brak logo

Comes S. A.

Wrocław

Opinie o Comes S. A.

anonim 2009-02-13 13:11
solidna, profesjonalna,
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili, możliwość dostosowania czasu pracy dla studentów.
anonim 2010-12-01 18:19
Potwierdzam zdanie poprzednika! Nie zbliżajcie się tam nawet!
blu 2013-05-13 17:51
moze ktoś ma świeższe informacje na temat pracy tam?
Ania 2015-10-06 23:51
Nie wiem jak jest tam obecnie, bo już z 7 lat temu odeszłam z Comesu, ale pracowałam tam 9 lat i uwielbiam wspomnienia z pracą w tej firmie związane. Bardzo ciekawi ludzie, świetny zarząd, dobra atmosfera pracy. Oczywiście trzeba pracować na efekty, bo jest to firma handlowa, ale praca odbywa się w przyjemnej, pełnej szacunku atmosferze. Wspominam pracę w Comesie z rozrzewnieniem i zdecydowanie życzyłabym sobie tylko takich pracodawców w swojej karierze zawodowej. Czas weryfikuje wszystko i w porównaniu do innych firm, dla których później pracowałam Comes jest jak najjaśniejsza gwiazda na niebie :)
olaf 2016-05-20 16:54
Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie,w dodatku podobno można liczyć na jakieś socjalne dodatki w tej chwil. Poszukują podobno osób na stanowisko sprzedawcy w bolszewie . Dajcie znać czy rzeczywiście coś jest na rzeczy
anonim 2017-04-26 07:47
Nikomu nie polecam pracy w comesie w Bolszewie. Biorą sobie ludzi na 2/3 dni i wtedy wyrzucają i następnych. Kierowniczki to pożal się boże. Zmieniaja zdanie co chwile i traktuja pracowników jak jakieś parobki. Każa przekładać towar z jednego miejsca na drugie i tak cały czas. Każda mówi co innego. Bardzo chamskie i bez kultury. Nowi ludzie muszą chodzić jak w zegarku i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najszybciej jak się da, a stare pracownice sobie siedzą w telefonach albo gadają cały czas. Przy zwolnieniu mnie powiedzieli że jestem zbyt mało energiczną osobą. Po czym po chwili dodała że musi zwalniać teraz ludzi bo ma jeszcze dużo Cv i każdego musi przetestować. Poinformowała mnie także, że mogę jeszcze póżniej wysłać im cv to wtedy możliwe że mnie przyjmą. No to przepraszam ale jej wypowiedz zaprzecza sama sobie. Niby jestem zbyt mało energiczną osobą ale jak póżniej wyśle CV to mnie przyjmą? Śmieszne te kierowniczki.
Anonimowych 2017-06-08 23:08
Comes w Bolszewie bierze ludzi faktycznie na kilka dni bądź bywa i tak ze na kilka miesięcy np 3 a potem żegnaj. Wymogi jakie stawiają pracownikowi bynajmniej jak na początku to nie jedna firma potrzebująca ludzi na stanowisko biurowe takich nie ma jak oni do wykładania towaru na półki. Kierowniczki wiecznie nie zadowolone chodź dasz z siebie wszystko to dla nich i tak będzie to mało. Kasa może nie jest zła i na czas ale cała reszta wielki znak zapytania pracując tam tak naprawdę nie wiesz czy za chwilę nie zostaniesz zaproszony do biura żeby się rozliczyć bo nie wnosisz nic nowego do firmy albo zbyt mało się uśmiechasz bądź poprostu stare pracownice pod Tobą nie podkopaly dołka no i to tyle o firmie comes
Zostaw swoją opinię o Comes S. A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comes S. A.