FF Polmex Sp. z o.o.

Proszówka

FF Polmex Sp. z o.o.

Opinie o FF Polmex Sp. z o.o.

Aleksandra

@xxxxx a możesz napisać dlaczego dokładniej tak uważasz? Jakie aspekty zatrudnienia w FF Polmex powodują w Tobie takie niezadowolenie? Więcej informacji na temat plusów i minusów pracy w firmie będzie informacją, która zobrazuje to, co masz na myśli. Pomoże tym samym osobą, które szukają pracy w tych okolicach.

xxxxx

omijac szerokim lukiem jak wszystkie zakłady w okolicy strata czasu zenada

Opinie dotyczące zatrudnienia w FF Polmex Sp. z o.o. to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tomek

Butelki po alkoholu w śmietnikach , ciągłe pijaństwo

Gąbeczka

Bardzo fajny zakład !!! miła atmosfera szczególnie na klejowni :)

Pracownik 1

A ja akurat nie narzekam na tą firmę. Jestem zadowolony z mojego wynagrodzenia. Lubię swoją pracę. Ludzie trochę więcej od siebie dajcie, zawsze może być gorzej

Walter

Gratuluję wszystkim współpracownikom podwyżek stawek godzinowych, liczę na większą wydajność, która na pewno zostanie doceniona.

Jesli odpowiadaja Ci zarobki rzędu 1000zł to gratuluje i zapraszam do [usunięte przez moderatora] gdzie jakosciowi stoja cały czas nad Toba [usunięte przez moderatora] odradzam

prezes

tylko omijać klejownie z daleka:) bo bania gwarantowana

Zostaw opinię o FF Polmex Sp. z o.o. - Proszówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FF Polmex Sp. z o.o.