Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Kiedy wrócą autobusy? Dotarcie teraz na 16-stkę to chyba spory problem co?

@.

Mogłyby wrócić jak najszybciej.

...............
@.

Dobrze by było jak by już w lipcu już inne zakłady co maja autobusy pracownicze od maja jeżdzą

Cocolino
@...............

Oczywiście że tak i nawet w niektórych firmach nie obniżono etatu i wynagrodzenia tylko tu jest sciemnianie

Tata
@Cocolino

No w sklepach na budowach itd to nie obniżyli bo nie było okresu przestoju ale na forum sami znawcy ekonomi

Tapicer

Ludzie żeby Kępno było bliżej to tam roboty od zatrzęsienia. Pracodawcy się proszą aby ktoś do pracy przyszedł a com40 łaskę robi ze 10% premii przywróci....o całym etacie nie wspominając

@Tapicer

A jakie zarobki są w Kępnie ?

Cichy
@Adam

Zarobki na poziomie 5¬7 tys. 10godzin I 3soboty take średnio

Sedesowa
@Cichy

Tylko że 2800 brutto na umowie a resztę pod stołem. I jak idziesz na L4 to (usunięte przez administratora) zbitą. Za taką pracę to ja dziękuję

Zozol
@Sedesowa

Resztę to mogą mi płacić nawet pod taboretem, byle dużo, a nie ochłapy jakieś.

@Sedesowa

Mi mogą płacić wszystko pod stołem, sam sobie zapewnię emeryturę z innych źródeł i będzie mnie stać na prywatną opiekę medyczną.

Rex
@Sedesowa

Hehe dobre a w tym zakładzie jak idziesz na L4 to niby ile dostaniesz co z tego że masz wykazywane całe wynagrodzenie.Jesteś na L4 to zabierają ci cała premię i na jedno wychodzi

iiii
@Tapicer

Zarobki od 4 do 10 tysięcy, 10 godzin dziennie , jedna zmiana, soboty pracujące (może jedna, dwie wolne). Rozrzut duży gdyż wypłata zależy od twoich umiejętności lub wybierania sobie roboty która bardziej się opłaca. Na tapicerni czysty akord. Większość wypłaty pod stołem.

jaki taki
@Cichy

jadę do kepna za 7 choć słyszałem że w kożmine płaca już 10 przy zbiorze szparagów

Asdf

Czy kadry będą pracować w najbliższy piątek tj. 29 maj?

Ona
@Asdf

Nie, też mają wolne

Mina

Widze ze firma wróciła juz do normalnosci.Nie boicie sie ze bedzie jak w Kępnie?

Klockowy
@Mina

Nie, zakażony nieznaczny że chory. Więc nie siej katastroficznych wizji. Jak się boisz o siebie i o rodzinę to siedź w domu. Nie wychodz wyłącz internet.

Bolo
@Klockowy

Zgadzam się żeby nie panikowac ale panowie i panie mierzący temperaturę powinni chyba ludzi z gorączką cofać A jednak wpuszczają widziałem na własne oczy i sam po sobie kiedy pokazało mi 37,7 później na drugim termometrze 38 to pan popukal termometrem o kolano W końcu 36 i co możesz iść. Sanepid jakby wiedział to ktoś by beknął

Mmm
@Bolo

Najtańsze termometry pewnie mają bez atestu i dlatego źle pokazują. Ja miałem przypadek że mi 3 razy mierzyli i za każdym razem nie mógł mi zmierzyć temp wyświetlacz był czerwony a jak później załapal na zielono ł to miałem 34.5 i co o e są dobre?

@Mmm

Kierowcom nie mierzą temperatury więc nie wiem po co mierzą temperaturę przy bramkach. Albo wszystkim albo wcale.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Ciekawy

Jak wasze nastroje przed wypłata pensji głodowych?

@Ciekawy

Pewnie jak w każdym zakładzie produkcyjnym meble w kraju nijakie PS:wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Zaglodzona
@Ciekawy

Starczy Ci na miesiąc? Zależy jak żyjesz.....

Zygus

Widząc ceny tych wszystkich mebli na ekstra wyprzedaży mozna stwierdzić że wynagrodzenia w tym com 4 macie nie małe hehe Kępno się chowa :D

@Adam doświadczony tapicer od 25 netto ,pomocnik 19,magazynier 20

Ktos

A czy możecie mi powiedzieć jak to jest z tymi umowami.. Przedłużają czy nie przedłużają? Jedni mówią nie przdluzaja tylko maj czerwiec a inni że do końca roku żadnej umowy!!!

Krystian
@Ktos

To zapytaj swojego przełożonego - nikt Ci tu nie da wiarygodnej informacji.

X
@Ktos

Przedłużają, już widziałem że te nowe osoby co na początku miesiąca zwolnili bądź też nie przedłużyli im wczoraj chodziły z osobami z kadr bo mają wrócić do pracy, a od czerwca wraca również premia dla pracowników bo coraz więcej osób odchodzi

@X

Oficjalnie wracamy do normalności? Czy to tylko plotki?

Yyyyyy
@Tapicer

Coś zaczyna się ruszać za maj bd 10% premi Praca po 8h w czerwcu odrabianie godzin więc chyba będzie już dobrze z robotą

X
@Tapicer

Poszedł w tej sprawie oficjalny @

No i mamy to dzięki naszemu kochanym rządowi zobaczymy ile jeszcze ludzi straci pracę , chociaż idąc teraz na zasiłek zarobie więcej niż Co niektórzy;) a będę siedzieć i odpoczywać

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Bartek

A co w firmie są nadgodziny???? Z tego co wiem to jest odrabianie godz postojowych

Blondi

I dlaczego pracownicy z umowami na stałe zostali wysłani na postój a ludzie z kończącymi się umowami zostali i pracują...???

Blondi

Możecie mi powiedzieć dlaczego na H15 wysyłają ludzi na postój.... Czy te osoby są do zwolnienia?????

KABAT

Ale zeby nie bylo tak kolorowo to pani Iwona jaj niema i nie bedzie miala poprostu nadużywa władzy i tyle i nie robi tego zgodnie z ludzkimi wartościami tylko ze swoim widzi mi się zeby jej mąż miał lepsze warunki pracy ale nie potrafi tyle ile zdegradowane osoby od to caly paradoks.

KABAT

Gdyby mąż pani Iwony miał jaja to sam by zrezygnował ze stanowiska po przezimowaniu w fikcyjnym i dal ludziom zasługującym na to pracować i pelnic swoje funkcje którzy i tak zarabiaja duzo mniej niz ich rodzinka.

Nikt

W Turku pani Iwona degraduje ludzi zeby wepchnąć swojego męża na stanowisko a prędzej przez pare miesięcy dała mu fikcyjne stanowisko a wszystko to kosztem uczciwie pracujących pracowników.

@Nikt

Jaka Pani Iwona ?

Ola
@Nikt

Przecież to było normalne że tak zrobi. Chrzestny właściciel, a mąż bez stanowiska? Przecież czemu Paweł idzie na inny zakład???

Były obozowiec

A śmiali się ze mnie z h15 jak półtora roku temu się zwalniałem że wrócę tu szybciej jak myślę . A tu widzę że firma się sypie a ja nadal oddycham pełna piersią w lepszej i spokojnej pracy :)

xxx

Nie nie prawda to bzdura bylem i widzielm panie pracuja normalnie.pozdrawiam

Nikt
@xxx

Zdjęli plekse, komentarzy już nie kasują, żeby było(bez skapy), że ktoś pisze tu nieprawdę. Ja nie mogę!!!

Mika

Cenzura trwa w najlepsze.Ktos napisal ze panie w kadrach oddzielone pleksą i tresc usunięta.Zadnych wyzwisk nie bylo w tym komentarzu,no ale trzeba usunąc.Po co inni mają wiedziec ze lepszy sort jest bezpieczny a robole nie.Zaraz moj komentarz usuną pewnie

Robolek z trądem
@Mika

No bo to prawda że panie kadrowe są odgrodzone pleksą, jak od trędowatych.

Okoko

Podobno robią dwie zmiany

Dzięki
@Okoko

Mieli taki plan od 2018 roku trzeba utrzymać Białoruś prawda?

Dzięki

Powalona firma wchodzisz i masz wyliczone 7 godzin i 30 min pracy że nawet po (usunięte przez administratora) podrapać się nie można na szczęście mam nową pracę powodzenia w tym ComShwitz Dodając pani z HR obiecała mi że będę mógł wrócić jak się zakończy epidemia Czekam na telefon z niecierpliwością buahaha

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 442.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 36 to opinie pozytywne, 171 to opinie negatywne, a 186 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.