożonym to zaraz awansuje. Nie jest tak w każdym przypadku ale jest sporo takich. I takim oto sposobem mamy brygadzistkę na spawalni która po 6 latach nie potrafi przezbroić maszyny ani usunąć prostej awarii .Jest nie kulturalna przeklina do pracowników, nie potrafi obliczyć planu i uwielbia osoby które donoszą na innych pracowników o kocha wręcz podwładnych którzy wykonują pewne prace za nią .Mieliśmy i mamy mistrzów którzy nie znają dobrze Polskiego nie mówiąc już o innym języku. Najgorsze jest to ,że za równo mistrzowie jak i brygadziści nie znaj kodeksu pracy i przepisów .Podsumowując gdyby ktoś porządnie zabrał się za organizację pracy w tym zakładzie było by całkiem nie źle.

fOX
@pracownik 2588

Zgadzam się w 100 % z w/w opinią.

ktoś

Nawet na pseudowigilię muszą iść wszyscy,dobrze że nie wystawili poleceń

muniek

Jak czytam te opinie to mi się płakać chce. Ja pracuję tam już ponad 5 lat i wiecie co wam powiem że kiedyś było dużo lepiej niż teraz można było spokojnie pogadać z przełożonymi, a teraz to każdy jest bardzo zajęty bo papierki musi robić

taki jeden

Kto się dziwi, że na 8h jest 15 minut przerwy? To jest normalne, w innych zakładach też tak jest i nawet palić papierosów nie mozna. Ogarnijcie się.

Mozart
@taki jeden

W innych zakładach/normalnych w miare człowieku jest 35 minut przerwy np.Mondelez.

hola

Ziako, ogarnij się... w 99% firm jest 15 min przerwy, tak jak mówi kodeks pracy...

ziako

Pracuje tam nie cale dwa tygodnie i powiem wam jedno to zwykly kolchoz przerwa 15min tragedia brakuje tylko tatulazu na karku.

glfallf

raczej szukaja ludzi z dosswiadczeniem ale sproboj sie spytac

renia

Namawiają mnie do pracy w dawnym Keiper teraz Johnsons. Większość mi odradza,mówiąc,że będe tam tylko ,,mięsem,, roboczym.Prawo będę miała pracować,i milczeć.Że szanowana to nie będę,bo tam się nie szanuje ludzi. Może ktoś z tam pracujących napisze jak naprawdę tam jest,

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska