Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Pracownikh15

Cieszę się że w końcu będzie to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku Zadba o produkcję jak i o pracowników Patrycja... Bardzo gratuluję A Kamilowi N i reszcie rządzącym w końcu gratuluję dobrego wyboru

A Robert B.? Na nockach i popołudniu go nie widać wcale jak i cała reszte na tej zmianie. A można ich znaleźć w biurze u Kuby M.

Gall anonim

A do tego na nockach %%%

@Gall anonim

Ciekawe dlaczego nikt nie reaguje na taką samowolkę.

Paulina
@V

A co przez to rozumiesz? Dużo słów mało konkretów

@Paulina

To że nikt tego nie widzi i nie reaguje. Od nas pracowników są oczekiwania duże a nadzór może sobie robić co chce tak to nie powinno wyglądać.

Angelika

U kogo ,?

V

Nikt nie pilnuje to robią sobie coś chcą a robota sama idzie. Pracownicy wiedzą co mają robić więc z nudy trzeba znaleźć zajęcie ale jaka to nie jest ciężka praca Brygadzisty/Lidera.

V

Co się wydarzyło na h15 że kierownicy zostali rozdzieleni i siedzą w osobnych norach oczywiście nie wszyscy.

Panie Prezesie zapraszamy częściej ma wizyty kontrolne może w końcu ktoś zauważy że są stanowiska na których praca nie do końca wygląda tak jak powinna a czas jest spędzany na stołówce lub palarni albo ma pogawędkach i to nie tylko dotyczy Liderów czy Kierowników Zmianowych. Chowanie się w regałach na magazynie może na rannej zmianie tego tak nie widać ale na pozostałych zmianach nadzór już nic nie widzi bo wola zająć się swoimi sprawami czyli niczym.

Polako

Typowe podejście polaka. Mi jest średnio to niech innemu będzie gorzej. Weź się za siebie I ludzi obok najpierw.

@Polako

Traktujmy wszystkich równo bo patrząc na to co się dzieje są wyjątki gdzie rozmowy z osobami funkcyjnymi nic nie dają.

V

Szef to powinien wziąć udział w programie kryptonim szef i co najmniej tydzień popatrzeć na firmę z perspektywy pracownika ????

@V

Nie tylko szef a nawet Dyrektorzy i może Menagerowie tylko z drugiej strony po kilku minutach by się poddali. Spacerując pa hali widać jak się męczą a co dopiero jak by mieli pracować.

Grubasek

Jak się wam nie podoba to do mahle .

Harry
@Grubasek

(usunięte przez administratora). Dzisiaj wypłata wpłynie moja pierwsza w com40. Jakieś zakupy się zrobi najpotrzebniejsze rzeczy jak chleb masło ogórek pomidor szynka filety z kurczaka mleko . Cały maj przerobiłem myślę że z 3800 będzie.

Ola
@Grubasek

Oho, pewnie jakiś ważniak zabrał głos

XXX
@Harry

jakie dzis wyplaty wyplata moze jutro albo 10 nie licz na dzis

@Harry

Hahaha chyba brutto

@Grubasek

zobaczymy czy bedzie c sie podobac wyplata za tyle dn wolnego a to jeszcze nie koniec dostaniesz 2000 to ci sie oczy otworza

Marley

Chada Proceder na zawsze WGW Czy chcesz czy nie ja wyrywam cię ze snu Zamykam oczy i już mnie tutaj nie ma Zamykam oczy bo nie chcę żyć w problemach Nie dbam o ryzyko bo nic nie ryzykuję Uciekam w zapomnienie po prostu nic nie czuję Los prowokuje i ciągle kusi hajsem Nie mam złudzeń gdy się zbudzę wykorzystam szansę Między jawą a snem tu nic mi nie zagraża Między jawą a snem tu nikt nie upokarza Ucieknijmy od refleksji zróbmy to Poznajmy co to dobro poznajmy co to zło Otarłem się o dno i nie chcę już tam wracać Tu gdzie rzeczywistość tu czeka ciężka praca

Pracownik mahle
@Grubasek

W tym mahle nie jest tak źle jak ci się wydaje ,może jedynie dokuczliwe gorączki na hali nic poza tym tak więc nie siej paniki.

Kto miał okazję być na ostatnim spotkaniu z Prezesem. Odpowiedzi były chyba bardzo zadowalające patrząc na komentarze osób hahahaha

Kamil

Byłem na Facebooku wtedy transmisja leciała na żywo z zebrania. Uczestniczyłem online ponieważ mam kwarantanne. Poruszyłem tematy przerw w pracy. Mianowicie na stołówce mamy automaty z kawą herbatą zupą pomidorową czekoladą czy barszczem. Przedstawiłem swoją historię z dnia 12.05.2022. Tego dnia poszedłem na stołówkę w celu zakupu i skosztowania zupy pomidorowej z automatu. Po wrzuceniu gotówki tj. 1 zł kliknąłem na wyświetlaczu moją zupę i pojawił się napis " przygotowywanie" . Po kilkunastu sekundach napis znikł i pojawił się nowy napis "gotowe". Ucieszony że zjem swoją ulubioną zupę chwyciłem za kubeczek plastikowy i zamarłem gdy ujrzałem w kubku samą wodę bez makaronu. Ja rozumiem że może braknąć w automacie proszku pomidorowego na tą zupę ale że mi.nie zwrócono pieniędzy to jest skandal. Poruszyłem ten temat na zebraniu i pieniądze zostaną mi zwrócone przelewem bankowym w ciągu trzech dni roboczych.

Asia

Hej. Kiedy agencja ma wypłatę bo nie mam co do gara włożyć?

Jeden wielki wyzysk,system który jest ukierunkowany tylko na pracodawcę a nie pracownika. Prywatna firma może sobie pozwolić na wszystko tym bardziej że nikt jeszcze nigdy się nie postawił. Ciekawe ile pieniędzy mają z oszczędności które w dużej mierze są naszymi pomysłami za które dostajemy marne ochłapy a oni się bogacą i to jest bycie porządnym pracodawcą. Coraz więcej ludzi się zwalnia a oni są ślepo wpatrzeni w pracowników agencyjnych dlaczego bo nikt inny już za chwilę tutaj nie będzie chciał pracować. Osoby na stanowiskach siedzą cicho a na boku mówią to samo i jest im wstyd gdy mają nam przedstawiać nowe informacje bo sami uważają je za brednie.

Obserwator

Ludzie wy sobie sami piszecie i odpowiadacie wiem że nie można przeklinać tak że napiszę delikatnie jesteście słabi myślicie że wasze wpisy cokolwiek zmienią (usunięte przez administratora) A nic nie zmienia większość nygusow zostanie tu gdzie jest bo wchodzą głęboko ci którzy się stawiają albo postawili już z nami nie ma mimo że byli mega ogarnięci to nie ta firma gdzie anonimowy wpis coś zmieni. Najlepiej napiszcie do prezesa osobiście on wszystko łyka to będzie wam łatwiej

Magazyn surowca
@Obserwator

O czym ty piszesz . Przecież jeżeli nie byłeś na spotkaniu to nie wiesz jak jest . Cały czas taka sama rozmowa firma nie na pieniędzy, system nadgodzin jest najlepszy taki jak obecnie nikt cię nie słucha - Dzisiaj się o tym przekonałem pytając o podwyżki. Firmy w okolicy podwyżki dają , są dodatki inflacyjne , wczasy pod grusza , coś się dzieje a tutaj dno

Corrext

Mieliście jakieś spotkanie ? Fajnie bo na innych obszarach Prezes już spotkań nie robi

Po Spotkaniu

Każdy pisze , narzeka a zobaczcie po spotkaniu z Panem Prezesem - co się dowiedzieliśmy nie będzie podwyżek i tyle . Nikt nie widzi do góry że ceny rosną w gwałtownym tempie . Takie spotkania sensu nie mają , kolejne spotkanie na którym mówimy o podwyżkach , o systemie który zabiera nam nadgodziny i nic ... Nic się nie zmieni . Prezes ma wystarczająco pieniędzy jemu nie brakuje a zwykły pracownik po zapłacie kredytu nie może przeżyć do 10.

Lider

Może ktoś w końcu zainteresuje się Kierownikami Zmianiwymi na H-15 chyba mają jakieś obowiązki i powinni wspierać nas liderów. Nikt tego nie widzi za co firma im płaci chodzić i się śmiać a w między czasie pogaduszki z innymi o to w tej pracy chodzi. Odpowiedzi nie mamy czasu bo mam dużo pracy i tyle linii na głowie a w rzeczywistości g.... robią każdy to widzi a boi się odezwać. Mam nadzieję że w końcu ktoś się tym zainteresują bo Kierownicy Produkcji chyba też nic nie widzą ale jak by zaczęli sprawdzać swoich pracowników to może by coś zauważyli tylko przesiadując w swoich chłodnych biurach po co się interesować produkcją.

Angelika
@Lider

A schadzki w kanciapie w godzinach pracy ? Czy to się nie liczy . Mają pełne ręce roboty nasi kochliwi kierownicy .

Lider
@Angelika

Tak jak mówisz dobtego popijanie kawki i nie tylko. Teraz mamy po jednej linii więc sami sobie jesteśmy w stanie wszystkie nasze tematy ogarnąć. Kierownicy czy to Zmianowi czy Produkcji w czym tak naprawdę maja nam pomóc nie mają czasu żeby iść nawet po etykiety a większość z nich nie zna na pracy czy tego nikt nie widzi. Ale jak pojawia się kontrola albo wizytacja to wszyscy wychodzą na halę i zaczynają najczęściej zbierać spięcia i przestawiać wszystko żeby było ładnie bo później będą się ich czepiać a po wszystkim znikają.

Strandmony

Marek J w szoku jesteś patrząc na Ciebie i twoja minę,teraz będziesz udawał że interesujesz się firmą.Kto tu podejmuje takie decyzję przeciek ty najwięcej narzekałeś na wszystkich a teraz masz zostać Kierownikiem chyba sam się z tego śmiejesz hahahaha

Kamila
@Strandmony

A może nowy kierownik w końcu zrobi porządek i nie będzie miał na co narzekać? Chyba po coś go wybrali, to może przedstawił swoje pomysły na zmiany? :)

@Kamila

Z tego co zawsze opowiadał to porządek musiałby zrobić ze swoim byłym Kierownikiem Mariuszem W któremu za plecami obrabiał ....... I nie tylko jemu nazbierało by się kilka osób a w śród nich również Menager. Pewnie z uśmiechem będzie im patrzył w oczy a tak naprawdę wszyscy sobie zdają sprawę w jaki sposób się o nich wypowiadał,teraz z Michałem T stworzą dobry dółet i firma będzie dla nich najważniejsza hahahaha kto podejmuje tego typu decyzję ale są też plusy będziemy mieć przynajmniej spokój. Można by film komediowy nakręcić.

Łysy
@Strandmony

A może pomyśleć w drugą stronę, po akcji przepisywania akordów i okłamywaniu prezesa na kasę w końcu ktoś do góry stwierdził że dadzą szansę innemu tokowi myślenia jaki prezentują Marek J. i Michał T. oraz Adrian M. Wiele osób ich zna i wypowiada się raczej pozytywnie bo jako liderzy byli do rany przyłóż dla ludzi, tacy normalni, koledzy z pracy a nie popaprancy co tylko za wszystko karcili i jedyneczki wstawiali. Poczekajmy, pożyjemy, zobaczymy, może być ciekawy przewrót sytuacji na liniach objętych przez nową kadrę.

@Łysy

Tego Adriana to nie znam co do pozostałych miejmy nadzieję że będzie tak jak piszesz. Michał zawsze patrzył na siebie i żeby były jak największe wydajności bo miał z tego kasę a jak mieliśmy błąd to pretensje do wszystkich tylko nie do siebie a jeszcze jak miał czasem po premii to już wogóle że firma taka i owaka dla niego liczy się tylko kasa.

Łysy
@Strandmony

Widać że go nie znasz, pracujesz na innej zmianie lub jesteś zazdrosnym liderkiem gdzieś z otoczenia

Oli
@Strandmony

Co się liczy? To był mój lider i nigdy nie mogłem powiedzieć na niego złego słowa, człowiek który nigdy nie zmuszał nikogo żeby robić po 12h, który rozumiał różne sytuację życiowe. Jak dla mnie najlepszy lider na h15. Już kiedyś mógł startować na kierasa i nie chciał. Nigdy nie walił jedynek zawsze stał po stronie pracownika bo wie ile trzeba jeb.. , sam robił kiedyś na produkcji.

Misza

Witam jestem nowoprzyjętym pracownikiem. A oto moje zapytanie. Chce iść oddać juchę w poniedziałek. Czy przysługują dwa dni wolne za to? Wie ktoś? Dzienki

Laaaa
@Misza

Tak przysługują dwa dni. Tylko musisz pójście na krew zgłosić wcześniej. Kwestia jakiego masz przełożonego bo są tacy co dawaj z dnia na dzień.

@Misza

A ja mam pytanie czy kierownik jest w stanie zmusić pracownika do pracy na dwanaście godzin

Retete
@Radosny

Pamiętaj, nikt Cię nigdy do niczego nie może zmusić w tym do pracy po 12h. Nie chcesz nie chodzisz tylko na koniec roku nie dziw się że premie dostałeś niższa niż pozostali albo że po wielokrotnych prośbach zabrali Ci premie za zaangażowanie no bo jak nie chodzisz to znaczy że się nie angazujesz

Stara
@Retete

A cóż oznacza zaangażowanie wg Ciebie?czy pracując przez 8h robisz to bez zaangażowania?ja znam chyba trochę inne pojęcie zaangażowania gdybym pracował beż niego wątpię czy przy tych wysrobowanych normach wyrobił bym 50% nie rozumiem co mają do tego 12h w umowie mam 40godz.tydzien pracy co ma do tego zaangażowanie?????

Jak tam oddział Turek????

Ja tam pod rządami pani Iwony ?

Mała
@Jak tam oddział Turek????

Cudownie pełna profesja hahahaha A tak naprawdę czy ona jest czy jej nie ma to praca idzie, wiemy co mamy robić w przeciwieństwie do niej. Pytanie za co jej płacą i że nikt tego nie widzi.

Radosny

Mam pytanie my pracownicy zaczynając pracę od godz. 06.00 musimy od razu wchodzimy na obroty aby wykonać swoją normę i zarobić jakiś pieniadze i to chyba powinno dotyczyć wszystkich. Przechodząc obok biur kierowników praca wygląda całkowicie inaczej poranne pogawędki przy kawce a dla zwykłego pracownika czasu brak. Do ubikacji musimy chodzić biegiem aby się wyrobić ze względu na wyśrubowane czasy ale jak widać w tej firmie ci na samym dole muszą mieć najgorzej a to my jesteśmy motorem napędowym.... wielka szkoda ciekawe czy na innych halach jest podobnie.

Robson
@Radosny

Ja na pikowarkach ustawie maszynę i laba. Idę spać na nockach, na rano idę do klopa posiedzieć a na popołudnie jaram faja za fają. pozdro

@Robson

To tylko pozazdrościć u nas jest trochę inaczej praca z wymuszonym taktem rządzi się swoimi prawem,brak czasu na odpoczynek jedyna przerwa to wyjście do WC. Pozdro.

Paulina
@Radosny

Praca z wymuszonym taktem? Znaczy co? Na akord nie rozumiem właśnie co tam się robi pomóż pls

Linie Azjatyckie

Czy praca na liniach azjatyckich może wyglądać inaczej gdzie linie obok muszą pracować do końca nie mówiąc o wyjściu i zejściu z przerw. Czy cały nadzór jest ślepy czy specjalnie to ignorują. A co lepsze praca do końca,a tak naprawdę jej brak gdzie liderzy sobie stoją przy biurkach i nie reagują ale jak by to była linia gdzie są Polacy to już podejście jest inne; musicie pracować do końca bo nam zwrócą uwaga itp. Porażka może czas zacząć wszystkich traktować równo,gdzie jest dział inżynierii ..... przyjść się pośmiać i postać z rękoma w kieszeni to każdy może i na bajerke do kolegi ,,kolejny przykład układów ,, Może ktoś po tym wpisie zainteresuje i zainteresuje się jak wygląda praca na tych liniach i całym nadzorem który tak naprawdę nic nie robi bo praca sama się kręci nie wspominając o II i III zm. bo te zmienny funkcjonują bez większego nadzoru a my sami dobrze wiemy co mamy robić.

@Linie Azjatyckie

Powiem tak: najlepsze linie lotnicze mają w Wielkiej Brytanii. Leciałem w zeszłym roku do Egiptu na wakacje to autem własnym dojechałem do Sheffield w Anglii i stamtąd koleją do Londynu na lotnisko. Lot odbył się bez zawirowań.

Barr4

Jak dla mnie to ludzie są ślepi,,,, i posłuszni jak baranki.... Za takie wynagrodzenia pracować przy takich cenach na rynku,,,, cały zakład powinien złożyć narzędzia i stanąć. Wtedy by coś się wydarzyło.

@Barr4

Masz rację za taką praca wynagrodzenia powinny być dużo większe. To jest jeden z powodów coraz większych zwolnień Polaków tak jak kiedyś wszyscy chcieli pracować w com 40 tak teraz wygląda to zupełnie inaczej. Większość osób wypowiada się na tą firmę negatywnie nawet te na stanowiskach ale oficjalnie nikt się nie odezwie bo się boi tak jak nasi byli współpracownicy bo inaczej nazwać ich nie można zawsze po cichu mówili jaka to firma jest zła i osoby które nimi rządzą a teraz jak zasiedli na stanowiskach od razu zmiana sami siebie okłamują i będą teraz udawać jakimi to nie są kolegami a za plecami to już wiemy co będą robić.

Nie wiem

Była wypłata już u was ?

Janek
@Nie wiem

Miałem już o 11 na koncie. Teraz dali socjal wczasy pod gruszą. Fajna kwota wyszła.

Tomi
@Janek

O jaki socjal chodzi?

Można tu dodawać zdjęcia? Dlaczego operatorzy pikowarek ze zmiany tej pani brygadzistki mogą stale wychodzić na papierosy, nawet na porannej zmianie ?

Janek
@Anna

I czego kłamiesz ? Żaden z operatorów nie pali papierosów.

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.