Comes S. A.

Wrocław

Opinie o Comes S. A.

anonim 2009-02-13 13:11:05
solidna, profesjonalna,
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili, możliwość dostosowania czasu pracy dla studentów.
anonim 2010-12-01 18:19:19
Potwierdzam zdanie poprzednika! Nie zbliżajcie się tam nawet!
blu 2013-05-13 17:51:42
moze ktoś ma świeższe informacje na temat pracy tam?
Ania 2015-10-06 23:51:26
Nie wiem jak jest tam obecnie, bo już z 7 lat temu odeszłam z Comesu, ale pracowałam tam 9 lat i uwielbiam wspomnienia z pracą w tej firmie związane. Bardzo ciekawi ludzie, świetny zarząd, dobra atmosfera pracy. Oczywiście trzeba pracować na efekty, bo jest to firma handlowa, ale praca odbywa się w przyjemnej, pełnej szacunku atmosferze. Wspominam pracę w Comesie z rozrzewnieniem i zdecydowanie życzyłabym sobie tylko takich pracodawców w swojej karierze zawodowej. Czas weryfikuje wszystko i w porównaniu do innych firm, dla których później pracowałam Comes jest jak najjaśniejsza gwiazda na niebie :)
olaf 2016-05-20 16:54:41
Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie,w dodatku podobno można liczyć na jakieś socjalne dodatki w tej chwil. Poszukują podobno osób na stanowisko sprzedawcy w bolszewie . Dajcie znać czy rzeczywiście coś jest na rzeczy
Zostaw swoją opinię o Comes S. A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comes S. A.