Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Hmmm

Już dawno powinna być zmiana menadżerów i kierowników w tej firmie ,jeśli zostaną dalej dobrze tej firmie nie wróżę,bo zamiast motywować ludzi do pracy to tylko kłamią i z ludzi robią debili,menadżer ze szwalni Gać jest tak bezczelna do takiego stopnia że na rozmowie z pracownikiem zapewnia że nic się nie zmieni będzie nadal na swoim stanowisku pracy a za dwa dni ponownie rozmowa ze niestety muszą ją zdjąć i przechodzi na inny dział i to ma być kompetentna menadżer ????nikomu tam nie można wierzyć bo kłamstwo kłamstwem popycha.

Aaaaaa ....

Czy wiadomo co z szwalnia w Turku odnośnie listopada czy będzie więcej postojowego ?

Szwaczka
@Aaaaaa ....

Listopada?Nie za daleko?dopiero zacznie się październik . Listopad będzie za 31 dni .Tak będzie wolne 1.11

Małecki- pikowarka

Witam serdecznie a zwłaszcza witam moja zmianę. Chciałbym poinformować że jutro tj. piątek na ostatnią nockę przychodzimy na godzinę 20:00. W sobotę chce rano się wybrać na grzyby i po 4:00 muszę być w lesie . Przekażcie innym pracownikom.

V

Tak to jest jak ręką rękę myję. Układy układziki. Ma magazynie to samo każdy każdemu po pas w (usunięte przez administratora) siedzi. Wszyscy to kuzynki kuzynki ciotki sąsiadki, zero umiejętności tylko znajomości. Widać że Polacy zarządzają tą firmą. Widać że ten okręt już zaczyna tonąć. Szkoda że ani Krzychu ani Bogdan tego nie widzą.

Xxx

Bo jest zgodna z prawdą

Xy

Czyli teraz jak ktoś umrze z rodziny to najlepiej pójść na L4 i tak po premii ????

@Xy

Za L4 to jest tylko 80 procent dniówki i jeszcze premia zabrana

Xy

I co z tego i tak się opłaca jak weźmiesz 2 tyg l4

Cieno
@Chacha

Witam to se pójdziesz gdzieś dorobić do innej firmy i jeszcze posiedzisz w domu

Brak słów

To już jest szczyt wszystkiego .. Człowiekowi urodzi się dziecko , w innych zakładach dają prezenty itd . A Tu ? (usunięte przez administratora) Ci premie. Ktoś Bliski Ci umiera ? Zapytaj go czy może przełożyć swoją smierć na week bo premie Ci zabiorą . Na tych karetkach od tego prezesika napiszcie reklamę firmy . „ krwiodawstwo .. Nie oddajesz ? Zyskujesz ! I ten śmieszny HR , zdegradują Cię niżej a za tydzień się pyta czy fajnie w korporacji się dalej robi ????

Iwo
@Brak słów

A zielony Ci odpowie,że nie codziennie Ci ktoś umiera a w skali roku i tak się zarobi na tej dodatkowej premi????a monitor możesz wziąść ale nie musisz tak odpowiada zielony????

@Brak słów

Z tym krwiodawstwem to przeginka, to się nadaje do telewizji, wielką firma. A kto teraz pójdzie oddać? Jak w nagrodę zabiorą 20 % wypłaty? Tyle osób, ile to krwi mniej... Może kiedyś braknie dla szefa...

Ck
@Chacha

Jak ktos chce oddac zeby pomoc to pojdzie w piatek po pracy lub w sobote a kto kombinowql i chodzil dwa razy w miesiacu na osocze i raz na dwa na krew zeby miec 6 dni wolnego to nie pojdzie juz . Jeszcze wiecej kombinujcie to bedzie coraz lepiej w firmie

Jo
@Ck

Pobór krwi jest od 7 do 14 . Jeśli ktoś jest dawca imunizowanym to musi regularnie . A kto to jest taki dawca ?odsyłam do lektury najlepiej google

Ck
@Jo

Nie oddaje teraz krwi ze wzgledu na leki jakie przyjmuje ale kiedys oddawałam w pleszewie w niedzielę rano normalnie.

Ma ktoś e-mail do Kaczmarka

@M. B.

Już mam. ????

:))
@M. B.

Sam siebie pytasz?

@:))

Nie tam były emotki a serwer to tak przemielił.

M. B

Ma ktoś e-mail do Kaczmarka?

Wrrrrrr

Jak to jest zbieracie dary dla Ukrainy, jednocześnie robicie interesy na Białorusi z Łukaszenką. Coś tu nie pasuje. Ale pieniądz się zgadza. I co znów nam zabierzecie pieniądze, bo powiecie ze robicie to dla nas, żebyśmy mieli pracę.

wazny ktos
@Wrrrrrr

nikt interesów z Łukaszenką nie robi, tylko z IKEĄ.

Jihh
@wazny ktos

Tak?? , a gdzie płacicie podatki za delkom?? W Ikea czy w Białorusi?? Która atakuje Ukrainę razem z Rosją?? Dla was liczy się kasa a nie ludzie. Tu zbierać dary dla Ukrainy, tam płacić podatki na biaurusi. Coś tu chyba nie gra. Na Białorusi też pewnie mówicie ze robicie wszystko dla nich, tak jak ukraincą w Polsce. Bo wy zawsze wszystko robicie dla pracowników hehe

Harry
@Jihh

Paczta jaki barani wielki łeb.. do szkoły niełuku ortografię powtórzyć!

Ebe ebe
@Harry

Powtórz to polowie kierowników :)

Co to za zmiany na andresoli się szykują nowa Pani kierownik Patrycja S już się chwali że pokarze jaka to ona nie jest. Jeśli mąż będzie dawał jej wskazówki to dużej kariery jej nikt nie wróży a zawsze mówiła że nigdy na takie stanowisko nie pójdzie. A co z Krzysztofem P już nie pracuje chyba za długo na tym stanowisku nie zabawił.

Praciwnik

Droga Pani, ortografia się kłania:) Widac ze pojawią się strach i obawa:) Ale...kto zna Patrycje, powinien wiedzieć ze jest to osoba sprawiedliwa ale i wymagająca. Patrycja, życzę powodzenia.

Człowiek

Zamiast jadem pluć to lepiej weź się za naukę j. polskiego. Antresoli* i pokaże*.

Ale sama o sobie nie pisz bo to słabo wygląda. Był już kiedyś na Ipie normalny kierownik ale został stłamszony przez Dyrektora który sam nie wiedział czego chce i tak samo stało się z jego następcami. Co tu się wyrabia większość osób które się znały na pracy już nie pracuje a firma idzie w stronę osób które są posłuszne jak Barany i nie mają własnego zdania. Przykład Marek J został zdegradowany to chodził po hali i opowiadał jak to go menager i dyrektor skrzywdzili wieszał na nich psy a teraz udaje jaki to z niego kierownik. Jeden drugiemu nóż w plecy by wbił a na obchodzie jeszcze trochę by się za ręce trzymali to jest dopiero kabaret.

Praciwnik
@@Pracownik

Jestem pracownikiem ubierania i mam odwagę sie przyznać...haha...nie to co Ty:) A jak Ci się nie podoba praca, to przecież poszukaj czegoś innego:) A nie oczerniaj na forum z zazdrości ludzi których nie znasz, bo to w ogóle jest słabe..

Pracownik antresoli
@@Pracownik

Witam, znam Pati baaaardzo dobrze i nigdy nie napisała by sama o sobie ,to po pierwsze.Wszystkim niedowiarkom , którzy w nią nie wierzą mogę powiedzieć tylko jedo-poczekajcie a sami zobaczycie jak ogromne i pozytywne zmiany będą na antresoli, nigdy nie było tak dobrego wyboru kierownika jak teraz .Brawo Kamil N i Adam B.za znakomity wybór.To strzał w 10.Nie będę się tu rozpisywać jaka jest osobą bo Ci którzy ją znają wiedzą o czym piszę.

@@Pracownik

A teraz jest strasznie ważny i dużo wymaga dostal stołek inaczej myśli i ciśnie ludzi żeby wyrabiali ponad normy niestety czas są takie że na niektórych liniach nie zrobię 100% ale on wie że nie da sie129%żałosne i mierzy czas mówiąc da się to może niech stanie z batem na linii może z tymi światełkami nadziejii da się ewentualnie ludzi się wywali i zrobimy więcej brawo ty brawo ja

Janek

Ta Patrycja robiła w Mahle na piecach. Ustawiała temperaturę i sypała wengiel. Pamientam była u mnie na zmianie. Spoko babka. Ładnie się wybiła widzę.

#=@×@

Żal ci dup... ściska zazdrość przemawia. A znam osobiście Patrycję ona nigdy niczym się nie chwali a za jej wykonana prace przez tyle lat należy jej się to stanowisko jest bardzo ogarniętą kobietą . A jak Zazdrościsz to sam/ sama startuje na wyższe stanowisko

D.P.S
@Janek

Niestety nie pracowała w Małe. Pomyliłeś ja z kimś.

Janek
@D.P.S

Zakład o flache???

M :)
@Janek

Moze ja się wypowiem, bo jak widzę te glupoty które ludzie wypisuja o tej biednej dziewczynie to zal czytać.... Patrycja przyszła do pracy com 40 mając 18 lat, trafiła ze mną na dział Krojowni. Dlugo pracowałyśmy razem, popieram pracowita osoba wiec jeżeli zaszła tak daleko, to tylko swoją pracą i zaangażowaniem. Ludzie zastanówcie się zanim oczernicie.... Pati - gratuluję i trzymam kciuki M :)

@M :)

Patrycja że ci się chce na tym forum babrać żeby sobie opinię polepszyć

Nie sadze by się zniżyła do takiego poziomu. Pozdrawiam wpp

M :)

Dalsza jej kariera po krojowni przeszła na pikowarki tam odbierała z tyłu maszyny materac i sprawdzała czy pikuje i nie przepuszcza. Później awansowała na szwaczkę. Szwała tak dobrze i szybko że podniosła normę i została liderką-szwaczką. Dalsza kariera rodzi się na naszych oczach. Jeszcze raz gratuluję i powodzenia. M.

G&
@M :)

Musisz być bardzo zorientowana widze:) Pracowałaś na podkockiej a teraz tu... Łatwo się domyśleć kto kryje się pod takim oczernianiem. A tak na marginesie:) Jeszcze wiele musisz sie nauczyć i doinformować droga Pani... Patus, trzymamy kciuki.

Ola
@M :)

Nie było nigdy liderki dzwaczki o imieniu Patrycja. Nie wypisujcie bzdur.

Ebe ebe

To nie wiesz ze ta firma to jedna wielka familia?

Bożenka

Jedna "niby" nie ogarnia, a druga wylewa krokodyle łzy na każdym kroku. Strach podejść z jakąkolwiek sprawa by jej nie skrzywdzić. Żenujące

Paulina
@Bożenka

To z czym do niej się chodzi, że tak się kończy aż?

@Paulina

Ona taka płaczka.. Nie wiadomo dlaczego, może myślała że stanowisko jest usłane różami. Strach podejść wydrukować (usunięte przez administratora) biegacz bo już złości lub łzy w oczach bo się jej przeszkadza a ona ciągle nie wyrobiona.

Małpka

Wiem widziałam to... Smrut jak nie wiem .. powinni wyciągać konsekwencje albo pampersy dawać operatorom.

Małpka

Jak wyręcza nie ogarniętych ludzi to tak jest. Nauczyła to ma! A później Ryki i latanie c h u j wie za czym A Andzia czas na wszystko papieroski i pogaduszki

Aaaaaa ....

Wie ktoś czy wypłata będzie 7.10 tj. piątek czy 10.10 poniedziałek ? Dajcie znać

Lepewz

Wymiana pracy - jedno rozwiązanie tych podwyszek :-) i kurcze hala 15 - po co tyle liderów? Przy biurku stoi w telefonie lub na nockach na palarnie i w stolowke? Nie mogę rozłożyć pracy. Chcę zeby doszlo do menedżera - nue potrzeba na liniach ta głupota

@Lepewz

Pracuje w tej firmie ponad 10lat w tamtym czasie lider miał pod sobą zespół składający się co najmniej z 20paru osób np.montaz stelaży a teraz lider ma 10 osób no max 15 i jeszcze ma kierownika zmianowego , więc ja się pytam jak oni mają mieć dużo pracy przecież te osoby nic nie robią tylko stwarzają pozory ,nie pomagają pracownikom a powinni jeżeli ja idę do toalety to lider wchodzi i robi za mnie a tak naprawdę to oni nawet nie znają się na robocie żenuuuuuaaaaa

@Lepewz

To też prawda ale jak widać nikt tego nie widzi i trzeba szukać kasy u szarych pracowników bo chodzą na krew, chorują im dzieci nie mówiąc już o gorszych sytuacjach rodzinnych. Ciekawe czy osoby na stołkach też są w taki sposób traktowane. Lider miał kiedyś dwie linie i była scima a teraz ma jedną linie i jest jescze wiksza to się nazywa mądre zarządzanie firmą podobnie z Kierownikami zmianowym którzy tylko nikt nie widzi że nie przynoszą firmie żadnych korzyści. Patrząc na to wszystko zastanawiam się od czego są Mistrzsowie i Menagerowie.

Old boy
@Paweł

Dokładnie .Za starych czasów byli brygadzisci i mieli nawet 25 osób. Za zadania mieli; Organizacja działu, zarzadzanie planami produkcyjnymi , Uzupelnianie oceny okresowej ,rcp, szkolenia pracowników, uzupelnianie czeków ,dniówek osobom akordowanym , sprawdzanie doatepnosci surowcy , oprowadzanie nowych pracowników itd. A teraz lider nie wie co to jest ocena okresowa ? Porażka i tylko slyszysz ,że nie wie ...masakra. Narobili stanowisk i postawili osoby które nawet @ poprawnie nie umieją napisać. Tak liderzy teraz to tylko stoja z rękoma do tyłu albo komórka w reku .A najlepsze w tym , że oni faktycznie nie mają jakiejkolwiek wiedzy o produkcji . Szok.

@Old boy

Nie mierz wszystkich jedną miarą. Wszystko co napisałeś nadal należy do obowiązków lidera. I jeśli twój lider nie wie co to jest ocena okresowa, nie potrafi zrobić dniówki itp to znaczy, że go tego nie nauczyli przy wdrażaniu bo wszędzie za te rzeczy odpowiedzialny jest lider.

Iwo
@Old boy

A teraz czerwony instrukcje wozi wózeczkiem????

On

Zabierają premie za urlop okolicznościowyi monitor. Zarząd tej firmy to psychopaci.

Wsciekly

W tym zakładzie powinny być związki zawodowe przynajmniej byłby szacunek dla ludzi ,a nie jakieś chore przepisy wewnętrzne !!!!!! Robi się naprawdę (usunięte przez administratora) za menadżerów niech się też wezmą po co oni są,żeby ludzi gnębić!!!!

H15
@Wsciekly

Nikt nie pozwoli na założenie związków zawodowych w tej firmie. Kolejny raz firma pokazuje jak szanuję swoich pracowników a później mądry Pan Prezes się zastanawia dlaczego pracownicy się zwalniają i wzywa wszystkich do siebie na spowiedź. Niech spojrzy w lusterko i się zastanowi do czego doprowadza i jakie za jego dezyzjsmi idą konsekwencje i opinia o wielkiej firmie com 40. Wszyszy Dyrektorzy, Menagerowie itd. prywatnie sami mówią że podejście firmy jest chore ale jak te przysłowiowe pieski na spotkaniach kiwają głowami bo się boją o ciepłe stanowiska. Brak słów w jaki sposób to interpretować, normalni ludzie takich decyzji nie podejmują. Brawo brawo brawo.

@H15

Wg przepisów prawa szef/właściciel firmy nie musi wyrazić zgody na założenie związków zawodowych. Wystarczy poczytać w jaki sposób zakłada się związku zawodowe i to zrobić, ale jak sądzę w całej tej foremce nie ma wystarczająco przedsiębiorczej i bystrej osoby.

H15

To już jest śmieszne, co się wyprawia w tej firmie! Dodatkowa premia? Dodatkowe 10% premii? Za co? Chyba za (usunięte przez administratora) Żarty sobie chyba robią... Ta firma to dno totalne! Aż mi się nie chce iść w poniedziałek do tej firmy! Pracuje już prawie 7 lat, ale tak źle i takich przebojów jak teraz wymyślili to jeszcze nie było... Ta firma zaczyna mi się kojarzyć mega źle! (usunięte przez administratora) i tyle. Nikomu nie polecam tej firmy!!!

Maryś
@H15

Nie podoba się tym co kombinowali i nie chodzili do roboty. Ja robię i przynajmniej za to coś będzie ze zastępuje tych co ich non stop nie było

Tapicer
@Maryś

Tylko żeby Ci dziecko nie zachorowało albo nie umarł ktoś z rodziny bo po premii

Ry
@Maryś

Człowieku są osoby które mają dzieci ,chorych rodziców itd więc prawdopodobieństwo wyjścia choćby na godzinę do lekarza z dzieckiem lub choćby zawieść chorego rodzica do lekarza to takie wyjście sprawia że traci się premie a dla większości osób każde 100zl jest na wagę złota więc pomyśl zanim napiszesz jakieś swoje wypociny

Olo
@Tapicer

Trzeba wszystkim znajomym i rodzinie ogłosić że pogrzeby proszę organizować w sobotę lub niedzielę

Maryś
@Ry

Zawsze możesz wypisać urlop i załatwić lekarza, mi zawsze lider dawał jak mu mówiłem i nie było problemu Ludzie zawsze jest wam zle szkoda tylko ze nikt nie potrafi na hali powiedzieć

Lolek
@Maryś

Maryś ty chyba żyjesz w innej rzeczywistości co mam zrezygnowac z monitorów ktore mi sie naleza żeby dostac premie, przełożyć pogrzeb bliskiej osoby bo mi premii nie dadzą, oddać krew i przyjść do pracy żeby mi sie coś stało, ludzie to jest kpina z pracownikow kara dla nas, polecam monitory krew urlopy na żądanie w tym samym miesiacu i przypomne wszystkim nie ma takiego czegos jak zakaz pojscia na krew jak to ostatnio przekazał zarząd, pracodawca ma obowiązek udzielenia dni wolnych krwiodawcy ktory chce pójść oddać krew

@Lolek

I dostaniesz wolne, ale premii już nie

Dama
@Chacha

Ludzie bez ich premii będziemy żyć, oni bez naszej krwi nie.

xyz
@Dama

Jeśli ktoś oddaje tylko krew,a nie osocze to i tak w przypadku kobiet wyjdzie na plus,a mężczyźni na to samo patrząc np kwartalnie

PRB

Tak wszyscy narzekają na liderów, kierowników itp. Wszyscy twierdzą, że tylko stoją i gadają i jeszcze kolosalne pieniądze biorą. A jak są oferty pracy na liderów itp. to jakoś chętnych nie ma. Skoro praca lekka, łatwa i przyjemna to czemu nikt nie chce iść? Byłem liderem, potem wróciłem na produkcję z własnej decyzji i uwierzcie, że użeranie się z ludźmi i codziennie problemy jak w przedszkolu niszczą bardziej niż ta produkcja. A jeśli chodzi o pieniądze to ile by nie było to ludziom nigdy nie dogodzisz.

@PRB

Chętni są tylko zapraszani na "testy" są wybrani z polecenia Tak samo jak idziesz do HR coś powiedzieć to już kierownicy wiedzą

Najlepiej powiedzieć, że cały świat jest zły i przeciwko mnie. No skoro idzie ktoś do HR no to wiadomo, że muszą porozmawiać z drugą stroną. To ich praca. Dziwne problemy.

C4

W momencie szukania liderów itp, przełożeni są pytani czy widzą w kimś potencjał i tyle. Co nie znaczy, że nie musi przejść "testów"... Poza tym praca przełożonego w razie co szybko zweryfikuje :) Druga sprawa to logiczne, że im wyższe stanowisko tym mniej pracy fizycznej... A czepianie się pensji nie ma sensu, ktoś dostaje umowę i albo się zgadza, albo zawsze może zrezygnować, a nikt nie powie, że chce mniej bo wg niego to za dużo. I z tego co słyszałam to liderzy mają mieć obniżone stawki, przynajmniej Ci którzy robią na max stawce, a w przypadku obniżenia to pensja nie będzie aż tak dużo odbiegać od tej pracownika produkcji.

IRG

Zebrania? Spotkania? W tym zakładzie jednego dnia się mówi o czymś na drugi dzień robi się zupełnie co innego nspewno nie to co było ustalone. Spotkania z HR to też jakąś porażka. Panie nawet nie znają stanowisk pracy. 20 lat pracy w tym zakładzie nauczyło mnie wierzyć w każdą plotkę. Po pierwsze jest to jedyne źródło wiedzy w tym zakładzie a po drugie plotki są bardziej wiarygodne od słów managera czy kierownika.

Jola
@IRG

Szukają oszczędności ale powinni zacząć od stanowisk pionowych ile tam jest niepotrzebnych osób masakra na każdym kroku to widać,a na liniach za dużo tych wszystkich liderów kierowników menadżerów po co tyle tych stanowisk przecież te osoby biorą tak ogromne pieniądze za nic liderzy kręcą się po liniach chodząc do swoich kolegów, koleżanek pogadać bo nie mają co robić a zielone i czerwone kamizelki to dopiero parodia chodzą z rękoma w kieszeni i szpanują po hali kim to oni nie są,no ale najlepiej czepiać się o wszystko zwykłych pracowników a tak naprawdę to tylko dzięki nam ta firma istnieje.

Artur

...żyjemy więc zawsze w oczekiwaniu czegoś lepszego, i to często zarazem w pełnej żalu tęsknocie za minionym. Rzeczy teraźniejsze natomiast przyjmujemy w poczuciu tymczasowości, uważając je za nic innego, jak tylko drogę do celu. Dlatego to ludzie, spoglądając u kresu swych dni wstecz (...) ze zdziwieniem widzą, iż to, co na ich oczach przechodziło tak nie docenione i mdłe, stanowiło właśnie ich życie - było tym właśnie w czego oczekiwaniu żyli. I tak z reguły przebiega ludzkie życie - człowiek mamiony nadzieją, pląsa wprost w objęcia śmierci

Dno

Dzisiaj ta korporacja i Ci co tym rządzą przeszli samych siebie o hr nie wspomnę .. ten hr to swoją droga powinien być zlikwidowany całkowicie. W jakim cię on istnieje ? Jakie oni niby problemy załatwiają ? Przecież gdy pracownik tam idzie z czymś to jeszcze nie wróci na produkcje a już kierownictwo wszystko wie . Cyrk na kółkach . Zakład nie liczy się z człowiekiem w żadnych stopniu , w żadnym . Wstyd i żenada .

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.