Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Cześć. Prosze o opinie firmy Adient w Skarbimierzu. Jaka praca? Jakie zarobki? Jak wygląda praca na 3 zmiany? Jaka jest atmosfera?

Adient
@Kasia

Praca 8h na nogach latem po 40 stopni mistrzowie to lizodupcy nic nie robia normy podkrecone ze siku nie mozna isc zrobic przerwa 17 minut!! Z dojsciem na dzial

TuiTam
@Adient

Praca spoko do przeżycia powiem szczerze,fakt zależy na jakim dziale na spawalni nie jest ciężka praca tym ze gorąco,pracowałem w tej firmie 2 lata temu przez 2 lata jeszcze wstecz i przy systemie 8h i zmiany 3 jak przychodziłem na 2 soboty to z 3 tys nie schodziłem, porażkami mogę nazwac Poligal,Aquila pod względem warunków i płacy a tylko płacy to Donaldson

Tylko tu i tylko teraz...

Adient Skarbimierz, pracuję tu już jakiś czas i na pierwszym planie układy i układziki. Kto bliżej lidera ten lżejsze stanowisko. Na spawalni jeden wielki syf, temperatura w lecie powala na kolana. Chamstwo, donosicielstwo, jeden drugiego obgaduje za plecami. Pracownicy agencyjni wykożystywani na maxa. Zapierdziel żeby wyrobić normę a i tak przy ocenie, nieroby przodują. Nie polecam, chyba że lubisz pracę w brudzie, stresie i afrykańskich upałach.

job 21
@Tylko tu i tylko teraz...

Pracuje w atex w Olawie, tez spawacz, niedlugo zostanie nowa fabryka w Godzikowicach, beda mieli najbardziej nowoczesna spawalnie w okolicy - podobno beda klimy na spawalni. teraz wyciagam 4000 na reke bez premi - z nadgodzinami i premiami 6000. Spawam glownie rur z kwasiaka. Praca lekka. To co piszecie to jakas tragedai

Eryk

Szukam pracy i miałem nadzieję na jakieś wskazówki, szkoda.

Chciałem tam pracowac

Jaka patologia.Bardzo dużo mówi się w tej firmie o narkotykach.Mowia że dużo ludzi nacoanych ale po tych komentarzach to patologia ????

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Grzesiek

Jak się pracuje? Szkoda, że nikt nie pisze.

Natalia

@Tylko tu i tylko teraz... jesteś aktualnym, czy też byłym pracownikiem KEIPER Polska? Możesz napisać coś więcej o twoim zatrudnieniu w firmie? O jakich temperaturach mówisz? Czy w związku z tym pracodawca zapewnia dostęp do wody i częste przerwy? Dzięki Twojej opinii wielu forumowiczów może podjąć odpowiednią decyzje o podjęciu zatrudnienia w tym zakładzie.

ona

Adient to wielkie gu....o , nawet jeśli masz szkołę i angielski w jednym paluszku to nici z awansu jeśli nie wejdziesz przełożonemu w (usunięte przez administratora)

Technik
@ona

A ile zarazbia technik produkcji?

Natan

Hej, Wiadomo coś o nowych rekrutacjach w KEIPER Polska?

IREK

Nie widzę związku i chyba się jasno wyraziłem od.się ode mnie.Temat zamknięty i proszę więcej nie szargać moim imieniem na tym chorym Forum.Jak się nudzicie to poproście o nadgodziny.PATAFIANY !!!!!!!

IREK

No jasne,że ja,nie mam nic innego k. do roboty...850 osób pracuje w firmie i jeden drugiemu obrabia d. Nie interesuje mnie już CF,pracuję na innym projekcie.Zresztą jak mam coś do kogoś to mówię mu to prosto w oczy.Przyjdź na MHS i sam się o tym przekonaj.Proszę mnie już nie mieszać w te Wasze gierki OK

Cf

Widzę że to pisanie nie ma sensu powiem Ci tylko tyle pocałuj byłą panią PO w...

czarna

A dokładnie lider produkcji i technik produkcji,tak jak na każdym dziale.I skoro nie ma PO,to niech się była PO weźmie do roboty.Skoro jest monterem to niech pracuje jak monter.A Pani niech się może zatrudni w palestrze adwokackiej :)

Cf

I tu się właśnie mylisz nikogo nie będą ściągać na tym dziale nie ma PO są liderzy i skończ te pisanie czemu nie powiesz tego w oczy najłatwiej oczerniac anonimowo miej odwagę a jak jej nie masz to wyłącz te forum i włącz sobie bajki

czarna

Brakuje ludzi do pracy,a na CF była PO(usunięte przez administratora) szwęda się bo nie ma co ze sobą zrobić,niech siada i (usunięte przez administratora) razem z nami albo oddajcie ją na inny projekt.Nowy brygadzista doskonale radzi sobie sam.

@czarna

Brak reakcji ze strony Mistrza,w takim bądź razie,jesteśmy zmuszone powiadomić Kierownika Produkcji

cf
@czarna

Jakoś wcale nie dziwi mnie brak reakcji mistrza na twoje oszczerstwa bo zarówno pracownicy jak i przełożeni wiedzą jak jest a tobie jak widzę bardzo podoba się oczernianie innych wez się człowieku do pracy i daj sobie na luz bo i tak nikt nie wieży w to co wypisujesz

@cf

Bez obaw,jednego PO zdjęli,to i zdejmą drugiego :)

xyz

Irek to znowu ty?

Taa

Moderator usunal post ;-((((( Jeszcze raz przepraszam, ze sie posralem ze smiechu.

to co piszesz to prawda brak słów jedna wielka klika nierobów tylko my szaraki robić robić i się nie oddzywać brak słów porażka

spaw men

Zna ktoś Delfina? bo czepia sie spawaczy ,że chodzą sikać do wc

wieloletni pracownik

,popieram ,pracuję już ponad 7 lat i co roku jest niby podwyżka płac ,a moja pensja jest taka sama ,na nowej premii dużo straciliśmy ,premia za ocenę była motywująca ,pracownik ,który ma staż i dużo umie zarabia tyle samo co nowy pracownik ,(który dopiero się uczy ) ostatnio narzekają na brak ludzi do pracy ,należy stworzyć politykę pozyskiwania pracowników ,myślę ,że wystarczy płacić za soboty co miesiąc i znajdą się ludzie i plan będzie wykonany ,przecież chodzimy do pracy dla kasy ,inne firmy to płacą na bieżąco za nadgodziny i mają pracowników ,

kot

ta firma upada pod względem jakości bo wszyscy pracują 8 godzin z myślą o tym aby już z niej wyjść łącznie z kontrolerami i brygadzistami. brak motywacji ze strony kierownictwa. Rezygnacja z premii za ocenę zrobiła swoje.Niedługo to będą ala KABELKI.Szkoda czasu na pracę w tej firmie bo szanse na rozwój żadne a zarobki coraz mniejsze.Dziwię się tylko majsterkom że jeszcze mają tupet tak traktować pracowników szczególnie tych z wieloletnim stażem.

Rob

Ale tam są ci sami ludzie? Jest jakoś normalnie?

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska