Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

WIRUS

UTC-TUREK kaza pracowac na 0.8 etatu i jeszcze po 12 godzin. To zart chyba , niech p. Iwona spodziwa sie kontroli PIP . Jeszcze w tym zakladzie jest koronawirus a sanepit nic nie reaguje. Czekac tylko az sie rozprzestrzeni na wieksza skalę.Zycze zdrowia dla wszystkich.

Edekztabletek

Kiedys tam pracowalem. Jak teraz slysze co tam sie dzieje to rece opadaja... Kaczmarek kase zgarnia z tarczy kryzysowej a pracownikom wyciaga z kieszeni masakra... Niech ten zaklad upadnie ludzie se poradza a ten (usunięte przez administratora) niech na bruku wyladuje razem z tymi krowami z biur i wyzszych stolkow! (usunięte przez administratora)

Trelemorele kanapy fotele

0,8 etatu i pracujące piątki, soboty i w dodatku po 12h - to nie jest raczej zgodne z kodeksem pracy.. ma ktos dojście do PIP zeby nalot zrobili i prześwietlili cała ta sytuacje ?

Jakk
@Trelemorele kanapy fotele

Nikt nic z tym nie zrobi. Są nie do ruszenia

Jdidiri

Nawet Waszyngton nie pomoże. Zejdź na ziemię. Będą robić co będą chcieli

Usueane

Nawet do Waszyngtonu możesz zgłosić. Nic to nie da. Będą robić z pracownikami co będą chcieli

Jodłowy
@Trelemorele kanapy fotele

No właśnie czy mogą zmuszać do pracy w sobotę pracując na 3/4etatu.Na kwitku wyraźnie jest napisane 0.8 etatu. O dwunastakch już nie wspominając. Piątkami jest odrabiane te niby wolne płatne to już niech se napchają kieszenie które też nie wiadomo co to jest ale z tą sobotą to jak (usunięte przez administratora) zaraz będą zastraszac że jak nie przyjdziesz w sobotę to po premi. Skoro zgodnie z prawem według ich tarczy trzeba sobotą odrabiać to czemu nie powiedzą robiąc zebranie z pracownikami że muszą przyjść tylko robią listę kto łaskawie przyjdzie.

Wielki
@Jodłowy

Pisać do inspekcji pracy do poznania .ostrow jest spalony.

@Jodłowy

Teraz idąc na urlop w dniu kiedy przewidziane jest 12 godz zabierają 1.5 dnia urlopu

Wypłata 1850zl

Niznajoma

To i tak masz dobrze bo 1400 to już porażka

Ale ks
@Ktoś

Otworzą im się oczy jak przestaniemy chodzić w piątki. Na premie dla referentów na ms1 znalazła się kasa dali całe 30 % za siedzenie przed lusterkiem pół zmiany więc coś ty nie tak

Fizyczny
@Ale ks

A przestaniemy chodzić w piątki? Nie sądzę - jak odrobisz postojowe to będziesz przychodzić na odbiór tak że piątki będą cały czas pracujące i nic nie zobaczą będą mieli cały czas produkcję tylko Ty nie będziesz miał całej premi

Amigo
@Fizyczny

Takie że szkoda gadać :) A jeszcze zarzucają żebyś 70+ godzin za darmo odrabial/odrabiała. Pozdro :D

Nijaki
@Fizyczny

W lipcu tez ponoc planuja tydz postojowego, ktory tez bedzie trzeba zapewne odpracowac. A uzbierane nadgodziny pojda na grudzien i zapewne styczen i luty bo beda przestoje.

Fizyczny
@Nijaki

Nie sądzę żeby było jakiekolwiek wolne zapowiada się dużo pracy

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Szanowna dyrekcjo kiedy planujecie uruchomić autobusy zakładowe?bo niektórym zaraz przestanie opłacać się tu dojeżdżać.

Kajtek

Podejrzewam że nigdy skoro Ukraińcy radzą sobie z dojazdem.

Piękne czasy. Kołchoz upadnie wkrótce. Kryzys w meblarstwie dopiero się zacznie. Ikea się na comshwitz wypięła, pan K. traci od kilku lat po około miliard złotych rocznie (dane Wprost -ranking najbogatszych Polaków). Białoruś -mina. Ostrzeszów -mina. USA -niewypał. Ale jak przewodzi firmie inteligentny inaczej prezes po zawodówce, to czego oczekiwać...

Problemy zdrowotne

Do jakiego pokoju w biurowcu należy się zgłosić żeby dowiedzieć się o swojej sytuacji w firmie jeżeli ktoś będzie długo przebywać na zwolnieniu lekarskim ?

Jaki teraz czasy nastały na 0,8 etacie trzeba pracować 5 dni w tyg do tego jeszcze chcą żeby po 12 godzin robić. Ciągle słychać że trzeba odrabiać - ale co mamy odrabiać jak państwo dało im kasę za to że nie pracowaliśmy. 10% wypłat dalej zamrożone bo straty trzeba odrobic, Jakie straty obecnie tak samo pracujemy jak nie więcej. (Jak nie więcej). Pracownicy trzeba się postawić bo ciągle nas będą nas wykorzystywac.

Życie

Będą zdziwieni jak wszystko padnie przez ich postępowanie. Wymagania nie z tej ziemi za najniższą krajową

Biggest

Jak wypłaty w UTC Turek magazyn i pomoc ?

Magazyn i pomoc
@Biggest

Jaki dramat szefowa Pani I. Powie ze wszędzie tak jest. (usunięte przez administratora) trzeba jak głupi za 1450 zł i jeszcze trzeba ukrywać się jak człowiek chwilę odpocznie bo odrazu (usunięte przez administratora) pracownika i brugadzistki. Ciekawe czy ona by chciała pracować za 1450 zł i utrzymać rodzinę. Niech się pochwali ile zarabia bo napewno nie tyle co my.

LL
@Magazyn i pomoc

Niech sie walnie mocno w głowę myśli że ludzie to frajerzy żeby ona pewnego dnia nie pracowała za taka kasę bo w tej firmie szybko spada się że stanowiska

@Magazyn i pomoc

My za 1400 zasuwamy a Ci na postojowym 1800 i na działkach od rana do wieczora

@Hah

Od kiedy na postojowym dostaje się więcej??? Pewnie gdzieś usłyszał i swoje dopowiedział

Ala

Pracownicy gospodarczy też to mówili że oni za 1400 a Ci co wysłali na postojowe 3 miesięczne mają więcej niż oni

Macius
@Ala

Dziwne że 2 osoby które znam dostali tyle 50% wypłaty a są na postojowym są równi i równiejsi!?

Qwerz

Osoby kture są na postoju ekonomicznym mają cały etat , osoby kture pracują mają 0,8 etaty stond ci na postojowym mają większe wypłaty siedząc w domu od tych co pracujom

Poradra

Czy jakieś firmy w regionie też tak postępują z pracownikami? Bo to aż się nie realne robi co się dzieje u porządanego pracodawcy

HR HR HR

A co na tenat wynagrodzeń ma do powiedzenia HR. My jako pracownicy oczekujemy odmrozenia plac w sytuacji gdy zamówienia sa takie że słyszy się że i na H15 i w CR i na Podkockiej pracować będzie się po 12 h czy też w sobotę. To znaczy że stać chyba firmę na powrót do tego co było.

@HR HR HR

Po 12h chcesz pracować nie wiem co bierzesz ale zmień lekarza powiem Ci gdzie masz tą pracę w takim razie na te 12h? Podaj dokładną hale

Ksm
@Ktoś

Mam Kolegę na materacach pracuje teraz w sobotę więc zamówień mają dużo. Mówił że nie ma zapasu na magazynie.

Na h15 standmony robią po 12h i soboty

Tapicer

Cześć, kiedy będzie pensja? a kiedy nastąpi powrót do normalnych wynagrodzeń?

Gruby
@Tapicer

Ponoć od sierpnia według mojego myślenia teraz nasz kochana firma dała 10 procent premi od czerwca kolejne 10. I z mojego rozumienia pewnie od lipca kolejne 10 procent pozdrawiam nasza firmę oby tak dalej dziękujemy za utrzymanie stanowisk pracy

@Gruby

Biedni liderzy dostają tylko 15 i wielkie oburzenie a to że mają po 1500 do 2000 premii funkcyjnej już zapominają dodać

Już jest 1600

Mały
@Hah

Kto zazdrości nikt nie zagląda nikomu w portfel. A tak na marginesie to dobry tapicer ma więcej niż lider.Chyba ze jesteś kiepski i nie wyrabiasz premii ale to już twój problem.

Szwaczka
@Hah

Oj biedactwa!!! Tak mało zarabiają tam są największe pieniądze płacone a liderów jest multum u nas to nawet jest dwóch na jednej zmianie na 30 osób

Szwaczka Podkocka

Ja słyszałam że pełne wypłaty będą od lipca i mamy już mieć pełny etat. Takie informacje są u nas. To by się zgadzało bo tak ci miesiąc oddają nam część wypłat.

Też tak slyszalam
@Szwaczka Podkocka

No to fajnie by bylo

Abc
@Szwaczka Podkocka

Chyba zabierają część wypłaty :)

XXX

To co się dzieje w UTC Turek to tak nie ma nigdzie, pracujesz po 8 gdzin. a zarabiasz 1500 zl. Jak tu żyć przy takich zarobkach.Żadna firma w Turku i okolicach tak nieokrada, nie wykorzystuje ludzi.(usunięte przez administratora)

Tapicer

To prawda że correct ma przywrócona premie? Od maja

Zorientowany gość
@Tapicer

To wszystko jak zwykle są plotki. Nikt dzisiaj nie ma premi przywróconej oprócz 10 procent motywacyjnej premii. Miejmy nadzieję że w najbliższym czasie zarząd poinformuję nas jako pracowników o tym że oddajemy całość premii ponieważ produkcja wróciła.

Elko
@Zorientowany gość

Podobno hala 15 się buntuje i nie chce chodzić w piątki po 12 i soboty, oj nie ładnie nie ładnie, firmę należy wspierać w trudnej sytuacji a nie się buntować, dostaliście 10 % ????

Zorientowany gość
@Elko

Nikt się nie buntuje praca po 12 h z tego co nam przekazano dotyczy tylko 2 linii Strandmona i montażu stelaży do Strandmona. My dopytujemy tylko o to keidyb wrócą premia jeśli były przed koronawirus. To jest chyba jasne w sklepach nic taniej nie kupimy więc pracować chcemy ale również oczekujemy ze Szefowie oddadzą utracone premie

Correct
@Zorientowany gość

U nas na liniach materacy wszyscy mówią że to MWG jest najlepiej traktowane bo im rzekomo premie przywrócili. Ciekawe czy to prawda. Mówią nam że nie ale kto wie.

@Correct

Mechanicy też dostali nawet już w maju premię za bez awaryjność to teraz na pewno też dostaną a my co produkujemy i zarabiamy dla firmy jak zwykle pomijani

Prawda
@Tapicer

Tutaj nic się nie dowiesz. Każdy pisze co mu się podoba.

Alicja
@Hah

No ale jeśli maszyny nie pracowały. Bo firma stała to awaryjnosx nam spadła. Także premia mam się należy.

Automatyk
@Hah

W którym DUR dostali? Bo ja tak jak mi zabrali tak do tej pory nic nie oddali.

Audi
@Automatyk

To może ty myślisz że jesteś automatykiem

@Automatyk

Mechanicy od pikowanek na Podkockiej

Dulki
@Hah

Dostają premie za bezawaryjnosc. No. Pewnie bo jak coś nie tak chodzi w maszynie to nie zrobią porządnie tylko prowizorke albo każą jechać tak jak chodzi póki nie rozleci się całkiem. Chyba że dotrzyma do serwisu. Potem w raportach nie ma poważnych długo trwających awaria. Tak to jest jak wymyślają głupie premie za bezawaryjnosc to nie ma się co dziwić chłopakom że kombinują. Tak skłucają ludzi bo pracownik chce naprawy a co nie bo premia poleci za awaryjność i tekst na serwisie się zrobi

Wpierający
@Elko

0.8 etatu i firmę wspierać? A firma tnie koszta na pracownikach i myśli tylko o swoim interesie. Umów nie przedłużają a nowych przyjmują tak wspierają pracowników zabierając premie. Ludzie mają kredyty wliczone na styk od wypłaty do wypłaty i co mają powiedziec

H20

Nie wiem na co wydać wypłatę??? Może sobie kupię kilka nowych maseczek?...

Capatacity

To teraz w Turku zaczną się ostre rządy Białaski ????

Szwaczka
@Capatacity

Niech najpierw zrobi porządek z magazynem. Co potrzeba to na magazynie nikogo nie ma

@Szwaczka

A o którą dokładnie zmianę chodzi?

Abc
@,

Wez nie swiruj z ta nazwa bo szwaczki to nawet na magazyn nie przychodzą. Więc jak Ci coś nie pasuje to zapraszam na magazyn porozmawiamy sobie a nie wylewasz tutaj swoje smutki na jakiejś zajebanej stronie :)

Ona

A czy jest jakies forum com40 ze Skalmierzyc czy tylko to z Ociąża? Nie moge znależć

Biedak
@Ona

To jest to samo forum. Poniżej możesz sobie poczytać np fajne newsy z Skaltexu

Ogarnąć Się

Ludzie ogarnijcie się. Wynagrodzenia firma na pewno odmrozi bo przecież w innym przypadku okazała by się zwykłym wyzyskiwaczem i straciła by w oczach pracowników chyba wszystko. Bądźmy dobrej myśli!!!

Str

U nas żadnych takich informacji nie było na żadnym spotkaniu. Były tylko wyjaśniane kwestie pracujących piątków, nadgodzin itd. Nikt nie zabrania załatwiania potrzeb.

Montazysta
@Str

Ja też nie słyszałem o takich rzeczach. Pewnie jak to było już nie jednokrotnie to jaka plota jest i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 442.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 393, z czego 36 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 185 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.