Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

H-15

Leszek B przestań chodzić po hali i oczerniać osoby których wogóle nie znałeś ??? dlaczego bo nikt z tobą nie rozmawia a twoj iloraz inteligencji jaki posiadasz nie kwalifikuje się na stanowisko lidare. To kolejny przykład układu patrząc na to co się dzieje wasze machloje pewnie też wyjdą na jaw.

Jjj
@H-15

Ja bym poprosił o sprawdzenie kamer palarni na zmianie której pracuje pan biesicki bo oprócz stołówki kreceniu się po hali bez celu to jest jego główne miejsce gdzie przesiaduje zero wiedzy a uważa się za nie wiadomo kogo a gdy zgłaszamy mu problemy to udaje głupa

Mała
@Jjj

A jego chamskie odżywki to jest dopiero szczyt. Jeżeli nie zna odpowiedzi na zadane pytanie odpowiada że sprawdzi temat i z odpowiedzią już nie wraca. Nasi liderzy się z niego śmieją ale przecież nikt mu tego nie powie bo zaraz się zemści bo on jest Kierownikiem Z.

Gertruda
@Mała

Na pikowarce nr 3 któryś z operatorów załatwia potrzeby fizjologiczne przy maszynie. Dziwnie tam pachnie jak przechodzę z pokrowcami.

Pracownik Leszka
@Jjj

O co wam chodź to są tylko 3 miejsca plus taki że zawsze wiemy gdzie jest ???? ps nie raz dawałem Leszku ognia

Mała
@Pracownik Leszka

Pracownik Leszka można śmiało powiedzieć że Leszek jest rezydentem palarnii która jest jego głównym miejscem pracy oprócz spijanie kawy w biurze bo tego to już wogóle nikt nie widzi.

Lechu B...
@Mała

Co tam zazdrosny parobasie co pot po jajach ci leci? Ano akord to jest nie ma lekko pampersa załóż i golisz!!!! Idę zapalić elo

Nowa

Część Jestem nowa i mam pytanie odnośnie pracy na liniach gdzie ludzie ciężko pracują.Jest jakieś balansowanie linii gdzie z informacji jakie dostałem od kierownika zmienią się ilości napewno na większe i że to jest normalne..... odniosłam wrażenie że nie ma wogóle ochoty że mną rozmawiać.☹️☹️☹️przykre. Może czegoś nie rozumiem bo jestem nowa ale jak ,,normalne,, ten cały balans ma na celu aby ludzie jeszcze ciężej pracowali..... to tak tu działa????

Stara
@Nowa

Dokładnie tak robisz więcej i więcej za mniej najlepiej jak nie będziesz się ruszać ze swojego stanowiska pracy i z nikim nie rozmawiać

@Stara

@Stara dzięki za odpowiedź, patrząc na to co pozostali pracownicy mówią to wszystko jest związane z projektem ,,porządany pracodawca,, i ma na celu jeszcze większe zniechęcanie pracowników do tej firmy. Sama się zastanawiam co tu robię ale jak już nawet pracownicy z agencji pracy odchodzą z dnia na dzień to chyba więcej komentować niczego nie trzeba ..... brak słów.

Magdalena
@Nowa

I co, przetrzymasz to jakoś czy już powoli do głowy przychodzi myśl, żeby za czymś innym się rozejrzeć?

@Magdalena

Magdalena, raczej nie przetrzymam tylko będę zmieniać pracę,patrząc na to wszytko to chyba szkoda zdrowia tym bardziej że na dłuższą metę praca na akordzie prowadzi do jednego a zdrowie mam jedno. Coraz więcej osób odchodzi a praca przebiega bardzo chaotycznie gdzie nadzór nawet na to nie zwraca uwagi tylko patrzy żeby nikt się do nich nie doczepił i tak do zakończenia zmiany. Zastanawiam się w jakim kierunku to wszystko będzie szło i kto w tej firmie będzie pracował jak już mieszanka narodowa jest jaka jest ale widać że Polaków do pracy nie ma i chyba już nie będzie jednym słowem żal pl.

Gustaw
@Nowa

Siedziałaś z jajami parę lat w domu tak teraz nie nauczona pracy , w szoku że trzeba zapindalac a nie leżeć... Wiele jest takich ja robię 5 lat !!!! A ty 5 dni ledwo wytrzymujesz tydzień?

H-15

Podobno wolne w Kwietniu oczywiście nie płatne wynika że słabej kondycji firmy,ktoś coś..... Takie informacje krążą po hali.

Olo manolo
@H-15

A to ciekawe

Pracownicy h15

Panowie kierownicy MW,ST zapraszamy na linie poznać nowych pracowników zobaczyć jak pracujemy. Wiemy że w biurze się dobrze siedzi ale chociaż informacje co do dnii wolnych powinien ktoś przedstawić ale po co lepiej niech to robią Liderzy. Szkoda gadać na to co się teraz tu dzieje.

Ta firma to koszmar, bleeeee ....

Oma nie gromadzi wody
@anonymous

Mógłbyś rozwinąć myśl...... Bo ja pracuję już 9 lat i nie mogę tego powiedzieć o tej firmie.

Papa smerf
@Oma nie gromadzi wody

Jest wiele powodów dla których nie możesz powiedzieć złego słowa - masz kredyt i rypiesz jak osioł - jesteś osłem i nie umiesz robić nic innego dlatego myślisz że się nie nadajesz do innej roboty - masz jakieś dobre stanowisko ;) Tylko proszę nie wylatuj mi z tekstem że robisz normalnie . Jeszcze nie spotkałem osoby która by powiedziała że jej pasuje no chyba ze któraś z tych co wymieniłem czynniki na początku swojej wypowiedzi

Bero
@Papa smerf

Pracyje tou bo nabrzmiewa muszę ale jak. tylko będzie okazja to z tąd spadam

Znajomy
@Oma nie gromadzi wody

Nie bajeruj i nie chwal jak wchodzisz w tyłek liderowi .kierownikowi i kablujesz na kolegów dupowłazie to masz oko u nich bo tak to byś dawano wylecuał albo sam się.zwolnił i dostał byś najgorsze. stanowisko. bo nikt uczciwy tu nie popracuje. bo to zwykła banda itp...

Bero
@anonymous

Potwierdzam, ta firma to koszmar!

Witek
@anonymous

Wszystko zależało gdzie trafisz! A Firma jest naprawde DOBRA!!!

Pracuś
@Witek

Kwestia czasu, wcześniej czy później każdy na własnej skórze przekona się co to za firma.

Jo
@anonymous

Firm ceni pracowników nie za wykrztalcenie, nie nie, nie to sie liczy. Trzeba posiadać inne umiejętności i cech osobowości.....

@Pracuś

Za kablowanie i wchodzenie wtyłek.

tom

to co tam robisz

@anonymous

Koszmar to ty jesteś. Jak się niechce robić to wszędzie jest źle. Mi tam praca pasuje na moim dziale jeżdżę na wuzku widłowym i nie narzekam i kasę dobra mam. Firma godna polecenia

@Daroo

Na ile wypłaty można liczyć na rym stanowisku?

@Gość

3500 netto szwalnia

@anonymous

Koszmar to ty. Ja tam ta firmę bardzo lubię i pracuje długo. Niemożna nic złego powiedzieć. Ja na swoim stanowisku pracy operator wuzka zarobiam dobrze 3500 netto. Pozdrawiam wrzystkich . I zapraszam do pracy do com 40 bo to najlepsza firma w okolicy

Miki
@Daroo

Ale żartowniś tu przylazł.Słownik sobie jeszcze kup.

onan
@Daroo

To dobre zarobki jak na operatora widlaka, jak długo pracujesz?

@Miki

Zartownisie po pierwsze niejetem pracuje zapewne dłużej niż Ty jako robol. W tym zakładzie jest to moja opinia o moim dziale każdy dział jest Inny są wady i zalety. Wiadomo narobię się ale zarobię. Pozdrawiam Cię jak niechcesz robić to się zwolnij ktoś inny za ciebie przyjdzie do pracy

Miki

Z polskiego miałes pały to teraz robisz jak robol za 2500 w com

Onan
@Miki

3 tys robol nie zarobi w com?

@Onan

Jak nie operator wuzka widłowego policz sobie .jak się niechce robić to weź se zwolnij ja niezwolnie się z tej firmy nigdy Trza było się uczyć. Firma robi uprawnienia udt sama opłaca je więc co chcesz może w szkole miałem słabe oceny bo się nie uczyłem. Ale nie żałuję podjęcia pracy w kom.

@Onan

Zawsze możesz iść do hr i zmienić stanowisko pracy. Bo chyba jesteś jakimś pomocnikiem. Ale też takich ludzi potrzebują hr jest dla ludzi i zawsze pomogą . Zawsze można zmienić stanowisko pracy i sobie polepszyć.

Aa
@Daroo

Piszesz głupoty dzial hr na pierwszym miescu stawia dobro firmy a nie pracowników to firma im placi nie ty pomysl

Howw
@anonymous

Dlaczego tak piszesz przecież tak naprawdę ta firmą jest ok dobra kasa i stała praca pełne świadczenia czego chcieć więcej .Polecam wszystkim tę firmę

Ola
@Howw

Haha,dobrze sie czujesz??

Polecam
@Howw

Ja tez polecam Się trzymać daleko jeżeli zdrowie psychiczne wam miłe

Koszmarek
@anonymous

wstyd żeby pracować od kilku miesięcy za najniższą płacę minimalną na trzy zmiany !!!!!

Mariusz
@anonymous

Dokładnie. Kierownik wirt i Jarek widać że mają nie równo pod sufitem i wszyscy po jednych pieniądzach. Jeden za drugiego donosi a potem jak ma być normalnie w tej firmie.

Tytka

Racja

Tytka

Ludzie na stanowiskach to większości malarze, kelnerzy, fryzjerzy itp bez wiedzy o zarządzaniu zespołem ludzi, więc jest jak jest . Katastrofa ! Afera za aferą ????????????

Suseł

Czy to prawda że poleciało kilka osób za wyrównywanie akordów na hali 15, coś ktś wie dajcie znać. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących

Suseł
@Suseł

Dostałem cynka że jutro na jadalni ma być zebranie w trakcie którego będzie można za darmo z automatu wziąć kawę i bułkę tartą z żółtym serem.

Szczerość

A co z Sebastianem T który pewnie ze względu na powiązania rodzinne nie jest brany pod uwagę. To jest dopiero farsa.

Wstydliwy
@Szczerość

A co w tej firmie jest najgorsze ? powiązania rodzinne, sąsiedzkie no i kolesiostwo wszyscy są razem ze sobą jakoś powiązani lubieja się wyjeżdżają razem na wakacje, grają w piłkę, piją razem i takie osoby są na stanowiskach dlatego w tej firmie jest tak jak jest Jedni muszą (usunięte przez administratora) żeby zarobic a inni nie muszą bo mają znajomości .Na całej firmie powinna być zmiana liderów kierownikow wtedy może każdy by uczciwie pracował.Ja bym proponował przyjrzeć się jeszcze dziale okuć z tego co zdążyłem zauważyć to więcej te osoby nie pracują niż pracują siedzą,jedzą (oczywiście na popołudniu i na nocce)ciekawe jak mają akord pokrywany chyba liderki muszą mieć fajne gadane kierownik napewno je lubi zresztą jednej nawet załatwił pracę bo dobrze zna męża liderki no oczywiście musiał inną liderkę zwolnić bo niby się nie nadawała a tak naprawdę to ta cała N to nie zna się na niczym no ale w tej firmie to normalka ważne że masz znajomości,w sumie to wszystkie te liderki się nie nadawaja na to stanowisko no ale na układy nie ma rady dlatego powtarzam zmiany,zmiany jeszcze raz zmiany

G964g
@Szczerość

Akurat sebastian jest wporzadku ile moze to pomoze ale nie okradnie firmy pozdrawiam cie szkoda że już razem nie pracujemy było myślę że bardzo dobrze przynajmniej ja tak uważam i miłe Cię wspominam pozdrawiam

Utopiony

No no, szybciutko..... Podobno wymagane jest zaliczenie testów, na.ktore Cie kierują by zostać liderem czy tam kierownikiem. Widocznie nie w każdym przypadku...

Utopiony

Tez tak slyszalem ze testy to fikcja.... Kto ma zająć stanowisko to zajmie i nawet testy nie są brane pod uwagę. Idąc na testy dowiadujesz się ze juz ktoś jest wybrany na to stanowisko .... Tak właśnie jest... przykre ale prawdziwe

On&Ona
@Utopiony

Tak zgadza się, niektórzy to nawet chwalą się tym na forum, że testy niezaliczone....a stanowisko objęte:)

Jola

Mam pytanie. Rozumiem ze to jest forum com40 z Ociąża tak? A czy jest jakies forum oddziału firmy z Nowych Skalmierzyc może? Czy na tym forum jest taka mieszanka obu oddziałów? Odpowie mi ktos?

Marley
@Jola

To forumowicze projektują dom na wsi i blisko natury dla dwojga romantycznie czy się uda się nie stało

Problem tkwi jiz od dawna niejaki "inżynier "czerwiec ustala takie normy,których ludzie nie są w stanie wyrobić a jego kreatywność i kretyńskie pomysły polegają na pogorszeniu efektywności pracy zespołów i te jego takty.. brak słów nikt się nie przyzna prezesowi ,że zainwestował gruby hajs w stoły,które się non stop psują i nie mają racji bytu niech zwykły Kowalski się męczy miedzy innymi to tutaj panie prezesie szukaj swoich pieniędzy tu Cie (usunięte przez administratora)zlikwiduj tych całych inżynierkow co filmiki kręcą i normy z księżyca ustalają a jak pracownicy się buntują ze się nie da to na filmiku się da.teraz dopiero wszystko wyjdzie jak ludzie zobaczą swoją wydajnosc. A manager nic nie wiedzial inni też każdy kryje swoją (usunięte przez administratora)solidarnosc robotnicza była w latach 80-tych a ci którzy byli dobrzy dla robola polecieli żal

Wstydliwy
@1234

A dlaczego jest inżynierem bo mu kolega Olejnik załatwił to stanowisko a tak naprawdę to on jest tak (usunięte przez administratora) lepiej niech się weźmie za robienie dzieci bo latka lecą a tu nic ale nie bo przecież teraz żona też karierę robi bo jej załatwił ładną posadkę i na takich ludziach ta firma traci kasę boże ile tu jest nierobów w tej firmie szok a zarazem żal, żal mi właściciela tej firmy on nawet nie ma pojęcia co tutaj się dzieje

Robson
@Wstydliwy

(usunięte przez administratora) u góry pikowarki zarabiają grosze a wy takimi pierdołami się przejmujecie...

Byku

To kto wkoncu poleciał.?

Endrju
@Byku

Typ z pikowarek zwolniony bo całą zmianę ustawiał maszynę. Pracował 8 lat.

Jaa

Masakra co oni ci zrobili że tak ich ciśniesz wogole nie rozumiem dlaczego się tak stało przecież nikt nie ogradal zakładu jak pracowalismy i były postoje nie z naszej winy to nam to wyrównywali jak by nie było postoi to byśmy zrobili taka ilość zakład stracił moim zdaniem naprawdę wartościowe osoby

Joanna
@Endrju

Dziwne. Może coś było tak poprzestawiane, że no tyle czasu mu zeszło?

Kamilek

Siemano. Wracam do was ludziska po 10 latach tułania się zagranicą ! To ja z kokanin stara gwardia mnie kojarzy . Na pikowarkach robiłem jako operator , pamiętam wszystko w poniedziałek wbijam już dogadane będę operatorem. Pozdro

Tomo
@Kamilek

Podziwiam ze chciales wrócic do tej "firmy"

Daria

Hejka. W piątek zaczynam pierwszy dzień na szyciu pokrowców. Czy są w zakładzie ustalone normy? Na papierosa na zna chodzić kiedy się chce czy wyznaczone godziny są? Pracowałam ostatnio w makro na kasie fiskalnej ogarnęłam temat szybko. Do zobaczenia

On

Panie Prezesie. Może pomyśli Pan o realnych podwyżkach płac dla pracowników. Czy Pan Nie widzi, że wszystko idzie w górę

Prezes

Pomyślimy

Byku
@Prezes

Drogi prezesie wszystko idzie w górę. Pracownicy chcą podwyżek. ! Prezes odpowiada: To podnieście im normy. Ktoś musi zarobić w tych trudnych czasach.

Pracownica Com 40

Panie prezesie mam taka malutka prośbę czy jest to możliwe żeby na stołówce włączyć ogrzewanie przecież jest tak zimno jak by klimatyzacja była włączona nie idzie siedzieć nawet nie dość że na hali zimno to i na stołówce a zdrowie niestety mamy tylko jedno...

hahaha
@Pracownica Com 40

zmień prace

@On

Przecież wszyscy akordowi (i tylko oni) dostali podwyżki !

xyz
@ktuś

Ale co ty nazywasz podwyżką? Tą zmianę stawki godzinowej w umówię,gdzie i tak liczone mamy z akordu a nie z dniówki? Stawki akordowej nikt nam nie podniósł.

Qwerty
@xyz

Ta "podwyżka" nie zmienia kwot naszych wypłat miesięcznych. Czy ktoś wogole zauważył zaistniała sytuację!? Mamy milczeć bo Covid teraz Wojna bo ciężki los Ukrainy a My zwykli pracownicy jeszcze się liczymy?

Stefano
@On

Zamiast się prosić proponuje się zwolnić a nie jak barany tylko beczycie i nikt nie ma jak se innej pracy poszukać tłumacze to jest firmą prywatną nikt wam nie da podwyżki bo wy chcecie zwolni się z 500osób to może coś na podwyżki wyskrobie a tak się poniżacie tylko na forum (usunięte przez administratora) a nikt mu w twarz nie powie ????

@xyz

To skoro masz TYLKO akord, to po co w umowie stawka godzinowa i na kartce od wypłaty? Sranie w banie, tak se tłumacz, że nic nie dostałeś.

@Stefano

tak się składa, że fala zwolnień już się dawno zaczęła i na niektórych działach brakuje ludzi od 2-3 lat niektórym to pasuje, bo lubią 12staki, a inni lubią (usunięte przez administratora) za trzech, a inni jeszcze chodzą co tydzień po zmianę stanowiska, albo podwyżkę i do tej pory ZERO reakcji

xyz
@ktuś

Stawka godzinowa w umowie jest po to,że np jak mam pracę zastępczą albo awarię maszyny to mam płaconą dniówkę właśnie z tej starej z umowy.Nie wiem jak wygląda sytuacja na innych działach,u mnie tak to wygląda i nikt nawet przełożeni nie wspomnieli ,że to są podwyżki.(a tym to by się akurat chwalili)Po prostu aneks do umowy.

x

z jakich miejscowości dojeżdżają busy pracownicze?

;)
@x

Kalisz ,Ostrów, Grabów nad Prosną,Konin

;)
@;)

No i Pleszew

Marley
@x

Busy dojeżdżają z miejscowości: Dębe, Złotniki, Mycielin, Żelazków, Tymianek, Koźminek Złoczew Bełchatów Rumianek Lisków Wilków Niedźwiadków Nowe Skalmierzyce Szczypiorno Sulisławice

Pracownik fizyczny

W jakich my czasach żyjemy żeby managerowie prosili się obcokrajowców żeby oni zachęcali swoje rodziny do przyjazdu do pracy , masakra ( nawet oni się z nich śmiali z tego spotkania ) . Trochę szacunku do siebie ( menadżerowie ) gdybyście traktowali Polaków z szacunkiem to byście mieli ludzi do pracy ale Polaków się gn oi , a obcokrajowców się lela , jakość jaka jest teraz dobrze wiemy . Może czas zmienić podejście i zmienić swoje priorytety, albo czas zmienić menagerów bo robi się cyrk .

Fifi
@Pracownik fizyczny

Przypomnijcie sobie Wołyń a dopiero bronić cudzoziemców co robili z nami Polakami ale widocznie ktos tu zapomniał o histori

@Fifi

Nikt nie zapomniał,ale obwinianie dzieci o grzechy ojców do niczego dobrego nigdy nie prowadzi. Jakoś nikomu nie przeszkadza ,że Polacy jeżdżą na zachód do pracy do Niemiec -jakby nie było do okupanta. To co taka podwójna moralność????

Szary pracownik

Niech ktoś mi wytłumaczy temat noszenia maseczek gdzie my "pracownicy" mamy nosić maseczki tak jak i Liderzy oraz pozostała kadra a Pani z Kadr sobie spacerują po hali bez maseczki z uciagnietą miną. Szanujmy się :( :(

:))
@Szary pracownik

Bo uciągnięta mina robi za maseczkę ????

zenada

To co wymyślili to szczyt szczytów, jeżeli chce urlop a nie bedę miał równych godzin musze to odrobić... to jest kpina i żart z pracownika, czyli w sumie bez zmian

hjk
@zenada

to idź na l4, będziesz miał pokryte godziny :D

Lux med Ktoś mi powie po jakim czasie od złożenia wniosku będę miał dostępny pakiet?

pani doktór

Zawsze aktywuje się od 1 dnia kolejnego miesiaca, czyli teraz miałbyś od 1 lutego

Jack Sparoł

Pracuje ponad 10 lat i dostałem 1500 PLN na święta jako premie roczną. Jak dla mnie ok.

Kleks
@Jack Sparoł

A ja za 4 lata pracy 1400 Zeta hahahaha

Ck
@Kleks

Na pewno nie bo jeden punkt byl za 100 zl wiec za maxa mozesz miec 1000

Ewelina
@Kleks

Serio taka premia roczna? Nie do wiary :)

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.