Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Haaaa

Prawda jest taka ,że nie przedłużają umów (zwalniaja). Ale jednak są osoby którym umowy zostały przedłużone.... Jak się ma znajomości to TU to TAM to jednak można.....

Haaa

Zależy jakie masz "plecy" ?? Do kiedy masz umowę?

Nowa

Turek już pracuje? Ludzi zwalniają czy jest spokój?

Bb
@Nowa

Turek pracuje jest spokój nie słychać o zwolnieniach

Iza

@nowy a jaka masz umowę ?

@Iza

Umowę mam na okres próbnym od 3.03 do 02.06

Siemka, mam pytanie do dłuższych stażem. Mam umowę do 4 czerwcam jak myślicie polecę?

Odprawiony
@Nowy

No ja mam do 10 maja i polecialem

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Szycie kombinezonów po świętach?

@123

No i co po świętach do pracy? Wie ktoś już coś? Turek też?

X

Postój i jeszcze większe ucięcie premii...

@X

We wtorek do pracy wybrańcy

Holefka

Dobre info, ja też ide. W piątek dzwonili

@Holefka

To dziwne bo do mnie dzwonili ze przedluzyli do 20go wolne.Pewnie inny dział twój.

I współczuje.Obyscie zdrowi byli

Ciekawski Jan
@X

Skąd ta informacja? Jaka lokalizacja?

@Oki

przecież 20 też wrócisz no chyba że nie zniosą ograniczeń odstepu między stanowiskami pracy to będziesz siedzieć w domu a co potem? Wiesz ze w takiej trudnej sytuacji zakładu będą zwolnienia i obniżenie pensji do minimum

Oki

Do 20go przedłuzyli wiec jak moge 20go wrócić? Zresztą zobaczymy jak to bedzie.Jak wirus bedzie nadal szalał to wątpie ze wróce.Dla mnie zdrowie wazniejsze.

N

Jakie byly wyplaty na pikowarkach po minus 20 procentach

A
@Oki

Będziesz pracował w maseczce i rękawiczkach tak że się nie zarazisz

Elena
@N

Mój narzeczony na hali,miał normalną

Mirko
@Holefka

I jak tam w pracy dziś? Kombinezony,przyłbice były hehe?

Pewny

Czy to prawda że po świetach do pracy, gdzie epidemia ma szaleć w najlepsze ??? I pewnie będziemy robić do pierwszego kichnięcia któregoś z kolegów albo do pierwszej ujawnionej chorobie w zakładzie … :(

montaż
@Pewny

A co wolisz siedzieć w domu? Za co będziemy żyć? Trzeba nauczyć się funkcjonować z tym (usunięte przez administratora) Nie wiadomo jak będzie, możliwe że ktoś zachoruje kolejny raz ale firma nie może się zamknąć! Chcę pracować, chce zarabiać pieniądze, chce odzyskać premie. Lepiej módlmy się za otwarcie Ikei bo tylko to może uratować sytuację koledzy! Drodzy zarządzający prosimy o załatwienie przyłbic na produkcji. Może to uchroni nas przed zarazą.

Nik
@montaż

Co ci po tej premii i pracy jak zachorujesz.W najgorszym przypadku nie wyjdziesz z tego,czego nie życzę.Tego chcesz?

@montaż

To proponuję żeby pracownicy ubierali się teraz tak jak ratownicy medyczni, czyli gogle, maseczka, kombinezony nie przepuszczające powietrza i gumowe wysokie buty gwarantujące darmowe odparzenia jak i reszta stroju w upałach które nadejdą... Ciekawe jak długo potrwa jak wszyscy się zjadą łącznie z Ukrainą co wtedy będzie. A pomyślał ktoś jak rozwiązać problem w szatniach gdzie normalnie nie ma miejsca jak stanąć , jeden o drugiego się ociera - to jak tu będzie zachowany odstep 2m od siebie, albo na produkcji co za chwile będzie przeliczane jako straty w czasie

X
@Pewny

Jedna zmiana na każdym dziale do zwolnienia, kto ma możliwości niech ucieka do Biedronki bo tu nie dosyć że zwolnienia to jeszcze ucinają premie jeszcze bardziej

Wielki

Co do urlopu to należy się 4 dni na żądanie i zakład nie może zabrać ani złotówki.

Lampucer
@Wielki

Oczywiście, znasz jeszcze jakieś swoje życiowe mądrości i przemyślenia

Roman
@Wielki

Oczywiste, ale za reszte dni z danego miesiaca nie masz ,nie przyznaną premie, czyli robisz za pół darmo, najnizszs krajową

@Wielki

No nie powinni zabierać kasy za dzień urlopu na żądanie no chyba że przekroczysz ilość tych dni w skali roku ale jak dobrze wiemy w tej firmie obowiązują takie zasady i reguły gdzie w żadnej innej firmie tego nie doświadczysz.

abc
@Wielki

Przecież za dzień urlopu na żądanie masz zapłacone ze średniej za 3 miesiące- tak jak za każdy inny dzień urlopu, nic ci tu nie zabierają- i tu są w zgodzie z kodeksem pracy. A że nie ma wtedy premii za absencje... nie warto się nakręcać ,bo z tym nie wygramy- to są premie uznaniowe i ich przyznawanie regulują przepisy wewnątrz zakładowe. Nic tu nie zdziała żaden PIP.

Magazynier
@Wielki

Zrozum że nikt Ci nic nie zabiera Firma Ci poprostu nie daje premii 100 % frekwencji

Bolo

W com nie przestrzega się Kodeksu Pracy Krzyczy się na pracowników wymusza branie urlopu lub nadgodziny Niepłatne oczywiście

@Wielki

Ale też nie musi Ci nic dać ;) praca to świadczenie obustronne a nie jednostronne kolega myli gwiazdy z socjalizmem odbitym od powierzchni jeziora

były
@Wielki

Niby tak jest jak piszesz ale gdzie. U mnie w firmie nie to że stracisz dzien urlopu to jeszcze zabiora ci 100-150 zł

@były

Czy tutaj może się wypowiedzieć ktoś kto zna sytuację?

Roman

Bierzesz urlop na żądanie, dostajesz wyplate za ten dzień jak za urlop wypoczynkowy. Ale reszte miesiacs przepracowujesz bez premi za obecność ktora jest inna, zależy na jakim dziale pracujesz.

Zolwik

Jakie maja stawki na maszynach na pikowarkach i premie

Virus

Podobno już wiecej chorych jest i nawet ktoś ma mieć kwarantanne. Ktoś coś wie więcej?

Rozładunek

A byli, a byli. Ciekawe czy ktosi się tym zainteresuje że był menagier który w domu powinien siedzieć. A jeszcze ciekafsze na czyje polecenie pszyszedł do pracy.

@Rozładunek

Nazywa się to Syndromem Sztokholmskim a może po prostu nie chciał siedzieć sam na kwarantannie i przyszedł zarazić innych? Czy to nie jest jawne narażanie firmy na straty w postaci braku pracowników? Czy też prawdopodobne kwarantanny dla tych ludzi i utraty uposażenia spowodowanego tak rażącym i karygodnym naruszaniem przepisów o kwarantannie. Oczywiście panie z HR przeczytają to i nikt absolutnie nikt nie zrobi nic managerowi magazynu bo przecież to taki dobry chłopak :) biega i w piłkę gra ;)

Bob
@Comfederat

Powinien dostać karę finansową 30 tyś to by się nauczył przecież to jest zagrożenie życia dla innych

HR
@Bob

No i zobaczymy co zakład teraz zrobi.... Jak ten ktoś powinien być na kwarantannie to chyba powinni to zgłosić w odpowiednie miejsce. A co jeżeli przyszedl bo przełożony mu kazał? Albo ta kwarantanna dla tej osoby to podpucha i ktoś plotki rozsiewa, i dodatkowo pomawia ta osobę , albo mamy do czynienia z naruszeniem przepisów, a zapewne i nawet z popełnieniem wykroczenia. Jeżeli są we firmie osoby które wiedzą że taka kwarantanna jest nałożona to czytając to powinny to zgłosić. Inaczej same popełniają przestępstwo.

@HR

Nu nu nu nie ładnie proszę Pani z HR, nie ładnie wykorzystywać mechanikę strony do zakopywania niewygodnych komentarzy. Za takie zagryweczki powinni karać HReczki :D. Może by któraś z pań HR czy tam managerek HR bo ich tam sporo teraz może wystosowała jakiś wpis albo wiem na Fejsbunia wrzucić można ;) swoją drogą , że taka firma z taką ilością pań w HR nie ma jeszcze Insta przecież wtedy można by na legalu dziubki strzelać z nad porannego latte prawda?

Jak zwykle firma/wlasciciel trzyma poziom, zakaz przedłuzania umow przynajmniej tych konczacych sie do konca maja, urlop wiosenny potem bezpłatny, zabranie premii bo firma /wlasciciel biedna. Zarabiac na firme miał kto ale w dobie kryzysu maja w ...ich. Byle cyferki na kontach sie zgadzały.

Przeciez mozesz załozyc firme nikt nikomu nie broni i zobaczysz jak to jest w Polsce prowadzic firme, i miec takich pracownikow jak Ty

„676"

Szczerze jak czytam wasze komentarze robi mi się Was szkoda . Włączcie Sobie TVN prawdę wam powie .STOP NWO.

Pomoc

Wiecie ludzie że szwaczki zgłupiały? Takie pazerne krowy na te pieniądze, że jak teraz pracują siedem godzin to tak rypiążeby uszyć tyle co w osiem biedulki tak ciężko mają i jeszcze im zakład zapłaci godzinę za to że wcześniej idą do domu. To jest sposób na zrobienie kasy. Nikt nie widzi tego to są tzw oszczędności. Brawo dla szwaczek a my (usunięte przez administratora) mamy tylko robotę.

@Pomoc

A tobie nie zapłacą za dodatkową godzinę? Ja widzę że to pomocą się w głowach przewraca jest was więcej w tej chwili na zmianie niż zawsze ale macie problem jak was się o coś poprosi bo wam się przerywa rozmowę z koleżanką. Zawsze możesz zostać szwaczka nikt Ci tego nie zabrania .A może zapytaj szwaczki ile musi uszyć na normę zamiast pisac tutaj (usunięte przez administratora) o czymś o czym nie masz pojęcia

.??
@Szwaczka

To jak tak dużo na normę musisz uszyć to jak to jest możliwe że dasz radę w siedem godzin zrobić tyle co powinnaś zrobić w osiem? Co? Oszukujecie wszystkich i kierownika i pomoce powinni się Wam przyjrzeć i dołożyć jeszcze więcej wam do szycia

@.??

Nie rozumiem Twojego myślenia jak mamy tak dobrze to dlaczego nie pójdziesz szyć?

@Pomoc

Wiesz, że jak te "pazerne krowy " nie uszyją to firma nie ma co sprzedać i twój etat jest zbędny?! Wiesz napewno - inteligentna jesteś! A tak w ogóle to brzydko tak podsłuchiwać! Ta szwaczka jeśli nawet jest w stanie w 7godz 8wyrobic to nie stojąc i boków nie podpierając, no i katalogów pod stolikiem nie przegląda, telefonem się nie bawi, a czasem to nawet nie ma czasu do ubikacji wyjść - na to wszystko za to mają czas panie na kontroli pomimo że praca im aż kipi z koryt. (nie wszystkie oczywiście) To tego też nikt jakoś nie widzi! Co licytujemy się dalej?!

@:/

Zapraszam szwaczkę na stół kontrolny, możemy się po licytować:-), . Pracujemy na stawce godzinowej żeby wasz akord zbrakować. My nie mamy premii od akordu jak pomoce. Te wasze 530 minut, które szyjecie w 7 godzin .. ktoś kto liczył czas szycia znacząco zaniżył;-)

@:/

No dobrze że zostało dodane że nie wszystkie pomoce bo to bardzo niesprawiedliwa ocena. Nie wiem na jakiej to jest zmianie ale na pewno nie na mojej. I szwaczki i pomoce mają bardzo dużo pracy i żadna z nas nie stoi i nigdy nie robi problemów gdy szwaczka czegoś potrzebuje i same w miarę swoich możliwości staramy się żeby niczego nie brakowało

Ooo
@Ona

530 minut na te 7 godz liczy się zupełnie inaczej i sobie wszyscy wyobrażacie w rzeczywistości to 530 min na 7 godz to jest 460 bo godz trzeba odjąć i jeżeli ktoś mówi ze uszył te 530 Na 7 godz to uszył 460 min wiec pewnie co niektórzy to źle interpretują :)

@Ona

Ty przyjdziesz ,ja będę sprawdzać Twoje sztuki -ok. 530 minut? Podbijasz stawkę,bo to jest prawie 9 godzin,więc się tak nie rozpędzaj! Wytłumacz mi tylko jedno - jak to jest ,że jedne szwaczki szyją ponad sto procent inne 80 ,jeszcze inne nawet tyle jak dostaną jakiś nowy wzór, a u was zapas zawsze taki sam. Nawet jak się czasem zdarzało ,że pół szwalni wychodziło wcześniej do domu ,to wy i tak byłyście niewyrobione. Popytaj starszych stażem pomocy ,jak to kiedyś wyglądało ,jak na koniec zmiany było tyle sztuk niesprawdzonych- no ale wtedy one miały stawkę liczona od naszego akordu więc i motywacje miały inną niż teraz na godzinówce.

@Ooo

(usunięte przez administratora) Jeśli ktoś by wyszył w 7 godz. 530 minut to ma wydajność 126%!!!!!!!!!! Jak Ty stosujesz inna matematykę ,żeby obliczyć sobie akord ,to nie dziwota ,że tyle szarpiesz!!!

Bbb
@:/

Pomoce zawsze narzekają i będą narzekać nie ważne czy będą mieć mało pracy czy dużo zawsze jest zle i to tez zależy od pomocy jedni umia się tak zorganizować ze spokojnie się wyrabiają i nie musza ganiać jak głupie ale jak co Nie którzy siedzą na przerwie dużo dłużej niż powinni albo chodzą na ploteczki to później nie mogą się wyrobić To już inna sprawa ale zawsze najgorsza jest szwaczka bo ona za dużo szyje

Ooo
@:/

Im krócej jesteś jesteś w pracy to sobie odejmujesz ten czas od akordu prawda i wychodzi prosta matematyka ile masz uszyć czyż nie

@:/

Owszem nie wszystkie szwaczki szyją tzw max czyli 530, ale to jest związane z tym na których liniach szyją. A ciekawe kiedy tak szybciej żeście wychodziły do domu , odliczalyscie sobie te swoje minutkii żeby wam ino 1 zł nie zabrali.. Jeśli chodzi o nie sprawdzone sztuki, to ja doskonale to pamiętam..widzę że włożyłam kij w mrowisko. Pozdrawiam .

@Ona

Skąd się wzięło to 530 ,przecież to nawet przy 8 godz. pracy wychodzi wydajność 112%? Przy planach jakie są rozpisywane już od ponad roku(ok 90%), jeśli któreś tyle wyszywają ,to inne nie nie mają co szyć . A to oznacza ,że ilość sztuk jakie trafiają do kontroli są na poziomie jakby wszyscy szyli po te 90%

Pomoc T
@Pomoc

Czy tak zgupily to bym nie powiedział. Dlatego że każda szaczka pracuje na swoje konto a z tego pomoc też coś ma. Bo teraz jest z akordu szwaczki premie ma pomoc. Ja tam Jestem pomocą i wiem ile szaczka musi czego uszyc i też mi się dużo żeby nie podoba ale wiem że co swoje musi uszyc i czy to będzie 7 godzin czy 8 godzin. I nie ma co obrażać szwaczek od "pazernych krowach" to też są ludzie od których jest nasza praca jak by jakiś nygos nie wiedział. Ta osoba albo jest pomocą albo brakarką. Kto się przyjmował do pracy to napewno mu nie powiedzieli że tu się leży i jest tak fajnie tu trzeba zabiera... . Pozdrawiam szwaczki.

Ola
@:/

Dokładnie tak jest plany na 90% ale co niektóre mają pozwolenie i sobie doszywaja i wychodzi im ponad 100 % nawet 115% a kolejna zmiana ma ledwo 80 % bo jak to mówią zrobiło się wyprzedzenie planu. Tak właśnie wygląda praca. Kto ma u..., y ten zarabia

@Ola

Gdyby nie my szwaczki to reszta nie miała by do gara co włożyć... Nikt nie widzi jak nam pot po jajach leci by uszyć jak najwięcej byście wy i my zarobili krocie.

Pracuś
@Szwaczka

Połowa negatywnych komentarzy już zniknęła widać firma dobrze płaci żeby tak się działo. Prawdą jest że zrobił sobie reklamę że dał pół miliona na szpital a drugiego dnia zabrał swoim pracownikom 20% premi które sobie wypracowali. Niech daję miliony na taki cel ale najpierw niech uczciwie zapłaci swoim pracownikom za ciężką pracę którą dla niego wykonują

@..

Cieszcie się, że macie pracę, a nie śladem pracowników z innych firm zostaliście zwolnieni lub wysłani na bezpłatne urlopy. Wszyscy komentujący w taki sposób nie mają widać pojęcia o prowadzeniu własnej firmy. Com40 nie zwalnia pracowników i chwała im za to, tylko wypłaca mniejszą kasę właśnie po to, by móc dać ludziom zatrudnienie. Przypominam, że zawsze można złożyć wypowiedzenie i szukać szczęścia gdzieś indziej, ale w dobie koronawirusa nie wróżę powodzenia. A respiratory zostały ufundowane z prywatnych pieniędzy Kaczmarka, a nie z naszych premii, które - przypominam - są UZNANIOWE.

@Anna

Nigdzie nie jest napisane, że to pan właściciel przekazał swoje prywatne pieniążki na respiratory, natomiast wszelkie źródła podają że zrobiła to firma Comb40. A to jest znacząca różnica. Pracownicy mają prawo mieć swoje zdanie i tak to wygląda ,że z naszych "uznaniowych" premii to poszło. Pozdrawiam

@Anna

Wielu osobom nie przedłużono umów, tzw zwalnianie w białych rękawiczkach z resztą ludziom to zakomunikowano na spotkaniu z menedżerem że tak będzie. Coraz więcej osób jest na kwarantannie łącznie z kadrą, a oni i tak do roboty ściągają ludzi, fliselina, magazyn. Coraz więcej się słyszy że ci co są na L4 wchodzą na czarną listę do zwolnienia, druga najważniejsza sprawa to to że chodzą inne pomysły by osoby funkcyjne zrzekły się 30% wynagrodzenia przez to że mają dodatek. A już zabrano im premię w wys 20% z resztą jak wszystkim. Do tego mają najniższą stawkę godzinową 17zł gdzie mieli by się pozbyć 30% bo funkcyjne i tak naliczają proporcjonalnie do czasu wypracowanego. Więc wyjdzie na to że taki jeden z drugą stanie przed wyborem albo nie mieć kasy na życie ( tak jak większość w tych czasach) albo nie podpisać zrzeczenia i pożegnać się z robotą. Ciekawi mnie czy cały zarząd tak chętnie odda swoją kasę i zostawi sobie tyle ile zwykły pracownik po tych wszystkich cięciach. A jak nie to niech sam się wpisze na listę do zwolnienia.

Ava

Nie widzialam takiego wpisu.A poza tym pisać to se mogą.Wierzysz im na słowo?

Pracuś
@Ava

Ci co uczciwie pracowali będą pracować dalej.

Abc

Są osoby, które mają umowy do kwietnia/maja- (dlatego nie mają urlopów) i zmuszeni są iść na L4, żeby nie zostać bez środków do życia na bezpłatnym.

UT+C fan

Te czarne listy to chodzi o zakład UT+C w Turku ktoś może wie. Jak ktoś coś wie proszę o komentarz.

Szept_Drzew92

Mnie i mojemu koledze za tydzień się kończy umowa. Dowiedzieliśmy się 3 dni temu że firma nie przedłuża umow, nie ma to jak zostać na lodzie w czasie pandemii. Aha chciałbym w moim imieniu i kolegi pozdrowić wszystkich (usunięte przez administratora) z którymi musielismy się użerać 5lat. Walic tą firmę ahaa i do Wszystkich którym się kończy umowa lepiej szukajcie na szybko czegoś nowego

Era
@Szept_Drzew92

Czegos nowego w tym czasie zarazy? Zycze powidzenia w takim razie

xyz
@Szept_Drzew92

skoro 5 lat "użerałeś" się z współpracownikami to od 2 lat powinieneś mieć umowę na czas nieokreślony według Polskiego kodeksu pracy to jakim cudem ci się umowa kończy?

jasio
@xyz

dokladnie, koles cos kreci. Chce siac panike po co?

Zaint

Wy jestescie na urlopie czy chorobowym

Pako
@Zaint

na kwarantannie

Zaint
@Pako

To jak ci zaplaca?

@Zaint

Jak na chorobowym :)

My szwaczki prosimy nasza Iwonkę żeby na godzinkę postawiła pomoce czy kontrol przy maszynach my szwaczki damy radę podać produkcję zobaczymy kto się podda pomoc kontrol czy te głupie szwaczki jak o nas się mówi

była pomoc

To weź sobie Ty szwaczko popracuj trochę jako pomoc to zobaczysz jaka to cięzka praca... Wy stoicie jak święte .... i czekacie aż się Wam pod buzie poda bo tyłka się nie chce ruszyć!!! A pomoc lata z upoconą du.a bo ma kilka Was do obsługi i jeszcze wiecznie Panie niezadowolone....

Pomoc i kontrol

Jest tyle pomocy lub brakarek co poszedły na szwaczke i nie narzekają. Jak już tak szwaczka chce iść na pomoc to niech idzie ale nie do szwaczki co się uczy tylko takiej co już szyję kilka lat i zobaczymy jak jest miło. Na każdym stanowisku moim zdaniem nie jest miło czy na szwaczke czy na pomocy czy na kontroli. Bo szwaczka żeby zarobiła musi duzo uszyc a po to jest pomoc żeby przyniosła zaznaczyła lub przyniosła to co potrzeba i brakarka żeby zbrakowała. A po co piszecie i wtrącacie Panią Iwonke nikt by nie chciał żeby po imieniu go tu wpisywać. Szefowa jest bardzo dobra. Pozdrawiam wszystkich

Ktos z pomocy

Szanowna Pani szwaczko, taką dygresje pozwie sobie wtrącić, mianowicie Pani pracuje za 18 zł na godzinę plus premia a my niegodne pomoce za 12,5 zł plus premia. Jak w tym naszym zakładzie możemy się ze sobą dogadywać?

Blabla bla
@Ktos z pomocy

Szwaczki pracują za 14 plus nie za 18 jak tu ktoś pisze i wykonują pracę fachową więc muszą mieć trochę wyższą stawkę jak osoby przyuczone do innej pracy tyle na temat stawek. Natomiast jeżeli chodzi o pracę to niestety większość osób pracujących nie w akordzie pracuje bo pracuje same panie z kontroli mówią jaka płaca taka praca, to o co ten szum? Pewnie chodzi o to że szwaczki zapłacą sobie akordem za godzinę wczesniejszego wyjścia i jeszcze dostaną od zakładu postój godzinny a pomoce już tylko godzinowe ale to są ustalenia odgórne jak się ktoś przyjrzy sprawie to nie dostaną postoju tylko ten akord, po co to pisać i sobie robić wzajemnie na złość

Comfederatka
@Blabla bla

Szwaczki przyuczone są do szycia na wprost :) jak fachowa praca to po co tak rozbudowana kontrola jakości ? fachowców chyba nie trzeba kontrolować prawda ? w końcu z definicji są fachowcami ? myślę, że wkrótce pojawi się wkrótce jasny komunikat ze strony kadry który wyjaśni zasady wynagradzania w panującej sytuacji.

@Comfederatka

Zasady wynagradzania wkrótce zapewne się zmienia i tego możemy wszyscy być pewni tego raczej nie unikniemy skończą się wypłatki po 2500-3000.

Nie pracuję w tej firmie Ale to okropne o czym czytam Panie co szyja i te które kontrolują powinny współpracować W tym strasznym czasie epidemii powinny być w zgodzie Inaczej się pracuje w lepszej atmosferze Pozdrawiam wszystkie panie

Ciekawa

Czy u was juz kogos zwolnili z powodu wirusa i czy jeszcze pracujecie

Fan
@Ciekawa

Jak narazie w Turku nie zwalniają zobaczymy co dalej. Ale chyba nie będzie tak źle

Hilary

Kaczmarek się boi bo przez postój spadnie w rankingu FORBSA a dla nich liczą się cyferki a ludzi którzy na to robią mają (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 442.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 36 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 185 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.