Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Joł

Jak tam wypłaty, podobały się?

Gosc
@Joł

Ile tam miałeś tej wypłaty?

DJ daroo

Mi tak 3 było sprzodu bez nadgodzin firma godna polecenia

gosc
@DJ daroo

Długo pracujesz ?

Produkcja
@Joł

Wypłaty OK - widać że można zarobić duże pieniądze ale coś za coś . Starać się trzeba wykonać plan i jak się udaje to i pieniążki się zgadzają. Ja miałem 5 z przodu.

Weź przestań
@Produkcja

No proszę. Ale na kwartał?

Daroo

x
@gosc

netto

Alexander

Myśle o pracy w tej firmie,Jakie są zarobki bez nadgodzin?I czy za autobus sie placi jesli tak to ile?

ania
@Alexander

A skąd chcesz dojeżdżać?

Alexander
@ania

Z Ostrowa wlkp

Nik
@Alexander

Serio chcesz tu pracowac? Po takich fatalnych opiniach? Podziw

Witus
@Nik

Jezu, jednemu podoba się, to innemu tamto. Jak tak ci się tu nie podoba to ,znajdź sobie inna pracę i przestań pieprzyć. Autobus to miesięczny koszt 30 zł. Atmosfera dla mnie ok, nam fajny zespół, wynagrodzenie spoko, nie narzekam

Turek
@Witus

Jakie zarobki na początek?

Ktos
@Witus

To sobie rob a nie zachecasz innych gdzie wiadomo jak jest ze nie chca tu ludzie do firmy przychodzic i pisz prawde anie klamstwa

Stsry
@Witus

Ja takich rzeczy to nie mogę czytać. Do twojego autobusy dorzucają się nawet ci którzy nim nie jeżdżą. Co jest chore. Autobusy w najmniejszym stopniu są dla tubylców. Przez wiele lat firma się do tego przymierzała ale zdecydowała się je wprowadzić po ekspansji wschodnich towarzyszy. Zarobki są dobre dla ludzi którzy startują z dorosłym życiem lub kończą swoją przygodę i idą na emerytury. Atmosfera pracy dobra no wręcz bajeczna. Kiedyś chodziłem do pracy z przyjemnością teraz z przykrym obowiązkiem. Teksty typu jak ci się nie podoba to się zwolnij to rzucają od jakiegoś czasu liderzy na 2 była k. Ten tekst jest zapewne zaczerpnięty od paczka który ma biuro koło stołówki. Szanujcie się chodź w niektórych przypadkach za pozno.

witus
@Stsry

kolego co Ty wypisujesz.... nie chcesz jezdzić autobusem - nie płacisz, chcesz a nie jezdzisz, Twoj problem żeś się nie wypisał i wciąż bulisz. Serio uważasz ze autobus powstał dla ukrainców? a z grabowa tez ci dojezdza ukrainiec? Pleszewa? zatsanów się jakie nadinterpretacje tworzysz. Widze ze jestes byłym pracownikiem, wiec tu nie zaglądaj, odetnij się i żyj nowym cudownym życiem.

@witus

A Ty myślisz,że te 30 złotych,to całkowity koszt dojazdu? To spytaj szefa, ile razy tyle ,do każdego dokłada. A na to co dokłada to już pracują wszyscy i ci co korzystają i ci co nie korzystają.

X
@*)

Dokładnie, 30 zł to tylko kilka procent ceny autobuau reszta idzie z naszego funduszu socjalnego

Edi

Te ich teksty to są żałosne to świadczy o prostatctwie

######

DROGI PRACODAWCO czy naprawdę musi być tak źle ze nie zależy wam na ludziach tylko liczy się praca kasa i nic więcej ludzie maja tez swoje rodziny a to co się dzieje w obecnej chwili to jest nie normalne jak można bagatelizować taka poważną sytuację. Żeby nie było za późno!!!!

@######

Jak bd tak jak w ostrzeszowie to może wysla na postojowe

Aaaaaaa

Przecież wszyscy mający kontakt z tymi osobami są na kwarantannie. Co to są 3 przypadku na taki duży zakład. Lepiej niech nad nie zamykają bo kasy też nie będzie...

Aaaaaaa

Abc
@Aaaaaaa

Skąd wiadomo że tylko 3 przypadki jak testów nikomu nie robią ? A jak te osoby zakażone jeździły autobusami ? Wystarczy jedna chora osoba w autobusie i już jest kilkanaście osób zarażonych

Posraniec

A inne choroby to już nie, tylko korona jest ważna??

X
@######

Źle to dopiero będzie , przyjdzie jesień i się zacznie prawdziwa jazda jeżeli firma nie wprowadzi jakiś konkretnych zabezpieczeń aby jak najlepiej zminimalizować i ochronić ludzi przed zakażeniem się tu w pracy tym covidem w przeciwnym razie podzielimy losy kopalń jak i firmy AMI z mikstatu i nie liczcie na to że jak wylądujemy na kwarantannie to że Kaczmarek da nam zarobić za siedzenie w domu bo się mocno zdziwicie.

Olo
@X

Moim zdaniem mozna zrobic zeby liderzy na danej lini lub na magazynie sprawdzali temp co poltorej lub dwie godziny tylko trzeba by bylo im zakupic termometry ale czy firme na to stac bo to moze wedlug innych myslacych moze to byc za duzy wydatek albo zbyteczny

...
@Olo

Ciekawe jaką będziesz miał temp. po kilku godzinach pracy na hali gdzie jest ponad 30 stopni,w akordzie ,jeszcze może w słońcu pod świetlikami ,przy maszynach które swoje ciepło też dokładają,gdzie powietrze"stoi",a pot po(usunięte przez administratora) się leje!?

Stasia
@######

Moja rada - mniej oglądać telewizji a więcej myśleć. Wirus jak każdy inny, na grypę w ciągu roku więcej osób umiera. Dziwne, że większość górników, którzy są najbardziej narażeni (pylica itp.) przechodzi wirusa bezobjawowo... Prędzej zwróciłabym uwagę na te 12stki. Ludzie wymęczeni chodzą a końca nadgodzin nie widać...

Lol
@Stasia

Kto Ci każe robić te nadgodziny ludzie sami sobie winni jesteście chcesz to robisz nie to nie przez takich tylko coraz gorzej w firmie i cały czas nas będą kroić

???

Przedłużają umowy?

pracuś
@???

tak, bez problemu

Alan

To gdzie teraz robisz?,

Pracownik fizyczny

Te poprzednie miesiące i „ koronawirus „ pokazały nam że audyty i audytorzy to są zbędne stanowiska pracy , szef chcąc zaoszczędzić powinien zlikwidować te stanowiska pracy a nie przez te audyty okradać nas z ciężko zarobionych pieniędzy, pracowaliśmy tyle czasu bez audytów i wszystko idzie bardzo dobrze a nie ich wymysły np „ może że nie w tym miejscu kurz leży” żeby tylko kasę obciąć .????????

Ramzes
@Pracownik fizyczny

Masz rację nie potrzebni są tu ludzie od audytów każdy wie co ma robić i jak zachować porządek następne sztuczne stanowiska

Odysej
@Pracownik fizyczny

Kierowników zmianowych zlikwidowali i co okazało się że nie potrzebni. Kto teraz ich robotę wykonuje? Powinno zostać tak jak było lider na dwie linie bo i tak nie mają co robić bez kierowników i jakie oszczędności. Tu niech szukają a nie w poganianiu ludzi. Jeszcze bata dać do poganiania

RAJ
@Odysej

Jeszcze powinien byc jeden kierownik na hale od dzialu a nie podzieleni tak jak na ksm na correkt jak bylo kiedys i dawali radę

Strandmon
@RAJ

Np takich dwóch co siedzi w pierwszym silosie i co chwile mówią co innego , najpierw ze menagier cos powiedział potem ze jednak nie powiedział tylko nam się przeslyszalo. Jego żonę podobno za mobing juz ściągneli z lidera , ten się zachowuje tak samo ale widać ze menagierowi, dyrektorowi, prezesowi to pasuje i udają ze sprawy nie ma.

Strandmon 2
@Strandmon

Najdowciapniesze było jak powiedział o płatnych sobotach a na drugi dzień mówił ze to my źle zrozumieli.

Jaca
@Strandmon 2

To sa nie odpowiedzialni ludzie na stanowiskach bez pojęcia o produkcji i nawet nie umieją przekazać prostych informacji brak słów

Strandmon 3
@Jaca

A jakie pojęcie o produkcji może mieć ktoś kto cały dzień siedzi tylko w swoim kontenerze i gapi się w kamery czy my pracują jak powinny? Niestety ale Pan Mariusz biegnie tylko na linie po spotkaniu z menadzerem żeby być pierwszym który przekazuje nam informację. W wiekszości musi biec jeszcze raz bo sam nie zrozumiał co mówił menadżer i gada nam bzdury. Oczywiście tak jest tylko jak informacje są dobre, jak złe to juz kto inny nam to mówi.

Okucia
@Strandmon

Że czego by się tu spodziewać jak razem z managerem jeździli razem na wakacje ? Kierownik jak chciał cos zrobić to dostawał po witkach że pani jest super i co on się jej czepia. Skończyło się jak wszyscy wiedza ze zrezygnował. O tym co się dzieje na liniach pana wszyscy dobrze wiedzą ale skoro jest przyzwolenie od wyższych to wiadomo ze tak będzie.

Illl

To widocznie jestes tempy z koro nie rozumiesz podstawowych slow

@Illl

" z koro" to po polsku,bo chyba też nie rozumiem słów ?

Xhire
@Pracownik fizyczny

Z takich powodów że wymyślają nie potrzebne audyty między innymi ludzie się zwalniają bo ktoś im łazi poniża spoglądając czy napój jest w swoim miejscu bo musi być tak gdzie sobie życzą. Ciekawe czy ci audytorzy mają pojemniczek na napoje u siebie w biurze i tam trzymają. Niech idrysują odcisk buta i tam ma stać pracownik bo do tego to zmierza

Mów mi Joe

Wgl ktoś zastanawiał się nad tym faktem ? Niby jest robota jako tako teraz sprawa Białorusi ciekawe jest to że że tam nie ma prywatyzacji 100% na dodatek obecna sytuacja jak zadziała na delcom chodzi mi o embarga czy to będzie się nadal tak opłacać ciekawe co zrobią z tym faktem

zainteresowana

Jak płacą w dziale zakupów ? Na stanowisku specjalisty?

Moim zdaniem to ci co żądza chcą wykończyć starych pracowników a zatrudnić nowych za mniejszą kasę i żeby nie mieli nic do gadania proszę bardzo myślicie że dacie radę menadżerowie nie nadają się do niczego panie Kaczmarek prosimy żeby Pan zrobił porządek w pańskiej firmie i zaczął od podwładnych na wyższych stanowiskach od zarządu hru i audytorów którzy są tu nie potrzebni

Zeus

Jak tam wypłaty?

Ima
@Zeus

Nie takie złe nawet..

Dzień dobry, znalazłem ogłoszenie z Krotoszyna szukają ludzi do pracy atrakcyjna stawka 22-28, mam pytanie po jakim czasie realnie w vcorrect można liczyć na najwyższą stawkę ? Czy dojazd z Krotoszyna jest darmowy czy późnej trzeba za niego płacić ?

UT+C

W związku z tym specjaliści bhp uznają, że w pomieszczeniach biurowych temperatura nie powinna przekraczać 30°C, przy ciężkiej pracy fizycznej w hali 28°C, a w warunkach szczególnych 26°C. Pracownicy młodociani nie mogą pracować w pomieszczeniach pracy, w których temperatura przekracza 30°C. A tu sie lamie te warunki pracownicze.

Ann

Prawda że wirus krąży u was po zakładzie ?

Nnn
@Ann

Tak i dopóki nie wkroczy rzad będziemy pracować jak będę 3/4 zarażonych w com/corretk i tak dalej bd bo przecież juzz jest tyle zarażonych to niech wszyscy będą

klient

Ale produkty z waszej firmy są ok.

Niet, niet

Ufff! Jak dobrze ze mnie tam już nie ma. Nie zniosłabym kolejnego audytu. Chodzą i szukają dziury w całym, a ludziom pot po du...ach leci. Masakra...

Tuż tuż

Koniec jest bliski......

Ale ks
@Tuż tuż

Nie prawda ! Na firmowym FB i na tablicy na portierni tysiące ofert pracy u pożądanego pracodawcy. Niechaj firma rośnie w siłę, a ludziom żyje się dostatnie

Alibaba
@Ale ks

Dokładnie tak, tylko prawdziwe Polaczki życzą źle drugiej osobie czyli ten lepszy sort.

Mila

Xyz
@Tuż tuż

Chyba z pracownikami po serii 12 ????

Aaaa
@Tuż tuż

Oj napewno a zwłaszcza w Turku

Kik
@Tuż tuż

Zabrzmialo groznie (Ponawiam juz 4x swoj komentarz,bo nie wiem czemu jest usuwany.Nie ma w nim nic wulgarnego ani nic,glupota)

Ulepek
@Ale ks

Jak by był taki super zakład to by ciągle pełno ogłoszeń o pracę nie było bo by ludzi nie brakowało

YY

Bo to trzeba do poznania zgłosić a nie do ostrowa

Xyz

W tej firmie to już się nie da nawet pracować wszyscy po 8 a reszta po 12 i nie ma ze odmówisz jak chcesz zaplanować sobie inaczej czas w odpowiedzi usłyszysz ze nie można odmówić bo to jest obowiązek ???? ile można robić te 12 No (usunięte przez administratora) gdyby jeszcze chociaż było płacone jak kiedyś od poniedziałku do środy na 12 rano Czwartek sobota po 8 kiedyś gadali ze to (usunięte przez administratora) ale nie było tak źle szło zarobić i było mniej pracy w porównaniu z tym co jest teraz ...

Szczesliwy

Nie przyjeżdżajcie tutaj.jestem kierowca.przyjechalem tutaj na Załadunek dzień wcześniej żeby wszystko dobrze poukładać.niestety nie udało się.najpierw nie było mojej awizacji do dnia następnego potem okazało się że na ich pierwszym sporym zewnętrznym parkingu nie wolno stać.prawie musiałem całować po stopach ciecia żeby w końcu mi pozwolił.w okienku przed wjazdem określiłem pani jak wygląda mój czas pracy.po wjeździe na ich drugi potężny parking wewnętrzny doczekałem cztery godziny i w końcu zadzwonił telefon.pano podała rampe 106.ku radości ruszyłem.jednak w momencie kiedy już się zacząłem ustawiać pani zadzwoniła po raz drugi informując mnie że jednak mam wracać na parking bo tutaj muszą jeszcze rozładować auto.ta pani zepsuła mi pauzę i mój zaplanowany czas pracy,wjechałem pod rampe już inna numer 307 o godz.4'50 nad ranem.musialem zrobić wydruk,przekroczyłem regulaminowy czas pracy,zepsulem pauzę dobowa i wyjechałem jako ostatni samochód w sobotni poranek.musialem znowu całować po stopach i rozmawiać z kierownikiem cieciow abym mógł zrobić 9 na ich zewnętrznym parkingu.oceniam na pół gwiazdki tylko dlatego że rzeczywiście zAladowali mi towar.

No tak

Jak nie mają ludzi to jak jedną zmianę rozwalają i rzucają po całej hali a ponąc po dwanaście nie mogą grafiku ustawiać dla dwóch pozostałych to może mogą zrobić że jedna zmiana rano druga popołudnie nocka znowu Ci z rana a rano Ci z popołudnia. Jak po nocce na popołudnie szukali ludzi nie raz to widocznie można po osmiogodzinnej przerwie przyjść do pracy no i doba zapełniona by była i robota by szła całą dobę.

@No tak

Zgodnie z tarczą wprowadzona przez skurwialy PIS przerwę pomiędzy zmiana może wynosić 8 godzin. I (usunięte przez administratora) ich obchodzi czy ktoś dojeżdża czy nie.

Media

To co się ostatnio wyprawia to szok, codziennie zwalnia się po kilka osób, bańka comfortowa pękła, ale dobrze se narobili dużo zbędnych stanowisk to będzie miał kto latać dziury w produkcji ????

Kolejny
@Media

Nie mają ludzi to niech kadry pomniejszą o połowę i druga połowa na hale na produkcje o połowę zmniejszą a druga połowa na produkcję a nie kawka za kawką. Tak samo jak nie mają ludzi to lider niech kamizelkę ściąga i niech robi a nie bąki zbija. Tyle podobno mają biurokracji? To niech spojrzą na kamery jak są zapracowani co niektórzy . W normalnych zakładach to majster tak zwany robi z pracownikami a tu się w głowach od władzy przewraca.

@Kolejny

Zawsze możesz startować na wyższe stanowisko i pić kawkę :-) My mamy swoje obowiązki a oni swoje. Oni odpowiadają przed swoimi przełożonymi za swoją pracę, a my przed nimi. Nie można mieć klapek na oczach.....

Kaziu
@4321

Chyba odpowiadają ile kawek wypili

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 436.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 387, z czego 36 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.