Opinie o F. F. Polmex Sp. z o.o. w Proszówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F. F. Polmex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F. F. Polmex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F. F. Polmex Sp. z o.o. w Proszówka

wiktoria Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry, chciałam zapytać czy poszukujecie do pracy

Pytanie Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z F. F. Polmex Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kuba Nowy wpis
Kandydat

Co niektórzy mają tak dobrze, ze biorą L4 aby remont w domu zrobic kilka miesięcy pozdro . Jak Kuba bogu tak bóg Kubie.

Sandał

Śmietnik omijać obozy pracy

Iwona
@Sandał

Mocne słowa, a niby czemu? W ogóle tam jest nadal praca? Bo myślałam ze to zamknięte na stałe nie wiem czemu jakoś tak coś mi się obiło o uszy

Odpowiedz Nowy wpis
@Sandał

Dlaczego (usunięte przez administratora)??? Czy tam się pracowało??

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w F. F. Polmex Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
logo firmy Referent ds. Technicznych
Mennica Polska S.A.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Maria
Inne

Czy trzeba mieć doświadczenie żeby się dostać?

@Maria

Nie koniecznie...

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy F. F. Polmex Sp. z o.o.?

Tak,

Tak w siedzibie F.F. POLMEX Sp. zoo

Hej, czy w firmie F. F. Polmex Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nie ma nadgodzin

Tomasz
Inne

Dużo pytań i żadnej odpowiedzi. Jest tak dobrze i dlatego przestaliście być tu aktywni?

sylvi

rok 2020 15,50 brutto

Wiktoria
Inne

Posiada z was ktoś może aktualne informacje odnośnie FF Polmex? Jak wygląda praca albo jakie mają wynagrodzenia? Pomóż innym użytkownikom i zostaw opinię o swoim pracodawcy :)

Były_Pracownik

Zenada co się tam dzieje. Bardzo się cieszę, że pracuję już gdzie indziej. Z perspektywy czasu wiedzcie ludzie, że akord na tapicerni pozabija wasze kręgosłupy i stawy. A siwa nie podziekuje

Aleksandra
Inne

@xxxxx a możesz napisać dlaczego dokładniej tak uważasz? Jakie aspekty zatrudnienia w FF Polmex powodują w Tobie takie niezadowolenie? Więcej informacji na temat plusów i minusów pracy w firmie będzie informacją, która zobrazuje to, co masz na myśli. Pomoże tym samym osobą, które szukają pracy w tych okolicach.

xxxxx

omijac szerokim lukiem jak wszystkie zakłady w okolicy strata czasu zenada

Tomek

Butelki po alkoholu w śmietnikach , ciągłe pijaństwo

Gąbeczka

Bardzo fajny zakład !!! miła atmosfera szczególnie na klejowni :)

Pracownik 1

A ja akurat nie narzekam na tą firmę. Jestem zadowolony z mojego wynagrodzenia. Lubię swoją pracę. Ludzie trochę więcej od siebie dajcie, zawsze może być gorzej

Walter

Gratuluję wszystkim współpracownikom podwyżek stawek godzinowych, liczę na większą wydajność, która na pewno zostanie doceniona.

Jesli odpowiadaja Ci zarobki rzędu 1000zł to gratuluje i zapraszam do [usunięte przez moderatora] gdzie jakosciowi stoja cały czas nad Toba [usunięte przez moderatora] odradzam

prezes

tylko omijać klejownie z daleka:) bo bania gwarantowana

Zostaw merytoryczną opinię o F. F. Polmex Sp. z o.o. - Proszówka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w F. F. Polmex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy F. F. Polmex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

F. F. Polmex Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.