Opinie o Lukmet CNC Łukasz Kucia w Turek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lukmet CNC Łukasz Kucia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lukmet CNC Łukasz Kucia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lukmet CNC Łukasz Kucia w Turek

Potrzebują w tej chwili ludzi do roboty? Znalazłem anons bez daty, gdzie napisano, że poszukują 4 pracowników na stanowisko stolarz - tapicer. Robię w zawodzie od 4 lat. Co bym więc tu uzyskał w sensie, jaką pensję?

mrowa312@o2.pl Nowy wpis

Czy w tej firmie jest Akord?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy w tej firmie jest akord i czy coś w tym roku się może zmieniło? I takie jeszcze pytanko czy są może przyjęcia.

Joanna
@Kandydat

Dowiedziałeś się czegoś? Mąż też szuka pracy i może by poszedł zapytać. Możesz dać znać czy dużo wymagają przy zatrudnianiu? Są teraz jakieś miejsca?

Pracownik1
@Joanna

W tej chwili prowadzona jest rekrutacja, zapraszamy do składania CV

@Pracownik1

Patrz, a ja sprawdzam to widzę tylko na stolarza jakąś ofertę z 2020. Na jakie stanowisko szukają i gdzie? Daj znać, o ile jeszcze aktualne też, bo w sumie trochę minęło od tego wpisu, coś nie mam szczęścia. I ile płacą?

Beti Nowy wpis

Zakupiłam naroznik od tego.producenta w sklepie BRW Czekałam 10 tygodni. Okazało się że jest złamana deska ,dwie dziury w skrzyni na pościel i bardzo pofałdowany materiach. Zażądałam wymiany towaru lub zwroty pieniędzy. Reklamacja została odrzucona , mogą tylko przyjechać i zabrać do naprawy. A ja znowu będę czekać tygodniami i siedzieć na podłodze!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lukmet CNC Łukasz Kucia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Lukmet CNC Łukasz Kucia?

Justyna

Na forum pojawiało się już pytanie o stawki wynagrodzeń ale niestety brak odpowiedzi. Może jest ktoś w stanie powiedzieć czy aktualnie 4 tyś netto na start to realne oczekiwania. Jakie macie umowy o pracę?

Wiecie może, czy w Lukmet CNC Łukasz Kucia szukają chętnych na staż?

Idź do biura lub zadzwoń, wszystko będzie wiadomo.

Bożena

A dlaczego nie możesz napisać tutaj? Po co tak utrudniać ja nie wiem?

@Bożena

Ponieważ nie posiadam takiej wiedzy, a wybierając któraś z powyższych opcji, dowiesz się wszystkiego.

Co wchodzi w socjal Lukmet CNC Łukasz Kucia?

Pracownicy

Szatnia, łazienka, jadalnia.

nygus

A jakie zarobki?

marian
@Pracownicy

A jest prysznic w łazience i czy można kupić jakieś jedzenie na stołówce?

@nygus

System akordowy jeżeli ktoś chce pracować zarobi bardzo dobre pieniądze!

prawikkk

Te 2500k da się zarobić?

Sg

A praca ciężka czy lekka?

Pomoc

Najlepsze socjalne to przymus podpisania dwóch miesięcy bezpłatnego w każdym roku chodząc do pracy ????

@Pomoc

Chodzisz do pracy na bezpłatnym?

Ggg

To ile tego bezpłatnego trzeba tam podpisywać? Xd

Pomoc
@Ggg

Średnio 2 miesiące w każdym roku od kiedy pracuję. Czyli przepracujesz np. 6 lat A ZUS masz za 5 lat????

Galileo

W firmie Lukmet nie ma żadnego socjalu,brak odzieży ochronnej zero świątecznego do tego jak maja mało zamówień to zmuszają pracowników do podpisywania urlopów bezpłatnych.Praca akordowa ale cennik i normy tak wywindowane ze zarobisz najniższa krajowa a narobisz się jak glupi

Bonus
@marian

Nie

Rafał
@Bonus

Pracujesz w Lukmet CNC? Jestem ciekaw czy Twoim zdaniem warto wysyłać tu obecnie CV, jak sądzisz? Co uważasz za największy atut tego pracodawcy? Jak oceniasz atmosferę i poziom zarobków w tej firmie? ;)

Brandon

Szacunek do pracownika ze strony właściciela seniora w tej firmie nie istnieje. Cały czas słyszy się ile to poświęcenia i dobrego jest robione dla Nas pracowników a tak naprawdę nikt nie dostrzega tego, że gdyby nie Ci "źli pracownicy" to tej firemki już dawno by nie było. Ile razy zgadzaliśmy się na bezpłatne urlopy, postoje bez wypłaconego grosza, rezygnacje z opłacenia składek. Po tym wszystkim słyszysz, że zasady są takie i takie a jak Ci nie pasuje to wypad, nikt nie będzie za Tobą płakał. To jest właśnie wdzięczność wg. LukMetCNC. Socjal strój i inne tu nie istnieją wszystko zapewniasz sobie sam, masz zapieprzać i o nic nie pytać. Kasa poszła w dół, normy nie do wyrobienia. Coś takiego jak organizacja pracy nie istnieje. Są dni kiedy "niby" zamówień jest pełno a towaru do pracy brak i to Twoja wina bo zamówienie nie wyjedzie a każdy to nadrabia po godzinach które nie są dodatkowo płatne tylko tyle ile wyrobisz akordu. Chcesz tu pracować proszę bardzo dziwne tylko, że starzy pracownicy zwalniają się i uciekają gdzie indziej. Zresztą z czasem każdy zdecyduje. Pozdrawiam

Fijo
@Brandon

Ani senior ani junior nie ma ja poszanowania dla pracownika, tym zakładem to powinna zainteresować się inspekcja pracy aż dziw ze do tej pory nie było żadnej kontroli, przepisy bhp nie są przestrzegane a jak przyjeżdża kontrol ze straży to zaczynaja odsłaniać hydranty z woda bo korytarze pozastawiane,ja to życzę panu Łukaszowi w przyszłości żeby pracował u takiego samego prywaciarza jakim on sam jest , ale sadze ze jak już ta firma całkiem padnie to synuś podwinie ogonek i pójdzie do tatusia na pensje

Lukas

Zero socjalu,zero premi, zero świątecznego, odzież ochronna we własnym zakresie.Średnio dwa miesiące w roku urlopu bezpłatnego do którego jesteś zmuszony bo jak nie podpiszesz to cię zwolnią .Zarobki obecnie bardzo kiepskie jak na prace akordową, normy i akord wywindowane ze zarobisz niewiele ponad najniższa krajowa.Ludzie sami się zwalniają bo poobcinał o polowe stawki.Zero postojowego dla pracownika mimo tego ze korzystają z subwencji rządowej nie polecam

@Lukas

Nikt już nie pamięta dobrych czasów... obecnie nigdzie nie ma kokosów, a z tymi obcięciem 50% nie wprowadzaj ludzi w błąd!

Lukas

Nikogo w błąd nie wprowadzam, skoro tak piszesz to może jesteś szefem tej firmy.Owszem wcześniej można było dobrze zarobić dla tego nikt nie czepiał się o brak socjalu.powiedz mi teraz jest dobrze w firmie czy to w porządku do pracowników ze wysyła się ich na urlopy bezpłatne? Czy to w porządku ze ludzie pracują po trzy cztery dni w tygodniu a resztę maja urlopy wpisywane.Czy to w porządku ze korzystają z subwencji rządowej gdzie dostali nie małe pieniądze a pracownika nie płaca postojowego

@Lukas

Z jakiego powodu stawki w Lukmecie zostały obniżone?? Ma to związek z sytuacją epidemiologiczną? Czy to tylko chwilowe i np. po pandemii wszystko wróci do normy czy już na stałe?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Lukmet CNC Łukasz Kucia?

Wszystko zależy od stanowiska.

Maciek

Ile osob pracuje w firmie, to duży zakład?

@Maciek

Ponad 100 osób

Spawacz

Czyli taki mały zakladzik. Macie tam roboty spawalnicze?

@Spawacz

Na dzień dzisiejszy nie.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Lukmet CNC Łukasz Kucia?

6-14, 14-22

gość

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji, czy na okresie próbnym jest godzinówka czy od razu akord ?

@gość

Jest czas na przyuczenie się na stanowisku pracy na godzinówce.

Facet1991

Minimalna krajowa na przyuczeniu czy można liczyć na trochę więcej?

@Facet1991

Jak chcesz zarobić to nie ma problemu z dobrymi zatokami!

Baltazar

A robota lekka czy raczej ciężka?

Justyna

Czy to są sztywno przyjęte godziny pracy? Myślę nad tym czy osoby np. studiujące czy mające jakieś inne ważne obowiązki dnia codziennego mogą dostosować trochę grafik pod siebie czy jednak nie ma takiej opcji. Wiesz może?

@Justyna

Wydaje mi się że wszystko zależy od stanowiska i wykonywanej pracy.

W zakładzie jest widoczny podział na tych co(usunięte przez administratora) lubi, a tych co nie. Jeżeli kogoś nie lubi nie wytrzyma w tym zakładzie zbyt długo

Ola

Jeżeli nie masz ochoty pracowć to Twój wybór????

Świadomy

Pamiętaj zakładem żądzi właściciel a każdy kierownik idyrektor to marionetki????????

Pracownicy

Problem został rozwiązany :)

@Pracownicy

Jak rozwiazaliscie ten problem?

dzielona

Jestem pracownikiem tej firmy i jestem mega zadowolony z warunków które zapewnią szef firmy jak i ze współpracy z samym właścicielem tej firmy oraz z zarobków w tej firmie.

Widzę że kogoś serce boli po nagłym odejściu z firmy.. niby anonimowo a każdy wie kogo tak to boli.

Czy morze ktoś napisać ile się zarabia w tej firmie na stanowisku pakowacz. Poprostu interesuje mnie stawka godzinowa.

Opila

Jak jest na pakowaniu mebli

gość
@Opila

Jaka wypłata przy pakowaniu mebli?

Akku

Tez zakład znajduje się w inkubatorze?

Wiecie czy Lukmet CNC Łukasz Kucia udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Cc

Jaka kasa na tapicerni ??

Wiktor

Czy firma normalnie pracuje, czy też są jakieś ograniczenia w związku z koronawirusem?

Kot
@Wiktor

Podobno szyja maseczki

Zostaw merytoryczną opinię o Lukmet CNC Łukasz Kucia - Turek

• Jak się pracuje w Lukmet CNC Łukasz Kucia?

Zobacz opinie na temat firmy Lukmet CNC Łukasz Kucia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lukmet CNC Łukasz Kucia?

Lukmet CNC Łukasz Kucia
  • Jedwabnicza 4