Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Pajda

Zastanawia mnie jedno. Czemu wiekszosc z was narzeka na forum a nic nie robicie, by polepszyc sytuację? Zebrac cała firme i zastrajkować, moze wtedy by góra oprzytomniała. A ze siedzicie jak myszy pod miotłą, to robią z wami co chcą. Ludzie, ruszcie sie, nie dajcie pomiatac sobą. Zbuntujcie sie do diabła!!!!!!! Zadowalają was te pensje i to, ze robią z wami co chcą???

Start
@Pajda

Dokładnie tak jak mówisz ale żeby to zrobić trzeba mieć odwagę a większość z pracowników się boi. Wszyscy narzekają liderzy, Brygadzisci kierownicy itd. ale nikt się nie odzywa, każdy na spotkaniach robi dobrą minę do złej gry i kiwa głową jak ten przysłowiowy piesek w aucie.

Wajcha
@Pajda

Nie ma siły przebicia, polak się zwolni to Azjatów ściągną obco krajowiec się nie odezwie o podwyżkę temat psychologi

Fifi
@Wajcha

Ja starych pracowników zostało nie wiele a co firma myślała że się na nich dorobi niech postawia ich na odpowiedzialnych stanowiskach to zobaczymy co prezes zrobi będzie mógł ten zaklad zamknąć niech zamiast starychpostawi Azjatów albo ukraincow dopiero przejrzy na oczy jedynie co pozostanie to zamknąć ten zaklad

Byji
@Fifi

Oni starym pracownikiem to się podcierają dwa razy dziennie. Tu nie ma stary nowy. Każdy jest równy. Miesiąc rok 10 lat na produkcji ta sama kasa. Oni chcą nowych bo sobie ich wychowają. Jeśli ktoś myśli że się coś zmieni to jest durakiem. Robię bo życie mnie zmusiło. Jeśli uda mi się wyjść na prostą to oleje ten zakład jak zakład olewa mnie każdego dnia. A niektórzy to jeszcze po liściu dostaną. Kurw a. Chmury plany grafiki odrabianie a kiedy ja zarobię ?.

@Byji

Nie strasz (usunięte przez administratora) na szczała .. życie zmusiło ty śmierdzoncy placku??? Mało jest pracy? Tak trudno zmienić? Przylazl taki na forum żale wylewać i grozić pobiciem a w pracy siedzi i r.y.j a nie otworzy bo pewnie wali jak z obory....

@Byji

Pewnie schlany przylazisz co poniedziałek po weekendzie? Gorzołe jeszcze czuć pewnie heheh ... Albo nie lubię poniedziałku i zaczynasz pracę od wtorku buahahhahahaha pełno jest takich pijoczków nie tylko Ukraina

Byku
@Gustaw

No nie mów że ty na trzeźwo przychodzisz. Jednak to co mówią to prawda o tym zakładzie. A te wszystkie komentarze o nierobach to piszą zapewne wózkowi albo elity wiecznie oparte o biurko z komputerem gdzie policzenie normy sprawia że kalkulator płonie. Coraz bardziej sadze że ukrole maja więcej kultury niż(usunięte przez administratora). Czytając te wypociny twoje myśle że warto wam jeszcze śrubę dokręcić.

Robert B.el..ki

Na magazynie produkcji, wszystko jest dobrze, na zmianę płci mi dali dodatkowe dni.

@Robert B.el..ki

PW na twoje życie jest patentem PW goi rany koi stres !!!!!

Dosyć

Wgl nie jesteśmy informowani tym co się dzieje same plotki podobno mają być zwolnienia i na to się zapowiada chciałem tu przeczekać jeszcze 2 lata ale sram na tą firmę zwalniam się po urlopach straszą że pierw będą zwalniać ludzi którzy brali L4 latają sprawdzają 7 lat temu zarabiałem tutaj około 4300 było co miesiąc co prawda z nadgodzinami ale człowiek nie narzekał teraz człowiek dostaje 3200 i co ma skakać z radości ? Teraz jeszcze te harmonogramy szczerze mam za sobą około 8 zakładów przerobionych głównie przez agencję pracy ale tutaj to jest apogeum już nawet skomentować tego się nie da

Krystyna
@Dosyć

jaki byl powod tak znaczacych obnizek z 4300 na 3200 to jest bardzo duzo ?

@Krystyna

No jaki dymanie pracownika niby zgodnie z kodeksem pracy harmonogramy dni zerowe przychodzę je do pracy w soboty potem wolne uwielbiam taką pracę okres zimowy praca od pn do sb pod groźbami że jak ktoś nie przyjdzie to nn a przychodzi lato rozdają wolne to jest normalne ? Uwielbiam pracować jak murzyn od pn do soboty najlepsze jest przyjście w sobotę na popołudnie i w poniedzialek na rano czuje się tak wypoczęty że szok po za tym większość firm ma zaplanowana produkcję około pół roku do przodu a tutaj z dnia na dzień nie wiadomo co będziemy robić

@Dosyć

Nie dziwię się że Polacy nie chcą robić ile jest % obcokrajowców w firmie po tym co widzę na palarni to myślę że będzie 60% Upadlina , Ukaszenki, murzyni , Filipiny , Gruzini co tam jeszcze macie w worku ????

Laaaa
@Dosyć

Na pewno wyjdzie im to na dobre że będzie coraz więcej obcokrajowców tu opracować tylko z drugiej strony kimś muszą się ratować. Starych pracowników za chwilę będzie można policzyć na palcach jednej ręki com 40 już nie jest konkurencyjna firma gdzie za 3300 trzeba zapie..... bo praca tego nazwać nie można. Osoby na wyższych stanowiska same się z tego śmieją ale co mają powiedzieć muszą krac jak im zagrają bo jeśli by się wstawili za ludźmi to od razu ich nie ma. A z resztą co to są za osoby kiedyś to Kierownik Lider itp. miał doświadczenie wiedzę a teraz wszystko po układać zadajać proste pytanie nie potrafia na nie odpowiedzieć o wszystko muszą się pytać menagera jak małe dzieci we mgle to są Kierownicy co się stało z tą firmą jak dla mnie perspektywa na lepsze mało prawdopodobna.

Borys

Hej. Przyjęli mnie na stanowisko operatora pikowarki. Ustawiałem maszyne na pikowanie a tu nagle ni stąd ni zowąd podbija kierownik i pyta "żar par żur" ? Ja trochę zdekoncentrowany odpowiadam że "nie jadłem". A kierownik "sikolafą etrepertuar ebvola de pologne". Moje pytanie brzmi dlaczego w tej firmie kierownikiem jest Filipińczyk?

Honorata
@Borys

To jak się porozumiewasz z przełożonym, skoro nie mówi po polsku? Czy ogólnie dużo obcokrajowców jest zatrudnionych w tej firmie?

Nikt
@Honorata

No na oko to zbliżamy się to 75%.

Start
@Nikt

Za chwilę będzie ich coraz więcej bo Polaków już tu do pracy nie ma. Firmie nie zależy na dobrych pracownikach a co lepsza nie są w stanie zaproponować godziwych zarobków więc większość szuka zmian. Leoiej już tu nie będzie a urabiać się to chyba szkoda zdrowia....

Agnes
@Borys

Dawno nie czytałam takich bajek :) gratuluję wyobraźni

Dzień dobry, to prawa że firma planuje zwolnienia? Słyszałam taką opinię jak rozmawiałam ze znajomą mówiąc że widziałam ogłoszenie na olx do pracy ? Proszę o opinię czy warto składać CV mężowi skoro firma na zwalniać ludzi? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio w com40 czy to agencje pracy?

Waldi

W tej pracy czułem się jak (usunięte przez administratora) potrafili dzwonić do mnie w piątek chwilę przed 22.00 czy w sobotę. Urlop tylko z laptopem i telefonem. Polecam osobom, które nie mają życia prywatnego.

Prezydent
@Waldi

A gdzie pracowałeś ale to co piszesz to chyba dla tej firmy normalne jak masz stanowisko. Życie prywatne w tedy nie jest najważniejsze tylko firma.

Lepewz

Serio? Jeszcze tygoden prostoju w sierpniu? Kurcze i tak wyplat niema w tym zaklade.

Prezydent
@Lepewz

Ja się zwalniam po urlopie pozdrawiam

Cynk

Krążą plotki ze maja być cięcia nie tylko na h15 wśród funkcyjnych. Liderzy, Brygadzisci, Kierownicy Zmianowi ktoś coś..............

@Cynk

Wrócić do tego co było kiedyś jeden mistrz i brygadzistą na zmianę pozbyć się menadzerow I innych sztucznych stanowisk

Lider

Niech zobaczą co robią kierownicy Zmianowi na nockach bo co nie którym nawet się nie chce pójść po etykiety. To się nazywa marnotrastwo pieniędzy firmy.

Pracownik wieloletni

Szukają oszczędności? Przecież menageriwie, kierownicy i brygadzisci doskonale wiedzą gdzie szukać. Niech zaczną od siebie. Po choinkę ich tylu? Kiedyś był mistrz i brygdzista na zmianę pod sobą około 100 osób i wszystko było dopięte na ostatni guzik nie to co teraz jeden na drugiego patrzy ten temu telefon tamten przeoczy ten zapomi ludzie kochani to są oszczędności ich. Tyle że zwykły pracownik nie ma nic do powiedzenia.

@Pracownik wieloletni

Te wszystkie zmiany pokazują nieudolność tej firmy a konkretnie osób które nią zarządzają. Gdzie większość zmian i pomysłów to wizja tych co siedzą na samej gorze a swoim działaniem doprowadzaja do samodestrukcji. Kiedyś to była firma w której każdy chciał pracować a teraz wiele osób pracuje bo musi. Nikt już nie wypowiada się w pozytywny sposób na firmę wręcz przeciwnie ale czy osoby siedzące na ciepłych posadkach coś sobie z tego robią chyba nie a chaslo porządny pracodawca już dawno odeszło w zapomnienie szkoda ze tak się dzieje może w koncu ktoś przejży na oczy i zastanowi się nad działaniem które doprowadzają do tego że coraz mniej zadowolonych osób pracuje w firmie com40 a uśmiechy na twarzach pojawiają się w momencie sygnału obwieszczającego zakończenie pracy. Smutne ale prawdziwe.......

Temperatura h15

Może w końcu firma pomyśli o jakimś chłodzeniu na chali dla pracowników produkcji bo ci co najwięcej pracują mają najgorsze warunki. Co roku ten sam problem nikt nic nie potrafi z tym zrobić.

Kik
@Temperatura h15

*Hali. Na magazynie też, nie tylko na produkcji jest ten problem.

Tytui
@Temperatura h15

Amatorzy. Swego czasu jeden z prominentnych poganiaczy powiedział. Jak ci gorąco to wyłącz światło. To były czasy. Kawa na ławę. Teraz to jest sielanka chociaż pomysły coraz to lepsze. A zwalniają już za używanie telefonów.

@Temperatura h15

Przyjdźcie do mahle przy tych upałach to na hali 37-41 stopni a kiedyś ponoć zdarzało się jeszcze gorzej.

Paczka

Pracuje w Mahle i powiem tak mi tam jest zimno na hali. Co jakiś czas Idę się ogrzać do toalety .

Mała
@Tytui

Na okuciach pomocnik Gracjan non stop chodzi z telefonem w ręku i nikt mu nawet uwagi nie zwróci....

Duża
@Mała

Bo tam jest jedna wielka samowolka zajadanie się słodkościami i pogawędki. Może w końcu ktoś zwróci uwagę na ten dział a przede wszystkim na to co się tam dzieje. Zapraszamy na linie trochę popracować i zobaczymy która da radę....... pewnie żadna patrząc na warunki fizyczne.

Mała
@Duża

Te dziewczyny nie wiedzą co znaczy ciężko pracować liczą sobie te śrubki pomocnik pod nosem wszystko podstawi a liderki masakra żadna do pracy się nie garnie tylko patrzą pogadać, włoskami potrzepia i pasuje Marta już tak obrobila (usunięte przez administratora) Kierownikowi Bartkowi że szok w sumie Natalia też mają z niego niezły ubaw

@Ona

Czyżby nasi kierownicy i menager dostali kolejne zadania od wszechwilekiego prezesa. Kontrola na zmianach i presja wywierana na wszystkich to ma przynieść pozytywne efekty i zadowolenie z pracy której jest coraz mniej a firma szuka oszczędności. Może warto było by ich poszukać na wyższych stanowiskach kadrach itp. ale po co tam wszyscy są potrzebni a szary pracownik ma zostać zgnębiony. Gratulacje dla osób które to wszystko wymyślają w ten sposób forma staje się jeszcze bardziej pożądanym pracodawca. Co Wy z siebie robicie szanujcie nas i samych siebie bo wstając rano i spoglądając w lustro sami pewnie się zastanawiacie co robicie, nie jest wam wstyd bo patrząc na Wasze zachowanie poza firma to chyba tak.........

D.P.S
@@Ona

Zgadzam się, Patrycja jest odpowiednia osoba na to stanowisko.Konsekwentna, sprawiedliwa ale i bardzo pomocna. Jest świetnym obserwatorem i dostrzega rzeczy, które umykają innym. Pracuje z Patrycja i absolutnie żadnego złego słowa nie mogę powiedzieć. Jest świetnym i zaangażowanym w prace Brygadzista. Trzymam kciuki Pati.

Mikit
@D.P.S

Prowadź wodzu. Ślepi prowadzą ślepych nad urwisko.

@@Ona

Bo ona ma rację duża presja jest wywoływana na zwykłym pracowniku który do pracy przychodzi pracować a nie leżeć jak to się wydaje majstrom i kierownikom z góry

Jakim mistrzam, kierownikom na proste pytania nie potrafią nam odpowiedzieć tylko się chowają w swoich kontenerach. Kierownik z okuć cały czas płaczącą miną brak jakiej kolwiek wiedzy o czym kolwiek. I jego odpowiedzi bo takie jest oczekiwania menagera. Cały czas chodzi z pełnymi pordkami.

Byk

A kto jest kierownikiem na okuciach

Strandmony

To podobnie jak nasz który również przestraszony chodzi, zadając mu ciężkie pytanie na które nie zna odpowiedzi albo ktoś musi mu dać odpowiedź bo sam nic nie wie zawsze odpowiada WRÓCĘ DO WAS Z ODPOWIEDZIĄ i co się później dzieje już z niczym do nas nie wraca.

Necek
@Byk

Nie znam człowieka na imię ma chyba Bartek z tego co słyszałem to jego własne brugadzistki mają z niego ubaw to musi być konkretną osobą.

Byk
@Necek

No pracowałem z nim. Był liderem. Trochę nerwowy często obgryzał z nerwów paznokcie. Ogólnie był wporządku. Robił to co jego zwierzchnicy mu kazali. Pierwszy cividianin z tego co pamietam. Mogliście trafić gorzej. No na Jagodę. Tam to jest gruba odklejka. Jagodziński chodzi za babula i wszystko zapisuje w swym kalendarzu. Żeby mu żadna złota myśl nie uciekła.

Kamila
@Byk

To źle że wszystko zapisuje? To wydaje się być pomocne.

Necek
@Kamila

Może i dobrze ze zapisuję tylko żeby wiedział co zapisuję. Brugadzistki ta co pracować kiedyś chyba na poduszkach śmieje się z niego i opwiada ze typ na niczym się nie zna i że tyko jest.

Harry
@Byk

On ma ręce cały czas w kieszeni i jego własny (usunięte przez administratora) mu te paznokcie zjadł...

MEN
@@Ona

Dokładnie . Może drona niech puszczą na hale , będzie mniej biegania osób , które codziennie skradają się , aby przyłapać kogoś ... Żałosne to się robi ...

@MEN

Hahahah wilkie szukanie oszczędności. Niech zaczną od siebie i osób które mają pilnować produkcji. Połowa z nich na niczym się nie zna gdzie na proste pytanie nie unija dać odpowiedzi ale do udawania wielkich nadzorców to są pierwsi. Prezes zamiast zająć się takimi rzeczami i na dzień dobry firma zaoszczędzi dużo to patrzy zajechać tych co już ledwo dają radę. Pozdrawiam wszystkich nieudaczników na stanowiskach którzy trafili na nie z przypadku a większość przez układy i gratuluję trafnych wyborów. Firma na pewno dzięki takim osoba dużo zyskuje hahahaha

Termos

Brygada co to. Wchodzę w moja ulubiona aplikacje a tam 14 i 15 lipca czerwone kropy. Co jest grane

@Termos

Brak pracy coraz mniej zamówień a to. Się wiąże z szukaniem oszczędności. Po co te wszystkie wizyty i naloty przecież nikt z własnej woli by się dla firmy tak nie poświęcił.

Heniek
@Termos

A w sierpniu tydzień wolnego?ktoś coś wie?

Strandmony

To niech popatrzą jaj pracują liderzy którzy teraz mają jedna linie nasz Lider z UK więcej czasu jest na palarni niż na linii a jak pracujemy w mniejszym składzie nawet nam nie pomaga więc po co te zmiany. Logika w ten firmie jest na pierwszym miejscu.

@Heniek

To będzie wolne płatne dla każdego pracownika. Zakład zamykają na tydzień bo mają powiększać linie na h15 i pikowarki. Do tego jakieś prace konserwacyjne itp.

Mirosek
@Strandmony

To jak powiekszają hale, to czemu ktos jakies plotki o zwolnieniach rozsiewa? To prawda?

Szept

Jakieś nowe info podobno krąży mają być zwolnienie usłyszałem że 1000 , 500 albo 200 ludzi ktoś coś wie ?!

Szept

Kolejna plotka poszła nie wiadomo dokładnie ile bo się słyszy różne wersje Szykują się zwolnienia podobno 1000 albo 200 ludzi ktoś coś ?

Zła

Dlaczego my pracownicy musiały pracować do końca przestrzegać wymyślonych zasad bo jak nie to straszenie zabraniem premii a liderzy kierownicy wychodzą wczesniej z linii niż my. Zadałam pytanie kierownikowi z to usłyszałam że nie każdy może mieć tak dobrze. O pracy na drugiej i nocnej zmianie nie muszę pisać bo tam to już wogole jest samowolkę.

leon

nadal jest tak, że jak ktoś robi 12, soboty i ma pełno nadgodzin, to i tak w zamian człowiek może dostać jedynie urlop, bo o zapłacie za nadgodziny nie ma mowy? Przy okazji, znam przepisy Kodeksu pracy i wiem, że pracodawca ma prawo zamiast wypłacić za nadgodziny to dać urlop, ale szanujmy się, zwykle nie po to człowiek zapie... żeby wolne dostać

xxx
@leon

Tak za nadgodzine wolne i do tego nie platne dzien wolny usprawiedliony nie platny

R.S

Witam ponoć wolne się szykuje w sierpniu oczywiście z grafiku ale będzie wypłata nie wiem czy to jest sens pracować za takie pieniądze

Looki
@R.S

Za to na koniec kiedy po pol roku cie rozlicza i bedziesz miec ze 100 na minusie to wtedy bedzie dobre sianko

Szept

Czy ktoś coś wie na temat wolnego odrazy po urlopach tydzień czasu ? Na jakiej zasadzie to będzie postojowe wolne z harmonogramu czy jak ?

Heniek
@Szept

Poważnie? Będzie wolne?

Laaaa
@Szept

A są już jakieś plotki ze będzie wolne po urlopach.Znajac zecie to będzie wolne w grafiku a gdzy przyjdzie odpowiedni moment praca po 12h.

Strandmony

A co z ustaleniem gdzie lider po przejściu z dwóch linii na jedną miał pomagać nam pracownikom tak pięknie menager i kierownicy produkcji o tym nam mówili ale na słowach się skończyło. Lider ma teraz jedna linie ale nadal brak czasu żeby pomagać swojemu zespołowi bo musi wykonywać pracę która miał robić Kierownik Z a Zmianowi co robią chyba wykonują robotę za Kierowników Produkcji kolejny absurd jeden zgania na drugiego.

@Strandmony

I jeszcze kwestia godzin. Co godzinę miał lider pytać każdego czy chcę do toalety i czy go zmienić. Wogóle nie pyta i prawie popuscilem kleksa nogawką....

V
@Strandmony

W tedy nie miał by już czasu posiedzieć na palarni i na pogaduszki z innymi liderami i kontrolą.

#^#&@&@

Gratulacje Pati jesteś bardzo mądrą kobietą I nie przejmuj się tymi którzy źle o Tobie piszą i mówią Bo Cię nie znają znam cię bardzo długo i mogę powiedzieć tylko jedno jesteś wspaniałą kobietą dajesz sobie świetnie radę w pracy. Powodzenia????????

Janek
@#^#&@&@

Znam ją bardzo dobrze w mahle z nią pracowałem. Wspólnie na piecu byliśmy. Ale to było parę dobrych lat temu.

V

Już nawet przychodząc na nockę nie ma spokoju tylko trzeba oglądać Kierowników którzy sprawdzają jak wygląda praca na h15. Takie cyrki to chyba tylko tu, to już mogli zostać do ranna z nami widzieli by jak się ciężko pracuje na nockach hahahaha.

@V

Przecież my nockach śpimy na linich jak swoje zrobimy a liderzyi kierownicy pracują haja

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.