Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

erni

ej ksiegowa dej no z 10 tysiecy chociaż

@erni

Uwaźaj bo juz jedna z tych pań wyprowadzili poza firme z bransoletkami na rękach :-)

Papierosy

Czy obostrzenia dotyczące palenia papierosów obowiązują na wszystkich wydziałach czy tylko na H -15 ??????

Welo
@Papierosy

Jakie obostrzenia?

V
@Papierosy

Ja jestem nowy i mam pytanie, dlaczego brygadziści pikowarek mogą chodzić po kilka razy na 2 i 3 zmianie na papierosa i siedzieć na przerwach na stołówce dwie przerwy pod rząd a reszta ludzi nie ? Co trzeba zrobić żeby być brygadzistą i mieć tyle przerw w pracy ?

brygadzisto od siedmiu boleści naucz się poprawnie pisać podstawowe słowa. Trzeba- się pisze a nie czeba cwaniaczku.

Brygadzista Małecki
@Ania

Będzie pani zdegradowana.

@Brygadzista Małecki

Uważaj żebyś ty nie był zdegradowany tak jak twoje koleżanki i koledzy po fachu

Brygadzista Małecki
@Ania

Kogo masz na myśli?

Xxxl

Poziom typowy dla przełożonych w comforty, dalej ktoś się zastanawia dlaczego w tej firmie wiecznie ludzi potrzeba ? ;)

Hej, jak długo trzeba czekać na telefon po aplikacji?

Bil

Wózkowy
@Hh

to ja przyjdę później jak będzie 19,50 :D

Kamil Bumbul

Siemanko. W poniedziałek u was startuje na stanowisku cięcie pianki poliuretanowej. Czy ktoś pracuje na tym oto stanowisku? Jak wyglonda praca? Jakich narzędzi będę używał do cięć? Co zabrać z domu? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

XYZ
@Kamil Bumbul

Wygląda głąbie a nie wyglonda.

@XYZ

Ty ofermo mam 35 w bicepsie!

XYZ
@Kamil Bumbul

Co ma piernik do wiatraka?

Olek
@Kamil Bumbul

Na goworku correctu wypisujesz, że startujesz na dziale 'materacy nieodwracalnych' i wózka widłowego a tu ze na cięciu pianki...Praca na trzech stanowiskach na raz? :D Normalnie człowiek orkiestra...

to jego praca :)
@Olek

Gościu który jest pod nickiem Kamil Bumbul to (usunięte przez administratora) startuje i do com40, i do pratt and whitney, i do portosa, a przynajmnie pisał że startuje. Widać nudzi mu się.

@to jego praca :)

tobie też się musi nudzić skoro przeglądasz opinie wszsytkich firm w okolicy ;)

to jego praca ;)
@xyz

A żebyś wiedział, że przeglądam opinie o wszystkich firmach z okolicy, przynajmniej tych, o których słyszałem. Masz jakiś problem do ludzi szukających potencjalnie fajnego miejsca zatrudnienia, czy może jesteś osobnikiem podpisującym się jako Kamil Bumbul i twierdzisz że zatrudniałeś się w każdej z nich?

kamil
@to jego praca ;)

Potencjalnie to już masz fajne miejsce zatrudnienia przecież pracujesz u pożądanego pracodawcy

;)
@kamil

A skąd taki wniosek, trollu?

K

Zadowoleni z wypłat? Bo ja tak

Ela
@K

Takie wypłaty to powinny byc bez nadgodzin...

@Ela

za 2 lata takie wypłaty będą tylko że za tom wypłate kupisz mniej niż za tą co masz teraz

Szfaczka
@K

Powiem tak. Dostałam bagatela 2900 zł z dwiema sobotami. Jadę na pizzę którą byście polecili pizzerie w Kaliszu?

:)))
@Szfaczka

Licho,ale to widać szfacza więcej nie ma,bo szwaczka wyciąga więcej.

kai

dziekują za praca w comu40. lubią was. szczescia z indonezji

XXX

UT+C TU JEST MASAKRA PRACOWAC KAŻĄ PO 10 LUB 12 GODZ. GDZIE JEST INSPEKCJA PRACY.

###
@XXX

Jak zgłosisz to będzie

Prezydent
@XXX

Pracodawca ma prawo żebyś robił po 12 godzin i nic z tym nie zrobisz

O co chodzi z tym balkonem widokowym co stoi koło szwalni w Skalmierzycach, do czego to ma służyć i po co powstało?

Kamil Bumbul

Żebyś poczuł się jak na wakacjach. Widok na całe Skalmierzyce i okolice.

PAPA

Żeby zarząd firmy podziwiał jak ładnie ludzie pracują

Xxx

Powtarzasz się! Weź się za robotę.

A

Płaski to ty masz łeb. Świnie to dla ciebie obelżywe słowo? Hahahahaha

Kik
@A

Plaskoziemcy to najwieksza zakała tego swiata. Oby 4 fala was porwała hehe

Kolejny (usunięte przez administratora)antyszczep, blee

Śmiej się śmiej,przecież śmiech to zdrowie.

Magda

Bardzo trafnie to opisałeś

Ewe
@Magda

Kolejna f0liara

Magda

STOP SEGREGACJI SANITARNEJ!

Mirek

A ci ciemni panowie to coś słabe tempo mają, wyglądają jak 15 letnie dzieci które nie mają zbytnio siły, widziałem dzisiaj jak na pakowninl meczyki się z jednym kartonem we dwóch gdzie Polak sam szarpnie taki i dwa razy szybciej go włoży na paletę. Ponoć po 10 godzinach pracy mieli dosyć i nie chcieli już pracować a następnego dnia dwóch hu nie przyszło do pracy. Błaszczykowi wyjdą uszami tacy pracownicy.

dfgdfbgdf
@Mirek

Nie ma to jak komuś wygląd wypominać, ty zapewne masz 20 lat a wyglądasz na 50......

Mirek
@dfgdfbgdf

Stwierdzam fakty, widziały moje gały, pracują bardzo słabo. Polak zrobi sam to co oni dwóch albo trzech

Murzyn
@Mirek

Tak pokazałeś i teraz płaczesz że normy nie do wyrobienia:(

goscg16

Jakie zarobki w firmie na produkcji?

Picek
@goscg16

Jak szukasz pracy to sobie znajdź w swojej okolicy ja bynajmniej z ta odchodzę żadne rewelacja zarobki podobne i na miejscu chociaż tam gdzie zmieniam pracę miłą atmosferę i uszanowanie pracownika a nie tak jak tu niestety ale ta firma wyrobił a sobie źle opinie dzięki zarządzającym pozdrawiam

gosc
@Picek

Nie podoba mi się moja aktualna praca na miejscu dlatego jestem zainteresowany zakładem com 40

wojt
@gosc

to zalezy gdzie trafisz, ale mozna zarobic miedzy 3000 a 4500 na rękę

Typ
@wojt

To 4500 to dobre. Jak walniesz dwa tygodnie 12 i z 2 soboty. Będziesz na skinienie i będziesz robił na każdym stanowisku. Akord zespołowy.

Hobit
@Typ

A później Ci zabiorą ta nadwyżkę za dni wolne kiedy zaklad bedzie stał także wyjdzie że niby twoje wypracowane godziny nic Ci nie dały bo wyjdzie na to samo jak bys robił po osiem tylko robisz im przysługę że chodzisz po 12 i zostajesz dłużej ale nie którzy tego nie rozumieją a dlatego 12 bo nikt tu do tej firmy nie chce przyjść także nie odradzam ani nie polecam wybór należy do Ciebie zal mi cie

Nocna zmiana
@gosc

Tutaj robota lekka więc może ci się nudzić mocno

Macius
@Hobit

Nadgodziny normalnie już wypłacają więc nie pisz głupot

Ula la
@Macius

Za sobotę tylko a nie w tygodniu widocznie nie jesteś doinformowany

Turek
@wojt

A jaka kasa na próbnym i czy zatrudnienie stabilne?

witek
@Ula la

Bo w tygodniu pracujesz zgodnie z harmonogramem - nie 8 godzin. ogarnij się człowieku

witek
@Turek

na próbnym około 2600-2700, ale tu syzbko wchodzisz w akorod, nie trzymają cię 3 meisiące na takiej stawce

Ryt
@witek

W tej firmie norma to 12 godzin.

Gosc
@witek

To akord zespołowy czy solo?

Macius
@Ula la

No właśnie chyba odwrotnie...... Pracowałem po 12h i normalnie mi wypłacili

@Turek

Dużo ludzi z miasta Turcja pracuje w com40?

BP
@Macius

No zgadza się bo zapłacili Ci za zwykle godziny a te niby 50 lub setki poszły na e konto kumasz czy nie bardzo

Olo

Gdzie ta firma? Tak dobrze tam jest?

Yy
@goscg16

Jakie zarobki ma tapicer ?

Ujjj

Nie ma pracy na miejscu?

Rrrr

Komu?

Tapic err
@Yy

4tys

Go67
@Tapic err

Akord grupowy czy indywidualny?

Wert
@Go67

No oczywiście grupowy. Indywidualny na szwalni. 4 tys to z nadgodzinami.

Alan
@Wert

Ile trzeba przepracowac nadgodzin by zarobić 4 tys netto?

Wicio
@Alan

Ze trzy lata

Strandmon
@goscg16

Dawaj, chodź na linię gdzie produkują fotel Strandmon, chłopaki golą jak(usunięte przez administratora), w sensie pozytywnie. Spoko ludzie, Polacy, Ukraina i Białoruś, kierownicy i liderzy ok. Najlepsze wydajności na hali=najlepsze zarobki, za 168h czyli cały etat mają 3500 na rękę. A że pracują dobrze, wydajnie to nikt się ich nie czepia jak na innych liniach gdzie tylko ludzie narzekają a robić im się nie chce i potem takie opinie są ze źle że gonią że (usunięte przez administratora) Wszystko zależy od tego gdzie trafisz, jakich masz kolegów w pracy, przełożonych. Ja polecam

Glupcze
@Strandmon

No właśnie robisz jeden mebel!. ;-) żenada.

Strandmon
@Glupcze

Tak, ale jak ktoś ma go robić to że za trudno , za dużo, każdy się go boi produkować, a potem zazdrość że linia robi jeden mebel i dobrze zarabia. Taka prawda.

Głupcze
@Strandmon

Robiłem go i to jest kwestia nauki. Robiłem benarpa. Idź na linie gdzie robią klipana w czarnej skórze i spróbuj swoich sił. A o ile się nie mylę boków już nie robicie.

Buc

S

Dobre

Staly
@goscg16

Jaka stawke maja teraz operatorzy pikowarek po podwyzce bo mam chec przejsc

Coraz gorsze

Fifi
@goscg16

Jaka ma stawke operator pikowarki w Skalmierzycach bo nie wiem czy startowac

Skm

Witam jestem nowy w com i mam pytanie ponieważ, czy przełożony może mnie zmusić do pracy 12h? I czy jeżeli przyjdę cały tydzień na 12 godzin zostanie mi to ujęte w pensji do godzin czy zapłacą mi do jakiegos ‚banku’ i tak na prawdę pieniądze dostanę za pół roku? Pracuje w ociazu w com40

Fabi99
@Skm

Przez okres urlopowy wszystkie nadgodziny płatne. I jeśli dostaniesz propozycje z dnia na dzień lub za dwa dni tez Ci zaplaca jeśli np tydzień wcześniej to jest harmonogram

Ups
@Skm

Teoretycznie nie mogą Cię zmusić. W praktyce jest inaczej. Przeważnie przełożony za odmową straszy braniem premii, jesteś pierwszy w kolejce do wylotu... Jeżeli chodzisz na nadgodziny to zapłacą gołą godzinę, reszta jest w tzw. plusie (albo dostaniesz wolne zamiast na przykład urlopu lub po okresie rozliczeniowym wyrównanie). Lepiej wychodzi się na dniach do odrobienia. Nie chodzisz i tak płacą. Chodzisz, tracisz zdrowie, pieniądze na dojazdy i masz za to tyle co nic.

Sssss
@Skm

Dostaniesz anormalne stawkę godzinową- za darmo nie pracujesz, ale twoje nadgodziny zostają ujęte w Rozliczeniu półrocznym- jeżeli nie „odbierzesz” nadgodzin w formie wolnego lub wcześniejszych wyjść, po pół roku zapłacą ci równowartość 100% każdej przepracowanej godziny.

@Skm

Oczywiście ,że będziesz mieć zapłaconą godzinówkę, wszelkie premie -jeśli się na jakieś łapiesz. W chmurkę idzie dodatek za nadgodziny

nie do wiary

czy to prawda ze stosuja segregacje sanitarna

Tymek
@nie do wiary

Segregacja za dużo powiedziane. Zaszczepieni noszą plakietki takie małe przypinki koloru czerwonego a nie zaszczepieni maja nosić maski. Znając ten zakład może pójść to dalej ale to czas pokarze. Moim zdaniem jest to przesada ale taka jest wola właściciela a to jego zakład. Nie podoba mi się to że ujawniacie dane medyczne. Tzn ktoś wie czy jestem zaszczepimy czy nie a to są dane wrażliwe. Takie zachowanie może doprowadzać do podziałów i wykluczeń. Przypominam że zaszczepiony może się zarazić i podobno przejdzie ta grupę lżej. Wiec jeśli może się zarazić to przenosi tego wirusa co jednoznacznie oznacza że sam może zarażać. Daje mi to konkluzje że zaszczepiony daje pozorne bezpieczeństwo sobie i stanowi ogromne zagrożenie dla nie zaszczepionych oraz wykluczonych z możliwości zaszczepienia np. Z powodu chorób nabytych.

Wujek
@nie do wiary

Tak

All;)

Witam ile zarabiają pomoce kontrolujące w com 40 w akordzie ? Proszę o info

Świadoma

Jestem pierwszy raz na tej stronie;czytam i niewierze:( sam jad, sama zlosc, i hejt. A moze byście pomyśleli, ze to nie tylko Was pracowników Com40 dotkla epidemia wirusa. Może byście się zastanowili, ze zamkniete sa wszystkie sklepy, galerie jak i również Ikea ktora jest jednym z większych naszych odbiorców mebli, materacy. Więc powiedzcie Mi czy nie mając zadnego zysku bo towar nie schodzi byście trzymali praciwnikow przez pol.roku i płacili im za nic? Albo zostawić 300 osob na pełne etat a resztę zwolnić, bo nie ma dla nich pracy? A może czas na przemyślenie i tak naprawdę podziękowanie ze nie ma masowego zwalabiania pracowników tylko prezes szuka kazdego rozwiązania aby Was utrzymać i zapewnic chociaz najniższą krajową? Piszecie ze gdybyście wiedzieli ze tak sie stanie w sensie ze bedzie płacone 70 % wynagrodzenia a potem tzw odopracowania to byście sie wszyscy zwolnili! Naprawdę? A czy wogole szukaliscie pracy gdzie indziej? Ja szukałam? Od ogrodnika gdzie masz 10 zl na godz/ po sklepy spożywcze i rynek nie ma miejsc pracy. Więc prosze Was lepiej trzymajcie kciuki za to co macie dostać i przeczekajcie ten ciężki okres i tak naprawdę wspomozcie dobrymi myslami właścicieli aby to co wymyslisli dało skutki i abyśmy po wakacjach ruszyli znow pelna para. P.s co do 0.8 etatu to nikt nikogo nie okrada, takie prawo o wykorzystania wprowadził nasz rząd aby pomóc przedsiębiorca. I wiecie co ? Dobrze ze to wprowadzili bo by juz połowy z Was nie mialo pracy. Pozdrawiam Was i oby wróciły czasy z przed epidemi

Nik
@Świadoma

No patrzta! Jaki obrońca Kaczmarka. Serio? Nie wierze ze mozna kogos takiego bronic,bo wielkodusznie pozwala ci zostac w firmie.No nagrode mu dać

Świadoma
@Nik

Nikt Cie na sile we firmie nie trzyma. Moze lepiej jak takie osoby ktore ciągle narzekają i ciągle im zle sie zwolnią a w to miejsce bedzie miejsce dla ludzi którzy naprawdę potrzebują tej pracy i uszanuja to ze maja jakis dochód niz nie mają nic w tym kryzysie który jest i niewiadomo jak długo vedzie trwał. Pozdrawiam

Miły gość
@Świadoma

Czasem się trafia taka parafia, gdzie anioł z diabłem to jedna (usunięte przez administratora) Jan Bester

Oki
@Świadoma

Cóz za wspaniałomyslnosc.Pewnie łazisz w tych kamizelkach bo zwykły robol by tak nie pisał.Wazelina

Jua
@Świadoma

Wazelina level hard.Pokaz swój wpis szanownemu panu K.,moze ci podwyzkę da haha

mm
@Świadoma

to jest jedna z najmądżejszych wypowiedzi jakie na tym forum były publikowane. Nikomu się nie podlizuje , bo niby po co. Kryzys jeszcze się dobrze nie zaczął, a skutki są już opłakane. Ludzie masowo w firmach tracą pracę. Trzeba wszystko zrobić aby NASZA firma przetrwała.

byłem za słaby
@Miły gość

a na czele jednej z pararii, stoi Wielmożny Kadaffi ???? ????

Glos rozsądku.

Szkoda słów
@Świadoma

Podziękować za co? za traktowanie człowieka jak tanią siłę roboczą?! Żałosne...! Dzięki epidemi ta firma swoje zarobiła .ale wy ludzie jesteście ślepi i naiwini a tu widzę że piszę ktoś z góry i próbuje tą firmę wybielić! Wolę pracować u ogrodnika niż w takim kołchozie...

hm.....
@Szkoda słów

Jeszcze nie widziałam ogrodnika, który zatrudnia przez cały rok, a nie tylko przez sezon, który od wszystkiego odprowadza ZUS, a nie na umowie najniższa krajowa, a reszta pod stołem, u którego możesz skorzystać z prywatnej opieki medycznej, u którego jest przerwa, która trwa 30 minut.... Nie twierdzę, że tutaj warunki są miodzio, też mnie czasem szlag trafia i też czasem mam ochotę kimś potrząsnąć. Nie lubię jednak takiej jednostronności i takiego naszego narodowego narzekania na wszystkich i wszystko.

Media

Tak krytykujecie firmę a mimo kryzysu i niepewności co będzie Jutro znaleźli pienionszki na podwyżki. Gratulacje

Rybka
@Media

Podwyżka jak podwyżka, szału nie będzie.. szkoda ze tu pracując na 3zmiany ma się wypłatę jakbym pracował gdzieś na 2 zmiany, robota nie jest zła bo można czasem pościemniać.. ale szkoda ze nie docenia nikt pracy pomocy jak i stołów kontrolnych.. niech pomocą dadzą zarobić 80% tego co szwaczki to wtedy każdy by miał inne podejście

@Media

Jaka podwyżka?? Zabierają Ci pieniądze z jednej kieszeni (premia) i wkładają do drugiej (stawka podstawowa) W zasadzie nic się nie zmienia - więc o jakiej podwyżce mówisz?? Aż tak poryli Ci banię, że uwierzyłeś w podwyżkę?? To jest tylko gra, żeby ludzi ściągnąć do roboty - tu już są takie braki, że łapią się wszystkiego co tylko możliwe. Dla nas niestety nie ma żadnej zmiany, a jeżeli jest to na pewno nie na lepsze....

Media
@Dziura

Nie każda firma będąc w kryzysie pozwoliła by sobie doceniać pracownika. Rok temu pracowaliśmy bez premi Tera dostajemy wyższe stawki, co daje większe bezpieczeństwo. Moim zdaniem firmie należą się brawa.

krystyna
@Media

zgadza się! wiadomo że europa jeszcze nie otwarta, firma ponosi koszty związane z wynajęciem powierzchni dodatkowej bo magazyny Ikei pełne a jednak decyduje sie na tak ryzykowny krok. To dobra zmiana której chyba nikt sie nie spodziewał.

@Media

Proszę Cię... Wyjaśnij mi tylko co to za "docenienie" pracownika, skoro tak naprawdę nic się nie zmienia?? Chyba jesteś z kadr... sądząc po Twoim pierwszym wpisie ..."pienionszki"... Jeżeli Twoim zdaniem docenianie pracownika, to przekładanie "jego" pieniędzy z jednej kieszeni do drugiej i wmawianie, że to podwyżka ... to gratuluję fantazji...

@krystyna

A Ty też jesteś z kadr?? skoro znasz aż takie szczegóły?? "firma ponosi koszty związane z wynajęciem powierzchni dodatkowej bo magazyny Ikei pełne" - przestańcie już mydlić ludziom oczy, bo nie chce się nawet tego komentować...

@krystyna

Witam,będą urlopy latem? Mamy prawie maj a my nic nie wiemy....

Wkurzony
@Media

Tak samo jak znalazły się pieniążki żeby wypłacić ludzia którzy nie odpracowali minusowych godzin. I np osoby dostały kasę za -100 godzin a Ci co odpracowali i mieli coś nadgodzin co w podziękowaniu za pracę dostali ? Tydzień bezpłatnego wolnego. Ładnie firma wykorzystuję swoich pracowników.

Pikowarka mistrz
@pracownik

Dostałem cynka że urlopy będą na przełomie października i grudnia.

Operator

Ktoś tu nuci stare hity

X
@Wkurzony

Tak to szczyt bezczelności. My pracowaliśmy na magazyniew pandemii gdzie wszystko dookoła pozamykane mieliśmy po około 80 nadgodzin, wszystko zabrali w styczniu i kazali być spokojni bo dostaniemy najniższa krajowa ( docenienie na maksa swoją drogą ) później pobrali resztę nadgodzin w tym czasie za darmo byliśmy w domu na koniec okresu zapłacili za kilka godzin. A ludzie z kontroli jakości którzy byli na tym trzy miesięcznym postojowym mieli w koszu nie odpracowane nadgodziny dostali mimo że byli na minusie z godzinami dostali za nie pieniądze. Nie uderzam bezpośrednio w kontrolę jakości ale o tym przykładzie wiem na pewno. A później się dziwią że zakład ma taką opinię. Teraz to już wiadomo że jak od maja wchodzi znów pół roczny okres rozliczeniowy to nie warto się starać bo docenią leserów a jak ktoś coś da od siebie to dwa razy na tym straci. Liczę na wypowiedź grupycom40 w tej kwestii

@X

Masz w pełni rację to było nie sprawiedliwe ten co chodził to mu zabrali nadgodziny a ten co nie odrobił to wyszedł na tym najlepiej jak widać nikt z tym nic nie umiał zrobić i znowu będzie to samo pytam się bo tak być nie może proszę o stosowną odp bo jak nic z tym nie bedzie zrobione to pójdę najwyżej jak sie da a tych pseudo menadżerów to najlepiej zdjąć z tych stanowisk

Ruda
@Media

Jakie podwyżki ludzie podnieśli godzinowe ale zarypali premie jeden(usunięte przez administratora)

@Ruda

Wyjdzie około 200 zł na rękę więcej przynajmniej magazyn

Pracus

Co z tego ze wyjdzie około 200zl więcej na rękę, jak w Turku już premie zabrali

Jsjhd
@Pracus

Lepiej jak teraz bd 20% wtedy bd mogli mniej zabrać...... Ale zawsze trzeba narzekać

Pracus
@Jsjhd

Tak trzeba narzekać.. ledwo podpisaliśmy aneks do umowy a zaraz będzie kolejny bo zmieniają się systemy premii

@Pracus

A od kiedy to my mieliśmy premie w umowie uwzględniane?One są uznaniowe,więc zmiany nie wymagają pisemnych aneksów..

orientuj sie
@pracownik

a ty to z konia spadles? było mowione keidy urlopy beda. wisza ogloszenia na gazetkach czytaj

Iga
@Media

Wyższa stawka za godz a niższa premia To całe podwyżki

$$$$$$
@Iga

ale w portfelu więcej przestancie w koncu narzekac

Ggahga
@$$$$$$

Jak tu ludzie głosujący na PO Lewicę i PiS czyli to samo tylko w innym opakowaniu najlepiej jak by minimalną krajową była 5 tys..... Żeby inflacja zniszczyła do końca ten kraj

M
@Media

Jaka podwyżka człowieku. Na każdym kroku szukają, gdzie Ci zmniejszyć pensję, bo masz i tak za dużo. Najpierw ograniczenie do 10 % za obecność, bo "podwyżka" stawki godzinowej będzie, więc premia będzie wynosić 20 %, a teraz Ci ucinają premię za zaangażowanie, bo "wam się wydaje, że ta premia jest za nic" i zostajesz z 10 % premią tylko za obecność, którą jeszcze trochę i też Ci zabiorą. I zapieprzaj za 16 czy 17 zł/h zależy jaki masz staż w pracy.

Kk
@Media

To nie są podwyżki. Podnieśli stawkę za godzinę, ale obcięli premię. Jedno w drugie weszło, a chodziło o to żeby w rozmowie z potencjalnym przyszłym pracownikiem podać mu lepszą stawkę

Anonimous
@Ggahga

To idź do pracy za 2800 i zobaczymy jak długo pociągniesz za 2100 na rękę przy obecnej już i tak najwyższej w unii europejskiej inflacji jaką Polska ma niechlubny zaszczyt się pochwalić.

@Anonimous

Przeczytaj uważnie co napisałeś i odpowiedz sobie sam na pytanie dlaczego rosną ceny "Życia" wielu firmach płaca jak tu czyli 2100-2600 wiec lament na forach nic tu nie zmieni.... Jest wiele ofert pracy ale czy lepsza czy gorsza .......

Sssss
@Media

A jakie podwyżki? Ja od 3 lat nie zarabiam więcej! Niby więcej na godzinę, niby coś dadzą, ale patrząc na lata wstecz to tez same pensje- zabiorą premie, zwiększą liczbę mebla i w ostateczności zachrzaniasz więcej a masz to samo

Premia na święta

Będzie kilka groszy na święta ! :)

Loszka

Ale za monitor nie e biorą, tylko za opiekę

Monitor
@Loszka

Monitor, urlop ojcowski, urlop bezpłatny, itp

Jjj
@Premia na święta

Jakie premię na święta bo nic nie rozumiem? Jakieś nowe wieści

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.