Mema Krzysztof Puzio

Małoszyna

Opinie o Mema Krzysztof Puzio

Wacek

Lepiej pracować za miskę ryżu u chinczyka niż u tego pajaca

lakus

kamil, ja mogę nawet na nadgodziny pozostawać vyle bym miał penwość, że to wszystko będize opłacone - mam nadzieję,że nie mają problemu z płynnością finansową ?

Piotrek

Podobno nie warto tam iść, bo jest tam akord, który jest nieprawdziwy - każda minuta pracy tak wyliczona wg specjalnie obmyślonych norm czasowych, żebyś padł na pysk, a jednocześnie za wiele nie zarobił.

bob87

hej, mam pytanie o aktualną opinię odnośnie Mema Krzysztof Puzio , jakie sa tam warunki pracy i płatności , w jakiej formie , dajcie znać coś o tej dziurze , bo w necie to tylko bajer cisną , z góry dzięki

Jola123

Nie przypadł mi ten pan do gustu no nie, a wymogi to hoho.....

Nowa

Masakra,rozmawiałam z kierownikiem o pracę, to powiedział mi ze nie wie czy będę umieć pracować, a Ukraińców wziął i skąd wiedziałem czy się nadają! co za stary pajac!!!!

pracowniczka

ten pan to histeryk ,osoba nie panująca nad swoimi emocjami, kierownika i pracowników traktuje jak śmieci brak jakiego kol wiek socjalu.

były pracownik

nikt u tego "pana" nie chce pracować - firma porażka

bin

na umowie najniższa krajowa, właściciel cały czas patrzy w monitoring, brak zaplecza socjalnego i sanitarnego, [usunięte przez moderatora]dyktatorskie zapędy właściciela, ogólnie porażka

Zostaw opinię o Mema Krzysztof Puzio - Małoszyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mema Krzysztof Puzio