Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MEGA" Barbara Spychalska

Olszyna

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MEGA" Barbara Spychalska

mała lulu

kochani chciałbym się lepiej upewnić - uoni zajmują generalnie akcesoriami ogrodowymi,m altanami i wiatami?

PRACOWNIK

ze słyszenia opowiadają że firma jest nie wierzytelna nie dotrzymują ustalonych obietnic soboty trzeba pracować wszystkie za normalną stawką problem z umowami pracując na czarno jednym słowem omijać wielkim łukiem żeby się użerać można nerwów dostaać NIE POLECAM

konkurent

Proszę napisać jak jest z sobotnim płatnym bo słyszałem źe za normalna stawkę a nie setki poza godzinami

PRACOWNIK

MIMO USTALEŃ WCZEŚNIEJSZYCH OSZUKUJĄ LUDZI CO DO UMÓW GODZIN PRZEPRACOWANYCH CIĘŻKO O UMOWA O PRACE TRZEBA SIĘ NACHODZIĆ NIE POLECAM

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MEGA" Barbara Spychalska - Olszyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MEGA" Barbara Spychalska