Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Laki

Dlaczego jestem byłym pracownikiem? To jest wylęgarnia małych potworków, które nie mają nic do powiedzenia. Bo albo nie masz własnego zdania ze strachu albo poprostu (usunięte przez administratora) Osoby myślące odstają. "Gdzie wszyscy myślą to samo tam nikt nie myśli". No i to wieczne zastraszanie, wymogi i robienie wałka z nadgodzinami. Ludzie otrząśnijcie się tam nie ma przyszłości. To jest prywatny folwark sfrustrowanych, napompowanych kierowników. A dział HR? Do likwidacji. Pójdziesz, poskarżysz się i? Nic nie wskórasz. A jeżeli nawet to licz się z tym, że klika ma swoje dojścia i nic nie jest anonimowe. Zmieniłam pracę na mniej płatną ale nie żałuję. W pracy spędza się 1/3życia. W takiej atmosferze? Nie dziękuję.

pani nikt

utc turek do pomocy szwaczki bo ich nie intetesuja pomoce ktore robia za 2000-2300 wazne ze szwaczka ma 3500-4000 dla nich nic nie znaczymy szwaczki biora wolne po tydzien 2 jest ok one moga ty chcesz wolne to prosisz sie tydzien o dzien wolnego teraz temat nadgodzin odmawiasz to juz obraza a ty sie pytasz czy zaplaca oni nie i zdziwione ze niechcesz robic za free masz racje czas uciekac obowiazkow przybywa a pensja nigdy nie wzrosnie

Ree

Tylko Ty zarobisz 3500 a nie 2000 ;)

Pomoc

Chodź zamienimy się na miesiąc, ciekawe czy taka chętna będziesz do pracy jak na kwitku zobaczysz za cały miesiąc tyrania jak wół 2100zl wypłaty

Szwacz
@Pomoc

Pomoce na szwaczki ,wtedy będziecie zarabiać po 3,5 tyś i 4 tyś. Miejsc jest pełno.

Pomoc
@Szwacz

Miejsc jest pełno? Chyba nie w Turku

@Pomoc

Było trzeba nauczyć się szyć i startować na stanowisko szwaczki a nie żale teraz wylewać na forum. Jak Ci nie pasuje to zmień pracę.

@Ree

Jakie umiejętności w pracy,takie wynagrodzenie

@pani nikt

Marzy ci się 3500 - 4000 a szwaczka ma zarabiać 2000-2300 hahahahaha gdyby tak dawali wolny dzień bez problemu to co chwilę byś wolny dzień brała.

Nik

Żałosna kobita

@Szwaczka

Czyli Juz Tobie Iwona nieźle pranie mózgu zrobiła.. Brawo teraz idź grzecznie do niej na deser polizać (usunięte przez administratora) takich ludzi jej potrzeba nie za mądrych bez własnego zdania i godności. Ludzie jak chorągiewa to przyszłość tego zakładu i Iwony

USA
@Iiiii

Drogie Panie sęk leży w tym że po pierwsze trzeba z ta panią zrobić porządek i iść do prawnika później założyć iej sprawę w sądzie a bo widocznie prezes tego nie widzi nie słyszy albo chce mieć święty spokój ale tak się nie da nie tacy byli w tych czy innych firmach bo myśleli że są nie tym albo i ich nie ma

@Szwaczka

Szycie to nie jest wiedza czy umiejętność nie do zdobycia... Koguta i naucza tańczyć... Więcej osób nie poradzi sobie na pomocy (nie ogarną fizycznie, psychicznie i logistycznie) niż jako szwaczka

@Klacz

Ha ha ha ha ha ha ha ha no żeby poradzić sobie na stanowisku pomocy potrzebne są koniecznie ukończone odpowiednie studia hi hi hi hi hi

Xxx
@Iiiii

O jakiej Iwonie piszesz? Podaj pierwszą literę nazwiska

Klacz

Studia nie ale chodzi mi o to że większość szwaczek by odpadła po pierwszym dniu na pomocy

Pyrk
@USA

Prezes wie pewnie o tym ale sęk w tym ze jest chrzestnym Iwony, wiec ma immunitet

pani nikt

a na koniec mi wolne dni nie potrzebne nie brałam od roku i żyje ja nie szwaczka by brac se tydzien lub 2 co jakiś czas i nikt im nic nie powie my jak chcemy 1 dzień to już obraza

pani nikt

do szwaczki czyli tylko szwaczka moze super zarabiac a pomoc to juz bydlo wez się ogarni ciekawe czy za 2 tys bys byla taka bystra ,mądra bo ma 4 tys więc broni systemu ale w turku tak jest inni leżą tylko szwaczki robią

Obecnie z dnia na dzień wygląda to coraz gorzej. Ciągłe szukanie dziury w całym, wszyscy i wszystko jest złe dla przełożonych. Zakład kompletnie nie zachęca do lepszej i bardziej wydajnej pracy, a wręcz odwrotnie. Dziwne naloty i sprawdzanie czy pracownik pracuje do OSTATNIEJ minuty zmiany. Kontrola przy czytnikach czy aby pracownik nie zszedł z linii zbyt szybko (szczególnie ten na godzinówce). Nie tędy droga... Chcecie zmotywować pracownika do lepszej pracy? Może czas zainteresować się naszymi zarobkami? Może od czasu do czasu jakaś pochwała? Każdy z nas pracujących działa wspólnie na rozwój firmy i jej dobre imię, nie tylko stanowiska kierownicze w górę... Tyle reklam jaka to super firma, "COMfortowa" kariera stoi przed wami otworem... Pięknie brzmi i jeszcze kilka lat temu pewnie pięknie działało na nowych pracowników. Niestety COMfortowa "kariera" praktycznie nie istnieje, a przynajmniej nie tak jak powinna, młodzi, ambitni, inteligentni mają bardzo małe szanse na awans. Niestety przełożeni wolą takie osoby "blokować" bo nie w ich interesie jest puścić taką osobę dalej. Wiec przyszły pracowniku zastanów się dwa razy czy chcesz tutaj przyjść. A Wy przełożeni którzy może to przeczytacie, załóżcie nasze buty, spójrzcie naszymi oczami i zobaczcie jak to wszystko wygląda z perspektywy najprostszego pracownika. Pozdrawiam pracownik COM40

Pracus

Zawsze powtarzają na zebraniach w Turku, ze nasze zdanie jest tez ważne, jeżeli jest coś nie tak żebyśmy to zgłaszali, szkoda tylko ze jeżeli zgłaszamy zły wymiar surowców czy pomoce stan korlet to nikt się tym nie przejmuje, każdy ma to gdzieś... jest z dnia na dzień coraz gorzej

Ada

W samo sedno... Robią naloty bo trochę mniej pracy i dlatego a ci co robią naloty niech lepiej sami popatrza na siebie bo nic dobrego do tej firmy nie wnoszą samo zastraszanie pracowników, ale opinia idzie w swiat niestety...

Lolo

Trzeba szukać jak najszybciej innej pracy

pani nikt

utc turek szwaczki sie nie odezwa bo maja 4 tys beda bronic firmy do upadlego a pomoce sie nie odezwa bo sie boja co chwile rotacja nas maja gdzies nie martwia sie tymi z najnizsza ile razy byla PIP juz tak bedzie nikt tego nie zmieni

@pani nikt

Znieść pomoce szwaczka.... niech każda organizuje sobie materiały sama do pracy donosi i tak mniej się nadzwiga na lata niż my bo sie sama sobą zajmie a nie my ileś naraz i jeszcze źle... Nie dobre są pomoce to niech radzą sobie same z tym tematem...

Pio
@Klacz

Są niektóre szwaczki które jak widza, ze pomoce ledwo dają radę, dołożą sobie produkcji i nie ma z tym problemu żadnego, ale takie szwaczki można policzyć na palcach jednej ręki, dla reszty pomoc ma skakać nad nimi bo one musza się naszyć, tylko po to żeby stać godzinę przed końcem i plotkować, nikt nas nie szanuje ani szwaczki ani góra, jak zobaczą ze rozmawiamy z kimś to jest wielka awantura ale jak koleżanki na stołach kontrolnych leżą i plotkują to już tego nie widać

@moni@

Wiadomo już kiedy urlopy? Mam nadzieję że latem

Ale ks
@@moni@

W Marcu

S
@@moni@

Latem 2 tygodnie

Pomoc szwalni

To co się dzieje w UTC Turek dzięki p. Bialas to jest masakra. Czas szukać nowej pracy bo tu już wytrzymac się nie da.

Baba
@Pomoc szwalni

W skalexsie Turek nie lepiej pod rządzą kierownika. To jest polityka wszystkich zakładów tego samego właściciela. Za poprzednią kierowniczkę było lepiej.

Prawda
@Baba

Tak to prawda było lepiej, dużo lepiej

Reeee
@Pomoc szwalni

Przecież pani Białas rządzi bardzo dobrze zakładem, ludzie boja się słowem odezwać podczas zebrań, wiecznie szwaczki szyja mało, czy by szyły na 530 czy 550 minut to i tak jest za mało.. odrabianie godzin tez idzie wręcz planowo, ludzi brak ale na 12 nikt nie przychodzi dzieje się źle w Turku co tu dużo mówić, kiedyś była całkiem inna atmosfera w pracy, ale te czasy nie wrócą już nigdy, urlop jak ktoś chce musi się naprosić (zgodzić się na odrobienie go) chyba ze ktoś jest bardziej lubiany wtedy problemu nie ma. Ludzi zwalnia się coraz więcej, nowi na pomocy ledwo zaczną już rezygnują, czy wy nie widzicie ze brakuje wam ludzi, ze produkcja ledwo idzie bo na każdym froncie leżymy...

Aneta
@Reeee

Przecież oni to mają gdzieś liczy się tylko kasa i to ich a nie nasza. Ludzie są (usunięte przez administratora) poza zebraniem tylko między sobą gadają a odezwać nie ma się kto bo stracha mają a nie pomyślą że mają szansę coś wywalczyć a przede wszystkim szwaczki bo to towar deficytowy szukać że swiecą

@Aneta

Ludzie to sami sobie wiążą pętlę wokół szyji.. Słuchają jak psy osoby, która nie szanuje ludzi i traktuje ich jak nie wolnikow.. Tyle masochistów w tym UT jest to tak mają boją się odezwać więc niewolnictwo na własne życzenie

@Reeee

Przecież to cyrk nie firma a p. Białas robi za głównego klauna całego tego przeciewziecia w UT

pani nikt

utc turek wolne od 5 do 15 plus nękanie by chodzić na nadgodziny a kto się nie zgodzi to do zwolnienia a jesli chodzi o podwyzki hmmmm to nigdy nie będa macie robić za najniższą i dziękujcie na kolanach ze macie to

Robot
@pani nikt

Zalozcie sprawe w sadzie za (usunięte przez administratora)i wygranie a później do gazety i opisać co się tam wyrabia krótko i na temat

pani nikt

miało być szwaczka pani polonistko

pani nikt

do szeaczki od roku nie miałam wolnego jeszcze masz jakieś sugestie

Auu
@pani nikt

Co to jest szeaczka, tego jak wiem nie ma w j. polskim takiego słowa

kolczasty

czytając opinie ludzi plujacych jadem zupełnie tego nie rozumiem. firma dwoi się i troi aby zapewnić miejsca pracy i nie zwalniac. ikea praktycznie stoi więc nic od nas nie biorą a to oznacza "0" przychodu a utrzymanie pracownika to w każdej firmie największa część kosztowa. jeśli komuś się nie podoba, że epidemia a tu może się zarazić to droga wolna. tyle, że zarazić można się wszędzie nawet w sklepiku osiedlowym. większość plujących na całą grupę com40/comforty/skaltex itd to zapewne ci co chcieli by zarobić ale się nie narobić. niestety praktyka i doświadczenie pokazuje a mam do czynienia z różnymi ludzmi w tej firmie, że najczęściej najwięcej narzekają ci co najwięcej się obijają. zatrudnijcie się kiedyś u Niemca w VW lub Skoda to zobaczycie jak tam się traktuje ludzi. niezadowolony to na drugi dzień cię niema. niestety ludzie pamiętają tylko złę rzeczy a nie dobre bo do dobrego szybko się przyzwyczajają. ciekawe ilu z was pamięta gdy robili przerwy w produkcji gdy nasi kopali piłkę na EURO (bo w innych zakładach nie mieli takiego luksusu jaki nam zapewnił Pan Kaczmarek i Błaszczyk) albo ilu z was docenia to że płacą postojowe gdy nie ma pracy a inni każą brać urlopy a jak nie masz to bezpłatny

Komo

Oho,kolejny wazeliniarz

Nik
@kolczasty

Odezwał sie ważniak z biura zapewnie,co więcej kawki popija niż sie narobi.

@kolczasty

Widać że siedzisz na stołku w com . To właśnie Ty nic nie robisz A kasę bierzesz najlepiej zlecić wszystko kier.zm. odbebnic zebranie no i wolne co nie ? Co do zwalniania ludzi to powiem tak nie chcecie zwolnić bo jak przyjdą zamówienia to z ręką w nocniku się obudzicie bo ludzi nie ma. Nie porównuj Niemców do com bo Niemiec godnie zarabia i ma stałą pasję A nie jakiś akord + premia która jak ostatnio było widać że przyszedł kryzys to zabieramy premie i nie ma i nic pracownik nie może zrobić tylko gole 16 zł hahaha żenada tobie to pasowało bo Ty masz stałą pasję i czy to grudzień czy luty czy lipiec zawsze masz tak samo dlatego bronisz firmy i tak się wypowiadasz bo dla Ciebie jest dobrze zawsze swoje dostaniesz czy się robi czy się leży swoje się należy nie . I to chyba właśnie jesteś ten co się obija . Jest w wielką Renatą jeśli chcesz podyskutować to wypowiedz się to co jest tu opisane

Lunt
@Olo

Świetnie napisane,brawo

@Lunt

Wiem bo znam tą firmą od podszewki i wiem jak to wygląda

@Olo

Dodam jeszcze że skoro mówisz że każdy chce się nie narobić A zarobić to się mylisz kiedyś się doceniło pracowników którzy pracowali sumiennie i wtedy awansowali jak chcieli i przynajmniej znali się na robocie i wiedzieli co i jak A teraz bierzecie byle kogo na lidera mistrza itp. Obecni kierownicy zm to kiedyś robili na produkcji i wiedza co trzeba zrobić Ale wy na stołkach to już zero . Pozd. Was liderzy starych lat nie dajcie się (usunięte przez administratora) typu lider (usunięte przez administratora)

Heheszki

A roboty więcej niż 2 lata temu

G16
@kolczasty

W profim też moglismy oglądać mecze naszych na euro 2016:)

Pomoc szwalni

utc oddział turek urlop w marcu a na lato połowa nie bedzie miec swojeho urlopubplus co chwile nekanie pytqniem przyjdziesz na nadgodziny za darmo czas szukac innej pracy .

Szyje
@Pomoc szwalni

W dodatku tyle osób ma godziny do odrobienia ale jakoś nie widać tych osób żeby odrabiały, poprostu masakra, ludzi brakuje do pracy na pomocy czy szwaczek i nie potrafią zorganizować nikogo

Kaczka

Czy ktoś ma może jakąś wiedzę w sprawie nadgodzin

Kreus
@Kaczka

A co to za wiedza? Zrobią tak żeby tylko nie zapłacić za te nadgodziny

Eloooo

No zabiorą Ci

Bysior
@Kaczka

A wiecie że Oni w grudniu już zaplanowali jak będzie styczeń wyglądał tzn. Że wyślą ludzi na tydz za nadgodziny A potem bezczelnie zmienili harmonogram by ludzie musieli chodzić w soboty . (usunięte przez administratora) nono

Kaczorek
@Kreus

Tak już zaplanowali początek marca 5.03.-15.03 . I nawet krwi nie można w tym czasie wziąść bo zaplanowali z harmonogramu że będzie wolne. A powód to że Niemcy się zamknęły. Przecież mogli wolne zrobić w kwietniu po światach ale kuzwa nie bo po co w końcu kończy się okres rozliczeniowy w marcu w więc trza wszystkich wydymac z nadgodzin hahahah

XX
@Kaczorek

To jest pewniak

Aaaa
@Kaczorek

A jak Turek ma wolne? Skaltex i UTC?

Yyyyyy
@Aaaa

Tak wolne

Oko

Niesprawiedliwe degradowanie ludzi na pożądku dziennym. Żal patrzeć!!

Czy może wiadomo coś jak wolne przed Wielkanocą

Z
@Andrzej

Czyli to raczej pewne?

Kot
@Z

Co pewne nic nie jest pewne

###
@Andrzej

Jak już wiadomo kiedy postojowe w marcu? Wyznaczyli datę?

Aaaa

Ile zarabiają na dziale gospodarczym

Aga
@Aaaa

2400, netto to minimum, plus nadgodziny

PeterParker

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda atmosfera w części biurowej? Czy zarobki są zadowalające? Czy ten zakład ma przyszłośc bo czytałem wiele opinii o likwidacji kolejnych linii produkcyjnych?

...k
@PeterParker

a co mają biura do produkcji?

Aneta
@PeterParker

Nie wierz w to co tu piszą. Firma bardzo się rozwija. Praca w biurach jest spoko. Masz dużo możliwości: studia, awans i fajne dodatki, np. Luxmed. Jeśli chcesz aplikować to polecam.

Łoś

kolego patrzysz krótkowzrocznie - obserwujesz mniej linii na 15, a nie widzisz rozwoju całej firmy - wyjdź ze swojego "pokoju" i zobacz całokształt - rozwój hali 16, uzupełnienie w park maszynowy, nowe technologie przychodzą do firmy, to wszystko to inwestycja, ktora kosztuje. A jak firma inwestuje to znaczy, że ma się dobrze. Gdyby się zwijali nie inwestowaliby w nowe benefity dla pracowników, nie kupowaliby maszyn itp. ciągle szukają pracowników, mnóstwo rekrutacji jest otwartych - niech ci to da do myślenia. Pozdrawiam.

Kik
@Łoś

A jakież to są benefity?? Haha A pracowników ciagle szukają bo ludzie sami odchodzą albo są zwalniani za byle(usunięte przez administratora)

Oberator
@Kik

Np. za robienie po nocach doniczek z ramiaków.

Qerrty
@Łoś

No coś ciekawego. Może coś napiszesz konkretniejszego. Bo mam chyba zupełnie inny spojrzenie na te sprawy niż ty. Mam oczy i widzę pozamykane linie. Ludzi którzy są przenoszeni z miejsca na miejsce. Osobowe nadstany jak to się wyrażają mądre głowy. Chce zobaczyć to co ty widzisz a ja nie dostrzegam.

@Qerrty

no bardzo dziwne, że w firmie w której produkowanych jest kilkaset rodzajów asortymentów ludzie są przenoszeni z miejsca na miejsce zgodnie z aktualnymi potrzebami organizacji, no naprawdę zaskakujące. Przecież firma nie będzie produkowała produktu, który jej sie nie opłaca tylko w myśl stabilizacji zatrudnienia i poczucia komfortu pracowników. Firma kieruje swoich pracowników do produkcji asortymentu na który ma aktualnie zapotrzebowanie - stąd część linii jest pozamykanych, ale otwierają się za to inne.

Qweyu
@Łoś

No coś ciekawego. Otwierane są inne. A jaki jest procent lini zamkniętych w stosunku do otwartych. Wyraz w liczbach.

Ytytt
@Łoś

No na Białorusi bo tańsza siła roboczą A kiedy ostatnio wszedł jakiś nowy asortyment ? Kiedyś w miesiąc i było kilka partii ..0.. A teraz ? Wszystko jest kierowane na Białoruś taka jest prawda .

Yaka
@Łoś

Ciągle szukają pracowników bo nie ma chętnych a inwestują w benefity bo by jeszcze mniej ludzi było do pracy i łapią się na wszystkie sposoby żeby tą firmę uciągnąc a ludzie myślą że to dla ich dobra. To dla dobra firmy bo by nie miał kto robić a tak mniej ludzi odejdzie

@Yaka

nie wierze w to co czytam.... jakby firma nagle zaczeła produkować nowy asortyment to tez napiszesz ze to tylko na pokaz aby zatrzymać ludzi?

Kalp
@...k

To że jak nie będzie produkcji to nie będą potrzebne biura. Pomysl człowieku

Z wypowuedzeniem
@Aneta

Pracując w biurze masz szansę na studia? Wydaje mi się że powinno się mieć wyższe wykształcenie żeby zostać przyjętym do biura. To już nie ma chętnych do biura nawet i przyjmują bez studiów? To po co robić studia pracując już w biurze skoro już się to prace ma i po studiach nic się nie zmieni. To jakiś śmiech na sali. Świadczy to o tym że biorą kogo popadnie bo nie ma ludzi do pracy to tak jak na produkcji nie ma ciągle kto robić. Nie ma dnia żeby nie brakowało pracownika

Laki
@Łoś

Coś nikt tu nie jest za twoją osobą? Chyba nie jesteś pracownikiem produkcyjnym

@Laki

no nie jestem. Jestem pracownikiem administracji i tego dotyczy ten wątek.... ciekawą macie perspektywę więc czytam sobie w spokoju i się smieję ;) a co do studiów - bo to chyba zupełnie nie zrozumiały temat przez niektórych. Wyobraźcie sobie, że ludzie idą na studia nie po to aby miec papierek i się do biura dostać. CZASAMI idą na studia aby się rozwijać, uczyć nowych rzeczy, czerpać z doświadczenia innych studentów. Wielokrotnie na jednym kierunku nie kończą. Zatem udzialejąc odpowiedzi na pytanie wyżej - studia to benefit dla osób chcących więcej od siebie. A Wasze wnioski, że zatrudniają byle kogo, a potem dopiero studia uzupełniają są smieszne....

@Łoś

ok, mam już pewien pogląd na sytuację, dziękuje za pomoc osobom które odniosły się bezpośrednio do warunków pracy w biurze, a nie sytuacji pracowników produkcyjnych.

Biedna
@Łoś

Benefity - srity.... Lepiej niech porządnie płacą, bo na te ceny w naszym kraju to żadna rewelacja te nasze pensje.

Reno
@Z wypowuedzeniem

To dlaczego na produkcję przyjmują ludzi po studiach i z doświadczeniem?

Aaa
@Z wypowuedzeniem

No co ty teraz na kierownika to rzeźnik po zawodówce starczy????????????

Pracująca
@PeterParker

Dla osób pracowitych, dla osób z inicjatywą, a nie ciągle narzekających - nie ma 12h źle bo kasy mniej, są 12h to źle bo nic poza pracą nie mają. Dla osób pracowitych i ambitnych miejsce będzie. Pracownicy się rozwijają, nie brakuje motywacji do pracy, zwolnień jakoś nie widzę. Pracuje ponad 10 lat. Osoby negatywnie wypowiadające się zapewnie nigdy problemu nie zgłosiły, a mamy służby, które czekają na zgłoszenie problemu. Wyrzucanie żalu na portalu niewiele zmieni, oprócz wzrostu poziomu samozadowolenia.

Darooooo
@PeterParker

Do bióra jest się ciężko dostać chyba że masz znajomości ale z tego co wiem w biurze jest dobra praca jak i płacą. Jeśli chodzi o produkcję to różnie ale idzie zarobić firma godna polecenia

Shxd
@Aneta

Nie wierz Kasy mało za nadgodziny nie płacą Do urlopów zmuszają Szukaj tam gdzie przestrzegają Kodeksu pracy

Jacek
@Shxd

Wrócimy do roboty będzie normalnie.

S
@Jacek

Kiedyś będzie normalnie

Oli
@PeterParker

Atmosfera ok a zarobki zależy czego się spodziewasz

kolczasty
@Qerrty

pomyśl, że to przenoszenie z miejsca na miejsce to próba ratowania stanowisk i ludzi. wolisz żeby było prościej nie ma roboty to zwolnić? zapewne wtedy miałbyś o czym pisać. u mnie na hali także opór przez zasilaniem innych działów gdy w planie napisane "brak planu". tłumaczę wtedy ludziom, możesz iść na urlop jeśli nie chcesz zarobić albo się zwolnić. rozumiem niezadowolenie ale w ten sposób zapewniają ludziom pracę bo zwolnić jest najłatwiej ale zapewne twoje oczy tego nie dostrzegą bo sięgają wzrokiem tylko do czubka własnego nosa

Ila
@Aneta

Buhahaha,żarty sie ciebie trzymają haha

Ill
@kolczasty

Wszystkich nie zwolni bo kto by mu robił a za darmo nikt tu nie bedzie siedział i pracował tylko patrzą żeby nadgodziny zabrać bo zbliża się marzec więc przestań (usunięte przez administratora)

I tak do końca życia

Mirek

Jak tam wypłaty podobają się? 1900 2100 2200 ???? pula nadgodzin okazała się pusta?

Głodowa wypłata
@Mirek

A to dopiero początek jak już zaplanowali na MARZEC wolne za NADGODZINY aby tylko nie wypłacać tych z woreczka haha. I jeszcze straszą że kto weźmie w tym wolnym l4 to do ZWOLNIENIA.

Lalala
@Mirek

Turek- najniższa krajowa, w zasadzie to dopłata do najniższej krajowej, jaja.

baltazar
@Mirek

W ogłoszeniach piszą o zarobkach nie mniejszych jak 2600 netto na próbnym więc skąd niby te 2200zł?

ania
@Lalala

Dojeżdżasz z Turku do Ociąża ?

Lalala
@ania

Nie.

@ania

Okres rozliczeniowy, 2200 na liniach dostali.

pomoc szwaczki

Utc turek tu wyplata od 1900-2100 i ciagle podnosza normy a pensje stanely i ciagle strasza nie podoba sie tam sa drzwi przeciez my tez namy rodzony jak żyć

Ja tu tylko sprzatam
@pomoc szwaczki

Pomoce niektóre robią same na 5 szwaczek, biegają w te i w tamta i nie dadzą im nikogo do pomocy... przecież jedna pomoc na 5 szwaczek według niektórych to za świat, pensje tez śmieszne, po co chodzić na 12 skoro i tak nic z nich nie dostaniemy

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 435.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 387, z czego 36 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.